Forum » Myślenice

martwy noworodek

  • 20 lut 2011

    dzisiaj ok godz 18 w Myślenicach koło przepompowni znaleziono zwłoki noworodka Az sie włos jerzy

    1 1 Cytuj
  • 20 lut 2011

    TAAAA JASNE....bo uwierze.....a skąd czesław to wie??

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    a gdzie jest stara przepompownia???

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    w naszym mieście jest chyba kilka takich miejsc okreslanych mianem - przepompowni...

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    nad studzieńkami

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    koszmar jakiś

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    nie wazne okolicznosci, liczy się to że ktos wyrzucił dziecko jak śmieć!!!

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    luna wez że sie ogarnij....jestbokno zycia w krk..??no własnie wiec nie pisz o ocenianiu.

    1 Cytuj
  • 20 lut 2011

    BISZKOPT racja - czy ludzie nie maja sumienia???

    1 Cytuj
  • 20 lut 2011

    Luna bardziej przejmuje się wilkami niż ludźmi, więc co się dziwicie?

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    I tu pięknie działa maksyma: "Człowiek, człowiekowi wilkiem"...

    1 Cytuj
  • 21 lut 2011

    japierdziele jak dziś to usłyszałem w pracy to myślałem że zwarjuje, jak tak można w ogóle postąpić!!! Chociażby nie wiem co nie ma dla tej Kobiety żadnego usprawiedliwienia. Nigdy bym nie chciał jej zobaczyć bo nie wytrzymałbym zapewne i zrobił jej to samo co Ona temu biednemu dzidziusiowi ;([*]

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Nikogo nie bronię. Jednak ocenianie matki dziecka na podstawie krótkiej informacji, z której nie wynika kto doprowadził do śmieci dziecka jest pochopne. Dziwi mnie takie prędkie "rzucanie kamieniem" w kogoś, kto może być niewinny. Elementarne zasady sprawiedliwości karzą udowodnić winę. W informacji prasowej nie napisano nic na temat matki...

    Cytuj
  • Marek 21 lut 2011

    [quote=Luna] Nikogo nie bronię.[...]... [/quote]

    Dziecko chyba nie "wypada" jak klucze z kieszeni...

    ...i zadne okolicznosci matki nie usprawidliwia.

    ps. O matce na razie cicho bo chyba wizytowki nie zostawila.

    1 Cytuj
  • 21 lut 2011

    jasne... np. kiedy pijany mąż pobije żonę a dziecko weźmie siłą ze sobą i doprowadzi do takiej sytuacji to też wina matki... a gdyby coś owa żona zrobiła nie daj Boże mężowi, to też była by jej wina... zawsze to będzie jej wina?

    Myślę że przede wszystkim o to chodziło Lunie z czym się zgadzam.
    Media często żerują na ludzkiej tragedii, osądzając bezprawnie i niszcząc niejedno życie.
    Ludzie którzy na takiej podstawie ferują wyroki są nie lepsi.

    2 Cytuj
  • 21 lut 2011

    Ludzie!
    Luna ma rację. Na podstawie tej informacji z mediów nie wolno obwiniać matki.

    Nikt nie ma pojęcia co się stało. Przecież ona może być martwa, może być przetrzymywana, może być chora psychicznie..... Ale my tego nie wiemy. Poczekajcie z tym wyrokiem. Poczekajcie na fakty.

    Nic nie zmienia faktu że zginęło niewinne dziecko i to jest ogromny dramat.

    1 1 Cytuj
  • 21 lut 2011

    Gdzie ta przepompownia?

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    tragedia!!!! nie osądzajmy, zaczekajmy aż będzie coś więcej wiadomo, a gdzie byli bliscy, sąsiedzi?

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Jakby mi ktoś porwał,uprowadził czy cokolwiek inne,moje dziecko to wszyscy by o tym wiedzieli(policja itp.)skoro to biedne dzieciątko było juz w takim stanie,a nikt nie szukał...?to sorki,coś tu nie pasuje.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    [quote=Luna] Nikogo nie bronię. Jednak ocenianie matki dziecka na podstawie krótkiej informacji, z której nie wynika kto doprowadził do śmieci dziecka jest pochopne. Dziwi mnie takie prędkie "rzucanie kamieniem" w kogoś, kto może być niewinny. Elementarne zasady sprawiedliwości karzą udowodnić winę. W informacji prasowej nie napisano nic na temat matki... [/quote]

    Tak nie napisano nic na temat matki, ale wnioskować można tylko jedno!
    Nie ma innej opcji aby zrobił to kto inny chyba że zdesperowany tatuś.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    [quote=gość: kutia] Gdzie ta przepompownia? [/quote]

    sławna patelnia

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    dziecko to nie rzecz, jeżeli nawet urodziło się martwe zwłokom należy się szacunek,
    porzucenie zwłok zwierzęcych budzi odrazę, a co dopiero ludzkich,

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    musiała zadać sobie dużo trudu żeby je tam zanieść i wrzucić. Bo było ciężko mi tam wejść. stara przepompownia to jest zw. czarny dach, patelnia. pozdrawiam wszystkich.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    ciekawe co rodzina tej matki......nawet jeśli dziecko zostało porwane przez ojca czy konkubenta czy matka jest chora psychicznie i nie świadoma swoich czynów to i tak ja nic nie usparwiedliwia a pytanie za 100 punktów-co z rodziną i znajomymi czy sąsiadami ktorzy chyba widzieli że dziewczyna jest w ciąży....???powtórze kolejny raz jest w krakowie okno życia gdzie można oddać noworodka.i tylko nie zaczynajcie po moim poście snuć teori co to za kobieta i jaką ma sytuacje zyciową bo nic ale to nic nie może tłumaczyć jej zachowania żadne wymówki!!!a to miejsce gdzie znaleziono dziecko jest dość często odwiedzane przez młodych ludzi którzy robią tam libacje wiec matka chyba była głupia że zostawiła tam dziecko bo non stop ktoś tam się kręci i wcześniej czy pózniej zostałoby znalezione....co potwierdza teorie że matka była po prostu psychiczna.

    1 Cytuj

Odpowiedz