Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 30 gru 2010

    @ renaw - ciekawa uwaga, jeszcze tego nie zauważyłem ale na pewno będę uważniej patrzył na zakupy w Janie.

    Cytuj
  • 2 sty 2011

    Panie pracujace w Kebabie turcja a raczej w jego czesc z lodami maja taka szybkosc , podejscie do klienta no i pamiec przede wszystkim ze naprawde warto isc i czekac 15 min na lody i 2 razy sie upominac.

    Ps. Niewiem moze mialy kaca ,ale to ich nie usprawiedliwia

    Cytuj
  • 2 sty 2011

    Ja czasem robie takie wrazenie i patrze na reakcje.Ale niektorzy juz niestety sie urodzili z takim wrazeniem

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    co to za plotki o "babci malinie"????
    od lutego maja ruszyc???zartujecie przeciez nie daliby rady odremontowac lokalu do tego czasu!!ktos tu sieje plotki.....

    ale zaluje ze nie ejst to prawda bo babacia malina była super, szkoda ze nikt tego nie docenił i musieli zwinąć zagle...:(

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    przeciagne jeszcze temat odzywek i 4body i perfect body , nie wiem kto to pislal ze 4body to dobry sklep otworzyli go ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia o odzywkach no moze tyle co przeczytali w gazecie wybur moze faktycznie wiekszy ale to dla tego ze maja lepszy sklep znam osobiscie wlasciciela perfectbody i to koles ktory zan sie bardzo dobrze na kulturystyce i fachowym doradztwie w tem zakresie zreszta w formie trzeba bylo go zobaczyc a do tego jeszcze jak by sie ktos znal to olimp to najwiekszy chlam jaki moze byc jak ktos sie zan na odzywach to olimpu nie kupuje...zreszta z perspektywy czasu widac kto zrobil wieksza kariere bo wasze for body tego nie przetrwalo pozdro

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    chcialem napisac wiekszy nie lepszy sklep no ale wiadomo o co chodzi :)

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    @fanko babci
    mnie takie plotki uskrzydlają... ;)

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    byłam kiedyś swiadkiem jak ten młody "ochroniarz" ktory nie ma pojęcia jak chronić sklep dyskretnie i nie natarczywie upatrzył sobie jakiegoś chlopaczka .Zrobił na sklepie wielkie poruszenie bo wydawalo mu się ze skoro chlopak jest wygolony i luźno ubrany to na pewno cos ukradł...i wzioł go na boczek kazał pokazać co ma w kieszeni od kurtki i jakież było jego zdziwienie ze jednak NIIIIICCCC tam nie było....mina ochroniarza bezcenna:)

    Zreszta ja tez czułam sie przy tym młodym jak potencjalny złodziej...a jeszcze jak spotkał sie wzrok z wzrokiem tego ochroniarza to już chodził za toba po całym sklepie ....masakra!!ten chlopak sie do tego nie nadaje...nigdzie sie z taką natarczywą ochroną nie spotkalam jak w naszym rossmanie....

    Ale od ostatniego czasu nie widzę juz tego młodego ochroniarza a zamiast niego jest pan ok 50tki który z ochrona sklepu radzi sobie o niebo lepiej....

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    babcia malina - to musiało upaść!
    Klęska od początku .Wnętrza przerażające - właściciel postradał gust i zdrowy rozsądek.Wstyd było tam kogoś zaprosić.Nie wiadomo gdzie lepiej usiąść - w składzie starych mebli czy w burdelu, a może w wiejskiej chałupie?Muzyka koszmar!Dla kogo to miało być?jedzenie nie byłoby złe gdyby nie te ogromne ilości soli i innych veget...Porcje jak dla drwala.Dzisiaj już się nie podaje w restauracjach takich gigantycznych porcji.Tu nie chodzi o to,żeby się nażreć, ale dobrze zjeść w miłym miejscu.I na sali nie może śmierdzieć z kuchni!Co do kwalifikacji kelnerek - lepiej już nic nie mówić...Miłe dziewczyny były,ale chyba z łapanki.A można było w tym miejscu zrobić świetny lokal dla młodzieży z dobrą muzyką, drinkami i na dole sala choćby do tańczenia.I co on teraz zrobi z tymi lalkami i harfą?Musi otworzyć komis...

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    gość 2
    Jak idę do knajpy to żeby się nażreć, a Ty jak nie masz ochoty to zawsze możesz zostawić, a nie pchać w siebie na siłę. Nie jestem fanem jakiejś tam BM, ale głodowa porcją sałaty albo jakiegoś innego badziewia niestety się nie najem gdy jestem głodny. Kłopotów z przemianą materii nie mam , a grubasy niech po prostu nie żreja tyle a nie zmniejszają porcje innym.

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    Wkurzacie mnie!
    Ile można i tak dla waszej wiadomości bo widać ze nie bardzo umiecie czytać!
    Myślenickie sklepy z tego co widzę pisze a nie knajpy czy restauracje!
    Wiec może łaskawie zmienicie forum!
    Będę wdzięczna!

    Cytuj
  • 8 sty 2011

    Ktos narzekal na wedliny w Janie.Sprobujcie kupic cos swiezego na Zarabiu.

    Cytuj
  • 9 sty 2011

    [quote=gość: inka] Ktos narzekal na wedliny w Janie.Sprobujcie kupic cos swiezego na Zarabiu. [/quote]

    Na Zarabiu jest kilka sklepów z wędlinami, więc sprecyzuj o który Ci chodzi.....

    Cytuj
  • 18 sty 2011

    Co sądzicie o sklepie Hit Pol w Osieczanach. Moim zdaniem to jeden z gorszych sklepów. Obsługa beznadziejna trzeba czekać aż któraś z pań podejdzie na stoisko z wędlinami i łaskawie obsłuży. Tak pozatym to słaby wybór towaru. Pani kierowniczka powinna się zastanowić nad zmianami w tym sklepie. Szkoda tylko że zamknął sie Carrefour w Osieczanach bo teraz żeby zrobić zakupy trzeba jechać do Myślenic.

    Cytuj
  • 18 sty 2011

    No właśnie HIT POL .Na dodatek uwaga na ceny na półkach inne a przy kasie inne.Już 2 razy się z tym spotkałam.

    Cytuj
  • M G 18 sty 2011

    Co jak co , ale akurat w Janie to wędliny sa całkiem w porządku i wybór spory.

    Cytuj
  • 18 sty 2011

    No właśnie HIT POL sprawdzać paragon przy kasie bo mają różne doliczenia nad stan np. jakieś margaryny itp. na koniec rachunek duży , tak że naprawdę warto sprawdzić.

    Cytuj
  • 18 sty 2011

    Po raz setny temat wędlin w Janie ale nie mogę się opanować, żeby nic nie napisać. Wybór maja duży, to fakt, natomiast dziś rano robiłam tam zakupy i tych pokrojonych wędlin to nawet za darmo bym nie wzięła, zeschnięte co najmniej z wczoraj. Ja i tak kupuję tylko to co mi pokroją, bo już raz wróciłam się z zakupami z domu i zwróciłam zakupione, wcześniej pokrojone wędliny, co skutecznie wyleczyło mnie z ufania ekspedientkom. A przy okazji byłam dziś świadkiem, gdy Pani za ladą usiłowała cichaczem przemycić pod ładną wędlina ułożoną na górze, skrawki, które powinny być sprzedawane jako resztki, wywiązała się z tego dość głośna (i zabawna) awantura.

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    No dokładnie ceny w sklepach Hit Pol są bardzo zróżnicowane i można być nie mile zaskoczonym przeglądając paragon. Na sklepie nie ma czytników cen więc nie można sobie sprawdzić aktualnej ceny no i cenówek pod towarami też brakuje albo nie są do tego towaru więc UWAGA! Ale to jest wina tylko obsługi Panie zamiast pierwsze zrobić porządek na sklepie wolą pić kawę robić śniadania i obgadywać ludzi a klijent może stać przy kasie czy przy stanowisku z wędlinami i cierpliwie czekać aż ktoś go obsłuży. DRAMAT

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    faktycznie HIT POL Osieczany to niezbyt udany przybytek- obsługa to tam jakby z kosmosu spadła co najmniej. A pani kierująca ma teraz pole do popisu bo nic zupełnie juz nie robi-brudną robote odwalają dziewczyny,które sie gubią we wszystkim. Zdanie to podziela ponad połowa robiących tam zakupy ludzi-więc nie tylko ja tak myśle.

    Cytuj
  • adzygmunt 19 sty 2011

    Który to ten wychwalany przez userów Hitpol? Dawny Carfour?

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Sklep znajduje sie obok straznicy w Osieczanach. :) Na początku po tym całym remoncie zakupy tam były nawet śmieszne bo ty mówisz co chcesz do pani sprzedającej, a pani patrzy na ciebie dobre 2minuty bez reakcji :D HAHAHAHAHAHA i co tu zrobić. ale to początek więc ok. tyle ze tam nadal panuje dezorganizacja i jakos te panie dziwne takie.

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Bardzo sympatyczna ekspedientka ta czarnulka na kasie, jest bardzo grzeczna , udzieli informacji, chyba tylko Ona jest tam kompetentna , reszta razem z kierowniczką to pożal się Boże.

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Hit Pol to porażka! A co sądzicie o BIEDRONCE i ciągłym braku drobnych do wydawania. Dziewczyny musza nie źle się namyśleć żeby wydać klijentowi resztę! Ale tak pozatym to sklep w porządku no i Panie kasjerki też są bardzo miłe!

    1 Cytuj
  • 20 sty 2011

    biedronka???ludzie co wy widzicie w tym sklepie???na produkcie oszczedza się 20 groszy a produkty sa zdecydowanie gorsze w smaku niż te ze znanych firm.Nie lubie tego sklepu i nie rozumiem fenomenu jego popularnosci:(

    Cytuj

Odpowiedz