Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 21 lut 2012
    6 Cytuj
  • 21 lut 2012

    W przerwie , dla odpoczynku polecam .....właśnie To .....

    http://www.youtube.com/watch?v=YW8p8JO2hQw

    3 2 Cytuj
  • Roman Ajchler 22 lut 2012

    Nie znam tematu tego wyjazdu ale dyżurny z PSP dysponując jednostki bierze pod baczną uwagę treść zgłoszenia. Mając wiedzę na temat zagrożenia od zgłaszającego, dysponuje jednostki według procedur.

    2 3 Cytuj
  • 24 lut 2012

    i jak tam były już jakieś podtopienia?
    jakieś wyjazdy?

    4 Cytuj
  • 24 lut 2012

    [quote=RomekEKK] Nie znam tematu tego wyjazdu ale dyżurny z PSP dysponując jednostki bierze pod baczną uwagę treść zgłoszenia. Mając wiedzę na temat zagrożenia od zgłaszającego, dysponuje jednostki według procedur. [/quote]
    Następny wszystko wiedzący powiedział co wiedział.

    2 2 Cytuj
  • Roman Ajchler 24 lut 2012

    Tak obywatelu "psa" powiedział, a ściślej napisał bo wie.

    3 2 Cytuj
  • 25 lut 2012

    dyspozycja byla taka kolizja jednego samochodu jedna osoba poszkodowana .Po dotarciu na miejsce widok malo mily jak na zwyklą kolizję.To był drugi tak poważny wypadek do ktorego byliśmy wezwani w 2011roku.Pozdrowienia dla CIEBIE RomeKEKK.

    1 3 Cytuj
  • 25 lut 2012

    RomekEKK
    albo jesteś gówniarzem 12 letnim i się wymądrzasz tym co już wszyscy tu wiedzą, albo nie do końca sprawnym umysłowo człowiekiem.

    4 2 Cytuj
  • Roman Ajchler 26 lut 2012

    Tak obywatelu "psa" myślę że nie jest zbyt ładnie kogoś porównywać do gówniarza. Co do mojej sprawności umysłowej to na razie nie narzekam. Piszę o rzeczach o których wszyscy wszystko wiedzą? Ciekawe stwierdzenie po tym co można tutaj przeczytać.
    Gumis temat do ruszenia na rocznej odprawie w marcu, albo przy innej sprzyjającej okoliczności.

    2 4 Cytuj
  • 26 lut 2012

    RomekEKK

    To podaj tu jeszcze numer alarmowy - jak by ktoś nie wiedział.

    3 2 Cytuj
  • 26 lut 2012

    Wg. mnie to może połowa piszących na tym poście należy do OsP

    2 2 Cytuj
  • 26 lut 2012

    [quote=gość: gumis189] Wg. mnie to może połowa piszących na tym poście należy do OsP [/quote]

    A co Ty kolego tak się uczepiłeś tak tych Ochotników ?? Mogą być nawet z Zakładowej Straży Pożarnej ale są STRAŻAKAMI i mają takie same prawo wypowiedzi na tym forum jak Ty, bo domniemam, że jesteś funkcjonariuszem PSP, ja też jestem ale Ochotnikiem również jestem.
    Czym się różni ochotnik o zawodowego ? Przecież nosi ten sam mundur, do tych samych akcji jeżdżą to samo robią, tylko z tym ze nie dostają za to pieniędzy.

    1 2 Cytuj
  • 26 lut 2012

    Bo to tak już jest, że w Powiecie Myślenickim i samych Myślenicach pomiata się Ochotnikami (z wyłączeniem Pcimia). PSP ich widzi jak potrzeba Ich do pomocy.

    4 1 Cytuj
  • 26 lut 2012

    Wiesz co "psa" jak byś był ochotnikiem zaangażowanym to byś wiedział kim jest RomekEKK :) Spytaj się prezesa lub naczelnika jak nie wiesz kim jest :) Pozdrawiam i do zobaczenia na pewno nie przy akcji a przy innych milszych momentach.

    2 Cytuj
  • Roman Ajchler 26 lut 2012

    Jak by ktoś nie wiedział to bardzo proszę numer alarmowy do Straży Pożarnej 998 ewentualnie 112 bo na terenie powiatu myślenickiego też odbierany jest w KP PSP. Obywatel "psa" wydaje się cokolwiek konfliktowy, pomimo tego iż nikt nie odbiera mu prawa głosu. Gumis nawet tobie się dostało za "niewinność". Pozdrawiam wszystkich piszących na forum z uśmiechem na ustach.

    2 2 Cytuj
  • 26 lut 2012

    Chłopie daj sobie spokój szkoda nerwów tu wszyscy fachowcy wiedzą lepiej, szybciej i dalej..........więc szkoda wdawać się z nimi w dyskusje.

    2 2 Cytuj
  • 28 lut 2012

    ZMARŁ DZISIAJ PREZES ZARZĄDU POWIATOWEGO śp. druh ANDRZEJ BURZAWA.
    Pokój Jego duszy

    7 Cytuj
  • 28 lut 2012

    (****) Spoczywaj w pokoju

    5 Cytuj
  • 28 lut 2012

    [*]
    Przykra wiadomość :(

    Twórca akcji krwiodawstwa "Krew darem ratowników dla dzieci poszkodowanych w wypadkach".
    Dla informacji - jedna z akcji krwiodawstwa: http://www.zosprp.malopolska.pl/news.php?news=83

    5 Cytuj
  • 28 lut 2012

    wielki STRAŻAK wzór do naśladowania STRAŻ to Jego życie

    6 Cytuj
  • adzygmunt 28 lut 2012

    Kondolencje dla rodziny i całej braci strażackiej!

    6 1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Skąd o tym wiecie? [*]

    6 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Życie przemija, jednak pamięć pozostaje w sercach na zawsze. Wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci dla rodziny i przyjaciół. Odpoczywaj w pokoju Wielki Człowieku naszej małej Ojczyzny.

    5 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Wie ktoś dlaczego wyła syrena na Dolnym Przedmieściu?, jeszcze kilka syren było słychać

    1 1 Cytuj

Odpowiedz