Forum » Myślenice

Ulotki, zaśmiecanie

  • 14 maj 2018

    Witam
    Mam pytanie czy tylko mnie irytuje to zaklejanie wszystkich słupów, tablic, kolumn informacyjnych tymi bezsensownymi ulotkami kredytów?
    Gdzie się nie popatrzę to kredyty i kredyty już nawet widziałam że te biura kredytowe się zaklejają same i nie dość że niszczą papier to jeszcze zaśmiecają.
    Myślenice przez to wyglądają jak wysypisko śmieci :(

    30 1 Cytuj
  • Pablo 17 maj 2018

    Bo to właśnie o to chodzi... No bo skąd ktoś ma wiedzieć, że Myślenice mają własne wysypisko śmieci...?

    A tak, to już wiedzą... To taka kryptoreklama... :-)

    1 4 Cytuj
  • 25 maj 2018

    Ten problem jest wszędzie - dla mnie osobiście ulotka to marna forma reklamy i naprawdę szkoda na to pieniędzy. Lepiej zainwestować w inne formy promocji, jest tyle sposobów na reklamę.. Nie lubię ulotek, sama je wyrzucam. A już te kredytów szczególnie:D Jak człowiek będzie potrzebował to znajdzie dodatkowe pieniądze i niekoniecznie w szemranej firmie, która reklamuje się na słupach.

    2 1 Cytuj
  • 25 maj 2018

    Nie dość, że robią śmietnik, to jeszcze marnują papier i osobiście to mnie najbardziej denerwuje.

    3 1 Cytuj
  • 25 maj 2018

    Temat nie jest nowy, wątek z linku ma ponad dekadę: http://forum.miasto-info.pl/myslenice/63,brudne-czy-czyste-myslenice-smieci-na-terenie-miasta-i-okolic.html
    Widać jak na dłoni: Jaki Pan, taki kram.

    Cytuj

Odpowiedz