Forum » Myślenice

Poseł Marek Łatas

  • 10 mar 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] Może i racja, ale kopać leżącego.......... [/quote]
    Ale on się położył z własnej woli, na własne życzenie...

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    No ale pewnie PREZES uratuje jego, nas i caaaaaaały kraj !!!!!!

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Wesoły strażaku jak sprytnie potrafisz uciekać od niewygodnych tematów gdy udowodni ci się że nie masz racji.
    Tak na marginesie władza takimi którzy na siłę włażą jej w tyłek gardzi tak że na wiele więcej co od niej dostałeś nie licz.Chociaż ty potrafisz się przystosować i jak kiedyś przyjdą nowi też będzie ci z nimi po drodze.
    Pozdrawiam.
    Pesymista i nie tylko

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Znaczy w czym nie miałem racji ???
    Czy w tym że mam PIS i PO w głębokim poważaniu, czy w tym, że nie ma sensu kopać leżącego choćby się sam położył ?
    Zastanawiam się też cóż takiego ta władza miałaby mi dać? Wiem jedno, jak sobie sam nie zarobię to nie mam, a wszyscy to bardziej chcieliby brać. Więc nie mów mi tu kazań o przystosowaniach i włażeniu w tyłek.

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    W tym że piszesz że to jakoby wina PiS że w mediach tylko Smoleńsk.
    Za kim są media widać na co dzień a to że PO zrobiło z was idiotów to fakt.
    Wiocha nie dała się nabrać na puste hasła .
    Fakt dla niektórych to niewiele ale są tacy że nawet za to tracą twarz o ile ją kiedykolwiek mieli.

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Faktycznie, cały ten comiesięczny cyrk pod pałacem to robota prasy i telewizji do spółki z PO.
    Choć jeśli chodzi o media to zgodzę się z tobą, to sępy co czyhają na każdą padlinę.

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    Niech Ci śmierdzi moja wypowiedź czym chce - zastanów się, czy aby nie mam racji... Z Korwinem czasami się zgadzam, ale taki a nie inny wniosek jest efektem moich przemyśleń...

    Cytuj
  • 12 mar 2011

    Dzisiejszy Dziennik pisze, że namawiają Gowina do startowania w wyborach parlamentarnych.
    Myślę że przy jego wyniku na burmistrza już możemy zacząć składać gratulacje Łatasowi.
    A swoją drogą to ciekawe ilu z Was nie jechało nigdy na kacu???

    Cytuj
  • 12 mar 2011

    Pewnie, że...bagatelizujmy sobie, jeździjmy na kacu, nie naprawiajmy dróg, do tego nadmierna prędkość i dziwmy się, że tyle wypadków?

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    Pamiętajmy, że Marka Łatasa wybrać na trzecią kadencję to byłby obciach totalny i kompromitacja powiatu myślenickiego. Po tym co wyprawia............

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    [quote=gość: tussek] Pamiętajmy, że Marka Łatasa wybrać na trzecią kadencję to byłby obciach totalny i kompromitacja powiatu myślenickiego. Po tym co wyprawia............ [/quote]

    może rozwiniesz te swoje "wypociny" ? kłapać dziobem to każdy umie ale żeby już konkretne argumenty podać to czarna magia...

    1 Cytuj
  • 29 mar 2011

    Ja nie chcę mieć takiego państwa, które ma więcej posłów niż USA. Chcę państwa z jednomandatowymi okręgami wyborczymi do wszystkich instytucji wybieralnych. Chcę państwa z wolnymi kwotami podatkowymi porównywalnymi z innymi rozwiniętymi krajami Europy, Ameryki Północnej. Chcę likwidacji rad nadzorczych w firmach państwowych i wielu innych zbędnych instytucji i struktur. Chcę likwidacji nieopłaconych przywilejów emerytalnych górników, nieopłaconych emerytur służb mundurowych i innych oraz nieopłaconych stanów spoczynku sędziów i prokuratorów. Chcę państwa normalnego, sprawiedliwego.

    Cytuj
  • adzygmunt 29 mar 2011

    To zbyt ogólne by o tym dyskutować.
    Aczkolwiek idea słuszna!

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    Ja głosowałem poprzednio na Łatasa bo z Myślenic itd. Teraz jednak uczynię wszystko aby nie wygrał PIS i nie będę na niego głosował.

    1 Cytuj
  • 29 mar 2011

    Zgadzam się w stu procentach z tussekiem, chociaż nie jestem wyborcą PO. Wybranie Łatasa na kolejną kadencję to będzie kompromitacja Myślenic.
    Do Bolka
    Komuna zniszczyła Polakom rozum, zniszczyła pojęcia odpowiedzialności, godności i honoru. Szanujący się polityk po takich wpadkach sam złożyłby mandat, żeby nie przynosić dalszego wstydu swojej społeczności.
    Tym bardziej, że ocena merytorycznego działania tego Pana też budzi wątpliwości. PiS ma Szlachetkę, który jest nową twarzą, aktywny politykiem, dosyć ambitnym, mógłby na niego postawić. Możesz sobie Bolek pisać co chcesz ale poseł na gazie za kierownicą, niezależnie czy z PO z PiS czy SLD to sytuacja niedopuszczalna.
    Posłów jest może za dużo ale nie aż tak dużo żeby nie wymagać od tych ludzi minimów.

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    Żeby ten Szlachetka jeszcze z PISu nie startował to byłoby już super!!!!

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    A nam bardzo pomógł Pan Poseł Marek Łatas Pomół nam w obronie szkoły przed likwidacją. Bardzo dziękujemy Panie Pośle za wsparcie. Wygraliśmy! Życzymy dużo zdrowia . Zapraszamy do Makowa Podhalańskiego

    1 Cytuj
  • 29 mar 2011

    Bolku, czy potrzebujesz jeszcze bardziej "konkretnych argumentów" aniżeli podany w poście pierwszym link co do statystyk sejmowych. Na tapczanie siedzi leń...

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    [quote=gość: ciamciaramcia] Zgadzam się w stu procentach z tussekiem, chociaż nie jestem wyborcą PO. Wybranie Łatasa na kolejną kadencję to będzie kompromitacja Myślenic.Do BolkaKomuna zniszczyła Polakom rozum, zniszczyła pojęcia odpowiedzialności, godności i honoru. Szanujący się polityk po takich wpadkach sam złożyłby mandat, żeby nie przynosić dalszego wstydu swojej społeczności.Tym bardziej, że ocena merytorycznego działania tego Pana też budzi wątpliwości. PiS ma Szlachetkę, który jest nową twarzą, aktywny politykiem, dosyć ambitnym, mógłby na niego postawić. Możesz sobie Bolek pisać co chcesz ale poseł na gazie za kierownicą, niezależnie czy z PO z PiS czy SLD to sytuacja niedopuszczalna.Posłów jest może za dużo ale nie aż tak dużo żeby nie wymagać od tych ludzi minimów. [/quote]

    Jesli chodzi o Jarka Szlachetkę...pełna zgoda, tez uważam Go za abitnego i aktywnego polityka, przede wszystkim nie zepsutego moralnie(jeszcze-:), ale w chwili obecnej nie pozostaje nam nic innego jak oddać głos na Marka Łatasa...bo zawsze to jest dobrze mieć "swojego" posła aniżeli obcego.

    1 Cytuj
  • 29 mar 2011

    chyba żartujesz? Kandydatów na "swoich posłów" może być kilku. Jaki on swój, co ten człowiek zrobił dla nas za dietę którą bierze z naszych pieniędzy?

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    to inaczej zapytam: kto wg Ciebie byłby alternatywą dla posła Łatasa?

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    Kandydaci na pewno się wyłonią, trzeba cierpliwie poczekać. DLA DEMOKRACJI NAJZDROWSZA JEST ZMIENNOŚĆ OSÓB NA STANOWISKACH - pamiętajmy wszyscy o tym

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    [quote=gość: tussek] Kandydaci na pewno się wyłonią, trzeba cierpliwie poczekać. DLA DEMOKRACJI NAJZDROWSZA JEST ZMIENNOŚĆ OSÓB NA STANOWISKACH - pamiętajmy wszyscy o tym [/quote]

    I tu sie z Tobą zgadzam...tylko kto to będzie? dla mnie najodpowiedniejszą osobą byłby Jarek Szlachetka, ale niestety bedziemy musieli jescze trochę poczekac...

    1 Cytuj
  • 30 mar 2011

    Poprosmy Macieja zeby startowal... Patrzac na to co robi w gminie ( niekoniecznie w zgodzie z prawem), Myslenice beda sie plawic w luksusie.... Ja bede na niego glosowal!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 30 mar 2011

    A nie pomyślo o Pan Zdzich? Gdybysz tylko chciano w jaki parti zaraz by pokazano w pamlamemcie gdzie zimowuje rak!
    Wiadomosz rze Pan Burmiszcz w oddaniu dla miast Myślenice nie wystartmnie w pamlamemt. Szczemściem z pewnościo pojawio siem inne spaniałe persony - jakobysz Pan Kudas Rafał partia SLD albosz Pan Prezes Rzelazna Remka Kturen Czyści Wode partia PJN.
    Sama znakomitoś!
    Nieh zazgłosujo mieskańcy i wybioro do pamalament cztery muskietery myślenickie - Pan Łatas, Pan Órbański, Pan Kudas i Pan Zdzicxh jako czerńkoń!
    zezpowarzamniem
    Zdzichó

    Cytuj

Odpowiedz