Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 4 lip 2011

    wesoły strazaku widze ze byles na tych zawodach. mozna wiedziec ktore OSP?

    2 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Droginia

    1 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Cytat"Wesoły, zaloguj na stałym ncku i napisz artykuł,"
    Po ostatnie wizycie ABW u pewnego dow*****nisia ludzie boją się logować chociaż dla "fachowców" to żadna przeszkoda w namierzeniu.
    Ja też piszę pod innym nickiem bo"tak wygodniej"

    1 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Wygrała OSP Głogoczów, a nasi ....cóż.... porażka .........12 miejsce............... chyba zostanę smutnym strażakiem

    1 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Nie rób tego bo jako z wesołym jest o czym podyskutować.

    1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    A Bóg ci zapłać dobry człowieku za dobre słowo...

    1 1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] Wygrała OSP Głogoczów, a nasi ....cóż.... porażka .........12 miejsce............... chyba zostanę smutnym strażakiem [/quote]

    Wszystko było dobrze, szkoda, ze zapomnieliście o małym detalu po podłączeniu węży ssawnych.

    1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    No ale OSP Dolne Przedmieście też na tym złapała punkty karne. Nerwy i pech po prostu i tyle....

    Cytuj
  • 6 lip 2011

    haha jakie punkty karne? :D gdyby podliczyli punkty karne to OSP Dolne nie mialoby 2 miejsca. tak jak wyzej bylo pisane. wyniki ustalone przy stoliku. jezeli dobrze pamietam KILKA jednostek robi regulaminowo i ma niezly czas bo bez popelnionego bledu a takie dolne przedmiescie robi w praktycznie w takim samym czasie ale popelnia dwa bledy (10 s kary). i przy ogloszeniu wynikow dowiadujemy sie jaki jest uklad tabeli. pozniej okazuje sie ze komisja postanowila nie wliczac kar sekundowych. widac kto skrzywdzony? widac kto ma uklady? WSTYD I HAŃBA!!! GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ??? i pomyśleć ze tak zfalszowane zawody sa pod patronatem Miasta i Gminy Myślenice....

    1 1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    OSP Droginia w krajówce i przedostatnie miejsce..... też bym był smutnym strażakiem....
    miałem z rodzinką się przejechać ale pogoda mnie zniechęciła i to że z góry wiadomo kto w czołówce, bo kto 1. lub 2. to zależy jak mocno za to zielone sukno pociągnie przy stoliku:)

    1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    Osp Dolne Przedmieście wzięło sobie z innych jednostek z poza naszej gminy ludzi i bezczelnie wystawiło je w składzie na zawody!! wstyd ! i wielka nie sprawiedliwość! Były jednostki które miały lepsze czasy od nich a przegrały! A ich prezes czy naczelnik nie ma za grosz kultury! obrażał innych strażaków wyzywając ich od debili itd.! I bardzo dobrze że oni udowodnili mu swoją racje bo możne w końcu zrozumie ze nie jest najmądrzejszy i nie zawsze będzie wszystkimi rządził!!!!

    3 1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    "Osp Dolne Przedmieście wzięło sobie z innych jednostek z poza naszej gminy ludzi i bezczelnie wystawiło je w składzie na zawody!!" Gość podobno żeni się na Dolnym więc niby wszystko ok???? ale jednak nie do końca.....
    A w bojówce Dolne wykręciło czas poniżej 50 s. (chyba coś koło 45 s.) podobny czas miał Głogoczów, reszta jednostek miała jednak czasy powyżej 55 s. więc nawet 10 s. kary dało im drugie miejsce. A sędziowanie było uczciwe, żadna jednostka chyba nie wniosła zastrzeżeń, więc gdybanie tu na internecie jest bez sensu. Jeśli chodzi o zachowanie naczelnika z Dolnego to faktycznie dno..........

    Cytuj
  • 6 lip 2011

    Poręba miała 46 sekund i był to lepszy czas niż Dolne!!

    Cytuj
  • 6 lip 2011

    a pamiętasz może czasy sztafety bo ja nie ????

    Cytuj
  • 6 lip 2011

    Nie wszystkich nie ! ;)

    Cytuj
  • 6 lip 2011

    ale choćby Dolne.

    Cytuj
  • 6 lip 2011

    Wiem że gdyby Poręba nie dostała 10 pkt karnych była by napewno na 2 Miejscu bo Dolne miało tylko 5 pkt wiec różnica miedzy tymi jednostkami nie była wielka! Poręba sztafete miała 64s +10pkt karnych a bojówke 46s a Dolne cos podobnego.

    Cytuj
  • 7 lip 2011

    Cytat"i pomyśleć ze tak zfalszowane zawody sa pod patronatem Miasta i Gminy Myślenice...."
    Wesoły strażaku i co ty na to??????
    To nie mój cytat?Jeżeli już na zawodach pożarniczych robią" przekręty" to strach mieszkać w tym kraju.
    Myślałem że tylko w PZPN są machloje????

    Cytuj
  • 7 lip 2011

    Pyatnie do strażaków.

    Potrzebuję pomocy do usunięcia gniazda os (na wysokości ok 3 m w Myślenicach). Do kogo w tej sprawie mam się udać i jak to wygląda (formalności) ?

    Cytuj
  • 7 lip 2011

    Dzwonisz na telefon alarmowy 112 lub 998 i zgłaszasz że masz gniazdo os. Dyżurny operacyjny zadysponuje jakiś zastęp. Dużo jednostek ma kombinezony i usuwają. Dzwonić niema się czego bać.

    2 Cytuj
  • 7 lip 2011

    Piszecie o układach. To zróbcie coś z tym, np nie bierzcie udziału w zawodach, lub złóżcie petycję z innymi jednostkami i na piśmie wytknijcie błędy w organizacji oraz w klasyfikacji generalnej uczestników zawodów.
    Przecież macie wcześniej spotkanie... głosowaliście nad rodzajem pomp, czemu nikt się nie odezwał nad kwestią podliczania punktów... skoro od lat porządek listy zaczyna się od Głogoczowa czy dolnego przedmieścia?!

    Czytam to tutaj, słyszałem na miejscu i nic i tak jest od lat.

    To, że Dolne zbierało ludzi do zawodów, to raczej powinno wypatrzeć ich miejsce, niż wpłynąć na jakość i wynik. Dobrze wiemy, że bez ćwiczeń w jednym składzie, bojówka nie osiągnie dobrych rezultatów.

    Piszecie o punktach karnych... rzeczywiście dziwna sprawa. Jedni piszą, z czego wnioskuję, że źle, że są, inni, że dobrze... zatem? poszczególne elementy sztafety oraz bojówki należy wykonać zgodnie z regulaminem i zasadami panującymi chyba w całej Polsce? czy łączyć węże, markować kluczem węże ssawne czy inne elementy byle jak, aby tylko do przodu?!
    Z tych zawodów wyniosłem jedno, kto się zorientował w czasie, mógł pokierować sztafetą tak aby biegła ile sił w nogach i nie przejmować się błędami, bo nie brano ich pod uwagę - czego oficjalnie nie ogłoszono, wiedział ten kto wiedział.
    W bojówce zawsze naliczano punkty karne i chyba za coś są prawda? jeżeli jednym przyznano, drugim nie, to wnieście sprzeciw poparty dowodem, jeżeli takiego nie macie, to po co krzyki?!

    Na marginesie, nie pamiętam zawodów, w których nie byłoby słychać o problemach i usterkach oraz sprzeciwach ze strony dolnego oraz Poręby.

    1 Cytuj
  • 7 lip 2011

    Oj ludzie, ludzie ale gadacie głupoty ....... nieoświecony wieczny niezadowolony.....NIE BYŁO NA ZAWODACH SPRZECIWÓW CO DO NALICZANIA PUNKTÓW KARNYCH , A CHŁOPAKI Z ŁYCZANKI NA PRAWDĘ SĘDZIUJĄ UCZCIWIE I TYLE . Mówcie co chcecie ale Dolne i Głogoczów od lat zawsze są najlepsze i tyle.....
    Nieoświecony co było zafałszowane ?????? podaj konkrety !!!!! a nie pieprz bez sensu !!!!

    3 Cytuj
  • 7 lip 2011

    [quote=gość: WidzOSP] Dzwonisz na telefon alarmowy 112 lub 998 i zgłaszasz że masz gniazdo os. Dyżurny operacyjny zadysponuje jakiś zastęp. Dużo jednostek ma kombinezony i usuwają. Dzwonić niema się czego bać. [/quote]

    Jak usłyszałem koszty za dojazd wozu, drabinę to mi szczęka opadła. Czy taka akcja naprawdę kosztuje, czy ktoś mnie próbował spławić ?

    1 Cytuj
  • 7 lip 2011

    [quote=gość: OSP-Gmina Mce] haha jakie punkty karne? :D gdyby podliczyli punkty karne to OSP Dolne nie mialoby 2 miejsca. tak jak wyzej bylo pisane. wyniki ustalone przy stoliku. jezeli dobrze pamietam KILKA jednostek robi regulaminowo i ma niezly czas bo bez popelnionego bledu a takie dolne przedmiescie robi w praktycznie w takim samym czasie ale popelnia dwa bledy (10 s kary). i przy ogloszeniu wynikow dowiadujemy sie jaki jest uklad tabeli. pozniej okazuje sie ze komisja postanowila nie wliczac kar sekundowych. widac kto skrzywdzony? widac kto ma uklady? WSTYD I HAŃBA!!! GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ??? i pomyśleć ze tak zfalszowane zawody sa pod patronatem Miasta i Gminy Myślenice.... [/quote]
    Poczytaj wesoły strażaku wcześniejsze posty bo nie będę wszystkich cytował ale jeszcze Ciebie zacytuję żeby nie było że pieprzę bez sensu
    ""Osp Dolne Przedmieście wzięło sobie z innych jednostek z poza naszej gminy ludzi i bezczelnie wystawiło je w składzie na zawody!!" Gość podobno żeni się na Dolnym więc niby wszystko ok???? ale jednak nie do końca....."
    "Jeśli chodzi o zachowanie naczelnika z Dolnego to faktycznie dno......."
    Pozdrawiam.

    1 Cytuj

Odpowiedz