Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 21 sty 2010

    Zoologiczny to nie butik, swój aromat zawsze będzie miał, byłem w kilku i ogólnie aura jest wszędzie podobna, chyba że lokal ma 200m2 to co innego.

    Cytuj
  • 22 sty 2010

    [quote=Warmer84][quote]- powiedz to samo wszystkim sprzedawcom i ekspedientkom to będzie OK. Nie raz, nie dwa spotkałem się z nieuprzejmością ekspedientek w różnych sklepach. [/quote] W tym zdaniu pragnę podkreślić słowo WSZYSTKIM!!!!
    i następne uogólnienie:
    Warmer84 napisał: Nie mów mi więc o żadnym wypaleniu. Nie w tym zawodzie.
    Choć zakładając że pracujesz powinieneś wiedzieć, że jest to indywidualna rzecz każdego człowieka.
    Co do Pani Ani może ona rozwieje moje domysły i powie gdzie pracuje.
    Nie oskarżam jej o kłamstwo, bo nigdy nie napisała że już tam nie pracuje.
    Chyba że określenie "pracowałem, nadal pracuję i będę tam pracował" również jest Ci obce.
    Zastanów się więc co piszesz bo jak sam powiedziałeś ciężko dyskutować z człowiekiem z który nie wie co pisze (choć to by tłumaczyło czemu nie czytasz swoich postów).
    Co do sklepów zoologicznych to ja również wolę ten na Kościuszki mają niezły wybór towarów a jeśli czegoś nie mają to szybko sprowadzają na zamówienie.
    Na plus daję również klep dziecięcy na rynku koło (nie w przejściu) biblioteki miejskiej. Mały ale towaru sporo, ceny konkurencyjne i co najważniejsze przemiła obsługa. Zgadzam się natomiast z Anią co do Natury i Rossmana (w tym przypadku co do kas, bo ochroniarze jakoś mi nie przeszkadzają).

    Cytuj
  • 22 sty 2010

    Miałem już skończyć te jałową dyskusję z tobą ale jedno jeszcze muszę ci napisać.
    Miałem rację mówiąc, że nie rozumiesz czytanego tekstu. To, że użyłem w tym zdaniu słowa "wszystkim" nie oznacza, że wszystkich sprzedawców oceniam negatywnie. Nigdzie nigdy nie napisałem, że wszyscy sprzedawcy są tacy czy owacy. Owszem, może to użyte przeze mnie sformułowanie jest niefortunne ale bynajmniej nie miałem zamiaru atakować sprzedawców jako ogółu.
    Zaś co do sprawy AniD: Jak ktoś pisze, że gdzieś pracował to w domyśle masz, że to było kiedyś a nie teraz. Jakby nadal pracował nie pisałby "pracowałem" tylko "pracuję". Mówiąc, "pracowałem" gdzieś tam, podczas gdy nadal się tam pracuje jest kłamstwem. Ty takie kłamstwo zarzucasz AniD. Dla mnie jest, jasne, że jak ktoś pisze w czasie przeszłym to to było kiedyś a nie jest teraz. Innymi słowy, pracował kiedyś czyli teraz już tam nie pracuje. Tobie by się przydało więcej książek czytać. Wtedy umiejętność czytania ze zrozumieniem byłaby ci znacznie bliższa. P.S. No i naucz się jak poprawnie cytować wypowiedzi innych na tym forum bo nie idzie ciebie odczytać.

    Cytuj
  • 22 sty 2010

    sorry że jeszcze raz :P no właśnie tan obok strażnicy ; obsługa niczego sobie . jak właśnie tu ktoś napisał << nie poukładane >> no ale w 5 m2 nie można oczekiwać cudów. a co sądzicie o sklepie <Ara> i sklepie Zoologicznym obok Jana

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    Co to za uboga oferta , gdzie tu sa Podhalanki vel Relaksy Nowy Targ?

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    Podejrzewam że będą dostępne w specjalnej promocji podczas inauguracji Galerii Myślenice. Wyobraź sobie Cygnus; Jak GMO, Senator, Poseł, Mietek, Józek, Krzysiek, i cała reszta świty, przecinają wstęgę a po jej przecięciu przedstawicielka spółki kupieckiej a&#039;la radna, Pani Lucyna, wręcza uroczyście wszystkim zaproszonym parę złotych RELAXOW. Cudo!!!! Już pożyczam aparat od siostrzeńca ;P

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    Coś mi chodzi po głowie że do czasu otwarcia tej galerii będzie trzeba przygotować inną rozmiarówke Podhalanek, bo ekipa może nie dotrwać, a było by przykro, zwłaszcza ekipie:)

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    na szczęście rzadko robię zakupy w myślenicach,ale jak mi się zdarzy to wybieram sklepy gdzie serwują miłą obsługę.Jeśli miałabym wymienić sklepy z niezbyt miłą atmosferą to napewno byłaby to drogeria na rynku po schodkach KAMILA-dziewczyny przeginaja pale z tymi plotkami.Natomiast najmilsza obsługa jest w aptece na rynku koło UMiG. Ja osobiscie pracuję w sklepie od 2lat i czasami ciężko jest zachować uśmiech kiedy przychodzi klient i narzeka że to za drogie a takie to on ma w domu itd. kilka takich klientów pod rząd i człowiek już ma dosc.I tak jak napisał GLOBUSNC zwalaja wine na sprzedawce ze nie maja paragonu i ze rozbity towar doniesiony do domu to został wczesniej sprzedany uszkodzony w sklepie.Ale staram sie zachowac w takiej sytuacji spokojnie.PoZdRaWiAm SpRzEdAwCóW!!!SZACUNECZEK DLA WAS

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    drogeria w rynku KAMILA ceny bardzo wywyzszone niz w innych Drogeriach to co we FIRLICIE kosztuje np 3 zl u nich drogie tyle wogole nikt w Kamili nie sluzy pomoca tylko sa soba zajete pytajac o cene czekokolwiek powiedza cene nizsza a przy kasie okazuje sie drozsza a we Firlicie kazdy sluzy pomoca i milym traktowaniem klientow

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    WITAM

    Mam pytanko co sadzicie o sklepie MediaExpert na ulicy Słowackiego niedaleko stacji BP??

    Znalazłam Tulaj pare opini o tym sklepie ale jakos nie wiele sie z nich dowiedziałam a jestem zaintreseowana kupnem nowego sprzatu do mojego mieszkania...
    Bardzo prosze o odpowiedź:):)

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Witam a co powiecie o sklepie z odzieża uzywana który znajduje sie na Rzemiesniczej ( NAD LISEM) bo dla mnie tam obsługa fatalna ...jak zapytasz o cos to tez nie ma co liczyc o pomoc bo zajete bajkami..

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 7 lut 2010

    Niezbyt miłe takie uwagi jak od Pana Klient. Pacząc na problemy w każden jeden sklep w obsłudze i słabości towaru, tutaj ja chciałem znowu pokazać rze za niedługo wszystko się przeniesie do Pana Kośmińskiego, wspaniałego piłkarza gdzie kariera seri A zespół Brescia - boiska Europy! Teraz Pan Kośmiński poprzez nową galerię handlową, której Pan Burmiszcz nie mógł zabronić, pokaże styl na podobieństwo włoskie w handlu, kultura w obsłudze i butiki marka Mediolan i inne gdzie się okaże w biedzie Stara Cegielnia nie wspominając o myślenickich.
    Tutaj należą się tylko podziękowania dla Pana Burmiszcza i przeprosiny zwłaszcza od Panienki Grety gdzie znając Panie to ona w pierwszym żędzie do kupowania drogi but czy kosmetyk.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    [quote]WITAM

    Mam pytanko co sadzicie o sklepie MediaExpert na ulicy Słowackiego niedaleko stacji BP??

    Znalazłam Tulaj pare opini o tym sklepie ale jakos nie wiele sie z nich dowiedziałam a jestem zaintreseowana kupnem nowego sprzatu do mojego mieszkania...
    Bardzo prosze o odpowiedź:):)[/quote]

    Lepszą obsługę znajdziesz w innych sklepach AGD RTV w Myślenicach, a ceny to już na pewno. MediaExpert mocno się reklamuje i to w zasadzie ich jedyna siła.
    Ich akcje jak np. sprzedaż "bez VAT" to nabijanie w butelkę. Odliczają 22% od zawyżonych cen i często ich cena po rabacie jest wyższa niż w innych sklepach.
    Znajomy chciał kupić lustrzankę z bilbordu za 1399 a jak mu wyliczyli ratę na 10 miesięcy wyszło "jedyne" 209 zł.!!! Oczywiście obowiązkowe ubezpieczenie sprzętu i w sumie wychodzi 690 zł. kosztu na 10 miesięcy. Tyle to chyba tylko kredyt w Providencie kosztuje;-)
    Polecam pochodzić, popytać po sklepach - to najlepsze wyjście

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    Lepiej poszukać gdzie indziej,duże sklepy typu Media... mają to do siebie że towar będący w "promocji" może być tańszy niż w małych sklepach ale pozostały asortyment jest zazwyczaj droższy.

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    [quote=globusnc napisał:[hr][quote]]WITAM

    Mam pytanko co sadzicie o sklepie MediaExpert na ulicy Słowackiego niedaleko stacji BP??

    Znalazłam Tulaj pare opini o tym sklepie ale jakos nie wiele sie z nich dowiedziałam a jestem zaintreseowana kupnem nowego sprzatu do mojego mieszkania...
    Bardzo prosze o odpowiedź:):)[/quote]

    Lepszą obsługę znajdziesz w innych sklepach AGD RTV w Myślenicach, a ceny to już na pewno. MediaExpert mocno się reklamuje i to w zasadzie ich jedyna siła.
    Ich akcje jak np. sprzedaż "bez VAT" to nabijanie w butelkę. Odliczają 22% od zawyżonych cen i często ich cena po rabacie jest wyższa niż w innych sklepach.
    Znajomy chciał kupić lustrzankę z bilbordu za 1399 a jak mu wyliczyli ratę na 10 miesięcy wyszło "jedyne" 209 zł.!!! Oczywiście obowiązkowe ubezpieczenie sprzętu i w sumie wychodzi 690 zł. kosztu na 10 miesięcy. Tyle to chyba tylko kredyt w Providencie kosztuje;-)
    Polecam pochodzić, popytać po sklepach - to najlepsze wyjście[/quote]

    To po co godził się na ubezpieczenie? Nie sądzę ,żeby było obowiązkowe.Kupiłam w tym sklepie parę rzeczy i rzeczywiście były tańsze niż w innych sklepach.( wcześniej sprawdziłam) A obsługa jest tam całkiem spoko.

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Coś mi się wydaje,że wątek tego forum niedługo umrze śmiercią naturalna-niedługo w naszym mieście będą na rynku same banki i apteki i wtedy nie bedzie na co narzekać....pracuję w handlu juz 16 lat i wiecie co mnie przeraża...przychodzi klient do sklepu..kupuje raptem 2 moze 3 podreczne rzeczy i od reki upomina sie o..rabat..bo wszedzie daja!!!!Placi z łaska jakieś 20-30 zł i wychodzi...a potem przychodzi wekend..jedzie do Krakowa do GALERII pcha przed soba wypełniony koszyk promocji za która i tak przepłacił i płacac przy kasie ponad tysiaka za kosz badziewia nawet mu powieka nie drgnie...I jaki zadowolony z siebie :)No tak u nas może ponarzekać bo sie go przynajmniej wysłycha a w markecie...kasjerka ma go gdzies i ma swiety spokój:)

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Bo widzisz, to jest taki małomiasteczkowy snobizm. Mam znajomych którzy nawet ziemniaki i mleko kupują w Krakowie, kretynieje nam ten naród, zamiast dać zarobić miejscowym wolą dać obcym.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    ŻENUJĄCE!!!!!!!!!!!Chodząc dziś po sklepach trafilam na (chyba)nowo otwarty ciuchland na ulicy Rzemieślniczej,na dole jest papierniczy Lis a na górze ten własnie sklep o dużej powierzchni.Weszłam na góre,bo czasem cos na ciuchach można ciekawego znaleźć :-)i znalazłam spodnie!Pytam Pania czy mozna przymierzyć,a ona na to że NIE MA PRZYMIERZALNI I ŻE LUDZIE PRZYMIERZAJĄ NA SKLEPIE pod okiem kamer!Na pytanie czy nigdy przymierzalni nie bylo odpowiedziała że NIE BYŁO I NIE BEDZIE !A zwrotów i zamian nie przyjmuja oraz prosza o przemyślane zakupy!!Pytam jak to jest mozliwe żeby ubrania kupować przemyslanie bez przymierzenia??Obsluga tez zostawia wiele do zyczenia,jedna Pani odburkneła na moje pytanie a druga siedziala przed monitorem gapiac sie w niego jakby faktycznie sami zlodzieje wchodzili do sklepu.POP PROSTU KATASTROFA!!!!NIE POLECAM tam wchodzic bo po co sie denerwować.

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    Czytając wszystkie tutejsze posty mozna wysnuć tylko jedno spostrzeżenie-większość nie potrafi nic innego jak tylko narzekać-typowa cecha Polaków-czy nie lepiej napisać gdzie fajnie i w przyjemnej atmosferze można zrobić zakupy-niż ciągle widziec ta pusta polowę szklanki....???

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    [quote=cygnus]Bo widzisz, to jest taki małomiasteczkowy snobizm. Mam znajomych którzy nawet ziemniaki i mleko kupują w Krakowie, kretynieje nam ten naród, zamiast dać zarobić miejscowym wolą dać obcym.[/quote]

    Tylko, że w tym Krakówku takie rzeczy jak np. ubrania są z reguły dużo tańsze. Jak jest przecena w sieciówce Big Stara czy House&#039;a w Krakowie - to w myślenicach tych przecen nie widać. I jest po prostu drożej i gorszy wybór, opłaca się wydać 4 zł (8zł w obie strony) pojechać do Krakowa, i te same spodnie od House&#039;a (przykład) mieć za 78 zł, a nie 139 zł.

    Jest róznica?

    Gdyby w Myślenicach takie zakupy były konkurencyjne to może by i ludzie kupowali. Tak samo jest z kwestiami papierniczym, zeszyty szczególnie w tym sklepie koło Paulinki są astronomicznie drogie, opłaca się raz za czas zabrać rodzinę do Krakowa i kupić nie odbiegające jakością zeszyty, a dużo tańsze, a łącząc takie zakupy z innymi zakupami, da się sporo zaoszczędzić.

    W sklepie "Konik" obsługa jest nie miła. Jeśli ktoś twierdzi, że tam jest milo i fajnie, to niech się przejedzie do Pcimia do "Garnitexu", byłem pozytywnie zaskoczony poziomem obsługi tam, bez porównania, jakoś tak przyjemniej i milej. No i nie jesteśmy narażeni na obgadanie kto co kupował...

    pozdrawiam świadomych konsumentów

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    Zgodzę się, z tymi promocjami to prawda, ale bardziej mi chodziło o typowe zakupy. Przykład z mlekiem i ziemniakami nie był wyssany z palca.

    p.s. Garnitex jest w Stróży, nie w Pcimiu. Inna rzecz że obługa jest naprawdę na poziomie.

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    cygnus ale sklep też mają w Pcimiu, znaim bedziesz poprawiał to sprawdź dobrze

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Dziękuje za miłą reprymende, większość pewnie i tak kojarzy ten w Stróży.

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Kojarzenie, kojarzeniem, ale jak sie kogoś chce poprawiać, to wypada sprawdzić swe informacje przed publikacją postu :) :) :)

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Masz racje, przy nastepnym poprawianiu kogoś, przeglądne cały internet, podzwonie po znajomych żeby sie upewnić jak jest naprawdę. Tak zrobie:]

    Cytuj

Odpowiedz