Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 19 lis 2012
    jolanta napisał/a:

    Samotny owczarek collie podążał dziś z Tokarni w kierunku zakopianki. O 16.30 był w Krzczonowie. Wyraźnie zagubiony / porzucony?/ Nie szuka ktoś?

    O matko :( mam nadzieję że nie wyszedł na zakopiankę :( wrzucam na fb

    Cytuj
  • 20 lis 2012

    Tego się właśnie obawiam, że wywieziony pies wraca do domu. To straszne :(

    Cytuj
  • 20 lis 2012

    Gdyby ktoś go widział złapcie go proszę, jest fundacja zajmująca się pomocą owczarkom collie dam im znać .

    I przypominam że szukamy Pixie , pomóżcie proszę ...
    http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=432518313

    Cytuj
  • 21 lis 2012

    Pixie nadal nie ma :(
    Rozglądajcie się za nią, zwłaszcza gdyby ktoś szedł na Plebańską na spacer, ona mogła zahaczyć się gdzieś smyczką i może nie umieć się uwolnić :(

    Cytuj
  • 22 lis 2012

    Niestey zero wieści o Pixi. Mam nadzieje że psina wciąż żyje.

    Cytuj
  • 22 lis 2012

    18 listopada na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Dunina Brzezińskiego 6 rano koło godziny 9 uciekła maleńka Pixi. Sunia została adoptowana

    11 listopada. Psina ma na sobie obróżkę na pchły oraz czarną wąską skórzaną obróżkę, do której przypomocowana jest smycz. Pixi jest maleńka, gładkowłosa, wielkości kota. Ma białą

    krawatkę brązowe łapki, może być lekko wychudzona, jest bojaźliwa . Na zawołanie nie przyjdzie. Prosimy jej nie gonić, żeby jej nie wypłoszyć, o ile to możliwe, nadepnąć na smycz i skontaktować się z właścicielką.

    Prosimy o pomoc w znalezieniu Pixi, idzie zima i w obcym miejscu sobie nie poradzi.

    Tel kontaktowy 603 156 773
    660 124 483

    http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=432797436

    http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-MY-LENICE-zaginela-malenka-sunia-prosze-o-pomoc-W0QQAdIdZ432797436

    1 1 Cytuj
  • 22 lis 2012
    vega17 napisał/a:

    18 listopada na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Dunina Brzezińskiego 6 rano koło godziny 9 uciekła maleńka Pixi. Sunia została adoptowana

    11 listopada. Psina ma na sobie obróżkę na pchły oraz czarną wąską skórzaną obróżkę, do której przypomocowana jest smycz. Pixi jest maleńka, gładkowłosa, wielkości kota. Ma białą

    krawatkę brązowe łapki, może być lekko wychudzona, jest bojaźliwa . Na zawołanie nie przyjdzie. Prosimy jej nie gonić, żeby jej nie wypłoszyć, o ile to możliwe, nadepnąć na smycz i skontaktować się z właścicielką.

    Prosimy o pomoc w znalezieniu Pixi, idzie zima i w obcym miejscu sobie nie poradzi.

    Tel kontaktowy 603 156 773
    660 124 483

    http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=432797436

    http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-MY-LENICE-zaginela-malenka-sunia-prosze-o-pomoc-W0QQAdIdZ432797436

    Przypominam o Pixie , pomóżcie proszę ją znaleźć .

    Cytuj
  • 22 lis 2012

    Za informację o Pixie przewidziana jest nagroda- 150 zł

    Cytuj
  • 23 lis 2012

    Może w sobotę jeszcze jedna akcja poszukiwawcza Pixi, tydzień temu byliśmy w niedziele koło południa, rozwieszaliśmy ogłoszenia, może w ten weekend, zebrać się w większa ilość osób ( jak się da) i jeszcze raz jej poszukać?

    Cytuj
  • 23 lis 2012

    Dziś około godziny 22 Pixi biegała za kefirkiem po ogródku z kwiatami.

    Cytuj
  • 24 lis 2012
    Agulec napisał/a:

    Może w sobotę jeszcze jedna akcja poszukiwawcza Pixi, tydzień temu byliśmy w niedziele koło południa, rozwieszaliśmy ogłoszenia, może w ten weekend, zebrać się w większa ilość osób ( jak się da) i jeszcze raz jej poszukać?

    Je jestem za ...tu jest wydarzenie na fb może łatwiej będzie się tam zebrać i umówić

    Dzejdzej napisał/a:

    Dziś około godziny 22 Pixi biegała za kefirkiem po ogródku z kwiatami.

    błagam jak ją zobaczycie dzwońcie 602 709 383 nie zawsze jestem przy internecie :( jadę zobaczyć

    Cytuj
  • 24 lis 2012
    Malgorzata___ napisał/a:

    Agulec napisał/a:Może w sobotę jeszcze jedna akcja poszukiwawcza Pixi, tydzień temu byliśmy w niedziele koło południa, rozwieszaliśmy ogłoszenia, może w ten weekend, zebrać się w większa ilość osób ( jak się da) i jeszcze raz jej poszukać?Je jestem za ...tu jest wydarzenie na fb może łatwiej będzie się tam zebrać i umówić

    tu jest to wydarzenie bo z wrażenia zapomniałam podać link https://www.facebook.com/events/220805161385167/

    Dzejdzej napisał/a:Dziś około godziny 22 Pixi biegała za kefirkiem po ogródku z kwiatami.błagam jak ją zobaczycie dzwońcie 602 709 383 nie zawsze jestem przy internecie :( jadę zobaczyć

    Dzejdzej dzięki , to ona ,trzyma się blisko bloku ale nie da się złapać :( jest przerażona :(

    Cytuj
  • 24 lis 2012

    Dzwoniłem wczoraj do pani, że ją widziałem :)

    2 Cytuj
  • 24 lis 2012

    jak ja sie ciesze ze psina zyje, ciezko bedzie ją złapać. psina nie jest agresywna, mozna zwabic ja najedzenie ale ze strachu nie da sie zlapac. dobrze by bylo gdyby gdzie smozna ja zagonic, tylko nie gonic, błagam bo juz wiecej sie nie pokaze.

    1 Cytuj
  • 24 lis 2012

    Mieszkam niedaleko wiec dzisiaj koło godziny 13 postaram się jej poszukać :)

    2 Cytuj
  • 24 lis 2012
    Dzejdzej napisał/a:

    Dzwoniłem wczoraj do pani, że ją widziałem :)

    Tak pani mówiła ze miała kilka telefonów .Wielkie dzięki :)

    vega17 napisał/a:

    jak ja sie ciesze ze psina zyje, ciezko bedzie ją złapać. psina nie jest agresywna, mozna zwabic ja najedzenie ale ze strachu nie da sie zlapac. dobrze by bylo gdyby gdzie smozna ja zagonic, tylko nie gonic, błagam bo juz wiecej sie nie pokaze.

    Ciężko będzie ją złapać , jest bardzo przerażona :(

    Cytuj
  • 24 lis 2012

    trzeba bedzie ja sposobem, kilka osob by sie przydalo , tylko błagam NIE WOLNO JEJ GONIC trzeba spokojnie sie zbblizac najlepiej na kucki:( dobrze by bylo ja wpedzic w jakis rog i wtedy jakis koc rzucic czy co. jezu nie mam pojecia:(

    Cytuj
  • 24 lis 2012

    A może położyć miskę z jedzeniem i czekać w pobliżu ? na moją psiunię działało ...Powodzenia !

    Cytuj
  • 24 lis 2012

    rozglądałem się dziś po tym ogródku i już niestety nie było pixi. ma ktoś jakieś informacje?

    Cytuj
  • 24 lis 2012

    Ok 2 godziny temu biegała po parkingu koło swojego bloku , ,niestety zanim zaparkowałam uciekła i nie wiem gdzie :(pojadę tam ok 22.

    Cytuj
  • 24 lis 2012

    którym parkingu? jaki nr bloku?

    Cytuj
  • 24 lis 2012

    Małgorzata będziesz koło 22? Jakim samochodem, może ja tez podejdę, w dwójkę zawsze raźniej i łatwiej.

    Cytuj
  • 24 lis 2012
    Agulec napisał/a:

    Małgorzata będziesz koło 22? Jakim samochodem, może ja tez podejdę, w dwójkę zawsze raźniej i łatwiej.

    Nie zobaczyłam wcześniej, właśnie wróciłam . Chodziłam z właścicielką Pixie ale nigdzie jej nie było . Jutro ma przyjechać pani ze schroniska , którą Pixie zna , może jej da się złapać o ile się pokaże . Jakby co to spróbujemy też klatkę łapkę zorganizować, tylko boję się żeby jej żule nie ukradły na złom bo wielka i ciężka i droga ;)
    Agulec dzięki , ale dziś i tak jej nigdzie nie było wieczorem :( jest zimno pewnie gdzieś się schowała na noc . Pani ma wyjść jeszcze za jakiś czas, ,jak już się uspokoi całkiem na osiedlu może wtedy wyjdzie. Wczoraj było blisko złapania jej w nocy , ,ale niestety przechodziła grupka mężczyzn i ją wystraszyli i uciekła pani :(
    Dzejdzej na Dunina Brzezińskiego parking między tymi dwoma nowymi blokami jeden przy Dunina , drugi już chyba solidarności . Nie wiem jaki nr bloku, ten pierwszy po lewej stronie wzdłuż drogi na parking nad basenem .

    1 Cytuj
  • 25 lis 2012

    jutro od nas ze schronu jada osoby do poszukiwan , gdyby ktos chcial dolaczyc to zapraszam.

    1 Cytuj
  • 25 lis 2012

    jakby co podaję telefon do siebie 602 709 383

    1 Cytuj

Odpowiedz