Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 20 sie 2011

    Ja robiąc zakupy w rosmanie miałam do czynienia z Ochroniarzem ktory chodził za mna krok w krok, rozumiem ze kazdy ma jakies zlecenie ale bez przesady ze człowiek ma na plecach ochroniarza ! ktory przeszkadza w zakupach!

    4 1 Cytuj
  • 20 sie 2011

    Zgadzam sie ,lecz mam tez pretensje do Drogerii "kamila" nie miła atmosfera, aa jesli chodzi o rosman to ceny bedace na poziomie, lecz obsługa tez niczemu sobie,a pod Arkadami to ceny przecietne tez ,obsługa w miare poziomu. ale teraz nie ma sklepu zeby człowiek sie swobodnie czuł.

    5 Cytuj
  • 20 sie 2011

    mam pytanie gdzie można kupić spodnie dżinsowe fajne i tanio

    1 Cytuj
  • 22 sie 2011

    w ciuchlandzie smierdzace

    6 2 Cytuj
  • 22 sie 2011

    Zauważyliście te dziwne ceny w Tesco, które nie zgadzają się podczas rozrachunku przy kasie? Serek ze szczypiorkiem Piątnica wg informacji na ladzie miał kosztować 0,89 zł; przy kasie zapłaciłem 1,89 zł. Zwracajcie uwagę na ceny, najlepiej kontrolujcie na czytnikach rozstawionych po sklepie, bo albo to niecelowe pomyłki, albo po prostu robią klienta w balona.

    5 1 Cytuj
  • 22 sie 2011

    Co do biedronki:
    Nie radzę kupować suwmiarki, która jest obecnie w ofercie...co mnie podkusiło! Trzeba było brać pieluchy i spadać. MASAKRA! Nie wiem do czego ona ma służyć, ale do mierzenia napewno nie. Chodzi masakrycznie ciężko i jeszcze zeruje się kiedy chce...

    2 1 Cytuj
  • 23 sie 2011

    [quote=gość: gymus] Zauważyliście te dziwne ceny w Tesco, które nie zgadzają się podczas rozrachunku przy kasie? Serek ze szczypiorkiem Piątnica wg informacji na ladzie miał kosztować 0,89 zł; przy kasie zapłaciłem 1,89 zł. Zwracajcie uwagę na ceny, najlepiej kontrolujcie na czytnikach rozstawionych po sklepie, bo albo to niecelowe pomyłki, albo po prostu robią klienta w balona. [/quote]
    w Janie jest to samo...

    w gazetce Tesco widziałem ze sa piwa a jak bylem na otwarciu to nie bylo w ogole zadnych alkoholi i ktos pisal na forum ze ma nie byc
    Czy cos sie zmienilo i jednak piwa sa w Tesco?

    3 3 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 23 sie 2011

    Jeżeli na półce sklepowej jest cena 0,89 a przy kasie okazuje sie że masz do zapłacenia 1,89 możesz sie domagać sprzedania ci tego towaru za 0,89 ponieważ zostałeś wprowadzony w błąd (nie ma co krzyczeć na panią kasjerkę trzeba odrazu poprosić ją o rozmowe z przełożonym) jeżeli chodzi o gazetki promocyjne sprawa wygląda tak samo z tym ze jeżeli jakiegoś towaru już nie ma to Twój problem. Ponieważ promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Może być sytuacja w której w gazetce jest np Harnaś za 1,59 przyjeżdżasz na miejsce i okazuje się że kosztuje 2,20 ponieważ np jest już w nowym opakowaniu albo poprostu jest to inna partia towaru. Fakt faktem jest to wprowadzanie ludzi w błąd

    1 3 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Przepraszamy za zwlekanie z odpowiedzią. Otóż rzeczywiście z powodu modernizacji naszej strony internetowej wystąpiły problemy z aktualizacją cen. Wcześniej o niezgodnościach cen nie było mowy. Problem jest zgłoszony do wykonawcy jako priorytet i niedługo zostanie naprawiony. Przepraszamy za wszelkie problemy związane z działaniem strony, nowa wersja jest już gotowa, wprowadzane są tylko ostatnie poprawki i już niedługo nowa strona powinna zacząć funkcjonować.

    3 4 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Co sądzicie o Delikatesach w bloku 1

    3 Cytuj
  • 23 sie 2011

    [quote=gość: qwer_KSC] gość: gymus napisał/a: Zauważyliście te dziwne ceny w Tesco, które nie zgadzają się podczas rozrachunku przy kasie? Serek ze szczypiorkiem Piątnica wg informacji na ladzie miał kosztować 0,89 zł; przy kasie zapłaciłem 1,89 zł. Zwracajcie uwagę na ceny, najlepiej kontrolujcie na czytnikach rozstawionych po sklepie, bo albo to niecelowe pomyłki, albo po prostu robią klienta w balona.
    w Janie jest to samo...

    Na koncu kazdej gazetki jest napisne: Gazetka obowiazuje w nimniejszych sklepach:............
    Tesco w Myślenicach tam nie ma .
    Zwróć uwage.

    w gazetce Tesco widziałem ze sa piwa a jak bylem na otwarciu to nie bylo w ogole zadnych alkoholi i ktos pisal na forum ze ma nie byc
    Czy cos sie zmienilo i jednak piwa sa w Tesco? [/quote]

    2 Cytuj
  • 23 sie 2011

    [quote=gość: wiem:)<] przecież napisalam że w większosci a nie we wszytskich, z reszta pracowałaś kiedys a nie teraz[/quote]

    teraz pracują tam znajome mi osoby i jest dokładnie tak samo

    [quote=gość: sklep]
    a jak z twoja wyplata monika85 bylo w takiej sieciowce?????? [/quote]

    pół etatu 670 zł. jakieś 5 lat temu

    nie mogłam się powstrzymac :)

    2 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Delikatesy w bloku nr 1 to mój ulubiony sklep.Panie zawsze miłe sklep dobrze zaopatrzony.Dla mnie super!

    2 3 Cytuj
  • 23 sie 2011

    dlaczego zamknęli planetę?

    3 1 Cytuj
  • 24 sie 2011

    Szkoda, że preferuja Państwo taką formę kontaktu - bo bezpośredniej odpowiedzi na moje dwa maile nie otrzymałam.
    Czy mam rozumieć, że jeśli przy kolejnym zamówieniu pojawią się błedy dotyczace cen, osoba przywożąca towar dokona weryfikacji z zamówieniem i zwróci różnicę?

    1 4 Cytuj
  • 24 sie 2011

    Bardzo przepraszamy za udzielenie odpowiedzi w ten sposób, ale z przyczyn od nas niezależnych chwilowo nie mamy dostępu do skrzynki pocztowej i nie mogliśmy odczytać Pani wiadomości. Niestety nie możemy weryfikować wartości zakupów z paragonu z wartością z zamówienia, ceny towaru przywiezionego przez kierowcę są identyczne jak na sklepie, i w przypadku różnicy cen musiałby on dokładać z własnej kieszeni w przypadku cen wyższych, zaś w przypadku niższej wartości na paragonie od tej na zamówieniu musiałby wg. tej idei bezpodstawnie pobierać od klienta różnicę. Kierowca rozlicza się z klientem zawsze na podstawie paragonu. Problemem jest brak aktualizacji cen na stronie z naszym systemem kasowym, usterka jest zgłoszona i naprawiana. Możemy jedynie obiecać że w przypadku różnicy paragon- zamówienie na niekorzyść klienta przed przywozem będziemy zgłaszać to telefonicznie.

    3 3 Cytuj
  • 24 sie 2011

    co sądzicie o sklepie VESTO na osiedlu ? wybieram się ale może dziś po pracy ale może ktoś już robił tam zakupy ?

    1 6 Cytuj
  • 24 sie 2011

    te mmm jak ci nie pasuje to można się sfrajerzyć i samemu sobie ważyć na dworcu!!!:)

    1 4 Cytuj
  • 25 sie 2011

    [quote=gość: papadance] te mmm jak ci nie pasuje to można się sfrajerzyć i samemu sobie ważyć na dworcu!!!:) [/quote]

    szkoda, ze nie czytasz ze zrozumieniem, bo nie chodzi o wazenie towarow.

    Cytuj
  • 26 sie 2011

    Uprzejmie informujemy że problem aktualizacji cen został naprawiony, a nowy strona wystartuje prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu.

    1 1 Cytuj
  • 26 sie 2011

    o wyrozumienie -chodzi mmm, o skalę przedsięwzięcia i co za tym idzie o problemy które z tym są związane-spróbuj sama (sam) takiej działalności to się przekonasz,a tes.. idzie na łatwiznę ,redukując w ten sposób koszty i chce nauczyć KLIENTA żeby sam pracował przy kasie -taki swoisty rodzaj WYKORZYSTYWANIA KLIENTA PO TO ABY ZWIĘKSZYĆ MARŻE I ZYSK oczywiście dla firmy .TAKA sieć nie poradzi sobie z zakupami on-line,a wy tu JANOWI KŁODY POD NOGI...chodzę i widzę tych podnieconych samoobsługiwaczy.........................i nie piszę tutaj hołdując komukolwiek

    1 1 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Nie korzystam ze sprzedaży ON line w Janie ale pochwalam ludzi w tej firmie ze odpowiadają publicznie na forum i publicznie potrafią przeprosić, jako chyba jedyni.
    Szybszy w odpowiedziach jest tylko Piotr Szewczyk w sprawach dotyczących ZPT Ziemia Myślenicka.

    4 1 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Czy ktoś z właściceli sklepów mocno odczół przeniesienie busów na dworzec?? Ja mam 50% mniej utargu biorąc pod uwage fakt że nigdy sie nie przelewało mam sytuacje tragiczną...;/ na samą myśl mam ochote napisać bardzo "kulturalny" list do szanownego burmistrza z podzienkowaniami za utrudnianie mi życia;/ Zastanawia mnie czy to tak mocno dotkneło tylko mój sklep czy inni też wiele stracili...

    14 9 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Zadziwia mnie ilość minusów które dostał poprzedni post. Wiem że prawda boli i kole w oczy ale takie są fakty. Przymusowe przeniesienie busów pod galerię to nie tylko "zadbanie o komunikacje", to także ubezwłasnowolnienie handlu na ul. Słowackiego. Co widać w powyższym poście. Mieszkańcy/handlowcy wkrótce Ci podziękują Panie burmistrzu.

    12 10 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Myśleniczanin - cos za cos , jedni traca inni zyskuja. Nie pomyslales ile zyskala cukiernia Sawicki , albo ciuchlandy naprzeciwko Tesco czy inne sklepy na Slonecznej? Taa ty na pewno nie pomsylales. Lepiej od razu napisac zamiast ruszyc glowa. Ale narzekanie to takie typowo pOLSKIE.

    5 11 Cytuj

Odpowiedz