Forum » Myślenice Pizzeria w myślenicach

• 03.08.2012 - 13:10
    www,
    mi tam taki terminal nie jest potrzebny, zawsze ma sie przy sobie jakąs gotówkę. Ale za to strony www są według mnie w dzisiejszych czasach już własciwie OBOWIAZKOWE!Ja pierwsze co gdy poszukuję jakiegos towaru czy usługi to szukam w internecie a mam wrażenie że myslenice pod tym względem zatrzymały się chyba lekko w czasie:)
    Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2012 - 16:39
    www, a wjaki sposób dasz napiwek?
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2012 - 16:57
    tylko neo neo neo
    2 4 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2012 - 19:42
    a propo napiwków mam pytanie, czy dajecie jakis napiwek dowożącemu posiłki?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2012 - 19:48
    ja zawsze
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2012 - 19:58
    ile dajecie?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2012 - 21:53
    przyjęte jest dawać 10%
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2012 - 22:45
    gość: knajpiarz napisał/a:
    www, a wjaki sposób dasz napiwek?
    Napiwek daję jak idę do restauracji a gdy zamawiamy do pracy przez okrągły miesiąc po 14-17 sztuk pizzy + sałatki i ostatnio napoje to nie daję napiwków i sądzę że pan dostarczający nam obiady nie wydaje się być z tego powodu nieszczęśliwy bo zawsze coś "gratis" zapoda od firmy. Dziś była to zgrzewka Muszynianki wczoraj duża Cola innym razem kilka woreczków lodu w kostkach. To już nie pierwsza firma co nam wozi jedzenie i w poprzednich było podobnie. Może gdybym to ze swoich pieniędzy płacił to bym napiwek dał ;-)
    2 Cytuj Zgłoś
  • 04.08.2012 - 8:07
    gość: knajpiarz napisał/a:
    przyjęte jest dawać 10%
    Hehe. Chyba pomyliło Ci sie ze "znaleźnym"
    Gdybym dostawał od posiłku 10% to bym był bogatym człowiekiem ;)
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 04.08.2012 - 8:43
    A co ogólnie myślicie nt. dawania napiwków w Myślenicach? Bardziej pytam tu osób, które pracowały na stanowiskach kelner/kelnerka... Ja uważam, że nie jest to przyjęte w mentalności ludzi, którzy korzystają z usług gastronomicznych w naszym mieście. Niejednokrotnie zdarzyła mi się taka sytuacja, że klient bardzo chwalił, smakowało mu itd., ale napiwku nie zostawił.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 04.08.2012 - 9:06
    gość: www napisał/a:
    gość: knajpiarz napisał/a: www, a wjaki sposób dasz napiwek?
    Napiwek daję jak idę do restauracji a gdy zamawiamy do pracy przez okrągły miesiąc po 14-17 sztuk pizzy + sałatki i ostatnio napoje to nie daję napiwków i sądzę że pan dostarczający nam obiady nie wydaje się być z tego powodu nieszczęśliwy bo zawsze coś "gratis" zapoda od firmy. Dziś była to zgrzewka Muszynianki wczoraj duża Cola innym razem kilka woreczków lodu w kostkach. To już nie pierwsza firma co nam wozi jedzenie i w poprzednich było podobnie. Może gdybym to ze swoich pieniędzy płacił to bym napiwek dał ;-)
    Uwierz mi że na pewno był nie zadowolony że nic nie dostał, tylko tego nie pokazał. Bo co niby miał robić? trzaskać drzwiami? Żeby dowiedziało się szefostwo o jego niemiłym zachowaniu i go wyrzuciło?
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • 04.08.2012 - 18:11
    po wejsciu w link camorry, przekierowywuje na fanpejdz na facebooku, jest nam tak wygodniej bo jest to najszybsza droga do promocji, konkursow itp,
    u gory strony obok przycisku glaeria itd, jest zakladka menu z ikonka domku, tam znajdziecie wszystko...
    2 Cytuj Zgłoś
  • 21.08.2012 - 20:25
    Musze tu napisać że uwielbiam szpinakową pizze z comorry mmmmm pychaaaaaaaaaa
    6 7 Cytuj Zgłoś
  • 06.10.2012 - 21:55
    Chciałam dziś się wybrać na pizzę do Da Grasso i odbiłam się od drzwi z napisem "pizzeria zamknięta". Orientujecie się czy całkowicie zamknięta, czy to tylko jakieś przejściowe perturbacje?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 07.10.2012 - 9:55
    Zamknięta całkowicie.
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • Basia 07.10.2012 - 11:20
    aleex napisał/a:
    Chciałam dziś się wybrać na pizzę do Da Grasso i odbiłam się od drzwi z napisem "pizzeria zamknięta". Orientujecie się czy całkowicie zamknięta, czy to tylko jakieś przejściowe perturbacje?
    było ogłoszenie że ,,sprzedam dobrze prosperującą pizzerię da grasso
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 07.10.2012 - 11:41
    Jadł ktoś pizze w "pizza chata" kolo galerii
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 07.10.2012 - 12:28
    tak, jadłem - rewelacyjna - zwłaszcza pizza o nazwie BACOWA. Polecam
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • Magdalena 07.10.2012 - 13:22
    wczoraj pierwszy raz zamawiałam pizze w Camorrze i muszę przyznać, że to była najsmaczniejsza pizza jaką udało mi się jeść na terenie Myślenic - mam jedynie zastrzeżenia do rozmiaru pizzy :(
    niestety lokal oferuje tylko jeden rozmiar pizzy (32 cm - to moim zdaniem malutko) i to w rzeczywistości pizza okazała się być o wiele mniejsza niż oferowana (32cm miało tylko pudełko, w stosunku do którego sama pizza sporo odstawała od jego brzegów) :( to trochę smutne, bo zwyczajnie nie opłaca mi się płacić taką cenę za takie maleństwo, a szkoda, bo na prawdę w smaku jest nieziemska...
    8 2 Cytuj Zgłoś
  • 07.10.2012 - 20:13
    Basiek masz rację,pizzeria da grasso jest na sprzedaż.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 08.10.2012 - 11:41
    jadłam w Pizza Chata i mam nadzieje że taki poziom utrzyma się cały czas a nie tylko na otwarcie potwierdzam REWELACJA :)
    7 7 Cytuj Zgłoś
  • Piotrek 08.10.2012 - 16:17
    pizza da grasso przeniosła się do Krakowa. Ja polecam pizze w Waldi przed wiaduktem jak się jedzie na zarabie.
    5 35 Cytuj Zgłoś
  • 12.10.2012 - 16:24
    Mam jedno pytanie!
    Dlaczego w ogłoszeniu dotyczącym pizzeri "pizza chata" jest informacja że lokal jest otwarty do godziny 22?
    Chciałem spróbować pizzy u nich, bo z tego co mówią znajomi jest w niezła, ale miałem już trzy podejścia.
    Pierwszy raz 21.30 zamkięte!.
    Drugi raz 21.30 zamknięte!
    Trzeci raz 21.15 i też już zamknięte.
    od razu napisze do krzykaczy który będą mi probowali uświadomić że mogę sobie iść o 18, że nie mogę sobie iśc o 18 bo wracam do myślenic po 21:)
    Więc o co chodzi?
    Jest do 22 drugie czy może do 21?
    pzdr
    9 1 Cytuj Zgłoś
  • 12.10.2012 - 16:30
    Pewnie jak nie mają ruchu to zamykają wcześniej.
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 12.10.2012 - 19:03
    @wiki24 - pewnie tak jest... tylko to nie poważne jeżeli rzeczywiście w materiałach reklamowych jest inna godzina. Nie każdy potencjalny klient będzie tak cierpliwy jak sub zero i po pierwszym pocałowaniu klamki będzie chciał jeszcze w ogóle robić drugie (nie mówiąc już o kolejnym) podejściu.
    6 Cytuj Zgłoś
  • 12.10.2012 - 20:41
    Userman masz całkowitą rację,jak tego nie dopilnują to pójdą z torbami.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 12.10.2012 - 22:50
    userman napisał/a:
    @wiki24 - pewnie tak jest... tylko to nie poważne jeżeli rzeczywiście w materiałach reklamowych jest inna godzina. Nie każdy potencjalny klient będzie tak cierpliwy jak sub zero i po pierwszym pocałowaniu klamki będzie chciał jeszcze w ogóle robić drugie (nie mówiąc już o kolejnym) podejściu.
    Lepiej bym tego nie ujął.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 13.10.2012 - 18:33
    rewelacyjna - zwłaszcza pizza
    Cytuj Zgłoś
  • Wojtek 13.10.2012 - 18:40
    na ulotce jest do 22.00, ale to Myślenice i w tygodniu po 20 nie ma tu żadnego życia więc pewnie ruchu też nie ma i zamykają wcześniej. Ciekawe czy to decyzja samych pracowników czy szefostwa?
    Dziwne, że nowy obiekt i nie przeszczegają czegoś co sami stworzyli.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 17.10.2012 - 19:55
    Przepraszamy bardzo wszystkich którym nie udało się zjeść pizzy w wieczornych godzinach w Pizza Chacie.
    Zadajemy sobie sprawę że ktoś mógł poczuć się rozczarowany, jest to spowodowane początkami w działalności na terenie Myślenic, Obecnie czynimy starania aby lokal był czynny nawet dłużej niż do 22.00, jak zajdzie taka potrzeba opcja do ostatniego klienta.
    Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wszystkie opinie.
    Zespół Pizza Chata.
    13 2 Cytuj Zgłoś
  • 19.10.2012 - 22:20
    bar parkowy też dowożą.
    3 5 Cytuj Zgłoś
  • 21.10.2012 - 13:58
    bar parkowy hmm całkiem drogo jak na bar:)
    7 4 Cytuj Zgłoś
  • 21.10.2012 - 20:02
    dla mnie pizza w cammorze is the best :)
    11 8 Cytuj Zgłoś
  • 22.10.2012 - 8:44
    erka napisał/a:
    Jakbyś nie doczytał- nie tylko chodziło o pizzerie, ale też o jadłodajnie, które mają dowóz....
    to Ty w wątku o pizzeriach(!) piszesz o barze... czyli kto tu jednak nie doczytał?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.10.2012 - 17:28
    dagrasso nieczynne chyba dalej - więc od nich nie zamówisz
    2 Cytuj Zgłoś
  • 26.10.2012 - 10:07
    szkode , ze nie ma w miescie pizzy hut
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 26.10.2012 - 11:37
    A ja ostatnio postanowiłem sprobowac nowsci i zamowilem jedzenie z bar u krysi hehe juz sama nazwa kojarzy sie z pania krysia z filmow barei z petem w ustach robiaca mielone w barze mlecznym i rozczarowania nie bylo. Jezeli na kuchni gotuje osoba rownie obleśna jak osoba doworzaca to odrazu odechciewa sie jesc jak to mowia polowa sukcesu to dobrze podane danie. A tu tak podane ... ze piesek mial moj radoche.hehe glodny wziolem kolejna nowa ulotke adriano bar czy jakos tak mialem obawy a piesek czekal na dokladke ale sie nie doczekal jedzenie pyszne!!!!! podkreslam pyszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam i dodaje do ulubionych obok camorry!!! rosa caniny!!! pod blacha!!! reklinca!!! karen!!! wiec jesli smakuje wam jedzenie w tych lokalach to mysle ze adriano tez wam przypadnie do gustu a co do krysi nie sprobowalem nie wiem ale liczy sie pierwsze wrazenie a to bylo okropne ale jak mowie nie jadlem pies zjadl smakowalo mu i nawet nie mial klopotow trawiennych wiec moze i dobre.
    8 10 Cytuj Zgłoś
  • 18.12.2012 - 20:46
    najlepiej jest w armado fajna obsluga mlodzi i mozna sie posmiac z nimi:)
    6 17 Cytuj Zgłoś
  • 27.12.2012 - 16:56
    To armado to zwykła speluna gdzie przychodzą lumpy na piwo i zagrać w karty. Pizze mają zajebście niedobrą chyba najgorsza jaka jadłem widać było ze ciasto jest już wyleżane a składniki nie pierwszej swieżości. Zasadniczo łapią się już wszystkiego i to jest błąd bo i pizza i fast fody i kurczaki ale tak szczerze to wszystko do dupy nic nie jest jadalne . Więc kochani szczerze odradzam ta chyba pizzerie ....a może piwiarnie.... a może jeszcze coś innego ale co????
    16 9 Cytuj Zgłoś
  • 29.12.2012 - 12:31
    Na jednej stronie krytykujesz Armado a na drugiej Nowy Vip Sponti! Napewno jesteś właścicielem Spontiusza bo na jego temat piszesz bardzo dobrze!
    16 Cytuj Zgłoś
  • Def Ibrylator 29.12.2012 - 12:35
    Jeśli do pizzy podchodzimy jak do napychacza, który ma nas za małe pieniądze nasycić, to polecam wszystko oprócz Camorry. Jeśli mamy przy duszy więcej grosza, jedzeniem lubimy się delektować i nie wyjść z pizzeri najedzonym jak świnia - polecam Camorrę. Najsmaczniejsza pizza w Myślenicach. Dla mnie szał robi pizza z oscypkiem posypana rukolą.
    11 7 Cytuj Zgłoś
  • 30.12.2012 - 14:14
    Miku do twojej wiadomości: ja mam gdzieś całego spontiusza i wszystkie spontiaki , mam gdzieś Armado i wszystkie pizzerie niech każdy sobie rzepkę skrobie i bedzie dobrze. A co do mnie to jestem klientem kazdego z tych lokali i tylko wyraziłem swoje zdanie.
    6 4 Cytuj Zgłoś
  • 18.01.2013 - 21:46
    Apeluje do zarządcy budynku, w którym znajdowała się pizzernia da grasso żeby w końcu ruszył tyłek i usunął tę paskudna reklamę na pół potarganą przed sklepem obuwniczym od strony ul. Słowackiego bo to wstyd tyle miesięcy już tej pizzerni u nas nie ma a "szmata" w postaci pseudo reklamy nadal stoi
    17 1 Cytuj Zgłoś
  • 19.01.2013 - 19:18
    Polecam pizzerię pizza chatka- dawne trio. Chyba jedyna kształtem i smakiem pizza przypominająca tą oryginalną.
    6 7 Cytuj Zgłoś
  • 22.01.2013 - 0:08
    Dragster - skorzystałam z Twojego polecenia i więcej nie powtórzę tego błędu. Porażka.
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2013 - 16:56
    Po raz drugi APELUJĘ do zarządcy budynku, w którym znajdowała się pizzernia da grasso żeby w końcu ruszył tyłek i usunął tę paskudna reklamę na pół potarganą przed sklepem obuwniczym od strony ul. Słowackiego bo to wstyd tyle miesięcy już tej pizzerni u nas nie ma a "szmata" w postaci pseudo reklamy nadal stoi...............skoro zarządca ma to w *** to może straż miejska by się zajęła estetyką miasta
    7 3 Cytuj Zgłoś
  • Basia 29.01.2013 - 18:10
    muza napisał/a:
    Po raz drugi APELUJĘ do zarządcy budynku, w którym znajdowała się pizzernia da grasso żeby w końcu ruszył tyłek i usunął tę paskudna reklamę na pół potarganą przed sklepem obuwniczym od strony ul. Słowackiego bo to wstyd tyle miesięcy już tej pizzerni u nas nie ma a "szmata" w postaci pseudo reklamy nadal stoi...............skoro zarządca ma to w *** to może straż miejska by się zajęła estetyką miasta
    popieram!tylko straszy
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2013 - 11:11
    Byłam ostatnio w Adriano pizza miała być z szynka parmeńską, a była z polędwicą sopocką i to jakąś podłą. Poza tym po wizycie w tym lokalu cała moja rodzina cierpiała na problemy żołądkowe (oprócz taty, bo on z nami nie był). Więć szczerze nie polecam.
    9 8 Cytuj Zgłoś
  • marzena 09.02.2013 - 18:24
    WITAM ten właściciel ''muza''to tylko kasę umie brać za wynajem a nie sprzątać. Pisze o budynku na Gałczynskiego 16
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 10.02.2013 - 21:26
    dokładnie codziennie tam tędy chodzę i obrzydzenie mnie bierze gdy patrzę na ten syf, ale w naszym kochanym miasteczku włodarzy jakoś to nie obchodzi w ogóle
    3 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz