Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 4 wrz 2011

    w tesco wziąłem butelkę octu balsamicznego "jak byk"cena i KOD na regale przy kasie zamiast super ceny strzał -to pomyłka itd itp...kilka numerków tej maści już zaliczyłem-
    proponuję więcej czytników kodów -proste

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    Widze mały OT. W temacie o sklepie internetowym zaczynacie wypisywać jakieś pierdoły o sklepach. Do tego jest założony osobny wątek.

    1 2 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    Również jestem niezadowolona z obsługi w JANIE. Ekspedientka powinna być na swoim miejscu.Czytam to co napisała"niezadowolona klientka" i nie rozumiem jak można kazać klientowi wchodzić na stoisko od strony obsługi, chyba panie z mięsnego mogły się ruszyć. nie mogły???
    A karolina2011 zapewne pracuje na mięsnym w JANIE.

    2 6 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    @monia1985- byłaś kiedyś w Janie? Lada z mrożonkami jest otwarta- czyli za nią wejść od strony regału z oliwami. Mówisz że ekspedientka powinna być na swoim miejscu, więc Panie z mięsa w tym przypadku były, one są tam po to, żeby obsługiwać klienta za ladą a nie gonić po całym sklepie. Sama nie wiesz czego chcesz. Jesteś niezadowolona z obsługi w Janie ale nie podajesz swoich konkretnych argumentów tylko używasz cudzych. Bez sensu. Ludzie, w sklepach do jasnej ch..y też pracują ludzie, przychodzą tam na 8 godzin i niczym się od Was nie różnią, a niektórzy traktują ich jak niewolników, jak kogoś gorszego klasowo. Ale z Was snoby

    11 1 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    do "monia1985" mylisz się wcale nie pracuję w Janie,
    Chce tylko podkreślic ,że teraz ludzie się robią tacy egoistyczni ,że nie potrafią się sami obsłużyć w sklepie SAMOOBSŁUGOWYM!!! tylko wymagają ,od ekspedientek żeby wszystko podawały najlepiej jeszcze żeby nosiły zakupy w koszyku do takich paranoi już dochodzi!!! niestety ludzie schodzą na psy.

    3 2 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    volt14 ma absolutną racje. Zacznijmy traktować się jak ludzie!!! kiedyś ekspedientki traktowało sie lepiej, nie wiem czemu teraz ludzie siętacy robią i wszystko im wyliczają....

    6 1 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    wiecie dlaczego-bo kiedyś to ekspedientka była kims-decydowała komu co poda " z pod lady:)"więc każdy je szanował i chiał mieć ja za znajoma-bo mozna było mieć z tego korzyści-a teraz wszystko masz na połce jakie chcesz i ile chcesz...tylko czasmi schylić sie nie chce więc lepiej powiesić psy na ekspiedientce:))

    5 1 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    sklep internetowy to super alternatywa....ale......ludzie musze sie w koncu przekonac do czegos takiego:) super pomysl super sprawa. wiecej reklamy wieksze dzialania i dbanie o klienta i ceny .....mysle ze sklep internetowy ma przyszlość i rozwinie sie jak nalezy :)

    Cytuj
  • 5 wrz 2011

    Prawda leży po środku. Nie mówię o Janie, bo generalnie obsługa jest moim zdaniem spoko, ale często Panie ekspedientki zachowują się jakby pracowały w sklepie za karę. To przecież nie ja im taki zawód wybrałem. Zarobki potrafią być z pewnością flustrujące, jednak nie ma co się wyżywać na kliencie. Z drugiej strony klienci też potrafią nieźle dać a d...

    3 1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Rozwinie się jak ludzie troszeczkę zaczną ufać innym i przestać myśleć że każdy tylko patrzy jak nas oszukać. W naszym kraju z tym będzie ciężko. A jakim problemem jest zrobić małe zakupy na próbę. Wszystko jest ok- korzystam dalej, jeśli coś mi się nie spodoba- podziękuje. Warto spróbować bo wygoda ogromna.

    3 1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Ekspedientka sie teraz nie odezwie do klienta, bo ten się nauczył niechcący donosić szefowi, dla którego nie ma problemu zbluzgać jej przy całej kolejce, więc po co się wystawiać.Co do zarobków-kokosów nie ma, szef- zależy od humoru, ale zazwyczaj wszystko źle. Co do wybierania zawodu- niektóre panie młodość poświęciły wychowaniu dzieci a teraz jedyna praca na jaką mogą liczyć to sprzedawca. Inne stanowiska tylko z dobrymi plecami. No i siedzą panie za ladami i słuchają narzekań klentów- dzień w dzień tych samych, że oni pojdą gdzie indziej, ze tu nie bedą robić zakupów, bo mi sie do czytnika nie chce isc, bo cena na polce pod towarem a nie na samym towarze, można by wymieniac długo, ale po co jak prawie każdy będąc na zakupach chociaż raz miał "przyjemnosć" posłuchać takiego klienta. Sprzedawca zawód jak każdy inny, ale chyba najbardziej narażony na nasze humory, no bo gdzie sie pojdziemy wyładować? Do sklepu:)

    7 2 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Polacy to frustraci i tyle

    6 1 Cytuj
  • 10 wrz 2011

    oby tylko tyle :)

    3 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    mam pytanie odbiegające od poruszanego obecnie tematu, ale chyba we właściwym wątku je zadaję: gdzie w M-cach mogę kupić getry? najlepiej czarne i najlepiej 3/4. Kupiłam już 2 pary, ale były takie "rajtkowe" i choć nie jestem dużych gabarytów, zaczęły sie pruć na tyłku, gdzie nawet szwów nie ma, tylko z kroku poleciało oczko.. Opisuję tak dokładnie, bo nie chcę kupić znowu takich samych.

    1 1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    prześledz wątki bzomex,komex,pks,czemeśnia,kurdesz,jan, a pózniej idz do sklepu

    1 2 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    A co powiecie o nowym sklepie na kosciuszki LA BELLE? moim zdaniem sklep super tylko obsluga tragiczna ekspedientka tak nachalna ze prawie weszla mi do przymierzalni!!!na sama mysl o tej pani odechciewa mi sie tam wchodzic

    4 4 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    gdzie można kupić fajne buty chodzi o adidasy?

    1 2 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    bylam w tym nowym sklepie na Kosciuszki!rzeczywiscie sklep super fajne ciuszki!
    ale do obslugi rzeczywiscie mozna miec wiele zastrzezen!
    rozumiem nowy sklep trzeba pokazac sie z jak najlepszej strony ale bez przesady pani strasznie narzucajaca sie!a to nie zawsze jest dobre ja np nie lubie jak ekspedientka w sklepie odrazu atakuje nie pozwalajac nawet ogladnac co jest!
    obsluga duzy minus sklep na plus!

    4 3 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    [quote=gość: nat] gdzie można kupić fajne buty chodzi o adidasy? [/quote]
    na internecie;)

    2 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    a ja uważam że zostałam niemiło potraktowana w sklepie carefour. Otóż wchodze do sklepu z niczym( samą torebke miałam ) i bramka zapiszczala, widziala to kierowniczka i ochroniarz. zapytali czy mam telefon że to pewnie dlatego i kierowiczka powiedziala że jak będe wychodzila to też zapiszczy, ochroniarz też to słyszał i kiedy już wychodzilam faktycznie zapiszczała a ochroniarz( pewno łor po zawodówce) podbiegl do mnie i mowi " ja musze panią sprawdzic, prosze pokazac telefon, potem rachunek i przegrzebal jeszcze moją torbę.czy miał racje??? czy może powinnam to gdzies zgłoscic że zostalam tak potraktowana??? prosze o odpowiedz

    2 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    @ona<><
    A jeśli (hipotetycznie) jesteś złodziejką i chciałaś wykorzystać to, że na wejściu i tak bramka zapiszczała i wynieść pare rzeczy dodatkowo w torebce oprócz tych w koszyku???

    Jedyne co można było zrobić, jeśli to była wina telefonu to spróbować przejść bez niego i jeśli nie pika to wporządku, a potem spróbować sam telefon.

    Ochroniarz, bez Twojej zgody, nie ma prawa przeszukiwać ale skoro mu pozwoliłaś to nie musiał wzywać do tego policji ;)

    Zgłosić zawsze można - tylko warto się zastanowić czy aż tak ucierpiałaś moralnie, że potrzebujesz zadość uczynienia. Ochroniarz wykonywał swoje obowiązki i wg mnie robił to sumiennie.

    3 1 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    przecież napisalam że zapiszczala jak już wchodzilam wiec o czym ty Montero mówisz.

    tak ucierpiałam bo to wstyd i trauma. chyba już nigdy nie pójde do tego sklepu.

    2 2 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    Dokładnie zrozumiałem co napisałaś, że zapiszczała gdy wchodziłaś i dlatego napisałem o "ewentualnej" kradzieży.
    Nie miałem złych intencji.

    Sam osobiście byłem pare razy sprawdzany jak mi bramka zapiszczała i zawsze grzecznie pokazywałem co mam w plecaku czy torbie. Dzień dobry, nie ma problemu, dziękuję, do widzenia - i ochroniarz zupełnie inaczej odbiera człowieka. Agresja rodzi agresję - kultura rodzi kulturę.
    Oczywiście nie piszę o Tobie, bo nie znam sytuacji. Fakt faktem ochroniarze w Myślenicach z kulturą nie zawsze mają coś wspólnego (ale to jednak nerwowy zawód).

    W przyszłości warto poprosić, żeby odejść na bok, bo po co się mają wszyscy patrzeć. Albo odmówić, co będzie wiązało się z przyjazdem policji.
    I nie ma tu znaczenia, że bramka zapiszczała na wejściu. Ochroniarz odpowiada za mienie sklepu i będą mu potrącać z pensji jeśli coś zginie, więc jest uwrażliwiony.

    1 1 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    Witam,

    potrzebuję załatwić 2 rzeczy, czy możecie coś polecić:
    1. Muszę wykonać zdjęcia do dyplomu, gdzie można w Myślenicach w normalnej cenie? wiem, ze był kiedyś fotograf na rynku..
    2. Potrzebuję kupić odkurzacz :) czy polecicie jakiś sklep rtv agd z w miarę przystępnymi cenami?

    1 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    [quote=gość: reksio] Witam,

    potrzebuję załatwić 2 rzeczy, czy możecie coś polecić:
    1. Muszę wykonać zdjęcia do dyplomu, gdzie można w Myślenicach w normalnej cenie? wiem, ze był kiedyś fotograf na rynku..
    2. Potrzebuję kupić odkurzacz :) czy polecicie jakiś sklep rtv agd z w miarę przystępnymi cenami? [/quote]

    Zdjęcia do dyplomu to u Polka ( chociaż nie mam pojęcia jaka jest dla ciebie przystepna cena ?)
    A skoro siedzisz na internecie i nie chce Ci sie pochodzić po sklepach to sobie kup odkurzacz na Allegro. Proste i taniej niz w sklepach.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz