Forum » Myślenice

Kto pomoże ?

  • 28 sty 2018

    Mam przykrą sprawę z jednym z myślenickich deweloperów , chciałem tym zainteresować itv no ale mnie olali (widziałem reklamy tej firmy u nich więc chyba to sprawa interesów). Gdzie mogę nagłośnić sprawę, bo wszyscy chcą wyciszyć, a poszkodowanych jest więcej.

    44 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    Może TVP Kraków?

    25 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    Gazeta Krakowska- prawie codziennie zamieszcza artykuły o deweloperach. Super Ekspres, Fakt.

    23 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    Podaj nazwę tej firmy. Może jest nas takich oszukanych przez deweloperów więcej. Dodam ,ze na terenie Naszego miasta działa trzech deweloperów .

    23 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    Jeżeli chodzi nam o tego samego Dewelopera, to pokrzywdzonych osób może być więcej.

    21 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    jak nazywa się ta firma? boisz się napisać?

    17 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    Zacznij może od Lokalnych mediów : miasto info - gazeta myślenicka- chyba że te strony się przyjaźnią no to faktycznie Krakowska- Dziennik Polski-Kronika?

    18 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    Coś czuję, że chodzi o naszego nowego "naczelnego developera" zabudowującego Myślenice. Jeśli faktycznie jest coś na rzeczy, to powinieneś sprawę nagłośnić jak najszybciej bo wiem, że teraz zainteresowanie tego typu mieszkaniami/segmentami jest duże....tyle, że ludzie niestety często pakują w to albo oszczędności całego życia albo co gorsze na wieki wieków wiążą się z bankami... A potem okazuje się, że mieszkanie ich życia to jedna wielka budowlana fuszerka

    26 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    A jeśli można zapytać,to jaka to jest ta przykra sprawa?

    15 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    Ja ma reklamę w itv to nie trudno się domyślić o kogo chodzi.

    23 2 Cytuj
  • 29 sty 2018

    A tak konkretnie o co wo gule chodzi ? w czym jest problem ?

    6 1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 29 sty 2018

    A może warto z jakimś prawnikiem pogadać? Na początek choćby z tym darmowym za publiczne pieniądze na Kazimierza Wielkiego 5

    13 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    Bardzo dziękuję na za chęć pomocy na dzień dzisiejszy sprawa jest już na drodze formalnej zobaczymy jaki efekt jeśli się będzie wlekło lub będą chcieli ukręcić sprawie łeb to powalczę z mediami lokalnymi i ogólnopolskimi ale nie tymi co siedzą u niego w kieszeni. Z tego co mam na skrzynce wynika że jest wielu pokrzywdzonych i nie jestem sam zatem możemy razem powalczyć. Dziękuję i do roboty proszę Państwa.

    25 1 Cytuj
  • 31 sty 2018

    a moglbys powiedziec jaka to fuszerka jestem zAinteresowany bo czekam na odbior mieszkania

    13 1 Cytuj
  • 5 lut 2018

    A można wiedzieć jednak o co chodzi bo tez się przymierzamy do zakupu

    8 1 Cytuj

Odpowiedz