Forum » Myślenice

Kupie Działkę budowlaną

  • 7 gru 2017

    Witam poszukuje działki w Myslenicach.Ewentualnie kogoś kto mieszka na zarabiu ( mam kilka na oku ale cieżko zdobyć namiar na włąsciciela)
    Dziękuje z góry i pozdawiam
    Monika

    2 4 Cytuj
  • Pablo 8 gru 2017

    Ciekawe, że jak ja kiedyś dałem ogłoszenie, że chce sprzedać nieruchomość, to ogłoszenie widoczne było tylko przez 30 min... To wisi już jakieś 2 lub 3 dni.

    Są lepsi i lepsiejsi....administracjo forum?

    3 3 Cytuj
  • Szczadoniecki 9 gru 2017

    Bo ona chce kupić a ty sprzedać. Ot cała filozofia...

    5 3 Cytuj
  • Pablo 10 gru 2017

    Rozumiem, że dział ogłoszenia jest dla wybrańców...? ;-)

    2 Cytuj
  • Szczadoniecki 10 gru 2017

    A rozróżniasz pojęcie handlarz-konsument?

    3 3 Cytuj
  • Pablo 10 gru 2017
    Sradowazy napisał/a:

    A rozróżniasz pojęcie handlarz-konsument?

    A rozróżniasz pojęcia: forum i ogłoszenia...?
    Pewnie nie, bo wydaje się, że masz problem z odróżnieniem bardziej trywialne rzeczy np. wazy od kibla... ;-)

    4 3 Cytuj
  • Szczadoniecki 11 gru 2017
    Pablo napisał/a:

    A rozróżniasz pojęcia: forum i ogłoszenia...?
    Pewnie nie, bo wydaje się, że masz problem z odróżnieniem bardziej trywialne rzeczy np. wazy od kibla... ;-)

    Ależ skąd, z kimś na równi z poziomem kibla właśnie prowadzę dialog, a może rynsztoka? Jedna cholera, to i tak miłe dla twojego ucha...

    1 7 Cytuj
  • Andrzej 12 gru 2017
    Pablo napisał/a:

    Rozumiem, że dział ogłoszenia jest dla wybrańców...? ;-)

    Przecież ona także szuka osoby, która pomoże jej zlokalizować kogoś z zarabia, żeby znaleźć właścicieli działek, którymi jest zainteresowana. A Ty sam przyznałeś, że chciałeś tylko sprzedać. Ja jestem cięty na reklamy i ogłoszenia, jednak ten wpis mnie nie razi.

    Chcesz kasować wszystkie posty typu: poszukuję? To może pierwszy z brzegu: samochodem zamiast ciasnym busem poleci?

    3 1 Cytuj
  • Szczadoniecki 12 gru 2017
    Endrju napisał/a:

    Przecież ona także szuka osoby, która pomoże jej zlokalizować kogoś z zarabia, żeby znaleźć właścicieli działek, którymi jest zainteresowana. A Ty sam przyznałeś, że chciałeś tylko sprzedać. Ja jestem cięty na reklamy i ogłoszenia, jednak ten wpis mnie nie razi.

    Chcesz kasować wszystkie posty typu: poszukuję? To może pierwszy z brzegu: samochodem zamiast ciasnym busem poleci?

    Brawo, brawo. Jest w końcu ktoś, kto widzi różnicę. Są tacy co widzą kible i takie tam...

    1 3 Cytuj

Odpowiedz