Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 6 mar 2012

    o godzinie 3 spi sie najlepiej a pozatym dużo ludzi idzie rano do pracy wiec tez trzeba sie z tym liczyć ... nie czepiajie się tak OSP Dobczyc naprawde szacun za tyle pracy co oni robią w ciągu roku ...

    1 2 Cytuj
  • 6 mar 2012

    120 wyjazdów mieli Dobczyce
    Kornatka 35
    Nowa Wieś 9

    3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    co do ilości wyjazdów to oczywiscie szacun dla Dobczyc, podejrzewam, że maja więcej wyjazdów niż wszystkie jednostki z gminy razem.
    co do godz 3 - spi sie dobrze ale tak jak juz kiedys pisałem większoś strażaków jest w domach. Gorzej zebrac ekipę np przed południem bo wtedy spora częsc strażaków jest w pracy i to najcześciej poza miejscem zamieszkania

    3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    ja pieprze jeden sie odezwał że mało ich przyjechało nie czepiajcie się ich chwała im za to że w ogóle przyjechali

    1 1 Cytuj
  • 6 mar 2012

    FIREMAN to pewnie bezrobotny i po nocach nie śpi i na każdym wyjeździe JEST koczując przy remizie 24 bo to porządny FIREMEN :)

    2 3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    [quote=gość: ddd] FIREMAN to pewnie bezrobotny i po nocach nie śpi i na każdym wyjeździe JEST koczując przy remizie 24 bo to porządny FIREMEN :) [/quote]
    no prawie zgadłeś... :)

    3 3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Kolego
    Musze z przykrością stwierdzić, że wypisujesz brednie, nie każdy z Ochotników idzie o 4 do pracy a akcje znów nie trwają po 6 godzin. Zawsze się liczą pierwsze minuty akcji, a jak nawet taki ochotnik musi iść później do pracy, to nie zostaje do końca akcji tylko się urywa.

    Jak już wcześniej napisałem, nie ma nic złego w tym, że Ochotnicy jeżdżą w trzy osoby. Wszystko zgodne z prawem. Inną kwestią jest przynależność do KSRG gdzie nie pasuje tak robić.

    1 1 Cytuj
  • 7 mar 2012

    a ja kiedyś byłem w Sułkowicach do pożaru we dwie osoby. Ponieważ był potrzebny tylko beczkowóz z wodą. I tak zadysponował moją jednostkę dyżurny z PSK

    3 Cytuj
  • 7 mar 2012

    ale dyżurny nie kazał Wam jechać we dwoje.

    2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    Co innego beczkowóz, a co innego inny samochód. Zupełnie inne przeznaczenie. Obsada 2-osobowa wystarczy.

    Cytuj
  • 8 mar 2012

    mam pytanie a jaki jest prawidłowy czas wyjazdu osp

    Cytuj
  • 8 mar 2012

    jeżeli jednostka nie zgłosi się do 15min to PSK wysyła inną jednostkę.
    ale tak średni czas to koło 2-3min w dzień, a koło 5min w nocy.
    takie czasy są dobre.

    1 Cytuj
  • 8 mar 2012

    co to dzis się dzialo ze tak sreny wyły ???

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 8 mar 2012

    W Trzemeśni paliły się trawy koło CPN
    Winnych jak zwykle nie ma, a za akcje zapłacimy Ty, ja i my!!!

    4 3 Cytuj
  • 8 mar 2012

    tak ok 0,5ha traw się spaliło w godzinach popołudniowych

    1 Cytuj
  • 10 mar 2012

    co się dziś paliło po 8 rano?

    2 Cytuj
  • 10 mar 2012

    był chyba jakiś wypadek na Bysinie czy w Jasienicy

    Cytuj
  • 10 mar 2012

    [quote=gość: latający] był chyba jakiś wypadek na Bysinie czy w Jasienicy [/quote]
    chyba nie maly bo jechało tego sporo

    1 Cytuj
  • 10 mar 2012

    wypadek czy pożar

    Cytuj
  • 10 mar 2012

    Wczoraj, a właściwie dzisiaj równo po godzinie 24 też jechały w kierunku Dobczyc dwa samochody PSP Myślenice: Fiat Ducato SlRt i GBA Renault. Ktoś wie dokąd i do jakiego zdarzenia zmierzały? Pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 10 mar 2012

    adzygmunt piszesz że winnych niee ma ale to chyba łatwo ustalić na jakiej parceli to się odbywało bo przecież trzemeśnia to nie nowy jork

    2 1 Cytuj
  • adzygmunt 11 mar 2012

    Trzemeśnia, to Nie NY, racja!
    Ale zawsze ktoś może podpalić moje!
    Winny powinien zapłacić za akcję, tyle że trzeba go "złapać na gorącym"!

    2 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    wiem o tym ale rzecz polega na tym że ktoś przychodzi i ci podpala a potem bulisz ty o ile ktoś prowadzi dochodzenie w tej sprawie

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    Witam
    Koledzy mam do sprzedania radiotelefon ręczny z zaprogramowanymi częstotliwościami PSP Myślenice. Programuje również inne radia na te częstotliwości. Szczegóły PW

    1 3 Cytuj
  • adzygmunt 16 mar 2012

    Pożar w Trzemeśni. Paliły się miedze i łąki na znacznym obszarze.
    Strażacy uratowali las przed spaleniem w ostatniej chwili. Ogień już był w środku!
    Zaczął się od drogi na Bulinę. A tak się składa, ze w tym czasie uczniowie wracali ze szkoły.
    Lecz nic nie mogę sugerować bo nie złapano kogoś na "gorącym uczynku".

    1 1 Cytuj

Odpowiedz