Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 23 paź 2011

    ten Szpakiewicz to brat Szpakowskiego z tvn ?

    2 2 Cytuj
  • adzygmunt 23 paź 2011

    Szpakiewicz to jest mąż pani Szpakiewicz!, nie wiem tylko o co Ci chodziło z tym TVN!

    3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Czy oni mają córke Marceline Szpakowska ? No z bliżniaczego związku z Szpakowskim tego noo z tvn od transmisji sportowych.

    1 1 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Ten z TVN ma córkę bądź syna nikt do końca nie wie co to jest, ale tańczy z gwiazdami i ma dłuższe paznokcie niż fakirzy w Indiach.

    1 1 Cytuj
  • 24 paź 2011

    [quote=cygnus] Ten z TVN ma córkę bądź syna nikt do końca nie wie co to jest, ale tańczy z gwiazdami i ma dłuższe paznokcie niż fakirzy w Indiach. [/quote]
    i nazywa się Szpak!!!! a sklep ogrosdniczy ma Pan Szpakiewicz a nie Szpakowski

    1 1 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Wiemy, wiemy...to taka gra, gdzie kupić muchozol.

    2 1 Cytuj
  • 25 paź 2011

    A u Bacy też napewno jest Muchozol.

    1 1 Cytuj
  • 25 paź 2011

    A po co Bacy muchozol? Na owce?

    1 1 Cytuj
  • 25 paź 2011

    Areozolowy preparat owadobójczy, zawiera substancje biologicznie czynne: alfa-cypermetrynę, esbiotrynę i butoksylan piperonylu. Zastosowanie: Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach, zwłaszcza much, komarów, os i innych :-D

    3 Cytuj
  • 25 paź 2011

    gdzie moge kupic lakiery do paznokci firmy vipera?

    3 Cytuj
  • 25 paź 2011

    Gdzie polecacie kupić drzwi wejściowe do domu? Ale z litego drewna, najlepiej twardego (dąb).

    1 1 Cytuj
  • 25 paź 2011

    polecam Laktacyd

    2 Cytuj
  • 25 paź 2011

    [quote=gość: Marlon] Gdzie polecacie kupić drzwi wejściowe do domu? Ale z litego drewna, najlepiej twardego (dąb). [/quote]
    Drzwi drewniane i w przystępnej cenie - polecam Pagen na 3-go maja obok KOMINKÓW

    1 Cytuj
  • 25 paź 2011

    Anicia, to jest tam, gdzie fryzjer i firanki?

    2 1 Cytuj
  • 26 paź 2011

    kupić w myślenicach jakieś fajne ale SKÓRZANE buty to nielada sztuka. Wszędzie tania chinszczyzna a jak juz skorzane to mało ciekawe wzory.

    1 2 Cytuj
  • 7 lis 2011

    [quote=gość: skorzane botki] kupić w myślenicach jakieś fajne ale SKÓRZANE buty to nielada sztuka. Wszędzie tania chinszczyzna a jak juz skorzane to mało ciekawe wzory. [/quote]
    Mam Hanwag Bergell damskie, mogę Ci sprzedać - sama skóra;-)

    1 2 Cytuj
  • 7 lis 2011

    ja też mam mana hande wagen i parkuję na Bergela i stamtąd lepiej na butach:)

    2 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Marlon - a chcesz drzwi wejściowe ? czy wejściowe i wyjściowe ??

    2 1 Cytuj
  • 13 lis 2011

    takie żeby się otwierały i zamykały ??

    1 Cytuj
  • 13 lis 2011

    [quote=gość: Marlon] Anicia, to jest tam, gdzie fryzjer i firanki? [/quote]
    Nie Pagen jest obok Domu Betanii naprzeciw sklepiku komputerowego

    1 Cytuj
  • 18 lis 2011

    wracając dziś z pracy wstąpiłam na zakupy do jarzyniaka obok banku na ul gałczynskiego reklamują sie ze mają również hurtownie warzyw nieopodal za blokiem,takich oszustów jeszcze nie widziałam dosyc ze strasznie drogo to na kilogram mandarynek ktore kupilam zjadlam piec sztuk,stare kwasne a cena ktorą porownałam w innych slkepach duzo wyższa! oszusci jakich mało!!!!!!!!!!!!!!! ta hurtownia to kpina!w kazdym sklepie kupie towar tanszy!!!

    1 4 Cytuj
  • 18 lis 2011

    [quote=gość: mama] wracając dziś z pracy wstąpiłam na zakupy do jarzyniaka obok banku na ul gałczynskiego reklamują sie ze mają również hurtownie warzyw nieopodal za blokiem,takich oszustów jeszcze nie widziałam dosyc ze strasznie drogo to na kilogram mandarynek ktore kupilam zjadlam piec sztuk,stare kwasne a cena ktorą porownałam w innych slkepach duzo wyższa! oszusci jakich mało!!!!!!!!!!!!!!! ta hurtownia to kpina!w kazdym sklepie kupie towar tanszy!!! [/quote]

    Zmień sklep. Hurtownia jest dla właścicieli sklepów, kupujacych hurtowo, z tego co piszesz to hurtowej ilości nie kupiłaś , więc o co Ci chodzi?

    4 4 Cytuj
  • 19 lis 2011

    2,99 carefur za kilo-siatę mandarynek

    1 Cytuj
  • 19 lis 2011

    [quote=gość: tak pytam] gość: mama napisał/a: wracając dziś z pracy wstąpiłam na zakupy do jarzyniaka obok banku na ul gałczynskiego reklamują sie ze mają również hurtownie warzyw nieopodal za blokiem,takich oszustów jeszcze nie widziałam dosyc ze strasznie drogo to na kilogram mandarynek ktore kupilam zjadlam piec sztuk,stare kwasne a cena ktorą porownałam w innych slkepach duzo wyższa! oszusci jakich mało!!!!!!!!!!!!!!! ta hurtownia to kpina!w kazdym sklepie kupie towar tanszy!!! dokładnie tak jak piszesz dla sklepow! tam kupic moze kazdy i wszystko wepchną byle sprzedac to stare swinstwo!!! ten napis hurtownia to chwyt dla sciągniecia frajerow i czepania z nich kasy,pomimo ze w wszystkich sklepach towar mają tanszy i lepszy!politowanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Zmień sklep. Hurtownia jest dla właścicieli sklepów, kupujacych hurtowo, z tego co piszesz to hurtowej ilości nie kupiłaś , więc o co Ci chodzi? [/quote]

    1 Cytuj
  • 19 lis 2011

    [quote=gość: jjjjj] 2,99 carefur za kilo-siatę mandarynek [/quote]
    a na pseudo hurtowni 5.90złi i to kwas jak w cytrynie!

    1 Cytuj

Odpowiedz