Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 9 gru 2010

    Zgadzam sie. to samo dzieje się w innych działach.

    Cytuj
  • 9 gru 2010

    Alibi- ---
    legedario - 8
    camorra - 7
    ines - 4
    armado - 5
    kojot - ---
    italia - ---
    invito - ---
    waldi - 3
    lisia łapka - 7
    corado - 1 ( jadelm raz i dostalem pizze spaloną od spodu)
    neo - 6
    sova - 5

    Cytuj
  • 9 gru 2010

    Da grasso zniszczy wszystkie pseudo pizzerie w myslenicach, i bardzo dobrze, myślenice potrzebują pysznej pizzy , fajnego lokalu a nie spelun, wkońcu cos sie dzieje, muszą srać w pory własciciele pizzeri w myslenicach ze nadchodzi spustoszenie hahahaha

    1 Cytuj
  • 9 gru 2010

    Zgadzam się z postem wyzej. Wreszcie będzie porządna pizza w myślenicach!
    To, że jeden gość miał problem z żołądkiem to naprawdę nizły wynik na tyle ludzi he he he, a tak wogóle to pewnie wina pieskiego żołądeczka lub przejedzenia;-)))

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Witam!!! da grasso juz otwarte zapraszamy powiem wam ze bylem i jest super ja bede stałym klijentem

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Macie rację. Jakby nie patrzeć są praktycznie pod każdym kątem lepsi.
    Jednak doświadczenie robi swoje.

    Cytuj
  • adzygmunt 10 gru 2010

    W tym zamęcie autoreklamy zapomnieliście o ortografii?
    Jak mam chodzić na pizzę do wtórnego analfabety?

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Autoreklamy? Znowu ten sam problem? Nie można napisać pochlebnej opinii o lokalu, bo to od razu autoreklama? Bez przesady.

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    [quote=gość: Ciekawy] Macie rację. Jakby nie patrzeć są praktycznie pod każdym kątem lepsi.
    Jednak doświadczenie robi swoje. [/quote]

    Pod jakim katem sa lepsi?
    Produkt sorello podobny...
    co jest lepszego od myslenickich pizzerii?
    Nawet armado swoja pizza ich bije na glowe!!

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    To w takim razie dlaczego Dagrasso ma więcej puntktów w Polsce od Pizza HUT?

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    [quote=gość: Ciekawy] To w takim razie dlaczego Dagrasso ma więcej puntktów w Polsce od Pizza HUT? [/quote]
    na jakiej podstawie tak twierdzisz? masz jakies dane na ten temat?
    jezeli lubisz produkt pizzopodobny "chemiczny" typu pizza hut, to nie mamy o czym rozmawiac, to tak jakbys porownal mcdonalda do myslenickiej "dziupli" (przy okazji pozdrawiam serdecznie pania wlascicielke, bo robi najlepsze burgery w miescie).
    Moze tez trzeba wziac pod uwage cene franczyzy da grasso, a pizza hut - o tym tez nie pomyslales?
    Zreszta jak juz pisalem wyzej pizza ktora jedlismy byla nie dobra, spalona spodem, biala od gory, ser klucha itd. A sosy nic specjalnego jeden przecier pomidorowy, a czosnkowy to sam rozzedzony majonez z ktorego wogole nie czuc czosnku, zrob sam w domu sos: jogurt czy smietana, swiezy czosnek, torszke ziol i zielony ogorek i jestem pewien ze bedzie o niebo lepszy niz w da grasso.
    Wbijaja wam do glowy kolorowe bannery, "najwieksza siec w polsce", to ze najwieksza nie znaczy ze najlepsza.

    Przypominam ze to moja opinia!!

    pzdr Jjey

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    ic h pizza jest super sprubujcie i wtedy bedziemy gadac zapraszamy od jutra piwko i cieplutka piza ja slyszalem ze dagraso sie coraz bardziej rozkreca I JEST SUPER

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Gdyby byli tacy dobrzy, nie sięgaliby po najgorszy ze sposobów reklamy - wydzierający się samochód :-/

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    jjay - akurat Pizza Hut to prawdziwa restauracja z kelnerami, menu, napiwkami i prawdziwym jedzeniem. Nie tylko pizza, ale świetne calzone, czy makarony.

    No ale prawdopodobnie nigdy tam nie jadłeś, skoro masz takie zdanie

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    kolego jak dassz ogórka to sa taiki taki soso jak sie nie znasz to nie pisz mam 4 restauracje da graso i nie nazekam wiec zastanów sie znawco

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Spokojnie i tak za chwile usuną jego opinię. Tak samo jak było z moją wczoraj. Coraz większa cenzura panuje na tej stronie.

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    [quote=gość: oooo] ic h pizza jest super sprubujcie i wtedy bedziemy gadac zapraszamy od jutra piwko i cieplutka piza ja slyszalem ze dagraso sie coraz bardziej rozkreca I JEST SUPER [/quote]
    Autoreklama "ich pizza jest super" i "zapraszamy na piwko" - grubo

    [quote=gość: zima] jjay - akurat Pizza Hut to prawdziwa restauracja z kelnerami, menu, napiwkami i prawdziwym jedzeniem. Nie tylko pizza, ale świetne calzone, czy makarony.

    No ale prawdopodobnie nigdy tam nie jadłeś, skoro masz takie zdanie [/quote]

    Jadlem niejednokrotnie, polecam film "food inc." jest na youtube po polsku zobaczysz czym faszeruja Cie wielkie korporacje.

    [quote=gość: oio] kolego jak dassz ogórka to sa taiki taki soso jak sie nie znasz to nie pisz mam 4 restauracje da graso i nie nazekam wiec zastanów sie znawco [/quote]

    1.tzatziki, sos czosnkowy zadna roznica wazne ze lepszy niz majonez w da grasso.
    2.nie wiem jak osoba bedaca wlascicielem 4 restauracji, moze nie znac ortografii i pisac nazekam przez ż, chyba Cie fantazja za bardzo poniosla!

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Wczoraj byłem w Da Grasso- bardzo przyjemny lokal, miła obsługa i nieziemsko dobre jedzenie. POLECAM!!! Inne pizze to nie pizze

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Prawdziwie ostra pizza piecze 2 razy w Da Grasso nie miałem takie przyjemności NIE POLECAM !!!

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    zenek nie bo ja jestem Daj wiesz kto to daj Daj to Chiśki sprzedawca JAJ !! :)

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    i jak był ktoś w da grasso niech napisze pozytywy lub negatywy

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    [quote=gość: lolo] i jak był ktoś w da grasso niech napisze pozytywy lub negatywy [/quote]

    Lolo poszukaj trzy, cztery posty wyżej.

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    lolo nie polecam pizzeri da grasso, niewiem jak oni chcą zawojować myślenicami jeśli ciasto podają surowe, sama mąka , coś okropnego, bez smaku, obok mnie siedzieli ludzie i to samo sie im przytrafiło , zjedli kawałek i koniec, także obawiam sie że to może być początek końca grassomani!

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    1. Da Grasso dla mnie jest the best - mówię o Olkuszu i Krakowie, w Myślenicach wybieram się w niebawem, to napiszę porównanie.

    2. Dziupla i u Lisa to ...MIEJSCA KLASYKA! Takich zapiekanek jak u nich, to nie ma nigdzie!!! Szacun dla jednych i drugich i jak dotrwają, to będę tam dzieciaki porawadzał na zapiekanki :-)

    3. NIE CIERPIĘ JAK KTOŚ NA FORUM CZEPIA SIĘ ORTOGRAFII!!!!! My tu nie dyskutujemy i poprawnej polszczyźnie - to nie to forum!

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Dobrze, że w Myślenicach jest Da Grasso.
    Jeszcze jej nie jadłem - zamierzam, ale chodzi mi o konkurencję, która chcąc nie chcąc, będzie musiała wprowadzić nowości do menu, albo poprawić jakość swoich potraw. Być może, na początku obroty mogą im minimalnie zmaleć, ale część klientów wróci jeszcze bardziej chwaląc "swoją" pizzerię, a ci, którym nie smakowała będą mieli alternatywę.

    Cytuj

Odpowiedz