Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 20 sty 2011

    Może i produkty są gorsze a jednak ludzie lubią ten sklep! Może ktoś wie co powstanie jaka sieć na dawnym dworcu PKS. Może w końcu będzie cos lepszego od Biedronki i Jana

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Z moich źródeł będzie najprawdopodobniej tam tesco!
    Niech zaczną obawiać się właściciele małych spozywczakow!

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Tez tak slyszałam że ma być TESCO. W sumie to fajnie nowe miejsca pracy. Szkoda tylko właścicieli małych sklepów bo nie dadzą sobie rady. Ciekawe kiedy bedzie rekrutacja?

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    To że Tesco ma powstać w Myślenicach to słysze już od 3 lat.Jakieś głupoty piszecie.

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Hala się już buduje! Ma ruszyć pod koniec maja więc po żyjemy zobaczymy! Już nie długo napewno to będzie jakiś market

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Jakie Tesco,tam będzie dworzec a jak zostanie trochę miejsca to jakiś sklep dla wygody pasażerów.Sam wielokrotnie słyszałem jak Pan Burmistrz mówił że nie dopuści żadnej dużej sieci do Myślenic a jak Mu nie wierzyć skoro uwierzyło w Niego tylu wyborców.Jak władza mówi że będzie dworzec to znaczy że mówi:) :) :)

    1 Cytuj
  • 20 sty 2011

    Oczywiście że stanowiska dla busów i autobusów będą. W końcu na baneże pisze "Tu powstaje galeria handlowa z nowym dworcem PKS" a jeżeli galeria to jakiś super market w niej będzie. Raj dla klijentów którzy na zakupy jeżdżą busami. A burmistrz obiecywał bo szły wybory i nie chciał przegrać. Więc nie wierz we wszystko co Pan burmistrz mówi.

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Pozyjemy zobaczymy!
    Zobaczymy ile znaczą słowa "naszego"Burmistrza jak rzeczywiście powstanie tam Tesco!
    Jeszcze wyborcy zaplecza!
    Smiesza mnie tacy ludzie jak ty Zorro!
    Władza mówi!haha
    Pozyjemy zobaczymy!!!!!!:)

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Ada, bobo, weźcie do ręki słownik i zobaczcie co znaczy pojęcie "ironia"

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Zorro nie bądź taki do przodu!;)
    Dla mnie to wyszło naiwnie a nie ironicznie!
    Pozdro!:)

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Tylko ze ja nigdy nie słyszałem osobiście zeby burmistrz cos obiecywał . Zadzwoń do zorra on ma znajomości i wie najlepiej. A i natyle jestem wykształcony że wiem co to ironia. tylko że tej ironi trzeba umieć używać na codzień.

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    bobo jeżeli nie słyszałeś obietnic burmistrza to znaczy żeś nie stąd albo dopiero podstawówkę skończyłeś (na tyle jesteś wykształcony), a co do galerii to ja chcę LIDLA!!!! przynajmniej tani dobry alkohol by był, i nie denerwujcie się w sklepie jak was proszą o drobne bo to na prawdę jest towar deficytowy ,wszystkie drobne to albo na parafii albo w maszynach po knajpach siedzą, hej!

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Zadziwiające jest to jak wszyscy wierzą burmistrzowi a on tylko dużo obiecuje. A jeżeli chodzi o galeria to dla mnie może być zarówno TESCO jak i LIDL obydwie te sieci są bardzo dobre nie tylko pod względem alkoholu ale też i pod względem innego asortymentu. Czasami człowiek jest wysoko wykształcony w swojej dziedzinie a naiwny i głupi w życiu! Pozdro!

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Tylko ze tesco będzie chulac 24 na dobę!
    Z tego względu jest lepsze od innych a i ceny tez są super no i ich nocne przeceny!

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    A dlaczego lepsze od innych?? Ada ty nie masz vco w nocy robić tylko po sklepach się plątać??

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    No widocznie nie mam!;)
    wyszło szydlo z worka to teraz czekam na jakieś propozycje!;)
    Hahaha

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Ada popracuj w takim sklepie to sie dowiesz jak sie trzeba napracować. Uważam że sklepy czynne 24 na dobę to przesada. Pracownicy to też ludzie.

    1 Cytuj
  • 21 sty 2011

    tesco w krakowie to jest obraza dla kienta jedew wielki bałagan a w myślenicach to by było mniejsze i dużo gorsze od biedronki czy carrefure

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    http://www.gazeta.myslenice.pl/serwis/archiwum/2011/3/Myslenicki-dworzec-wczoraj-dzisiaj-i-jutro.html
    z ostatniej GM,ciekawie wygląda wizualizacja na maj 2011,gdzie znajduje się parking dla klientów i tak oczekiwany dworzec bo chyba nie na działce kupców:)?
    Te czerwone literki na dachu z nazwą sieci to......?

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    tesco :) zrobią co będą chcieć a my co najwyżej nie będziemy robić tm zakupów i po sprawie , na decyzje "guru" nie mamy wpływu...

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    Co tu się oszukiwać. Wszystko zależy od tego kto da więcej i już. Ja osobiście nie znoszę galerii... może się postarzałem. Tesco może być, ale wszystkie gelerie to zjadacze czasu i kasy. Dużo taniej lub w tej samej cenie można kupić ciuchy i inne rzeczy w sklepikach w Myślenicach.

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    Ja jeśli chodzi o rzeczy spożywcze wybieram największe myślenickie sklepy. Wynika to głównie z tego, że lubię mieć w czym wybierać. Posegregowałem sobie te punkty pod kątem potrzeb, asortymentu i ceny. Są np. miejsca gdzie idę najczęściej po produkty mleczne, z przetworów mięsnych bekonkurencyjnie najlepiej smakują te z niedalekiej od miasta masarni. Ostrożnie dobieram produkty przetworzone - no cóż, takie czasy że trzeba sprawdzić co się je. Przykład mielonego mięsa - parokrotnie kupowałem do spaghetti mielone z Dudy, wyboraźcie sobie że pod wpływem ciepła nie stało się ono brązowe, lecz jeszcze bardziej różowe.. fffuuujjj. Są miejsca gdzie pani zmieli na oczach klienta, choć nawet wtedy czysty ekologiczny produkt to raczej nie jest. Tyle na razie, żeby nie przeciągać...

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    Ciuchy można kupić taniej w zwykłych sklepach na terenie Myślenic to fakt ale jeżeli chodzi o spożywke to te małe sklepy mają drogo i dlatego ludzie wolą supermarkety bo tam zawsze jest coś taniej. I nie ma się co dziwić w końcu wypłaty nie idą w góre a żywność niestety tak. Dlatego ja jestem za powstawaniem supermarketów. Choć szkoda mi właścicieli tych prywatnych sklepów!

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    Tak wogóle to ochrona MA PRAWO "na boczek" poprosić każdego w celu kontroli.

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    Ale wszystkich ochroniarzy przebija ten z Biedronki,potrafi cały dzień rozmawiać ze znajomymi.
    Albo firma nie ma co robić z pieniędzmi albo gość ma "plecy" i jest zatrudniony bo innego sensu nie widzę.

    1 Cytuj

Odpowiedz