Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 19 kwi 2013

    Na Reja znaleziono psa, dużego chyba wyżła, więcej na Gminnym fb

    Cytuj
  • 21 kwi 2013

    W dniu 21 kwietnia znaleziono owczarka niemieckiego w Borzęcie. Włąsciciela proszę o kontakt tel. 501343430

    Cytuj
  • 22 kwi 2013

    UWAGA MYŚLENICE OK. OSIEDLA wczoraj zadzwonił do mnie kolega, że od 2 dni widuje w okolicy bloków przy ul.Dunina psa z założonym kagańcem.Niestety zanim dojechałam psisko zwiało :( Dziś jakieś pół godziny temu znów miałam informację że jest znowu pod blokami, ale znowu zanim dojechałam juz go nie było :( a jestem w pracy i drugi raz nie uda mi się wyjśc Gdyby ktoś go widział zdejmijcie proszę mu kaganiec.W kagańcu pies nie ma szans przeżyć bez jedzenia i picia ani obronić się w razie ataku przez inne psy...Nie wiem jakim bezmyślnym trzeba być , żeby wypuścić samego psa z kagańcem na pyszczku :(
    Jak rzeczywiscie chodzi w tym kagańcu od kilku dni to na takim cieple padnie bez picia :(

    4 Cytuj
  • 24 kwi 2013

    Tego psa zgarnęła straż miejska. Jakby ktoś go szukał. Jest info na fb, stronie UMiG

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2013

    Wiadomość z ogłoszeń!!!
    Zaginęły TRZY psy rasy wilczur i mieszany. Prosimy o pomoc!!
    Witam, w dn. 20-21.04 (sobota-niedziela) zaginęły w okolicach Jawornika -stacji ORLEN TRZY PSY. Dwa rasy wilczur oraz piesek mieszany. Rodzina oraz dzieci bardzo tęsknią za psiakami, uczciwego znalazcę prosimy o kontakt. Oczywiście ustalimy również nagrodę za znalezione psy. Bardzo prosimy o pomoc i uczciwość.
    Kontaktując się, powołaj się na Miasto-info.pl

    517-284-540
    504-517-571
    512-686-802

    Cytuj
  • 27 kwi 2013

    W środę ok. godz. 15 widziałem wilczura długowłosego z mieszańcem (czarny był prawie tak duży jak wilk) biegały po łąkach na granicy Polanki i Zawady ok. 500m przed mostkiem za którym jest skład budowlany w Zawadzie. Dawniej do Zawady skręcało się w prawo (od Myślenic) a po remoncie jedzie się łukiem. Ale widziałem tylko dwa psy może trzeciego nie zauważyłem bo jechałem samochodem a tam jest pełno krzaków.

    Cytuj
  • 28 kwi 2013

    Czarny mieszaniec jest dorosły już ale nie groźny... Psy są przyzwyczajone do dzieci, dlatego są bardzo łagodne i przyzwyczajone do ludzi. Imiona psów to: Puszka, Bąbel oraz Dżeki.
    Dziękujemy za każdą pomoc.

    Cytuj
  • 30 kwi 2013

    BARDZO DZIĘKUJEMY Panu Wojtkowi z Borzęty za pomoc w odnalezieniu jednego z trzech Naszych ciekawych świata psiaków;) Pozostały jeszcze dwa do odnalezienia suczka wilczurek o imieniu Puszka i szaro- popielaty kundelek o imieniu Bąbel. BŁAGAM- POMÓŻCIE!!!!!

    2 Cytuj
  • 30 kwi 2013

    dodajcie jakieś zdjęcia będzie łatwiej

    Cytuj
  • 1 maj 2013

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    Cytuj
  • 1 maj 2013

    Znalazł się jeden piesek (owczarek niemiecki) z pierwszych dwóch zdjęć. Jeszcze pozostały dwa. Wilczur suczka "Puszka" oraz ciemny mieszaniec "bąbel"
    Przypominam numery kontaktowe:
    517-284-540
    504-517-571
    512-686-802
    Pozdrawiamy i z góry dziękujemy.

    Cytuj
  • 1 maj 2013

    Czy komuś nie zaginął pies husky beżowy? , obroża koloru zielonego?, biegał koło siódemki (kawiarni), bardzo głodny , zjadł mi gofra:), wyglądał na zagubionego!

    Cytuj
  • 2 maj 2013

    Znaleziono huskiego, bez obroży, bardzo spokojny i zadbany. Więcej info u Straży Miejskiej

    1 Cytuj
  • 2 maj 2013
    Igorka napisał/a:

    Znaleziono huskiego, bez obroży, bardzo spokojny i zadbany. Więcej info u Straży Miejskiej

    Czy jest zdjęcie na fb , bo nie mogę znaleźć ?

    1 Cytuj
  • 4 maj 2013

    Naszych dwóch psiaków nadal nie ma:(:(:(:(
    Jeden z wędrowniczej trójcy znalazł się w Borzęcie, tam też koło wysypiska widziano Nasze 2 pozostałe...... Gdyby ktoś je widział- dajcie znać.....

    5 1 Cytuj
  • 7 maj 2013

    SERDECZNE PODZIĘKOWANIA dla cudownej rodziny z Krzyszkowic, gdzie odnalazł się nasz kolejny psiak- Bąbel. Brakuje jeszcze wilczurka- Pusi.
    Psy ewidentnie starały się wrócić, bardzo proszę- jeżeli ktoś widział Naszą psinkę- pomóżcie. To. łagodny psiak i towarzyski.

    5 1 Cytuj
  • 8 maj 2013

    A sami dlaczego nie szukacie ????????? ;/
    Gdyby mi zaginął ukochany pies wziełabym w pracy wolne i szukałbym całymi dniami.
    Jednak życzę , aby pies sie odnalazł.

    3 6 Cytuj
  • 9 maj 2013

    Dziwne pytanie. Codziennie jeździmy i szukamy po okolicach gdzie ktoś daje znać że były widziane. Została jeszcze Suczka gdzie widziano ją w Krzyszkowicach....

    4 Cytuj
  • 10 maj 2013

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    Jeszcze tylko Ona :) Mamy nadzieję, że w końcu ktoś się zgłosi, że ma ją w domu i jest cała i zdrowa :(

    1 Cytuj
  • 11 maj 2013

    Czy widział ktoś może dzisiaj labradora błąkającego się po rondzie przy strażnicy pod rynkiem tak mniej więcej ok. godziny 11,30???

    Cytuj
  • 11 maj 2013

    Dzisiaj (11.05) około 20 znaleziono pieska. Błąkał się po ulicy Zielonej na Zarabiu. To mały czarny sznaucerek miniatura, na szyi miał srebrny łańcuszek. Jeżeli ktoś zna, bądź ma podejrzenia, kto może być właścicielem, bardzo proszę o wiadomość.

    5 Cytuj
  • 11 maj 2013

    Dzisiaj (11.05) około 20 znaleziono pieska. Błąkał się po ulicy Zielonej na Zarabiu. To mały czarny sznaucerek miniatura, na szyi miał srebrny łańcuszek. Jeżeli ktoś zna, bądź ma podejrzenia, kto może być właścicielem, bardzo proszę o wiadomość.tel.606-925-190

    1 1 Cytuj
  • 13 maj 2013

    Odnalazł się właściciel sznaucerka.

    Psisko jest już w swoim domu.

    1 Cytuj
  • 13 maj 2013

    mały sznaucerek już znalazł swojego właściciela więc ogłoszenie już jest nie aktualne

    1 Cytuj

Odpowiedz