Forum » Myślenice SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

• 14.02.2012 - 8:39
    kwiaciarnia ,,Bratek'' koło ,,Jana''- przed pierwszym wjazdem do Jana po lewej stronie. W dobrej cenie i śliczne wiązanki...mój mąż wie, że tylko tam ma iść;p
    4 10 Cytuj Zgłoś
  • 14.02.2012 - 8:54
    Bardzo dziękuję skorzystam.
    1 6 Cytuj Zgłoś
  • 14.02.2012 - 13:10
    no pewnie że wie gdzie iść w końcu jego żona tam pracuje
    żenada ....
    6 9 Cytuj Zgłoś
  • 15.02.2012 - 22:46
    wie ktoś co jest z lokalem gdzie jeszcze niedawno był sklep odzieżowy bandera ? nie ma karteczki z informacją że jest na wynajem ani na sprzedaż (szkoda) wie ktoś co tam ma być?:)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 15.02.2012 - 22:51
    DOM UCIECH
    1 Cytuj Zgłoś
  • 15.02.2012 - 23:07
    gość: ciupagaHenek napisał/a:
    DOM UCIECH
    Nareszcie!!! :D
    Cytuj Zgłoś
  • 15.02.2012 - 23:21
    bedzie kolejny ciuchland
    Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 8:50
    W sumie przydalby sie jakis sklep w miare porzadna odzieza. nie mowie o nastepnym ciuchlandzie, ale o jakiejs markowej odziezy. Teraz z wyjatkiem moze 1-2 sklepow, wszedzie jest ten sam towar. W wiekszosci wszystko chinskie. Wiem ze nie kazdego stac na bardziej markowe rzeczy, ale sa osoby ktore by sie przeszly do takiego sklepu. Niestety jak ktos szuka czegos nie "chinskiego" pozostaje mu jechac do Krakowa.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 8:52
    gość: nabu napisał/a:
    W sumie przydalby sie jakis sklep w miare porzadna odzieza. nie mowie o nastepnym ciuchlandzie, ale o jakiejs markowej odziezy. Teraz z wyjatkiem moze 1-2 sklepow, wszedzie jest ten sam towar. W wiekszosci wszystko chinskie. Wiem ze nie kazdego stac na bardziej markowe rzeczy, ale sa osoby ktore by sie przeszly do takiego sklepu. Niestety jak ktos szuka czegos nie "chinskiego" pozostaje mu jechac do Krakowa.
    a potem jedziecie do krakowa bo chinskie zle i kupujecie markowe rzeczy na metkach ktorych jest czarodziejskie zaklecie "made in china"
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 8:57
    beduin
    co innego odzież szyta przez znane marki w chinach a co innego tanie ciuszki z chinskiej tandety.Te pierwsze są dobrej jakości czego nie można powiedziec o tych ciuchach które sprzedają nasze myślenickie sklepiki.Wszystko co takie jest do ***** i taka jest prawda.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 9:00
    wszytsko co tanie jest do ****

mała pomyłka powyżej
    Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 9:31
    no a tam powaga mówie bedzie kolejny ciuchland otwiera babka z krakowa bedzie taki wypas..... będą same markowe ciuchy w przystepnych cenach
    te co sa w poblizu ciuchlandy znów beda narzekać...
    2 5 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 9:33
    Ciagle jest sporo firm ktore produkuja w Europie, a nie w Chinach.
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 9:55
    W Myślenickich sklepach sama tandeta. Ciuchy na jedno kopyto,fatalna jakość, fatalne fasony i styl.Każdy sklep ma to samo, byle by tylko było tanio bo sklepikarze sobie ubzdurali że w Myślenicach mieszka sama biedota.Otwarły się w osttanich dniach dwa kolejne sklepy odziezowe i znowu towar który oferują niczym sie nie rózni ze sklepu obok.
    Jak człowiek chce się fajnie ubrac to niestety ale pieniążki trzeba wydac w krakowie.
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 10:05
    Prędzej w ciucholandzie znajdę fajny ciuch niż w naszych sklepach z tania chinszczyzną
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 10:07
    słyszał ktos o jakies pracy???
    3 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 10:28
    gość: modnisia napisał/a:
    W Myślenickich sklepach sama tandeta. Ciuchy na jedno kopyto,fatalna jakość, fatalne fasony i styl.Każdy sklep ma to samo, byle by tylko było tanio bo sklepikarze sobie ubzdurali że w Myślenicach mieszka sama biedota.Otwarły się w osttanich dniach dwa kolejne sklepy odziezowe i znowu towar który oferują niczym sie nie rózni ze sklepu obok.
    Jak człowiek chce się fajnie ubrac to niestety ale pieniążki trzeba wydac w krakowie.
    Dokladnie o to mi chodzilo. Skelpow niby sporo, ale jak trzeba cos sobie kupic, to pojawia sie problem. Ciezko cos znalesc, bo kazdy sklep wyglada tak samo, roznica jest w cenie (plus, minus 1-2 zl). Nie wiem czy wszystkie sklepy maja tego samego dostawce towaru, bo takie odnosze wrazenie.
    8 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2012 - 10:46
    Nie mamy się co oszukiwać bo większość ciuchów które nosimy to chińszczyzna, tyle że różnego rodzaju, to co u nas w sklepach się pojawia kupowane jest na dużych bazarach z tanią chińszczyzną, natomiast w tzn markowych sklepach są szyte, robione rzeczy w Chinach ale ich jakość zdecydowanie wyższa. Ja niestety już od lat ubieram się w Krakowie, większy wybór, ceny przyzwoite wzór, forma odpowiadająca moim oczekiwaniom. Garderobę uzupełniam tzn perełkami z ciuchlandów i to ma jakiś wygląd, bo z całym szacunkiem ale sklepikarzom w Myślenicach wydaje się że opchnął byle szmatki, za dużą kasę a teraz nie problem wsiąść w busa i za niespełna godzinę jestem w galerii .
    6 2 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 10:01
    co sie stało z naszą panią od serów gdzię podziewa....
    2 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 11:19
    gość: haha napisał/a:
    co sie stało z naszą panią od serów gdzię podziewa....
    A co, brakuje? Nie ma kogo obsmarowywać na forum? Nie zwolnili jej, spokojnie.
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 12:03
    nie brakuje ,spokojnie wreszcię atmosfera taka jak ma być w sklepie aż przyjemnie robić zakupy ...
    6 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 14:15
    a w Mydlarni pustki.
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 15:59
    a z kąt ty wiesz tak dużo o tej pani ....hfgf
    3 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 16:27
    tak samo bylo w winiarni ;) takie sklepy nie zdaja egzaminu w Myslenicach. Nasza francja-elegancja robi zakupy w powaznych miastach a nie gdzies na wsi :) krakow, warszawa, paryz, mediolan :) tam to sa Towary, przez duze T hehe poza tym mydlo z Tesco czy carrefoura jest napewno lepsiejsze hehe
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 16:31
    alantos napisał/a:
    tak samo bylo w winiarni ;) takie sklepy nie zdaja egzaminu w Myslenicach. Nasza francja-elegancja robi zakupy w powaznych miastach a nie gdzies na wsi :) krakow, warszawa, paryz, mediolan :) tam to sa Towary, przez duze T hehe poza tym mydlo z Tesco czy carrefoura jest napewno lepsiejsze hehe
    No co Ty ? Busem do mediolanu ?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 16:51
    prywatnym samolotem lub helikopterem :) przynajmniej do Warszawy hehe a stamtad to juz tylko jeden kroczek do wielkiego swiata :D mody, mydel, win i drogich samochodow :)
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 16:56
    To dlaczego " muza " jeżdzi busem w niespełna godzine ?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 16:59
    to wszystko zalezy, jaki stan portfela ma ta"muza" i zalezy co akurat "wrzucil" kierowca tego busa na zab :)
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 18:35
    kąt prosty czy 180 stopni?
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2012 - 19:35
    fufek nie to kąt prosty 360 stopni w bok...skąd dokąd do cegielni
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2012 - 8:11
    gdzie mozna wygrawerowac napis na pierscionku i jaka kwota jest za to ??/
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2012 - 9:11
    gość: zaineresowana napisał/a:
    gdzie mozna wygrawerowac napis na pierscionku i jaka kwota jest za to ??/
    na Ul. Niepodległości jest złotnik tam ci wygrawerują a cena zależy od ilości liter
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2012 - 16:20
    w rynku tez graweruja nizsze eny
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.02.2012 - 14:04
    poco te dyskusje prawda jest taka jaki pan taki kram -szef kiepski to jest jak jest i taki dobiera personel to widac kto tam pracuje -wyjatek stanowiła P.czarna z alkoholi a jej juz niema bo ją zwolnił - a szkoda !!!!
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.02.2012 - 14:52
    gość: klient napisał/a:
    a z kąt ty wiesz tak dużo o tej pani ....hfgf
    Ze słownika. Wiesz, to taka książka z którą Ty chyba kontaktu nie miałeś. Po co się tak ośmieszasz?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.02.2012 - 18:21
    w tym JANIE to całe to stoisko z tymi serami powinni zlikwidować kurcze obsługa NA TYM STOISKU TO totalna porażka Szefie czy ty nie widzisz kto i jak tam pracuje .....rzucać to niech w domu sobie rzucają a nie klientom ..nikt nie rzuca nawet starsze panie a humor mają no a tam pomyłka ...
    2 5 Cytuj Zgłoś
  • 25.02.2012 - 21:36
    Co myslicie o obsłudze w galerii dziecięcej?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 25.02.2012 - 21:47
    masakra jakas
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • 25.02.2012 - 21:47
    a gdzie jest takie cuś...
    1 Cytuj Zgłoś
  • 25.02.2012 - 22:28
    gość: mama napisał/a:
    Co myslicie o obsłudze w galerii dziecięcej?
    Ogólnie to ok, miałaś jakieś nieprzyjemności z nimi związane?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2012 - 0:33
    Dzisiaj zauważyłem, że o ile sam market jeśli chodzi o mnogość towaru jest OK o tyle bałagan w cenach (chyba zamierzony), a zwłaszcza 1 czynna kasa w sobotę przy takim ruchu jest NIE DO PRZYJĘCIA !!!

Totalne olewanie klientów !
    8 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2012 - 7:47
    z tym bałaganem w cenach to się zgadzam
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2012 - 9:56
    amber czemu nie zgłosiłaś takiego zachowania kierownikowi.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2012 - 11:07
    Z życia wzięte: stoję przed chłodnią z masłem, ceny przyklejone pod masłem ale oczywiście nie pod tym, którego dotyczą, widzę cenę 3.50 masło extra, więc proszę Panią z tego działu o wskazanie mi właśnie tego masła, a Ona na to, że tam są czytniki, żeby sprawdzić. Nauczona wcześniejszymi sytuacjami z bałaganem w cenach proszę, żeby to Ona się pofatygowała to czytnika. Pani zrobiła 7 rundek między chłodnią a czytnikiem i mówi: nie ma tego masła i ściągnęła metkę z ceną z półki, po czym zadowolona się ulotniła. Nie ma to nie ma. Idę po śledzie w occie w słoiku i ....... widzę cenę ok 5 zł (super atrakcyjna cena) ale nie widzę tego słoika, więc wołam tą samą Panią, gdyż to jest to samo stoisko i proszę o podanie śledzi w tej super cenie. Zobaczyć minę tej dziewczyny.... BEZCENNE. Sytuacja się powtarza i cena znika z półki. Z braku czasu nie idę już do półki z tuńczykami w puszce, bo tam jest dokładnie tak samo. W sumie takie nabijanie się z klienta skłoniło mnie do zmiany sklepu, ale w Janie i tak jest dość klientów jeden mniej czy więcej to dla nich żadna różnica i tak maja dość zajęć.
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • Bartek 26.02.2012 - 11:16
    maui napisał/a:
    Z życia wzięte: stoję przed chłodnią z masłem, ceny przyklejone pod masłem ale oczywiście nie pod tym, którego dotyczą, widzę cenę 3.50 masło extra, więc proszę Panią z tego działu o wskazanie mi właśnie tego masła, a Ona na to, że tam są czytniki, żeby sprawdzić. Nauczona wcześniejszymi sytuacjami z bałaganem w cenach proszę, żeby to Ona się pofatygowała to czytnika. Pani zrobiła 7 rundek między chłodnią a czytnikiem i mówi: nie ma tego masła i ściągnęła metkę z ceną z półki, po czym zadowolona się ulotniła. Nie ma to nie ma. Idę po śledzie w occie w słoiku i ....... widzę cenę ok 5 zł (super atrakcyjna cena) ale nie widzę tego słoika, więc wołam tą samą Panią, gdyż to jest to samo stoisko i proszę o podanie śledzi w tej super cenie. Zobaczyć minę tej dziewczyny.... BEZCENNE. Sytuacja się powtarza i cena znika z półki. Z braku czasu nie idę już do półki z tuńczykami w puszce, bo tam jest dokładnie tak samo. W sumie takie nabijanie się z klienta skłoniło mnie do zmiany sklepu, ale w Janie i tak jest dość klientów jeden mniej czy więcej to dla nich żadna różnica i tak maja dość zajęć.
    cos w tym jest. tez nie lubie robic tam zakupów, bo musze z kazdym produktem biegac do czytnika i sprawdzac, czy rzeczywiscie jest w takiej cenie jak na etykietach
    8 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2012 - 12:03
    tez mnie to strasznie wkurza. Uwazam ze jesli już klienci sa zmuszeni do sprawdzania cen na czytnikach to powinno być tych urządzeń 3 x więcej!!! A nie że ja muszę latać po sklepie i szukać czytnika, troche to niepoważne :-(
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2012 - 14:15
    Ja już się pogodziłem z bałaganem z cenami w JANIE. Moja metoda - wrzucam kilka rodzajów produktów do koszyka, później przy najbliższym czytniku sprawdzam ceny i to co mi nie odpowiada zostawiam przy czytniku. Jeśli nie potrafią szanować klienta, to dlaczego ja mam ich szanować. Można by ustalić wspólnie na forum jakieś działania nas klientów, które zmusiłyby właściciela do zrobienia porządku z cenami. Macie jakieś pomysły?
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2012 - 15:06
    gdy były tam jeszcze dziewczyny,było ok.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2012 - 17:04
    Oczywiście Ty jesteś jedną z nich ;-)
    nieładnie....
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2012 - 17:07
    Już chyba wszystkie sklepy w m-cach padają...ta galeria pewnie też
    2 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz