Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 26 lip 2010

    Pod Blachą jest pyszne jedzenie, dość tanio no i miła obsługa.

    1 Cytuj
  • 27 lip 2010

    zdecydowanie polecam "SIEDEM SMAKÓW" - pyszne jedzenie i miła obsługa, można dobrze zjeśc w Steku, ale tam czas oczekiwania 30 minut minimum, szkoda więc czasu, babcia Malina to już przeżytek, Inna kategoria lokalu ale bardzo smaczne, dobre i tanie to lokal na Rynku zejscie do podziemi koło totolotka.
    pozdrawiam i SMACZNEGO....

    3 Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2010

    Mogę spokojnie polecić bar "Karen" koło stacji benzynowej "Orlen". Dość szybko, smacznie umiarkowanie tanio, nie dość wytwornie, i duża zaleta pachnąca czystością toaleta!

    3 Cytuj
  • 27 lip 2010

    ja jadlam ostatnio w Invito!! rewelacyjne sałatki!!chłopak wziął pizze i mówi że najlepsza!! także śmiało polecam..troszkę mam daleko ale na pewno nie ostatni raz tam jedliśmy.. w końcu fajna knajpka!!!! mogłoby się coś tam więcej dziać oooo

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Polecam "Karen" zawsze smaczne posiłki i bardzo miła obsługa.

    2 Cytuj
  • 28 lip 2010

    SIEDEM SMAKOW to jakis "myślenicki wierzynek"
    Bylam tam ostatnio i ....karkówka z grilla + frytki+surowki =38 zł, oczywiscie wszystko osobno liczone:// LUDZIE to jest przegiecie...wole isc nieopodal do baru parkowego i zjesc calutkie danie za 20 zł w milej atmosferze a przedw wszytskim czysciutkim lokalu

    pozdrowienia dla wlascicieli baru parkowego- jedzonko macie palce lizać az chce sie wracać.

    3 1 Cytuj
  • 28 lip 2010

    jeden woli drugi nie woli, w ten właśnie sposób kreuje się markę ale z jednym zastrzeżeniem, nie można dać plamy jakościowej. Jedna z zasad nauk ekonomicznych mówi sporo o snobizmie ;) i na tym najłatwiej się kase trzepie. Nawet w dobie recesji producenci nietuzinkowych snobistycznych samochodów zamknęli rok dużymi zyskami.
    A w temacie: nie ubliżając Ci będziesz siedział(-ła) w barze obok, a tzw.snoby w tut. wierzynku. Rynek reguluje się sam w ten sposób.

    1 Cytuj
  • 28 lip 2010

    [quote]ja jadlam ostatnio w Invito!! rewelacyjne sałatki!!chłopak wziął pizze i mówi że najlepsza!! także śmiało polecam..troszkę mam daleko ale na pewno nie ostatni raz tam jedliśmy.. w końcu fajna knajpka!!!! mogłoby się coś tam więcej dziać oooo[/quote]
    Oczywiście walnęłam gafę! Ale chyba nikt nie miał wątpliwości że chodzi mi o Sovę. Jeszcze raz przepraszam.

    1 Cytuj
  • 28 lip 2010

    vivaldi

    a niech se snoby płacą 40 zeta za danie, jesli dzieki temu czują sie lepiej to już ich sprawa.(swoja droga to jakiś sposob na dowartosciowanie sie?)
    Ja identyczne albo nawet lepsze danie mam polowe tansze w restauracji obok.

    1 Cytuj
  • 29 lip 2010

    Przesadzacie z tym snobizmem, czasem w droższej knajpie mozna zjeść specjały, których nie ma i nie będzie w zwykłym nawet dobrym barze.
    Inna rzecz że kiedy ma się gości na których nam zależy, to bierze sie ich do resteauracji, a nie baru z frytkami i kotletem staropolskim. Dobrze mówię?

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Nie o sovę tylko o Invito!! o tym myślałam i dobrze napisałam!! super wyśmienity posiłek dla mnie i chłopaka!! pozdrawiam osobę która ingeruje w mój post :/ nieładnie ooooj

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    bardzo dobrze cygnus mówisz. Celowo użyłem "snoba" (ale nie ma się co bać tego określania występującego nawet w fachowej literaturze i marketingowej i ekonomicznej) aby taka właśnie wymiana zdań się nawiązała.
    Ta sama osoba która na co dzień liczy się z groszem i je nie mniej smacznie w np.Spontim okazyjne (jak wskazałeś) zje wcale nie lepiej płacąc x3. Jest to splot potrzeb danej chwili i czasie.
    P.S. żeby nie było: to jadam z przewagą Spontiusza ale miejsce i czas wymagało także zjedzenia w 7 smakach lub steku. Nie ukrywam , że najbardziej smakuje mi ledwo podgrzana kiełbasa znad ogniska, o 3:00 w nocy na jakiejś imprezie rajdowej :-D
    wszystko zatem jest dla ludzi, kwestia w jakim towarzystwie i okolicznościach

    1 Cytuj
  • Damian Kęsek 4 sie 2010

    zastanawiam się jak w takiej restauracji jak cydron można sprzedawać hanburgery ?

    1 Cytuj
  • 7 wrz 2010

    Halo halo widziałem nową reklamę w GŁOSIE MYŚLENICKIM jak można pisać o sobie takie bzdury właściciel tej marnej restauracji ma wielkie ambicje gorzej z praktyką.Jedzenie tam czegokolwiek to wielkie rezyko wiele osób tak mówi poza tym obsługa damska bardzo marna , opryskliwa beznadzieja , a cataring to chyba na rynek i spowrotem .Najfajniejsze sa obrusiki na stolikach na tarasie widać właściciel ma "gust"na koniec nie polecam tej pseudo restauracji zanim tam pujdziecie to sie zastanówcie poza tym ostatnio ktoś nawet został pobity przez właścicielkę nieżle traktuja gości.

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    halo,halo janek a ty jestes z konkurencji?

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    co do obrusików na ogródku letnim to się janek nie pomylił były beznadziejne :)

    Cytuj
  • 13 paź 2010

    Cała ta knajpa to jakieś wielkie nieporozumienie byłem tam ostatnio ze znajomymi i w beszczelny sposób nas wyprosiła jakaś młoda kelnerka twierdząc że ten lokal nie jest dla nas . Stanowczo nie polecam pierwszy raz nas coś takiego spotkało , ale miło spędziliśmy czas w Paco tam jest OK.

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    Czy ta restauracja jeszcze istnieje?Dziwne wypowiedzi na tym forum muszę się tam wybrać gdzie jest ta knajpa?

    Cytuj
  • 2 sty 2011

    Kelnerka która wyprasza to właścicielka lokalu, niech dalej robi sobie taką selekcje gości to za niedługo nikt tam do niej nie przyjdzie !! a tak w ogolę to chyba jakaś kelnerka/kelner nie wytrzymał/a z szefową bo znów widzę ogłoszenie pracy do Cydronu ...a restauracja jest na rynku, schodzi się po schodkach w dół koło lotto. Niki wybierz się ale nie wiadomo czy cię wpuszczą ... ;);) żart ;P

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    Byłam tam w niedzielę o 21 ale było zamknięte dziwne pisze że jest otwarte do 23
    Tak sie chyba nie robi ?

    1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    Byłam w tej restauracji jedzenie super badzo mi smakowały polędwiczki w sosie kurkowym
    piwo dobre golonko palce lizać nie rozumiem negatywów co do właścicielki dla mnie jest
    miła a jestem wybredna co do ludzi .
    idzcie do Steka lub Siedmiu Smaków - to was będą witać bukietem kwiatów nie rozumiem o co wam chodzi .

    1 Cytuj
  • 9 mar 2011

    A mnie sie Cydron podoba - nie ma w Myslenicach takiej restauracji podobnej - mila obsluga i zalazek klimatu sic wernisaz 2011-03_08 - powiem ze jeterem pod wrazeniem

    1 3 Cytuj
  • 21 mar 2011

    Za wysokie ceny.

    Cytuj
  • 22 mar 2011

    Małpiszon czemu kasujesz wpisy ta knajpa to syf - drogo? BARDZO DROGO może dla tego że już są na wykończeniu nawet na zapłacenie rachunków za prąd im nie starcza , ale świeczki też są w modzie
    Właściciele tej knajpy są winni ludziom dużo kasy to dlatego pewnie podnoszą ceny zestaw obiadowy w tygodniu kosztuje 15 zeta a w niedzielę prawie 20 liczą na frajerów.

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    Ja uważam ,że bardzo dobrym lokalem jest pizzeria DaGrasso! Dlaczego?
    Lokal nowoczesny świetnie urządzony.
    Pizza najlepsza w mieście-bez dwóch zdań
    DO niej 2 sosy gratis-sosy a nie jakiś keczup.
    Sałatki-takich nie ma w myślenicach
    LAsagna-po prostu rewelacja!!!
    Byłyśmy tam w sobotę z koleżankami i jesteśmy zauroczone-rezerwuemy lokal na moje urodziny w maju.

    2 Cytuj

Odpowiedz