Forum » Myślenice

Dworzec Pks

  • adzygmunt 28 lip 2010

    Ależ skrót: odbudować. "Załadować i wyładować" = się odbudować?

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Tak myślę że warto by było na tą wycieczke(strona 17)zabrać do tylnej, swobodnej części przegubowca parę osób ze starostwa.

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Och warto zabrać och warto tylko czy będą chcieli??!!

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2010

    Nie warto, tam zachodzi i trzęsie, a jakby przypadkiem było za ciasno? Nawet o tym nie chcę myśleć, co można byłoby znaleźć na końcowym.

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Wycieczka last minut, taka okazja moze się już nie powtórzyć, po za tym te nowoczesne autobusy z hamulcami i klimatyzacją sa do bani, i na takie wycieczki się nie nadają.

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    A kto Was załaduje i wyładuje? Może Zdzichó mógłby się przydać, bo jak przypuszczam jest nie tylko najprzystojniejszy ale też najsilniejszy;)

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Jak to "Was", Ty z nami nie jedziesz? Jestem zawiedziony, trzymałem dla Ciebie bilet i herbatę w termosie.

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Skoro tak, to jadę z Wami;)

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Ustalimy termin i dogramy szczegóły jak tylko ekipa ze starostwa będzie miała chwile wolnego, czyli jak woda opadnie. Są niezbędni, ktoś przecież musi pchać ten autobus.

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    Cygnus i Mona. Jest Was dwoje. Taczka ma dwie rączki i przypadnie Wam po jednej przy pchaniu, /ważne nie będziesz miał wolnej/ten pojazd nadaje się do transportu przy "wyładunku i rozładunku" lepiej, od zdezelowanego autobusu marki PKS.
    Luna, Ty weź aparat foto, i włóż dobre adidaski!

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Mmmrrr, robienie zdjęć to to, co tygryski lubią najbardziej;)
    Chętnie uwiecznię taką wiekopomną chwilę

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Ad,
    a Ty uroczyście inicjując tą wyjątkową chwilę przetniesz wstęgę?

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    A kto będzie gościem honorowym na taczkach??

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    O gości będzie dużo, nie da sie wymienić jednym tchem.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Makabra i ich wszystkich na taczkach będzie wozić??

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Chwilowo zwiększy sie sprzedaż taczek i znów będzie głośno w mediach o boomie budowlanym. Ceny pustaków pojdą do góry, usługi do góry, piasek, cement do góry.
    Lepiej więc zrezygnujmy z tej zabawy.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Lepszy będzie autobus na tą wycieczkę ponieważ większych muskułów nie potrzebuje!!

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    A duże masz?

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. W sam raz.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Przecież nie ma się co wstydzić. Weźmy takiego Pudziana....

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Do Pudziana to mi jeszcze daleko on ma ich nadmiar...

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Tak, karykatura. Przy okazji zwróce uwage na Twoje mięśnie;)

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Jak porównywałeś mnie do faceta to chyba muszę zacząć chodzić na siłownię, żeby przynajmniej troszkę być podobna do Pudziana.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    W żadnym wypadku i żadnych porównań nie robię. Zbyt umieśniona kobieta, to nie jest to co cygnusy lubią najbardziej. Kobieta powinna wyglądać jak kobieta i to nie tylko na dworcu(bo przeciez o dworcu jest temat);)

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Na dworcu to chyba za dużo powiedziane kiedyś to tak na dworcu, poczekalni teraz obecnie można powiedzieć na stanowiskach.

    Cytuj

Odpowiedz