Forum » Myślenice

Szpital Myślenice - różne przeżycia

  • 1 lip 2012

    Szpital w Myslenicach? oni olewaja pacjenta,smieja sie z niego nie mowiac o pomocy chorym tak jak bylo z moja corka,wyslali ja do Krakowa na zabieg o godz 20 mowiac ze ich to nie obchodzi niech radzi sobie sama z dojazdem a za 1,5 godz bedac na klinice miala operacje w trybie natychmiastowym. 2 rodziny po paru dniach tez olali. ZAMKNIAC TEN BURDEL

    11 8 Cytuj
  • 6 lip 2012

    MOŻE I ASA MASZ RACJĘ ŻE DYREKTOR ŻĄDZI ALE PRZECIERZ TO NASZE PIENIĄDZE A DYREKTOR TEŻ POWINIEN SIĘ MARTWIĆ O PRZYSZŁYCH EMERYTÓW BO MOGĄ TAM BYĆ JEGO WŁASNE DZIECI CZY WNUKI NIEKONIECZNIE BĘDĄCE DYREKTORAMI CZY LEKARZAMI. A JEŚLI CHODZI ŻE BĘDĄ PRACOWAĆ ZA GROSZE TO PROSZĘ SPRAWDZIĆ JAK TO WYGLĄDA.

    3 1 Cytuj
  • 6 lip 2012

    [quote=muza] gość: Pani napisał/a:Co tam się wyprawia to ja nie wiem! Raz odmówiono mojej córce zabiegu w szpitalu związanego z wycięciem kolczyka w języku. Pan Doktor mnie wyśmiał i powiedział, żebym załatwiła sobie tę sprawę sama. Więc pojechałam, do Krakowa i tam dopiero dowiedziałam się, że córka mogła się nawet udusić i karygodnym zachowaniem było odmówienie pomocy. Zastanawiam się nad pozwem sądowym! Pani się chyba nie słyszy! za fanaberie córeczki może mamy płacić wszyscy poprzez NFZ?????Proszę się nie ośmieszać. Skoro zafundowała pani córeczce kolczyk w języku to do prywatnego gabinetu, a nie szkalować lekarzy. [/quote]
    co Ty pieprzysz, jak złamiesz nogę na nartach co popierdzielaj do prywaciarza bo narty to twoja fanaberia, byś nie jeździła, byś nie złamała.
    Ile tu tłuków, masakra

    3 14 Cytuj
  • 14 lip 2012

    orientuje sie ktos jak jest z lekarzem medycyny pracy w szpitalu? dlugo tzreba czekac, sa jakies terminy czy przyjmuja od reki?

    2 Cytuj
  • 14 lip 2012

    lekarz medycyny pracy przyjmuje pod arkadami nie ma terminow np.poniedzialek 7.30 i czwartki chyba od 16 do 19 a czekac trzeba tyle co w kolejce chyba ze teraz ma urlop trzeba sprawdzic

    3 Cytuj
  • 15 lip 2012

    [quote=gość: ///////] lekarz medycyny pracy przyjmuje pod arkadami nie ma terminow np.poniedzialek 7.30 i czwartki chyba od 16 do 19 a czekac trzeba tyle co w kolejce chyba ze teraz ma urlop trzeba sprawdzic [/quote]
    a tam sie nie placi??

    1 1 Cytuj
  • 15 lip 2012

    placi sie 50 zl.d

    3 Cytuj
  • 15 lip 2012

    wszedzie sie placi ale czasem zaklad pracy zwraca za to badanie

    3 Cytuj
  • 15 lip 2012

    nie wszedzie, dostalem to skierowanei od uczelni i na wykazie jest szpital w myslenicach gdzie przy skierowaniu mja mi zrobci badania za darmo

    2 Cytuj
  • 15 lip 2012

    to w szpitalu jest ta sama lekarka co pod arkadami,ale tam nie bylam skierowanie na badania mialam od lekarza rodzinnego wiec za darmo, a za badanie pod arkadami mi zwrocil zaklad pracy,w moim przypadku szkola,czyli musisz isc do szpitala i zapytac o ta lekarke

    1 Cytuj
  • 15 lip 2012

    ok, dzieki za informacje

    1 Cytuj
  • 16 lip 2012

    [quote=gość: kulawy] miałem okazje nie dawno korzystac z SORu:
    - na poczekalni spędziłem prawie 2,5 godz
    - lekarz, który mnie badał był bardzo arogancki
    - "badanie" które przeprowadził nic nie wykazało, ale zebym w końcu dał mu spokój skierował mnie na przeswietlenie
    - analiza zdjęcia również nic nie wykazała

    dla ciekawostki podam, następnego dnia byłem prywatnie u innego lekarz i okazało się że mam złamanie w kostce, i całkowicie uszkodzony staw skokowy.... [/quote]

    jakim cudem miałeś złamaną kostkę i rentgen tego nie wykazał jak by była złamana to sam byś to na zdjęciu zobaczył geniuszu

    3 7 Cytuj
  • 16 lip 2012

    [quote=gość: g...] gość: kulawy napisał/a: miałem okazje nie dawno korzystac z SORu:
    - na poczekalni spędziłem prawie 2,5 godz
    - lekarz, który mnie badał był bardzo arogancki
    - "badanie" które przeprowadził nic nie wykazało, ale zebym w końcu dał mu spokój skierował mnie na przeswietlenie
    - analiza zdjęcia również nic nie wykazała

    dla ciekawostki podam, następnego dnia byłem prywatnie u innego lekarz i okazało się że mam złamanie w kostce, i całkowicie uszkodzony staw skokowy....

    jakim cudem miałeś złamaną kostkę i rentgen tego nie wykazał jak by była złamana to sam byś to na zdjęciu zobaczył geniuszu [/quote]

    Rentgen wykazał i gdy oglądałem później zdjęcie to też sam to zobaczyłem.
    Miałem nadzieję, że jesli jestem u lekarza specjalisty to udzieli on odpowiedniej pomocy.

    Po to udaje się do specjalisty, żeby to on dokonał własciwej diagnozy - ja nie kończyłem studiów medycznych i może nie do końca jestem takim "geniuszem" ja ty...

    6 1 Cytuj
  • 16 lip 2012

    do wszystkich którzy piszą o szpitalu niestworzone rzeczy

    lekarze siedzą za biurkiem wypełniając durny stos dokumentów( co nie jest wymysłem Myślenic), nic więc dziwnego że traktują pacjenta obcesowo - bo nie maja czasu dla niego, to samo pielęgniarki,,,, czy ktoś z was geniusze zastanowił się chociaż na chwilę jak one się czują po całym dniu pracy przyjmując rożnych ludzi ..... wiele razy byłam świadkiem jak pielęgniarka została wręcz zmieszana z błotem bo .... i tu powodów może być wiele..... zwykle nie są one jednak spowodowane winą personel

    2 sprawa nikt nie zauważa że nasz szpital się rozwija
    1. http://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Myslenice-trzy-nowe-poradnie-na-razie-z-kontraktem-na-trzy-miesiace,118550,1.html
    2. http://miasto-info.pl/myslenice/3103,szpital-otwarcie-ladowiska-dla-helikopterow.html
    3. http://miasto-info.pl/myslenice/5428,szpital-trwa-modernizacja-i-przebudowa-bloku-operacyjnego.html
    4. http://miasto-info.pl/myslenice/1822,szpital-zmodernizowany-blok-porodowy-i-oddzial-chirurgii.html

    nie rozumiem jednak dlaczego nikt się nie pochwali że został dobrze zoperowany, że na porodówce dziennie rodzi się kilkanaście dzieci i wszystkie całe i zdrowe, że wykonuje się ciężkie i skomplikowane operacje, że SOR w pierwszej kolejności obsługuje ludzi z wypadków ale większość z was ich nie widzi na izbie bo albo są już na oddziale gdzie wzywany jest lekarz z SOr, albo są na badaniach gdzie również jest lekarz, albo leży na sali obserwacyjnej i wiadom że wtedy czeka się dłużej....

    ale najbardziej mnie denerwuje postawa ludzi przy rejestrowaniu dziwicie się że są takie terminy bo to jest tak np pani kowalska rejestruje się do poradni chirurgii ogólnej dowiaduje się że jest długi termin, więc robi sobie drugi do poradni chirurgii uraz-ort, po czym zapomina o obu terminach i sie nie wyrejetrowywuje i takl pielęgniarka w ciągu dnia ma na biurku stos kart ok. np 50 z czego sgłasza się nop tylko 20 pacjentów i co wina lekarza że nie przyszli NIE TO JEST MENTALNOŚĆ LUDZI

    7 8 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Mial ktos usuwany kamienie z pechezyka zuciowego jak to sie odbywa i ile trwa zabiek i czy trzeba dlugo po zabiegu lezec w szpitalu

    2 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Żona miała usuwany woreczek żółciowy w Myślenicach, laparoskopowo (inaczej już się chyba nie robi). Przyjęta na oddział rano, po południu zabieg a wypis następnego dnia. Po dwóch tygodniach minęły dolegliwości "pozabiegowe"... teraz przynajmniej nie musimy po nocy jeździć na kroplówkę na SOR gdy zje coś ciężkostrawnego :D

    4 1 Cytuj
  • 17 lip 2012

    A mam jeszcze jedno putanie w dniu operacji wypada mi miesiaczka czy mozna oprowac podczas tych dni

    1 Cytuj
  • 18 lip 2012

    witam, słyszałem ze na początku września ma zacząć sie remont sali operacyjnej wie ktoś czy napewno zacznie sie z samego początku bo mam zaplanowana operację na 5 i pasowało zeby sie odbyła bo czekam juz ponad rok...

    1 Cytuj
  • 18 lip 2012

    Byłam wczoraj 17 lipca w budynku nr 3 kolo szpitala, bo potrzebuje badanie lekarza medycyny pracy. Pani w recepcji powiedziała mi, ze nie przyjmie mnie dzisiaj z refundacja bo limit osob zostal wykorzystany. Ok. Powiedziala mi ze jezeli chce to musze przyjsc dzisiaj (czyli 18). Bylam i jestam wsciekla bo musialam wydac Duzo na bilet po to zeby sie dowiedziec ze pani doktor dzisiaj nie ma! Baba w rejestracji to jakas durna jedza. po przedstawieniu argumentu ze kazano mi przyjsc dzisiaj powiedziala ze pani doktor nie ma i ze to moj problem!!! nic bym nie mowila ale dzis wyjezdzam i nie bd miala innej okazji zrobic tego badania... ŻAL!!!!

    3 3 Cytuj
  • 18 lip 2012

    Pod arkadami dalej jest ten lekarz medycyny pracy?? Help! potrzebuje badania!!!

    Cytuj
  • 18 lip 2012

    Byłam wczoraj 17 lipca w budynku nr 3 kolo szpitala, bo potrzebuje badanie lekarza medycyny pracy. Pani w recepcji powiedziała mi, ze nie przyjmie mnie dzisiaj z refundacja bo limit osob zostal wykorzystany. Ok. Powiedziala mi ze jezeli chce to musze przyjsc dzisiaj (czyli 18). Bylam i jestam wsciekla bo musialam wydac Duzo na bilet po to zeby sie dowiedziec ze pani doktor dzisiaj nie ma! Baba w rejestracji to jakas durna jedza. po przedstawieniu argumentu ze kazano mi przyjsc dzisiaj powiedziala ze pani doktor nie ma i ze to moj problem!!! nic bym nie mowila ale dzis wyjezdzam i nie bd miala innej okazji zrobic tego badania... ŻAL!!!!

    Kobieto jesteś żałosna , po samym Twoim wpisie poznać co jesteś warta:
    Recepcji nie ma tylko jest rejestracja,
    a co jest winna rejestratorka że nie było Pani Doktor.
    Następnym razem wyżyj się na Pani Doktor, a nie obwiniaj niewinnych Pań.

    4 3 Cytuj
  • 18 lip 2012

    [quote=gość: Marco] witam, słyszałem ze na początku września ma zacząć sie remont sali operacyjnej wie ktoś czy napewno zacznie sie z samego początku bo mam zaplanowana operację na 5 i pasowało zeby sie odbyła bo czekam juz ponad rok... [/quote]
    Myślę, że w tym roku remont się nie zacznie, bo nawet tej części zewnętrznej nie robią.

    1 Cytuj
  • 27 lip 2012

    wyrazy uznania dla całego personelu Chirurgi Ogólnej za odpowiednie traktowanie pacjenta,są na
    każde wezwanie w momencie,miła atmosfera. Dzięki.

    2 2 Cytuj
  • 27 lip 2012

    nie wiem czy to jest normalne aleee.... w myślenickim szpitalu w niedzielę nie ma diety... tzn. ludzie z np. z cukrzycą, czy innymi problemami dostają to samo jedzenie co wszyscy...

    3 Cytuj

Odpowiedz