Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 20 sty 2012

    No to jak już wiem jak to jeszcze Gucia w potrzebie pokażę :)
    zdjecie

    Cytuj
  • 20 sty 2012

    ten piesek uciekł z chinskiego baru pod blacha

    2 3 Cytuj
  • 20 sty 2012

    :)ładny i widać szybko wraca do formy:)

    1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    [quote=gość: foga] :)ładny i widać szybko wraca do formy:) [/quote]

    To zdjęcie sprzed zabiegu, ale psisko całkiem ładne tylko wyjec pospolity ;)

    Cytuj
  • 20 sty 2012

    kedek ale na co te oficjalne zwroty grzecznościowe "Pani"?:)

    Cytuj
  • 20 sty 2012

    Heheh, dobra, moje ups... będzie bez (pani) teresko ;-)

    Cytuj
  • 20 sty 2012

    nooooo widzisz odrazu lepiej
    to co?brudzio kedek!
    :-)

    Cytuj
  • 20 sty 2012

    tereska-kedek,kedek-tereska
    siup!
    :-)

    Cytuj
  • 20 sty 2012

    no to brudzio - Gośka ;)

    1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Brudzio Gośka..:-)
    No i odrazu tak swobodniej, człowiek się nie spina!hehe

    Cytuj
  • 20 sty 2012

    fajni jesteście a psiaki jeszcze lepsze

    1 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Przypominam o Guciu i kundelku z zakopianki . Oba szukają domu ...

    2 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Pospacerowaliśmy dziś z czarnuszkiem z zakopianki po Myślenicach, ale nikt go nie rozpoznał jako swojego . Powiesiłam trochę plakatów .
    Pamiętajcie proszę o tych psiakach .
    Gucio nadal potrzebuje jakiegoś miejsca gdzie mógłby dochodzić do zdrowia i czekać na nowy dom .
    Może jednak ktoś się skusi ;)

    1 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Kurcze 18 tys. mieszkańców i taka znieczulica, ja nie mam warunków w ogóle dla żadnego zwierzaka, ale przecież tak duża społeczność, widzicie jak Gosia się stara, co z wami ludzie (?)

    7 Cytuj
  • 22 sty 2012

    [quote=gość: kedek] Kurcze 18 tys. mieszkańców i taka znieczulica, ja nie mam warunków w ogóle dla żadnego zwierzaka, ale przecież tak duża społeczność, widzicie jak Gosia się stara, co z wami ludzie (?) [/quote]

    Kedek nic na siłę ;) szukamy obu psiakom najlepszych domów na świecie , przemyślanych decyzji .
    Zapraszam do rozsyłania na fb ;)
    Im więcej ludzi wie tym większa szansa dla tych psów .
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100003396334006&sk=wall

    1 Cytuj
  • 22 sty 2012

    Podobny pies jak nasz Kumpel był widywany na spacerach z kobietą przy ul. Słowackiego bliżej Kościuszki . Kajarzy ktoś może ?

    http://images45.fotosik.pl/1322/7682332fe7606037m.jpg

    Cytuj
  • 23 sty 2012

    W zeszłym tygodniu w okolicach parku na Zarabiu i parkingu przy hali sportowej wałęsał się duży brązowy pies w typie rodezjana. Czy ktoś kojarzy takiego psa u któregoś z sąsiadów? Pies nie miał obroży, wyglądał na zadbanego.

    Cytuj
  • 23 sty 2012

    Gosia i co tam słychac z Guciem i "zakopianką"?? Znalazły już nowy dom?

    1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Z początkiem stycznia br. (4/5 styczeń 2012) zaginęła śliczna sunia- mieszaniec-z wyglądu przypominała Labradora- kolor biszkoptowy. Spuściła się z wybiegu...prawdopodobnie bez obroży....Wabi się NUKA wiek ok 7 m-cy. Zadbana, śliczna, słodka... tęsknią dzieci :-( proszę o wiadomość ....( okolice: Krzczonów, Tokarnia, Skomielna Czarna...) Podejrzewamy, że spuściła się i pobiegła za naszym autem, którym udaliśmy się w kierunku Skomielnej Czarnej....

    Cytuj
  • 23 sty 2012

    Mef -nie kojarzę w mojej okolicy psa w typie rodezjana na pewno :(

    Lux torpeda- Gucio jutro jedzie do hoteliku na testy osobowości ;) , a Kumpel czyli psiak z zakopianki zaczyna poszukiwania nowego domu, chyba nikt go nie szuka :(
    Po tym tygodniu mogę już napisać że Kumpel to świetny pies, spokojny, na spacerach trochę ciągnie na smyczy ale to wszystko do opanowania, wpatrzony w człowieka jak już go pozna, do innych zwierząt nastawiony przyjacielsko . Dziś był odrobaczany, tabletkę łyknął jak przysmak . Ktoś kto go przygarnie będzie miał wiele pociechy z niego .

    Modliszko mam nadzieję że Nuka się znajdzie . Gdybym była w tamtej okolicy będę się rozglądać .
    Rozlep ogłoszenia ze zdjęciem i namiarami na Ciebie nie wszyscy mają dostęp do internetu . Z doświadczenia wiem że najlepiej działają takie ogłoszenia rozwieszone.

    Widzę że zagląda tu trochę osób, chciałabym przeprowadzić jakąś akcję na fb i tui gdzie się da żeby ludzie znakowali swoje psy, żeby psy miały zawsze obróżkę z doczepionym identyfikatorem, wystarczy zwykły brelok najtańszy do kluczy z wsadzoną karteczką z numerem telefonu i imieniem psa, albo nawet pisakiem do CD wypisany na obróżce -ile psów dzięki temu szybciej trafiłoby do domu ...
    Nie mam tylko pomysłu jak taki apel rozesłać i fajnie to przygotować - może ktoś pomóc ?

    3 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Modliszko mam nadzieję że Nuka się znajdzie . Gdybym była w tamtej okolicy będę się rozglądać .
    Rozlep ogłoszenia ze zdjęciem i namiarami na Ciebie nie wszyscy mają dostęp do internetu . Z doświadczenia wiem że najlepiej działają takie ogłoszenia rozwieszone.

    Niestety nie mam żadnego zdjęcia-nawet nie przypuszczałam, że będzie mi kiedykolwiek potrzebne do tego celu....Moi znajomi wiedzą o tym fakcie też obiecali, że pomogą w poszukiwaniach, ale zaczynam się już martwić bo już minęło kilka tygodni i cisza.....Mówią, że żadna wiadomość to dobra wiadomość-mamy nadzieję, że w te mroźne dni nie błąka się gdzieś tylko ktoś okazał jej serce....może dlatego nie wraca teraz do domu.... :-(

    Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=modliszka]
    Niestety nie mam żadnego zdjęcia-nawet nie przypuszczałam, że będzie mi kiedykolwiek potrzebne do tego celu....Moi znajomi wiedzą o tym fakcie też obiecali, że pomogą w poszukiwaniach, ale zaczynam się już martwić bo już minęło kilka tygodni i cisza.....Mówią, że żadna wiadomość to dobra wiadomość-mamy nadzieję, że w te mroźne dni nie błąka się gdzieś tylko ktoś okazał jej serce....może dlatego nie wraca teraz do domu.... :-( [/quote]

    To zrób ogłoszenia bez zdjęcia , opisz Nukę i podaj koniecznie namiary na siebie i porozwieszaj np na przystankach , koło szkoły , dzieci zwracają uwagę na zwierzaki , koło sklepów . Pies może być wystraszony, nie podejdzie do obcych a tak będzie szansa Was powiadomić w jakiej okolicy się pokazuje .
    Powodzenia .

    A Gucio właśnie w drodze do hoteliku ...

    Cytuj
  • 24 sty 2012

    tak zrobię....

    Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=modliszka] tak zrobię.... [/quote]
    Powodzenia , trzymam kciuki ...

    A Gucio wczoraj w hoteliku się uspokoił, poszedł grzecznie spać , czekamy na wieści jak minęła mu nocka :)
    Ale jest pod opieką specjalistów z Psiej Szkoły no i chłopak chyba zaczyna łapać że wyć nie wolno :)
    Będą z niego szkolone psy :)
    I wiadomość jeszcze - gdyby ktoś chciał adoptować za jakiś czas Gucia będzie miał wsparcie szkoleniowca i dostanie wytyczne jak z psem postępować :)

    3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Gośka super dziewczyna z Ciebie!!!

    2 Cytuj

Odpowiedz