Forum » Myślenice GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

• ania 03.12.2012 - 11:47
    gumiś napisał/a:
    Ty rysio ale coś ci się popiepszyło bo Spontiusz już dwa tygodnie temu wyniósł wszystkie swoje rzeczy więc to cygaństwo ci nie wyszło.
    no nie prawda ja dziś widziałam jak wychodzą ze sprzętami
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 03.12.2012 - 12:19
    a ja wam mówie , że SOVA jet the best
    10 18 Cytuj Zgłoś
  • 03.12.2012 - 12:54
    anula napisał/a:
    no to kiszka, to z Myślenic do Jawornika raczej nikt nie będzie jeździł.
    Dlaczego się przenieśli, przecież lokalizację tu mieli super
    z prostego powodu właściciel wypowiedział im umowę najmu. Pewnie sam będzie chciał działać w tym biznesie, bo stacja benzynowa ma raczej słabe utargi.
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • ania 03.12.2012 - 13:30
    seba napisał/a:
    anula napisał/a:no to kiszka, to z Myślenic do Jawornika raczej nikt nie będzie jeździł.Dlaczego się przenieśli, przecież lokalizację tu mieli superz prostego powodu właściciel wypowiedział im umowę najmu. Pewnie sam będzie chciał działać w tym biznesie, bo stacja benzynowa ma raczej słabe utargi.
    tak przypuszczałam, biznes się rozchulał i taki rozchulany można przejąć
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.12.2012 - 18:28
    E tam po prostu eldorado maszynowe sie trochę ukróciło to jest powód całego zamieszania... od tego sie zaczeło właściciel stacji nic tam nie bedzie robil bo juz wynajete jest. sami sobie obliczcie 3 x hotspot ustawione 60:40 tzn na 1 mln zl 600tys wyplat 400tys zarobku z tego po 50% dla wlascicieli maszynki 50% procent dla wlasciciela lokalu czyli po 200tys na glowe no to bylo sie o co klucic
    9 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.12.2012 - 19:39
    gość: JA ! napisał/a:
    Ooo.. strasznie dziwne składniki tych sałatek w Chimerze.. :)
    Cytuj Zgłoś
  • 03.12.2012 - 20:35
    ajka1987 napisał/a:
    To co wynosza to pozostałości po spontiuszu i pomyśleć że w takich warunkach tzn. ponad 1 cm tłuszczu na wszystkim były przygotowywane te wasze uwielbiane dewolaje.
    ahahahahhahahhaha SMACZNEGO WSZYSTKIM SPONTIUSZOWICZOM hahhahahhahahahhaha
    8 4 Cytuj Zgłoś
  • 03.12.2012 - 21:14
    DUZO TANIO Z ZIEMI!! hahahaha spontiusz który przejdzie do historii !! Praca na umowę zlecenie :/ biedni pracownicy..... Ale ktoś musi się bujać furami i mieć w *** ludzi żeby inni musieli wiązać ledwo koniec z końce. Kilka domów niedaleko mnie mieszka kobieta co pracowała w Gospodzie i mąż przy przeprowadzce SPONTIUSZA zabronił jej tam robić I wierzcie mi... ona nie była jedyna......
    20 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.12.2012 - 21:26
    Ja tam nie znam wlasciciela i nie chce, ale speluna to jest i nie ma co ukrywac. Wlascieciel jak wlasciciel jezeli chodzi o zatrudnienie i umowy dla pracownikow to nie tylko u niego tak jest bo kazdy jest taki sam ale jezeli chodzi o jakosc a raczej brak jakosci jedzenia to nie kazdy wlasciciel jest na tyle bezczelny zeby dawac ludziom gowno do jedzenia
    9 5 Cytuj Zgłoś
  • abcd abcd 04.12.2012 - 10:00
    Siedzę sobie w pracy i czytam co wy tutaj za głupoty wypisujecie , jesteście żałośni bo wszyscy co siedzą na tym forum to stali klienci spontiusza i nie rozumiem tej krytyki , na waszym miejscu to trochę bym się powstydził, bo mądrzy ludzie wiedzą jaka jest prawda a was zrzera zazdrość i nienawiść. Możecie sobie już dać spokój z tym spontiuszem bo spontiusz był, jest i będzie czy się to komuś podoba czy nie bo i tak maja najlepsze jedzenie a co do jakości potraw to chciałbym żeby we wszystkich knajpach było tak jak u nich czyli smacznie , świeżo i nie drogo. Chyba czas już zakończyć wątek spontiusza bo to się już robi nudne.
    7 27 Cytuj Zgłoś
  • 04.12.2012 - 12:13
    Nie trzeba było tam jeść, wystarczyło podjechać i powąchać ten smród padliny.
    21 6 Cytuj Zgłoś
  • 04.12.2012 - 23:18
    gość: Konto usunięte napisał/a:
    Siedzę sobie w pracy i czytam co wy tutaj za głupoty wypisujecie , jesteście żałośni bo wszyscy co siedzą na tym forum to stali klienci spontiusza i nie rozumiem tej krytyki , na waszym miejscu to trochę bym się powstydził, bo mądrzy ludzie wiedzą jaka jest prawda a was zrzera zazdrość i nienawiść. Możecie sobie już dać spokój z tym spontiuszem bo spontiusz był, jest i będzie czy się to komuś podoba czy nie bo i tak maja najlepsze jedzenie a co do jakości potraw to chciałbym żeby we wszystkich knajpach było tak jak u nich czyli smacznie , świeżo i nie drogo. Chyba czas już zakończyć wątek spontiusza bo to się już robi nudne.
    Drogi kolego, nie mów mi takich głupot że tam czysto i świeżo bo sie właśnie kompromitujesz. Temat może i jest nudny ale po to ma być nudny żeby przemówić ludziom do rozsądku. Jestem zawodowym kucharzem z dyplomem mistrzowskim i mi tutaj nie mów o świeżości i jakości jedzenia ze spontiusza, Naprawdę nie chce mi się kolejny raz mówić o mojej kiełbasce z grilla z cebulą której zapach był bliższy wątróbce, o bograczu z parówką, a tym bardziej potrafie rozróżnić frytki chrupiące smażone na oleju, od frytek starych, brązowych, gotowanych na spalonej fryturze.. Czasy spontiusza się właśnie kończą i sam przyznasz racje bo to przeprowadzka to dla spontiusza wielka porażka moim zdaniem.. POZDROWIENIA
    14 10 Cytuj Zgłoś
  • XXX ... 05.12.2012 - 10:59
    Cześć chciałabym się umówić z kimś na neutralnym terenie. Czy był ktoś może w tej knajpce na dworcu Ale cafe ?? Nie wiecie czy mają tam spokojną atmosferę i dobrą kawę :-) ??
    1 10 Cytuj Zgłoś
  • 05.12.2012 - 11:03
    Kawiarnie dworcowe to raczej chybiony pomysł na spokojną atmosferę, miejsce ciągłego ruchu, głośnego dźwięku, szybkiej kawy , podróżnych z bagażami....nie to nie to.
    16 Cytuj Zgłoś
  • 05.12.2012 - 17:10
    Spontiusz przeniesony do jawornika.
    Stacja paliw orlen za bochenkiem.
    Bylem sala wypas jedzenie tez załoga ta sama.
    ZAPRASZAM!!!!
    6 42 Cytuj Zgłoś
  • Piotrek 05.12.2012 - 17:32
    ja byłem pare dni temu i jest oki choć sala mniejsza.
    5 25 Cytuj Zgłoś
  • 05.12.2012 - 17:33
    bedzie druga na polu zaczeli juz robic
    9 25 Cytuj Zgłoś
  • 05.12.2012 - 19:25
    Dania z ZIEMI !! Spontiusz zaprasza !!
    29 10 Cytuj Zgłoś
  • 06.12.2012 - 23:28
    W starym spontiuszu jadą z koksem że hej, podobno wszystko nowka, chyba będzie spoko .Trzeba będzie zagladnąć
    5 23 Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2012 - 17:53
    RYsio napisał/a:
    W starym spontiuszu jadą z koksem że hej, podobno wszystko nowka, chyba będzie spoko .Trzeba będzie zagladnąć
    tak, tyle że to już nie będzie spontiusz i nic z nim nie będzie mieć wspólnego ;)
    10 8 Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2012 - 20:50
    będzie SPONTIUSZ KLON JUNIOR :];]
    6 10 Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2012 - 21:24
    Deadmatch napisał/a:
    będzie SPONTIUSZ KLON JUNIOR :];]
    Hahahahahahaha
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • 08.12.2012 - 14:50
    MagdaGesller napisał/a:
    RYsio napisał/a:W starym spontiuszu jadą z koksem że hej, podobno wszystko nowka, chyba będzie spoko .Trzeba będzie zagladnąćtak, tyle że to już nie będzie spontiusz i nic z nim nie będzie mieć wspólnego ;)
    Przestań już krytykować staję się już nudne. Nikt cię nie zmusza do jedzenia spontiuszu. Kup sobie kaszankę i sobie sama usmaż :)
    11 16 Cytuj Zgłoś
  • 09.12.2012 - 12:28
    Jest i bedzie tylko jeden spontiusz ten co jest w jaworniku teraz na orlenie. A na dolnym sie gosc podszywa i mowi to otwarcie zeby miec klijentow zal mi go. A co do teg ze wszystko tam nowe to troche przesada bo meble sa ze słowienskiej to raczej nowoscia nie pachnie haha
    4 20 Cytuj Zgłoś
  • 09.12.2012 - 14:18
    Koleś myśli że podszywajac sie pod Spontiusza zrobi kariere na Petro ha.. ha.. ha, ale się przeliczy bo to jest świństwo jakich mało i nawet maszyny mu nie pomogą. Poprostu żenada .
    7 24 Cytuj Zgłoś
  • 09.12.2012 - 17:36
    Kto wie skąd się wzięła nazwa Spontiusz?
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 09.12.2012 - 21:50
    Pod Blachą powinni zwiększyć obsługę w kuchni bo strasznie długo trzeba czekać zwłaszcza w niedziele.
    13 6 Cytuj Zgłoś
  • 18.12.2012 - 20:17
    Hmm, czytajac uwaznie powyzsze wywody jest przerażony.. Od zawsze zastanawiał mnie fenomen stworu zwanego spontiuszem. To najgorzej wygladajace, wstretne jedzenie, tak jak ktos tu kiedys pisal jedzenie z ziemi.. Ludzie zastanówcie się dwa razy, miał przemiał.. Ok ale jak czasami nie szło to co było przeciez tam nic sie nie zmarnuje wiec daja ludzia niech zra jak swinie. Moze ja jestem dziwna osoba ale dla mnie istotne jest aby zjesc w miare sympatycznych warunkach a nie obrzyganych stołach i chodzacym jedzeniem. Jadlem tam raz i nigdy wiecej, nie bede pisal o miejscach lepszzych bo znow ktos zarzuci, że jakas reklama czy cos. Szkoda tylko ze sanepid w łape dostawał i puszczał ta pseudokuchnie.. To na tyle, dobranoc
    25 6 Cytuj Zgłoś
  • 20.12.2012 - 10:20
    Dzisiaj tam byłem bo jest otwarte, nie uwierzycie jak powiem że jest rewelacja.Tak powinien wyglądać lokal w którym karmią ludzi.Jedzonko...., a zresztą sami spróbujcie sami bo znów napiszą że zachwalam.Wszystkim forumowiczom życzę Wesołych Świąt.
    3 27 Cytuj Zgłoś
  • 20.12.2012 - 10:24
    Spon.... -> zjedz raz, nie wrócisz więcej:-D
    28 3 Cytuj Zgłoś
  • 20.12.2012 - 15:38
    Tto ma być auto reklama tego czegoś co się otworzyło na petro. O rany gościu już nie mydli ludziom bo mnie mdli. Jaki lokal?? jakie jedzonko??? Skończ bo jesteś żałosny.
    10 14 Cytuj Zgłoś
  • 28.12.2012 - 12:31
    Dlaczego krytykujesz wszytskie bary tylko nie"Spontiusza". Żałosnee!
    23 3 Cytuj Zgłoś
  • 07.01.2013 - 13:10
    człczesku napisał/a:
    Ja polecam SOVE na UL.Niepodległości.Bardzo smaczne jedzonko i w dorych cenach.
    Ja polecam bar u KRYSI koło UP
    9 33 Cytuj Zgłoś
  • 08.01.2013 - 18:35
    Kto daje pozwolenia na robienie jedzenie ludziom w miejscach i lokalach przystosowanych do robienia co najwyzej hamburgerow restauracja vip sponti w blaszaku no wlasciciel sponti barow napewno jest dumny hehe Bar u krysi w barakach RPGK gdzie jeszcze niedawno jadaly szczury itp nic tylko szaletach miejskich w mce zrobic restauracjie duzo zmieniac nie trzeba w meskim obieralnie warzyw w kabinie 1 w kabinie 2 rozbieranie miesa w kabinie 3 magazynek itd mozna powiedziec ze widzac wymagania sanepidu to szalety sa prawie jak pod restauracje zrobione drobne zmiany i pozwolenie jest a sukces murowany
    32 6 Cytuj Zgłoś
  • 26.01.2013 - 14:04
    Czytam i czytam i oczom nie wierze. Wy chyba nie mieliście okazji jeść domowego obiadku z knajpy. Zadzwońcie raz na ten numer 509 542 499 i zamówcie de volaja , kaszanke domową, żeberka, czy golonko, nie wspomne o zupkach np. krupniku to dowiecie się jak może smakować domowy obiadek za wcale nie wygórowaną cenę.
    1 18 Cytuj Zgłoś
  • M G 26.01.2013 - 14:43
    Czy ktoś wie gdzie w Myślenicach można zjeść dobrego TATARA?
    3 5 Cytuj Zgłoś
  • ania 26.01.2013 - 15:28
    zwieprzony napisał/a:
    7 smaków
    2 18 Cytuj Zgłoś
  • 26.01.2013 - 15:36
    Widzę że konkurenci nawzajem dbają o to, aby czasem jakaś restauracja czy pizzeria nie była zbyt dobrze oceniona...
    Ja od siebie polecam Rekliniec, Kuchnię orientalną i pizzerię "De Grasso"
    4 19 Cytuj Zgłoś
  • 26.01.2013 - 19:55
    Mecenas napisał/a:
    Czytam i czytam i oczom nie wierze. Wy chyba nie mieliście okazji jeść domowego obiadku z knajpy. Zadzwońcie raz na ten numer 509 542 499 i zamówcie de volaja , kaszanke domową, żeberka, czy golonko, nie wspomne o zupkach np. krupniku to dowiecie się jak może smakować domowy obiadek za wcale nie wygórowaną cenę.
    Jeżeli z knajpy to nie może być "domowy" tak samo z knajpy to nie to samo co" jak u mamy"To jakaś patologia u nas z tym nazewnictwem.
    7 Cytuj Zgłoś
  • 27.01.2013 - 12:50
    zwieprzony napisał/a:
    STEK serwuje najlepszego Tatara w mieście.
    9 27 Cytuj Zgłoś
  • Marcelina 29.01.2013 - 15:20
    Witajcie, czy możecie polecić w naszej okolicy jakąś dobrą pizzerię, tak do 15 km od centrum :D Szukamy z chłopakiem fajnej kuchni włoskiej z pizzą na cienkim cieście. Piszcie jak wam coś przypadło do gustu, będziemy testować!

pozdrawiam
    1 6 Cytuj Zgłoś
  • 10.02.2013 - 23:27
    człczesku napisał/a:
    a ja wam mówie , że SOVA jet the best
    BAR U KRYSI ma dużo lepsze jedzonko palce lizać a jak trzeba to też przywiozą
    11 30 Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2013 - 21:43
    Calkiem przypadkiem!! mialam okazje kiedyś sprobowac jedzenia z ,,Bar u Krysi" polecam zwłaszcza ziemniaczki gniecione!! Zastanawiam się jaka to oszczędność, (lub co było przyczyną tego smaku) wymieszać stare ziemniaki z świeżo ugotowanymi do tego jak by zalane zwykłym tanim olejem, danie wyglądało apetycznie ale pierwsze spróbowanie ziemniaczków zabiło wszystko czar prysnął od dziecka jadam tylko gniecione ziemniaki z masełkiem czasem cebulka dlatego jestem przewrażliwiona na tym punkcie Do tego surówki co to jednej jestem pewna ze była też wczorajsza robiona chyba na majonezie wiec tez pozostawiam to bez komentarza. Jeszcze jak bym wczesniej przeczytala ze to w barakach RPGK jest to juz... ... Mięso dobre ale reszta mnie tak obrzydziła ze nie dałam rady zjeść faktem jest ze to kolega zamowil ale musial jechac wiec mnie skusil ja po sprobowaniu osobiscie nie wydala bym na to jedzenie zlotowki Jezeli miala bym polecic to MDK ma naprawde jedzenie na wysokim poziomie zbliżone do domowego, Kuchnie chińską Pod Blacha , mila obsluga najpyszniejsze makarony maja w rosa canina zawsze swieze!!! Bardzo polecam makaron z serkiem plasniowym Z pizzeri jezeli komus zalezy na smaku nie na zapchaniu to polecam camorre rewelacyjna pizza bardzo przyjemny lokal do posiedzenia czysto, lagodna muzyka, do tego piec do pizzy opalany drzewem tworzy fajny klimat. Jadam tez w karen ostatnio kilka razy bylam w adriano tez super lokal jedzenie dobre wiem ze jest kilka restauracji jeszcze ktore uchodza za drogie ale tez mozna cos dobrego wybrac do zjedzenia i wcale nie jest az tak drogo. Moze jak dla mnie to,, il camino" to lekkie nie porozumienie ale to moje prywatne zdanie nic nikomu nie narzucam kazdy ma inny smak. Najlepszym przykladem jest to ze to co smakuje mojemu koledze ja bym nie zjadla. Ja sie delektuje jedzeniem w niewielkich ilosciach liczy sie smak jakosc kolega sie zapycha byle duzo i obojetne co i gdzie tu go pozdrawiam i na tym koncze.
    21 10 Cytuj Zgłoś
  • MAJA PSZCZÓŁKA 07.03.2013 - 10:47
    JEŚĆ W BARZE U KRYSI ????????????????????????????????????????
    5 20 Cytuj Zgłoś
  • Basia 07.03.2013 - 10:51
    ostatnio przechodząc tam widziałam same pustki tam więc chyba nie ma tam zbytu
    10 13 Cytuj Zgłoś
  • 07.03.2013 - 15:43
    Jedzenie traci stopniowo tam na jakości. Po otwarciu palce mogłem lizać, teraz .... teraz np. sałatki to jakiś żart. A przy dowozie liczą dodatkowo za opakowania ...
    9 7 Cytuj Zgłoś
  • MAJA PSZCZÓŁKA 08.03.2013 - 17:45
    UpS to nie dam się skusić , żenada za opakowania płacić to faktycznie jak filmie Barei PRL- nie wracaj
    11 2 Cytuj Zgłoś
  • MAJA PSZCZÓŁKA 08.03.2013 - 17:53
    Mecenas napisał/a:
    czy to jest nr tel do Baru U Krysi ?
    10 Cytuj Zgłoś
  • 08.03.2013 - 19:38
    A ja dzisiaj jadłem U Krysi Tilapie z ziemniaczkami i surówkami.
    Poszedłem tam specjalnie po tych negatywnych wpisach i jestem mile zaskoczony.
    14 16 Cytuj Zgłoś
  • figaro 08.03.2013 - 21:01
    A co myślicie o kebabie "VALDI" na przeciwko GALERII? Byłem tam dzisiaj i zostałem mile zaskoczony :) mięso smaczne , ciepłe, sałatek w sam raz ... chyba zmienił się właściciel bo przedtem kebab nazywał się ALL SALAT czy jakoś tak :))
    3 17 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz