Forum » Myślenice

URZĄD SKARBOWY

  • 21 lut 2012

    A ja mam pytanie kiedy urząd skarbowy zlikwiduję szarą strefe w myślenicach? Jak Państwo kładzie podatki na uczciwych obywateli to niech, też robi porządek z szarą strefą.

    2 Cytuj
  • 21 lut 2012

    [quote=gość: Bartłomiej45] A ja mam pytanie kiedy urząd skarbowy zlikwiduję szarą strefe w myślenicach? Jak Państwo kładzie podatki na uczciwych obywateli to niech, też robi porządek z szarą strefą. [/quote]
    np. od kościelnych i organistów roznoszących opłatki co roku

    3 1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    Kiedy Urząd Skarbowy zajmie się parkingiem dla podatników ??????????!!!!!!!!!!!!

    4 Cytuj
  • 21 lut 2012

    mozliwe to jest zeby ludzie po 4 dniach od złozenia pitu ludziska dostawali kase????????????
    ja złozyłam 16stycznia, pit był dobrze rozliczony i jeszcze nie mam kasy na koncie...............

    2 1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    Możliwe na prawde , ponieważ nie tylko ja dostałam tak szybko kase sama była bardzo zdziwiona , moga byc 2 powody ,jeżeli Pit był dobrze rozliczony to albo problem z kontem bankowym zły a jeżeli nie to moze być jeszcze sprawa 1% przekazywanego jeżeli taki był przekazany , ja w tamtym roku wpisałam 1 % na instytucje której sie nie należało i czekałam 3 m-ce jak mnie powiadomili ze nie mogą przekazac i musiałam osobiście sie pojawić i wtedy oni czejkaja do ostatniego dnia wymaganego .więcej nie wiem jaki mógłby być powód , ale ja bym zadzwoniła na Twoim miejscu też nie raz dzwoniłąm i upominałam sie - ale w tym roku wszyscy mówia ze szybko nie tylko Myslenice bo Kraków też ma terminu parę dni.pozd

    1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    [quote=gość: daria26-82] Co za głupoty jaki Maj? moja koleżanka składała końcem stycznia i 10-go lutego dostała kase mi się wydaje że pierwsze bendą wypłacane te kwoty do 1000zł bo ja mam ponad 2000zł i mi powiedzieli że moge się spodziewac po 20 marca. [/quote]

    Ja miałam ponad 2 tys. i 3 dni a kasa juz była

    1 Cytuj
  • 22 lut 2012

    Wszyscy wiedzą gdzie jest szara strefa i nikt nic z tym nie robi ! O co tutaj chodzi ?

    1 Cytuj
  • 22 lut 2012

    Dzisiaj barzo miłe zaskoczenie w urzędzie. Stałam w kolejce złozyc pit tzn. byłam trzecia i pani w okienku zauwazyła ze jestem z dzieckiem i kazala mi od razu podejśc. No no :)

    4 Cytuj
  • 23 lut 2012

    Witam ma ktoś nr. telefonu bezpośredni do księgowości do U.S dzięki.

    Cytuj
  • 23 lut 2012

    [quote=gość: podatnik] gość: daria26-82 napisał/a: Co za głupoty jaki Maj? moja koleżanka składała końcem stycznia i 10-go lutego dostała kase mi się wydaje że pierwsze bendą wypłacane te kwoty do 1000zł bo ja mam ponad 2000zł i mi powiedzieli że moge się spodziewac po 20 marca.

    Ja miałam ponad 2 tys. i 3 dni a kasa juz była [/quote]
    W tym roku ?

    Cytuj
  • 23 lut 2012

    12 272 42 95

    2 Cytuj
  • 23 lut 2012

    Wiecie może za który dzień lutego wypłacają kase ja złożyłam 7-go i czekam....

    Cytuj
  • 23 lut 2012

    nie weimy bo ja zlozyłam ok 20 stycznia i nie mam do tej pory

    tam wyzej podałam ci nr do ksiegowosci zadzwon sobie

    2 Cytuj
  • 23 lut 2012

    Jestem pozytywnie zaskoczona, bo w poniedziałek złożyłam e-deklaracje, a dziś na koncie pojawił się zwrot:)

    1 Cytuj
  • 23 lut 2012

    Jestem zasmucona dzwoniłam do U.S i powiedzieli że narazie wypłacają pity złożone elektronicznie a papierowe narazie nie bendą wypłacac bo niemają czegoś z ministerstwa ale nie powiedzieli czego? Jest to bardzo niesprawiedliwe bo mam komunie córki na karku , a oni tak zwlekają z wypłatą))):

    1 Cytuj
  • 23 lut 2012

    Żartujesz.... tak ci powiedzieli? a gdzie w ksiegowosci czy gdzie????/ masakra ja juz czekam ponad miesiąc...

    2 Cytuj
  • 23 lut 2012

    do daria 26-82
    o ile mnie pamięć nie myli to komunie są dopiero w maju, a skoro pit złożyłaś 20 stycznia to do 20 kwietnia pieniądze musisz dostać (taki jest ustawowy termin do zwrotów)

    Cytuj
  • 23 lut 2012

    no tak ale inni dostaja w 4dni............ nie uwazasz ze to troszke niesprawiedliwe????????????????

    2 Cytuj
  • 23 lut 2012

    ale dzwoniła do urzędu i jej powiedzieli, że czegoś tam nie mają z ministerstwa.
    zawsze skupia się na tych na dole, ale to że góra zawala nie jest już ważne.
    pewno jak by było wszystko w porządku to zwroty robione byłyby od razu.
    ja złożyłam elektronicznie i też dostałam szybko, robię tak bo nie muszę stać w kolejkach, denerwować się. może w ministerstwie wymyślili, że specjalnie nie dadzą jakiś programów żeby zmusić ludzi do elektronicznych.

    Cytuj
  • 23 lut 2012

    no ok rozumiem cię.... ale postaw sie tez w sytuacjii pani np 70letniej która sie rozlicza jak ona ma sie rozliczyc elektronicznie.???????/ ja nie stałam w kolejce, wrzuciłam do tego kubła co postawili w urzedzie skarbowym , za trzy dni byłam wezwana do wykreslenia nr krs i pani powiedziała mi ze do dwóch tyg bedzie przelew........... mijaja kolejne dwa tyg i nie ma....... podejrzewam ze sama bys sie zastanawiała co sie dzieje...

    2 Cytuj
  • 23 lut 2012

    [quote=gość: mamma] do daria 26-82
    o ile mnie pamięć nie myli to komunie są dopiero w maju, a skoro pit złożyłaś 20 stycznia to do 20 kwietnia pieniądze musisz dostać (taki jest ustawowy termin do zwrotów) [/quote]
    Ja składałam pit 7 luty i co mam czekac do 7 maja a składke na komunie mam do końca marca .

    1 Cytuj
  • 23 lut 2012

    ok masz rację, ale to chyba faktycznie nie jest to wina urzędu tylko jakiś większy odgórny problem. ja się będę czepiać tej mojej myśli, że to może być zamierzone działanie tych w warszawie.

    Cytuj
  • 23 lut 2012

    [quote=gość: elo kalalsmsjbds] no tak ale inni dostaja w 4dni............ nie uwazasz ze to troszke niesprawiedliwe???????????????? [/quote]
    To jest niesprawiedliwe powinni przelewac pokolei a nie wybranym!!!

    Cytuj
  • 23 lut 2012

    [quote=gość: elo kalalsmsjbds] Żartujesz.... tak ci powiedzieli? a gdzie w ksiegowosci czy gdzie????/ masakra ja juz czekam ponad miesiąc... [/quote]
    Tak pani w księgowości dzisiaj i powiedziała niemiłym głosem my mamy czs 3 miesiące na wypłate i to był koniec rozmowy.

    1 Cytuj
  • 23 lut 2012

    a kto ci powiedział ze nie przelewaja tym co papierowo składali tylko ze teraz przelewaja tym co składaja elektronicznie???????????/

    1 Cytuj

Odpowiedz