Forum » Myślenice

GARNITURY

  • 14 sie 2011

    dzięki, tam jest jakiś zakład usługowy? zupełnie nie orientuje tego miejsca z taką działalnością? Pozdrawiam

    Cytuj
  • 14 sie 2011

    mój garnitur ludzie chwalili na mnie a szył niejaki PAN KRAWIEC POLSKA MYŚLENICE-VISTULA
    POZDRO

    2 6 Cytuj
  • 19 paź 2011

    ja kupowałem garnitur firmy Guittard - polska firma i polska produkcja!!!często w nim chodzę (taki charakter pracy) i jestem bardzo zadowolony!bardzo dobra jakość - w Krzywaczce jest sklep z tymi garniturami

    6 6 Cytuj
  • 20 paź 2011

    zalezy kto czego szuka...tak sie sklada ze zarowno ja jak i 2 facetow z najblizszej rodziny musialo ostatnio kupic kilka garniturow i mamy dobre rozeznanie. Ktos napisal ze w koniku szyja garnitury np na miare-to nie jest prawda-garnitury sa tam PRZERABIANE - ma to swoja nazwe ale juz nie pamietam. Szyja tam garniaki w Chinach przysylaja tu i przerabiaja"na miare" dlatego wlasnie proponuja Ci konkretne modele ktore mozna na miare dopasowac a nie zrobic od podstaw. Jest tak w wiekszosci firm a jesli ktos chce miec serio w pelni na miare to ceny u polskich producentow zaczynaja sie od 2000 zł. Jak widac duzo osob zyje w pieknej nieswiadomosci-milo miec garniak na miare za 350 zł....;) Bytom jest o niebo lepszy srednio 650 zł lecz sa to garnitury z lekkimi wadami ktore nie zostaly przyjete do firmowki bytomia. Jak ktos napisal lepiej wybrac sie do gk lub bonarki-polecam sklep Giovanni -swietne garnitury za okolo 700 zł

    4 3 Cytuj
  • 20 paź 2011

    tylok co zażyłeś że takie brednie piszesz,zastanów się wpierw niż coś takiego napiszesz , bo możesz mieć nieprzyjemności.

    1 6 Cytuj
  • 20 paź 2011

    [quote=gość: dobry] as garniteks - pcim tam sie zmiescisz w 500 zl [/quote]
    [quote=gość: bubu] ale ja kupowałam w Pcimiu w koniku gdzie szyją garnitury i chinka go na pewno nie szyła [/quote]
    Chciałbym nadmienić, że AS GARNITEX, oraz KONIK, znajdują się w Stróży, a nie w Pcimiu:-)

    8 1 Cytuj
  • 20 paź 2011

    może coś z bossa albo vistuli a nie z manufaktur przydomowych!
    ale to już kraków...i inne fora albo strony www firmowe ,chętnie podpowiedzą wystarczy zadzwonić

    1 6 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: tylok] zalezy kto czego szuka...tak sie sklada ze zarowno ja jak i 2 facetow z najblizszej rodziny musialo ostatnio kupic kilka garniturow i mamy dobre rozeznanie. Ktos napisal ze w koniku szyja garnitury np na miare-to nie jest prawda-garnitury sa tam PRZERABIANE - ma to swoja nazwe ale juz nie pamietam. Szyja tam garniaki w Chinach przysylaja tu i przerabiaja"na miare" dlatego wlasnie proponuja Ci konkretne modele ktore mozna na miare dopasowac a nie zrobic od podstaw. Jest tak w wiekszosci firm a jesli ktos chce miec serio w pelni na miare to ceny u polskich producentow zaczynaja sie od 2000 zł. Jak widac duzo osob zyje w pieknej nieswiadomosci-milo miec garniak na miare za 350 zł....;) Bytom jest o niebo lepszy srednio 650 zł lecz sa to garnitury z lekkimi wadami ktore nie zostaly przyjete do firmowki bytomia. Jak ktos napisal lepiej wybrac sie do gk lub bonarki-polecam sklep Giovanni -swietne garnitury za okolo 700 zł [/quote] niepawda co za bzdura w Koniku maja produkcje w Strózy i pracuje tam prawie 100 osób które szyją na miejscu i nie w żdnych chinach - kompletne bzdury piszesz najpier sie dokładnie dowiedz a potem krytykuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    7 3 Cytuj
  • 8 lut 2012

    przepraszam za błedy w pisowni poprzedniego tekstu ale jak zobaczyłam co Ty wypisujesz o aż we mnie zagotowało, owszem w takiej firmie można przerobić garnitur tz. np. skrócić rękawy czy zweżić, ale jak sobie wyobrażasz ze jest gotowy model i brakuje np. panu w owodzie w brzuszku 3 cm, lub ma za krótkie rękawy czy też długośc spodni i co wtedy dokrawają kawałek materiału do tego - zastanów się co piszesz jak sie nie znasz na szyciu.

    5 4 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    ostatnio kupiłam mężowi garnitur w sklepie Adriano Castellani, chodzi w nim codziennie do pracy i jak najbardziej sobie chwali, kosztował zaledwie 419zł więc ceny są stosunkowo niskie jak na dobry garnitur, jak najbardziej polecam ten sklep!

    1 3 Cytuj
  • ania 18 kwi 2012

    mój M ma trzy garnitury z sunset suits (tak się to chyba pisze) są rewelacyjne, tyrane na okrągło. Materiał lekki, M twierdzi,że swietnie się noszą, są zwyczajnie wygodne, materiał wygląda cały czas jak nowy, nic się do niego nie przyczepia. Jak się trafi na promocję to i za 700-800 zł można kupić. Ma również garnitur z Vistuli za kilka tysięcy złotych, nijak się ma do poprzednich, został podarowany szwagrowi na studniówkę i dokonał żywota zalany woskiem na wspomnianej imprezie.

    1 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Trzeba pochodzić. Mi udało się kupić fajny garnitur w zupełnie niepozornym małym butiku. Wcześniej obszedłem krakowskie galerie i znane mi salony z modą męską. Na upartego coś bym tam wybrał, ale nic mi tak do końca nie pasowało... Markę garnituru musiałbym sprawdzić bo nie pamiętam, ale krój i materiał są naprawdę super a i cena była naprawdę niska. Problem w tym, że to garnitur bankietowy a teraz szukam czegoś mniej eleganckiego. W każdym razie moja kobieta wciąż powtarza, że na tym ślubie wyglądałem lepiej niż PAN MŁODY )) I nieskromnie powiem, że to prawda;p

    1 1 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Dobry materiał z przewagą wełny, modny slim krój dla młodego mężczyzny kupiłam w małym sklepie z garniturami na ul. Kościuszki po prawej stronie od Rynku.

    8 5 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Pytanie: a ja potrzebuję garnitur w kolorze RÓŻOWYM tylko na jedno przyjęcie, wiec chciałbym wydać najmniej jak się da. Macie jakieś sugestie (Myślenice - Kraków)?

    1 3 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Jesteś druchną?

    3 1 Cytuj
  • 16 maj 2012

    [quote=gość: niedo] Pytanie: a ja potrzebuję garnitur w kolorze RÓŻOWYM tylko na jedno przyjęcie, wiec chciałbym wydać najmniej jak się da. Macie jakieś sugestie (Myślenice - Kraków)? [/quote]
    Może najlepszym wyjściem byłaby wypożyczalnia, nie wiem czy w Myślenicach takowa jest.

    5 2 Cytuj
  • 16 maj 2012

    [quote=gość: niedo] Pytanie: a ja potrzebuję garnitur w kolorze RÓŻOWYM tylko na jedno przyjęcie, wiec chciałbym wydać najmniej jak się da. Macie jakieś sugestie (Myślenice - Kraków)? [/quote]
    Z tego co sie orietuje w AS-Garnitex'ie w Stróży uszyją ci taki , ale najlepiej do nich zadzwonić i zapytać. a wypożyczalni to raczej nie znajdziesz .. .

    4 Cytuj
  • 20 maj 2012

    Czy mogę prosić o dokładny adres ouletu Vistuli w Krakowie lub Myślenicach?

    2 2 Cytuj
  • 20 maj 2012

    Myślenicki znajduje się w budynku Vistuli ul. Przemysłowa, numer znajdziesz w necie. Lista outletów w Krk i innych miastach też jest w necie.

    1 2 Cytuj
  • 24 maj 2012

    JA POLECAM GARNITEX JASTEM ZADOWOLONY

    8 1 Cytuj
  • 25 maj 2012

    DOBRE GARNITURY w "pobliżu" szyją u Turbasy a to .... tzn Konik, Garnitex... to wstyd jest nawet nazwać ganiturem ! a juz na pewno nie dobrym

    ale skoro plebs ubiera ... cos do czego nigdy nie powinien miec dostępu... to i dobry garnitur moze wygladac.. w powszechnym mniemaniu jak to co proponujecie...

    signum temporis !!!

    beta vulgaris :)

    4 12 Cytuj
  • 30 cze 2012

    [quote=gość: kwa] DOBRE GARNITURY w "pobliżu" szyją u Turbasy a to .... tzn Konik, Garnitex... to wstyd jest nawet nazwać ganiturem ! a juz na pewno nie dobrym

    ale skoro plebs ubiera ... cos do czego nigdy nie powinien miec dostępu... to i dobry garnitur moze wygladac.. w powszechnym mniemaniu jak to co proponujecie...

    signum temporis !!!

    beta vulgaris :) [/quote]

    U Turbasy garnitur kosztuje od 5000 zł musisz szyć na miarę wiec parę razy trzeba się przejechać do Krk , a porównując garnitury to jak dla mnie wielkiej różnicy nie ma miedzy garniturem od turbasy a z Garnitexu który kosztuje 500 zł i mam od reki ... wiec zależy dla kogo ,chyba mało kto w myślenicach wyda na garnitur 5000 zł

    13 4 Cytuj
  • 16 lip 2012

    W Vistuli myślenickiej to można kupić jakiś fajny garniak z nowych kolekcji ?? wybieram sie i nie wiem ? kiedyś kolega opowiadał że tylko takie wyprzedaże już z wyprzedaży ??

    1 1 Cytuj
  • 19 sie 2014

    Temat już trochę przebrzmiały ale jeśli ktoś szuka dobrych garniturów lub bardzo dobrych w tym również szytych na miarę polecam salony Evita z Krakowa. Obsługa wykwalifikowana to widać przy pierwszym kontakcie, Panie potrafią dobrze doradzić i przede wszystkim wiedzą co jest co jeśli chodzi o modę męską. Dla zainteresowanych odsyłam na stronę evita.com.pl

    1 12 Cytuj
  • 19 sie 2014

    cyt. "Obsługa wykwalifikowana to widać przy pierwszym kontakcie,"
    Przy pierwszym kontakcie, to tu widać,że reklamujesz swoją firmę.

    10 2 Cytuj

Odpowiedz