Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 14 wrz 2011

    Witam
    Potrzebuje dosyć nietypowy produkt , kuzynka ze Stanów bardzo mnie prosila o zlecenie wykonania na miarę krakowskiego gorsetu oraz zakup korali naturalnych do nich , zapisala się tam do jakiegoś polonijnego zespołu.Słyszałam o jakimś sklepie chyba internetowym?? ale dokładnie juz nie pamietam
    , wiem ,że kiedyś będąc na jakiejś imprezie plenerowej w Krakowie dwie kobiety miały stoisko z rękodziełem i były z okolic Myslenic dały mi nawet wizytowke . Za nic nie mogę odszukac tego kontaktu .Proszę o pomoc !!! ,a i może ktoś już korzystał z tego typu usług i może coś doradzić lub polecic ??

    2 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    Mysleniczanin 007--dziękuję---właśnie dzwoniłam do tego Perfektu ,nie jest to niestety tam takie proste, chetnie przyjmują zamówienia na całe komplety strojów i to od zespołów ,jak Pani usłyszala ,że to tylko 1 szt to zmieniła ton o 360 stopni ,do tego nie ma mowy o uszyciu na miare gorsetu ze wzoru klienta (mam gorset bardzo stary i niestety troche zniszczony po naszej wspólnej (z kuzynką) babci,doszłam do wniosku ,że byłoby super taki tradycyjny wyslac za granice) ,teściowa dowiedział się ,że haftują gorsety na zlecenie Panie z okolic Wiśniowej czy może ktoś miałby jakies informacje w tym kierunku ??

    1 1 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    do "ona<> " już po samym zdaniu w którym piszesz ,że ochroniarz to łor po zawodówce widac Twoja kulturę!!! od razu mieszasz ludzi z błotem!!! Jego zachowanie było słuszne taka Jego praca

    1 1 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    chyba o 180

    1 1 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    hejka nie wiecie gdzie w myślenicach dostanę taka fajną koszulę z długim rękawem żebym spokojnie mogła ubrać do dżinsów potrzebuje na jutro a nie mam zabardzo czasu latać i szukać z góry dzięki

    2 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    do weronika-idz do mdk-u tam kobiety z okolic Wiśniowej mają wystawę ludowych" carów"
    na pewno się dowiesz:) kto co i za ile.

    1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    super ten nowy sklep labella!fajne ciuszki!super spodnie tam kupilam!ale ta pani z blad wolsami straszna!spokoju nie daje strasznie nadskakuje az za bardzo!
    a to bardzo nie fajne!bo od obslugi tez duzo zalezy!

    1 3 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    gdzie w Myslenicach mozna kupić jakieś fajne czapki z daszkiem?

    1 1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Swego czasu były w Diversie, może dalej są.

    1 1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Był ktoś już w nowym salonie Play w galeri? Ciekawe czy mają kolejki :)

    1 6 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    W Donaldzie są kolejki.....jakbyś chciał;-)

    6 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Najniesympatyczniesze laski na świecie są w drogerii Kamila. Nikt i nic ich nie przebije dziwię się kto tam robi zakupy , chyba tylko tzw. wieś. Ostatnio moja siostra przeżyła szok jedna z tych trefnych piękności pracuje w "Janie" w Textil Markecie ze względu na nią tam nie chodzimy.

    3 5 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Możecie iść-"misiek2" spokojnie po badziewia do textil marketu-juz tam nie pracuje ale nie wybieraj sie do pepco bo ja tam możesz spotkac-heheheh

    3 1 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    a to niby czemu wykasowano mój post ???!!! praktyki naganne droga administracjo, za ten link do tego sklepu Beskidartdeco ?
    przecież tutaj właśnie o sklepach wymieniamy opinie ???
    a zresztą nie o to chodziło tylko o to by podziękować hulaho za dobry pomysł MDK bo dzieki
    niemu dotarłam bez pudla do tych ,,carów,, ;)

    1 1 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    to w końcu gdzie iść na zakupy popatrzeć na te "śliczne"towary

    1 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    No i stało się. Nareszczcie ruszyła nasza nowa strona. Prosimy o przeglądanie, wysyłanie uwag i przedewszystkim korzystanie z niej w nowej formie. Zapraszamy

    2 5 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    Co do działania kiedy indziej - jak zobaczyłem ten jeden wielki chaos to nie bardzo miałem ochotę na cokolwiek dalej...

    3 3 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    codziennie jadę w kierunku Pcimia Z Myślenic jak setki ludzi i nie widzę reklamy ze stroną internetowa jana ,panie JAN:) a tobołÓw z zakupami dużymi wozić mi się nie chce,skorzystałbym z www.

    3 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    mam wrazenie ze nowa strona chodzi znacznie wolniej od starej .... to raczej nie jest poprawa ...

    2 2 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    Na dużym ekranie dawniej widziałam dużo produktów, a teraz jedynie cztery rzędy i dużo wolnego (niewykorzystanego) miejsca po bokach. Trzeba się dużo więcej naklikać żeby coś znaleźć. Czy można to poprawić ?

    1 1 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    mało promocji ma ten sklep

    2 1 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Stronka fajna, dobrze zrobiona, mnie się podoba dużo bardziej od poprzedniej. Do "użytkownik"- przeglądałem stronkę na komputerze w pracy, i w domu, na swoim i nie zauważyłem żeby stronka wolno chodziła, może to wina sprzętu lub łącza? "mmmm" tam jest przycisk pokaż wszystko i wyświetla ci wszystkie towary z danej kategorii na jednej stronie

    1 3 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Niemal wszystkie mrożone ryby w sklepowej zamrażarce pakowane próżniowo mają uszkodzone opakowanie (brak próżni) i w związku z tym mam pytanie do "Market Jan" jaką mam gwarancję, że jeśli kupię mrożoną rybę to przywieziecie mi taką w nieuszkodzonym opakowaniu ? Gdy robię zakupy osobiście chwilę muszę grzebać w zamrażarce by taką znaleźć ale czy osobie kompletującej moje zakupy zrobione "on-line" będzie się chciało ? W ogóle dziwi mnie, że w tym sklepie nie dbacie o to by jednak nie uszkadzać opakowań. Rozumiem jedno... dwa ale niemal wszystkie są rozhermetyzowane ???

    1 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    do której godz mozna robić zakupy on line?

    Cytuj
  • 29 wrz 2011

    [quote=gość: jaszczomp] Stronka fajna, dobrze zrobiona, mnie się podoba dużo bardziej od poprzedniej. Do "użytkownik"- przeglądałem stronkę na komputerze w pracy, i w domu, na swoim i nie zauważyłem żeby stronka wolno chodziła, może to wina sprzętu lub łącza? "mmmm" tam jest przycisk pokaż wszystko i wyświetla ci wszystkie towary z danej kategorii na jednej stronie [/quote]
    Wyswietla na jednej stronie, co nie zmienia faktu ze na dużym monitorze mam dużo wolnego miejsca po prawej i lewej stronie i muszę długo przewijać żeby coś znaleźć, a dawniej tego nie było. Ale może to po prostu wina tego, że mam za duży monitor :)

    1 Cytuj

Odpowiedz