Forum » Myślenice Pizzeria w myślenicach

• Andrzej 22.03.2015 - 12:16
    Mam podobne spostrzeżenia co do Pizzeria Toscana. Zamówiłem tam pizzę raz i to był - ostatni raz...
    14 7 Cytuj Zgłoś
  • 14.07.2015 - 23:00
    Szanowni Państwo - wszystkie osoby wypowiadające się na forum zapraszam do Legendario - wicemistrz Polski pizzy w nowym miejscu Jagiellońska 5 - właściciel / Sebastian Turczyniak, chętnie wysłucham i porozmawiam nt pizzy w bezpośrednim spotkaniu - z mojej strony, na początek ...mocne espresso.
    19 35 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2015 - 9:35
    Co do pizzerii Toscana się nie zgodzę. Przyjeżdżam tam prawie co tydzień i za każdym razem pizzy nie brakuje składników, jest dobrze wypieczona i co najważniejsze smaczna. Zamawiam zawsze na cienkim cieście i jest pyszna. Faktem jest to, że pizza najlepsza jest na miejscu. Dawno zamawiałam do domu ale to już nie był ten smak co na miejscu. Ogólnie bardzo polecam!
    14 14 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2015 - 11:32
    renata turczyniak napisał/a:
    Szanowni Państwo - wszystkie osoby wypowiadające się na forum zapraszam do Legendario - wicemistrz Polski pizzy w nowym miejscu Jagiellońska 5 - właściciel / Sebastian Turczyniak, chętnie wysłucham i porozmawiam nt pizzy w bezpośrednim spotkaniu - z mojej strony, na początek ...mocne espresso.
    p. Turczyniak, mysle ze wszyscy chetnie posluchaja skad "wicemistrz polski pizzy", moze Pan wyjasni?
    44 6 Cytuj Zgłoś
  • 16.07.2015 - 21:46
    po proszę o numer tel.do Legendario.gdy byli na Kazimierza to mieli przepyszną pizze
    4 16 Cytuj Zgłoś
  • 20.07.2015 - 15:41
    Pizza z Toscany mniam.mniam ;)
    3 17 Cytuj Zgłoś
  • 20.07.2015 - 15:46
    Gdy pewnego dnia skacząc po chodniku wracałam do domu i spostrzegłam, że nie ma już Legendario - zrobiło mi się bardzo smutno. To było kultowe miejsce, z przepięknym wnętrzem i pizzą o niepowtarzalnym smaku. Pierwsza pizzeria z prawdziwego zdarzenia w Myślenicach i lokal, do którego miło było zaprosić kogoś spoza miasta. Trudno będzie to odbudować przy ul. Jagiellońskiej, niemniej życzę powodzenia!
    Pewnie nie doczekam się odpowiedzi od Pani Renaty Turczyniak, gdyż są to sprawy delikatne, ale czy można wiedzieć dlaczego zmieniliście adres, skoro lokal Legendario stał w Waszym ogrodzie?
    9 21 Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 20.07.2015 - 19:44
    Alina, tym ostatnim zdaniem pobiłaś wszelakie rekordy wścibstwa.
    32 7 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 20.07.2015 - 22:06
    Byłem w Legendario w sobotę. Pizza jak dawniej, smakowało mi. Zapomniałem poprosić o darmowe espresso dla żony.
    3 14 Cytuj Zgłoś
  • 21.07.2015 - 10:40
    Kaper napisał/a:
    Alina, tym ostatnim zdaniem pobiłaś wszelakie rekordy wścibstwa.
    Cóż poradzisz? Taka już moja żabio - trollowa natura. A natury (jak wiadomo z jednego z polskich filmów) - nie oszukasz.
    5 14 Cytuj Zgłoś
  • 21.07.2015 - 10:57
    najlepsza pizzeria w Myślenicach to zdecydowanie CAMORRA. Zawsze są smaczne , ze świeżymi składnikami i w atrakcyjnych cenach!!! najbardziej smakuje mi spinaci. Lokal przytulny i co najważniejsze bardzo czyściutko również w toalecie. obsługa miła.
    36 10 Cytuj Zgłoś
  • 21.07.2015 - 18:07
    komendant napisał/a:
    p. Turczyniak, mysle ze wszyscy chetnie posluchaja skad "wicemistrz polski pizzy", moze Pan wyjasni?
    Mija tydzien od mojego pytania i dalej cisza.

Czyzby wlasciciel Legendario "wicemistrza polski pizzy" nie miał żadnych argumentów na potwierdzenie swojego sloganu?

Czyzby slogan byl wyciagniety z rekawa?

A może istota konkursu w którym brał udział p. Turczyniak była na tyle smieszna, że wstyd o niej mowic?

Hmm??
    25 6 Cytuj Zgłoś
  • 21.07.2015 - 20:52
    pawełł napisał/a:
    najlepsza pizzeria w Myślenicach to zdecydowanie CAMORRA. Zawsze są smaczne , ze świeżymi składnikami i w atrakcyjnych cenach!!! najbardziej smakuje mi spinaci. Lokal przytulny i co najważniejsze bardzo czyściutko również w toalecie. obsługa miła.
    Na pewno świeża!!!! i co ważne zgaga nie piecze jak po innych....mi smakuje ..... ale czy nie dało by się dorobić drugiego pieca? zatrudnić na weekend więcej osób? żebym ja i co najmniej na poczekaniu z 20 osób mógłbym wymienić które w weekend się nie dodzwoniły albo usłyszały ze nie dowozimy itd ....jak by nie to ze nie ma drugiej takiej pizzy to już wkur........!!!!!!!!!!!!!!!! przysięgałem ze więcej nie zadzwonię ale ...
    28 5 Cytuj Zgłoś
  • 21.07.2015 - 23:19
    Witam uważam iż temat wypowiadania się na temat pizzy jest ba tyle trudny że powinien być zaprzestany. Ludzie każdemu z nas co innego smakuje i na co innego zwraca uwagę. Jestem smakoszem pizzy od 15 lat i sama wyrobilam sobie opinię na temat pizzerii ale nie zamierzam się z nią dzielić uważam że każdy z nas powinien zrobić to co ja zamówić tą lub podobną pizzę w różnych pizzeriach i wybrać to miejsce gdzie smakowała mu najbardziej. A czy to wazne czy ktoś jest wicemistrzem? Nie więc skonczcie już dyskusję na ten temat.  
    8 25 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2015 - 12:04
    komendant napisał/a:
    Mija tydzien od mojego pytania i dalej cisza.

Czyzby wlasciciel Legendario "wicemistrza polski pizzy" nie miał żadnych argumentów na potwierdzenie swojego sloganu?

Czyzby slogan byl wyciagniety z rekawa?

A może istota konkursu w którym brał udział p. Turczyniak była na tyle smieszna, że wstyd o niej mowic?

Hmm??
    A dlaczego nie zadawales tego pytania zanim interes został podzielony?
    3 12 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 22.07.2015 - 12:35
    A jakie to ma znaczenie, kiedy zadał to pytanie? Może teraz zwrócił większą uwagę na ten fakt?
    12 4 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2015 - 12:44
    Endrju napisał/a:
    A jakie to ma znaczenie, kiedy zadał to pytanie? Może teraz zwrócił większą uwagę na ten fakt?
    Zapewne ktos z toscanii ten fakt dopiero teraz zauważył
    3 17 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2015 - 16:55
    Świat według Kiepskich - Odc. 32 - Okrutna pizza link do filmu http://www.next24.pl/nextv.php?view=4633
    15 3 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2016 - 18:26
    Moin zdaniem najlepsza pizza jest na szpicu - Enigma Pizza , super ciasto nigdzie takiego nie ma a do tego doszly mnie sluchy ze bedzie promocja codziennie zamawiajac 1pizze m,druga za 50% ceny !
    5 33 Cytuj Zgłoś
  • 08.04.2016 - 19:06
    Nie polecam sałatki z kurczakiem grillowanym z Toscani mięso odgrzewane 4 kawalki resztę salata nie polecammmmmmmm.
    8 6 Cytuj Zgłoś
  • 08.04.2016 - 21:51
    Ostatnio zamowilam pizzę w legendario na dowóz do domu. Pizza była zimna ale to nie problem , problemem był Pan który ją przywiózł!!! Był bardzo nie miły , to jest tak delikatnie powiedziane, powiem tak ,ze z większym chamstwem się nie spotkałam!!! Odniosłam wrażenie ,że on jest zły że zamówił pizze i musiał mi ją przywiez. Już więcej nie będzie musiał.
    20 3 Cytuj Zgłoś
  • 03.05.2016 - 23:13
    Spróbujcie pizzy z " piekielnie diabelska" czy jakoś tak się nazywa.Dużo racji ma ktoś we wcześniejszych postach pisząc że najlepsza pizza jest w lokalu,ta jest po prostu boska i grzechu warta..
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.05.2016 - 23:50
    Dorzucę swoje spostrzeżenia: jadłem w tych miejscach tylko jedną pizzę więc nie będę się wypowiadał ogólnie na temat jedzenia:

Mój ranking:

Il camino - bardzo ładny lokal, dobry schludny wystrój, czysto. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Łazienki duże i czyste. Pizza bardzo dobra, menu w sam raz. Wszystko ładnie podane - byłem bardzo zadowolony. Nie ma się do czego przyczepić

Toscana - czyli tam gdzie dawniej Legendario: wrażenia bardzo podobne, obsługa miła i nie nachalna, pizza bardzo szybko przygotowana i smaczna. Bardzo ładnie wszystko podane /nawet najzwyklejszą herbatę/. W lokalu czysto i jasno. W Il camino trochę ciemniej i przytulniej więc lepsze miejsce na randkę ;)

Obecne Legendario - bardzo swojski klimat, bardziej nastawiony na klientów z rodzinami i małymi dziećmi. Całość wykonana z pomysłem i jest na czym oko zawiesić w oczekiwaniu na zamówienie. Co do jedzenia to dobre i nie ma abosultnie do czego się przyczepić, ale jakoś w pamięć mi nie zapadło ...ale to i tak wyższa liga knajp w okolicy których jadłem i z chęcią tam wrócę.

Camorra - pizza niesamowita, najlepsza jaką jadłem w Myślenicach, absolutnie majstersztyk! ...tyko... czas oczekiwanie gigantyczny, ceny z kosmosu a nawet wyższe, wystrój taki sobie /wiem kwestia gustu/... dużo dość głośnej młodzieży tam siedziało. Na pewno zamówiłbym pizzę do domu po wypłacie. Niestety jakoś nie przekonali mnie do tego żebym tam wrócił.

w każdym bądź razie, gdy nie jesteśmy Magdą Gessler to te 4 lokale polecałbym odwiedzić ze wskazaniem na IL Camino i Toscanę. Do Legedario też mam duży sentyment i bardzo im kibicuję. Pamiętajcie, że to są zwykłe lokale "na miarę naszych możliwości" a nie "atelier amaro" z gwizdka Michelin.
    18 9 Cytuj Zgłoś
  • Dawid 06.12.2016 - 15:22
    Moim Zdaniem piZZeria PiZZa chata jest naj naj naj duZo do wyboru duZe picce i bogaty wybor
    30 Cytuj Zgłoś
  • Robert 06.12.2016 - 18:02
    W Sowie jadłem dobrą pizzę niedawno. Można polecić. Ciekawe ciasto. Cieniutkie.
    4 15 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2017 - 18:06
    TOSCANA - dzisiaj miałam NIEprzyjemność tam jeść... Przez 10 min. nikt nie podszedł do stolika - trzeba było podejść i złożyć zamówienie przy barze, przy którym też trzeba było poczekać, bo jedna z Pań rozmawiała przez telefon, a druga z kucharzem... Czas podania pizzy też pozostawia wiele do życzenia. Pani, która przyniosła pizze robiła to z wielka łaską, przy okazji robiła też dziwne miny, ale NAJGORSZA z tego wszystkiego była PIZZA" przypalona, przesolona, nazwanie jej przeciętną byłoby nieadekwatne do tego, co pojawiło się na stole...z założenia powinna to być włoska pizza, ale z włoską łączyła ją tylko nazwa...
    12 12 Cytuj Zgłoś
  • 08.08.2017 - 9:33
    a mi smakuje najbardziej pizza w armado. W legendario to pizzę moze maja dobra ale zamawiając cole dla 2 osób dostałam colę przelana z butelki z nadrukiem coli z biedronki do jednego kufla.......
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 12.08.2017 - 18:05
    Czy ktos ma numer telefonu do pizzeri na ulicy J.Piułsudskiego. dawna Piekielnie Boska teraz zmienili nazwe nie wiem na jaką.
    1 6 Cytuj Zgłoś
  • Dariusz Chmiel 31.10.2017 - 17:37
    ALLF napisał/a:
    Czy ktos ma numer telefonu do pizzeri na ulicy J.Piułsudskiego. dawna Piekielnie Boska teraz zmienili nazwe nie wiem na jaką.
    tel 795 780 111 dowożą do domu a pizzeria nazywa się teraz chyba ZAKĄTEK 21
    4 Cytuj Zgłoś
  • 21.01.2018 - 21:19
    Waldiego zamknęli ? nie mogłem się do nich od jakiegoś czasu dodzwonić w końcu z ciekawości podjechałem, i co zastałem ? ciemno, barykady .. i kartka w drzwiach z info że zamknięte :/
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.01.2018 - 0:51
    seba napisał/a:
    Waldiego zamknęli? /
    E.....
    Może remont robią albo co...?
    Nie. Nie możliwe.....
    2 Cytuj Zgłoś
  • 24.01.2018 - 7:30
    Pizza zrobiona gdziekolwiek w Mcach przypomina coraz bardziej znaną z tej samej nazwy drożdżówkę, przynajmnoej w kilku miejscach gdzie jadłem. Polecicie miejsce gdzie nie oszczędzają aż tak na składnikach?
    3 6 Cytuj Zgłoś
  • 24.01.2018 - 14:46
    prywatnie napisał/a:
    Pizza zrobiona gdziekolwiek w Mcach przypomina coraz bardziej znaną z tej samej nazwy drożdżówkę, przynajmnoej w kilku miejscach gdzie jadłem. Polecicie miejsce gdzie nie oszczędzają aż tak na składnikach?
    Camorra? Ciasto tak cienkie, że wszystkie składniki czasem się zsuwają, ale nie zmienia faktu, że bardzo dobrą pizzę serwują
    11 6 Cytuj Zgłoś
  • 25.01.2018 - 10:34
    Dzięki, ale byłem..
    2 8 Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 25.01.2018 - 10:45
    prywatnie napisał/a:
    Dzięki, ale byłem..
    @prywatnie, a może poleć pizzerię, która według Ciebie jest dobra. Oczywiście, mam na myśli te spoza Myślenic, bo jak widzę, żadna z nich nie zasługuje na uwagę. Dzięki.
    6 1 Cytuj Zgłoś
  • 25.01.2018 - 13:57
    Kurka, przyznaje, bywałem tu i tam. Nazw nie pamietam, zreszta i tak za granica. Ale w miare swieżych nowych doświadczeń bede sie dzielił. Przyjrzę się czasem krakowskim, choć zależałoby mi też na czymś w okolicy, domowa wychodzi ok, ale nie zawsze mam czas.
    10 Cytuj Zgłoś
  • 26.01.2018 - 9:37
    A pizzeria Camorra? Dawno tam nie jedliśmy, a chcielibyśmy się wybrać. Jak oceniacie ten lokal?
    5 7 Cytuj Zgłoś
  • 25.02.2018 - 20:29
    byłem w pizzerii Toscana i niestety nie polecam :( pizza ok, ale to i tak nie to co było kiedyś. obsługa marna, jak czyscily stolik to specjalnie resztki z poprzedniej pizzy zrzuciły na ziemię...grunt ze stolik czysty. Na sam koniec zostałem podliczony jakbym zjadł najdroższą pizze w lokalu... a chciałem zjeść pół na pół pizze z szynką i kurczakiem). Ogólnie nie polecam, długo juz tam nie pójdę.
    8 3 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2018 - 19:31
    w camorra raz zamówiłem za namową znajomych,mi się trafiła lekko przypalona,szału nie było i nie tania
    7 9 Cytuj Zgłoś
  • 12.03.2018 - 1:43
    Jak dla mnie chyba 3 pizzerie w Myślenicach są warte uwagi.
    1) Camorra - ceny trochę wysokie i czas oczekiwania ale smak rekompensuje to w 100%. Dodatkowy plus za pizzę tygodnia. 2)Enigma - WIELKIA METAMORFOZA Chyba największa zmiana w Myślenicach lokalu i smaku pizzy. Kiedyś w środku jak bar mleczny a teraz klimatyczne miejsce. Środek z włoskim klimatem, rewelacyja obsługa i genialna pizza. Czasami trochę długi czas dostawy ale polecam przyjść do lokalu i zjeść na miejscu! Wystrój i smak 10/10
    3) Siesta - smak pizzy bardzo dobry, duży wybór jednak środek bez szału więc generalnie zostaje tyko na wynos.
    5 5 Cytuj Zgłoś
  • 12.03.2018 - 11:42
    W Myślenicach niema dobrej pizzy.
    W Krzywaczce w ten weekend otwarła się Pizzeria Trento, pizza i jedzenie jak we Włoszech, warto przyjechać i zjeść prawdziwą pizzę,POLECAM
    2 28 Cytuj Zgłoś
  • 13.03.2018 - 8:20
    LOREN napisał/a:
    W Krzywaczce w ten weekend otwarła się Pizzeria Trento, pizza i jedzenie jak we Włoszech, warto przyjechać i zjeść prawdziwą pizzę,POLECAM
    E pier....lisz :)
    14 1 Cytuj Zgłoś
  • 13.03.2018 - 11:17
    CAMORRA - dla mnie najlepsza pizza w Myślenicach (tak dobrą jadłam jeszcze będąc w Chorwacji), składniki są bardzo dobrej jakości, ciasto cienkie (bo takie ma mieć pizza), moja ulubiona to SUPREME. Cena adekwatna do jakości, a czas oczekiwana... no cóż do "specjalistów zawsze są kolejki" :) polecam z czystym sumieniem :)
    10 10 Cytuj Zgłoś
  • ania 13.03.2018 - 11:26
    LOREN napisał/a:
    marketing najgorszy z możliwych
    16 Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2018 - 11:56
    Dorota1993 napisał/a:
    (tak dobrą jadłam jeszcze będąc w Chorwacji), składniki są bardzo dobrej jakości, ciasto cienkie :)
    Z tą Chorwacją jest tak, że jak wieczorem po kąpieli, piwie i całym dniu idziesz na obiad, to zjadłbyś konia z kopytami.
    14 6 Cytuj Zgłoś
  • 18.09.2018 - 19:22
    Czasem dobrze jest przejść się po mieście i porozglądać. Ja dziś odkryłam, że na Pardyaka (przy skrzyżowaniu w stronę dawnej mleczarni) otwarła się filia krakowskiego El Toro. Lokal bez wyglądu, marketingu zero - nawet ulotek na mieście nie widziałam, ale pizza bardzo smaczna (i duża).
    4 9 Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 18.09.2018 - 22:34
    Dopiero niedawno odkryłem Calabrię, przy Piłsudskiego (vis-à-vis Cybucha). Przepyszna pizza, wszystko świeżutkie i co ważne - w niedzielę mają czynne od 12-tej.
    6 10 Cytuj Zgłoś
  • 19.09.2018 - 19:08
    aleex napisał/a:
    Czasem dobrze jest przejść się po mieście i porozglądać. Ja dziś odkryłam, że na Pardyaka (przy skrzyżowaniu w stronę dawnej mleczarni) otwarła się filia krakowskiego El Toro. Lokal bez wyglądu, marketingu zero - nawet ulotek na mieście nie widziałam, ale pizza bardzo smaczna (i duża).
    hmm z tymi ulotkami to się jednak mylisz , bo postarali się tak by każdy mieszkaniec osiedla mógł ją przynajmniej podeptać na swojej wycieraczce pod większością drzwiami napewno była , zwłaszcza na nowym osiedlu
    9 1 Cytuj Zgłoś
  • barb 14.02.2019 - 18:36
    Camorra - kiedyś bardzo dobra pizza, ostatnio dostałam taką, którą trudno nazwać pizzą. Ciasto przesadnie cienkie - jak papier, niewypieczone , o lejącej konsystencji. Wstyd podawać "takie coś" klientowi.
    9 10 Cytuj Zgłoś
  • 14.02.2019 - 23:13
    bbbb to co napisałeś " Ciasto przesadnie cienkie - jak papier, niewypieczone , o lejącej konsystencji. ' to nie trzyma się kupy - ciasto cienkie jednocześnie nie upieczone ???? i lejące ???? z której Ty konkurencji jesteś ? . Ja zamawiam w różnych pizzeriach pizze ale czegoś takiego to co napisałeś to jeszcze nigdzie takiego czegoś nie widziałem bo to raczej nie wykonalne bo jedno przeczy drugiemu .
    6 4 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz