Forum » Myślenice GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

• 14.09.2014 - 13:56
    KOKOS napisał/a:
    a w barze u Krysi to jest pyszota żarełko
    Bar u Krysi To coś jak kiosk ruchu w filmie "Mis" .....panie tu jest kiosk ruchu ja tu mięso mam... tu by bardziej pasowało Panie tu jest magazyn na śmieci rpgk ja tu jedzenie ludziom sprzedaje won mi.... a myślę ze jest jeszcze kilka równie obskurnych lokali w mce a ja się pytam gdzie jest sanepid ja tylko raz się skusiłem na ta niby pyszna kuchnie jakość dan obsługa lokal to jak na tym urywku filmiku http://www.youtube.com/watch?v=UN3aWBqdcoc
    19 4 Cytuj Zgłoś
  • MAJA PSZCZÓŁKA 14.09.2014 - 15:02
    a jakoś tam ludziska smakująco Krysia serwuje głownie panowie z bus-ów
    5 13 Cytuj Zgłoś
  • 14.09.2014 - 18:29
    KOKOS napisał/a:
    a jakoś tam ludziska smakująco Krysia serwuje głownie panowie z bus-ów
    Ja nie wiem kto to jest ta pani Krysia ale widzę ze pan/pani jesteście na ty wiec rozumiem dlaczego tak panu/pani smakuje a może to sama pani Krysia tak się zachwala. A jak ktoś się nie orientuje gdzie rpgk trzyma używane kubły, kosze na śmieci to praktycznie zaraz od tylu owego baru do tego śmieciarki a co za tym idzie masa "żyjątek" "Blatta orientalis" która zapewne głodna wieczorami udaje się do owego lokalu przez uchylone okno coś przekąsić smacznego
    15 5 Cytuj Zgłoś
  • MAJA PSZCZÓŁKA 14.09.2014 - 18:59
    nic nie wiem o tym byśmy na ty przechodzili ot porostu bar nazywa się "bar u Krysi" i tyle
    7 9 Cytuj Zgłoś
  • 14.09.2014 - 20:05
    Dziś zakupiłam tortille w GRIN BAR tragedia mięso wysuszone o ile to mięsem można nazwać po prosu ta pani co to zrobiła powinna sama sobie zjeść:(
    17 1 Cytuj Zgłoś
  • 14.09.2014 - 21:17
    LemStanisław napisał/a:
    Ja nie wiem kto to jest ta pani Krysia ale widzę ze pan/pani jesteście na ty wiec rozumiem dlaczego tak panu/pani smakuje a może to sama pani Krysia tak się zachwala. A jak ktoś się nie orientuje gdzie rpgk trzyma używane kubły, kosze na śmieci to praktycznie zaraz od tylu owego baru do tego śmieciarki a co za tym idzie masa "żyjątek" "Blatta orientalis" która zapewne głodna wieczorami udaje się do owego lokalu przez uchylone okno coś przekąsić smacznego
    Widzę że nawet nie wiesz gdzie znajduje się RPGK buraku.
    Jak czegoś nie wiem to nie pisze i nie wprowadzam ludzi w błąd.
    A żyjątka to ci mama na kolację dziś zaserwuje.
    SMACZNEGO!!! (łap bo ci z talerza uciekają)
    9 22 Cytuj Zgłoś
  • 18.09.2014 - 22:07
    "Turcja" na razie zamknięta, a słyszałem, że jakiś pan ze Skawiny przeniósł biznes i to właśnie jest najlepszy kebab. Ktoś coś wie?
    3 10 Cytuj Zgłoś
  • 29.09.2014 - 14:56
    Cydron.Chce uchodzić z restaurację a totalna amatorszczyzna.Młode dziewczyny na które trzeba czekać aż kartę łaskawie podadzą,a w tle pobrzmiewa niemiła muzyka...ba....młócka..po prostu masakra nie mająca nic wspólnego z relaksem i wytchnieniem.A zatem....zamawiam....po 5 min.okazuje się że nie ma tego ani tego....oczywiście zamawiam jeszcze deser.Danie w ramach kompromisu podane.Chcę coś domówić ale niestety kucharza już nie ma więc czekam na deser-długo czekam.W końcu się pytam młodej dziewczyny.Okazuje się że zapomniała zapisać czy coś w tym stylu.Jestem wyrozumiały więc mimo braku cierpliwości znoszę to.Pani proponuje że zrobi sama- to był deser o nazwie bałagan w cydronie czy coś w tym stylu.Jadłem to wiele razy i było bardzo dobre.To co otrzymałem to jedna wielka porażka...konsystencja wymiocin,smak mydlin...masakra.Piszę to dlatego bo jeszcze patrząc wstecz Cydron był na dużo większym poziomie...ps.i zmieńcie tą muzę w głosikach...
    16 10 Cytuj Zgłoś
  • 04.11.2014 - 18:57
    Mam zamiar zorganizować rodzinną imprezę w restauracji Cydron, dlatego chciałbym zapytać jak ona jest duża? Ile osób pomieści sala bez baru?
    7 19 Cytuj Zgłoś
  • 04.11.2014 - 19:02
    minus? serio...?
    9 12 Cytuj Zgłoś
  • 04.11.2014 - 19:28
    Minus,ale plus też jest;D Takie forum;)
    10 5 Cytuj Zgłoś
  • 12.11.2014 - 22:15
    A co myślicie o Restauracji Sova? Jak z obsługą? Jakie jedzenie polecacie,a czego tam nie jeść?
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 13.11.2014 - 10:20
    Radek3101 napisał/a:
    Mam zamiar zorganizować rodzinną imprezę w restauracji Cydron, dlatego chciałbym zapytać jak ona jest duża? Ile osób pomieści sala bez baru?
    Przejdź się to zobaczysz a nie zadaj głupich pytań na forum.

Polecam bar u Słonia na Słonecznej - na przeciw Dekady i Orlenu.. Smacznie , domowo ,nie drogo.
    3 38 Cytuj Zgłoś
  • Beata 13.11.2014 - 11:07
    Zachodzimy z kumpelami od czasu do czasu do Cydronu i żadna nie miała nigdy zastrzeżeń co do obsługi. Jedzenie bardzo smaczne, klimat i muzyka w tle nie przeszkadza.
    W Sovie trochę więcej "dzieciaków" przesiaduje ale też jest miło i sympatycznie.
    3 11 Cytuj Zgłoś
  • bum cykcyk 03.01.2015 - 1:48
    Kebab turcja - kebab pyszny, duzo sosu i miesa, ceny ok, jednak kiedys zamawialam kebab i tortille i mialam kawalki twardego miesa z koscia (?)..a kiedys Moj chlopak mial zapalke w kebabie. Robil te kebaby chlopak w okularach. Porazka! Teraz o wiele lepiej jednak dziewczyny z obslugi nie mile bardzo, patrzace zlym spojrzeniem, ostatnio byla godzina 19:15 a one narzekaly na Gosci ze jeszcze przychodza..

Kebab istambul- pyszne mieso, male porcje, drogo

Green bar - kebab kiedys b.dobry, tani, duzo miesa, jednak to co zobaczylam ostatnio to porazka! Gdy czekalam na swojego kebaba kucharz wyciagnal mieso w pojemniku z lodowki i... Wsypal je do frytkownicy!!!!! Nastepnie wyciagnal, na papier i do kebaba... smierdzialo niesamowicie! Ble :( kiedys bylo to moje ulubione miejsce ze wzgledu na obsluge (mila pani) i ilosc jedzenia.

Pizzeria Corrado - pizza pyszna, tania, zapiekanki i kornety rewelka! Obsluga mila i szybka. Polecam.

Pizzeria waldi - ceny w miare ok, pizza niesmaczna

Pizzeria hot chili- najwieksza pizza 50cm, tania jednak zawsze bez smaku i smierdzaca plastikiem, kebaby oblesne same skwarki wrzucone, mieso sama ciagnaca skora!nie polecam.

Pizzeria wezuwiusz- najlepsza, najtansza!!! Zdecydowanie numer 1 ! Pizza bardzo tania, dowoz do domu bez oplaty, mila obsluga, a pizza przepyszna.

Vip sponti-kiedys bedac ze znajomymi w nocy mila obsluga, ogromne porcje, smak ok. Niedawno zamawiajac na wynos jedzenia smaczne, devolaj ogromny jednak malo frytek. ale 4 moge dac:)

Karen /grill bar- pyszne jedzenie, tanie, swieze surowki, mila obsluga.

Chinska restauracja pod blacha - porcje marne, wiecej przypraw panierek niz jedzenia. Za frytki zamiast ryzu trzeba doplacac. Ale jedzenie 3+.

Lisia lapka - dobra pizza dobre zapiekanki 4+
    13 8 Cytuj Zgłoś
  • 08.01.2015 - 21:38
    costacalma napisał/a:
    Kebab turcja - kebab pyszny, duzo sosu i miesa, ceny ok, jednak kiedys zamawialam kebab i tortille i mialam kawalki twardego miesa z koscia (?)..a kiedys Moj chlopak mial zapalke w kebabie. Robil te kebaby chlopak w okularach. Porazka! Teraz o wiele lepiej jednak dziewczyny z obslugi nie mile bardzo, patrzace zlym spojrzeniem, ostatnio byla godzina 19:15 a one narzekaly na Gosci ze jeszcze przychodza..

Kebab istambul- pyszne mieso, male porcje, drogo

Green bar - kebab kiedys b.dobry, tani, duzo miesa, jednak to co zobaczylam ostatnio to porazka! Gdy czekalam na swojego kebaba kucharz wyciagnal mieso w pojemniku z lodowki i... Wsypal je do frytkownicy!!!!! Nastepnie wyciagnal, na papier i do kebaba... smierdzialo niesamowicie! Ble :( kiedys bylo to moje ulubione miejsce ze wzgledu na obsluge (mila pani) i ilosc jedzenia.

Pizzeria Corrado - pizza pyszna, tania, zapiekanki i kornety rewelka! Obsluga mila i szybka. Polecam.

Pizzeria waldi - ceny w miare ok, pizza niesmaczna

Pizzeria hot chili- najwieksza pizza 50cm, tania jednak zawsze bez smaku i smierdzaca plastikiem, kebaby oblesne same skwarki wrzucone, mieso sama ciagnaca skora!nie polecam.

Pizzeria wezuwiusz- najlepsza, najtansza!!! Zdecydowanie numer 1 ! Pizza bardzo tania, dowoz do domu bez oplaty, mila obsluga, a pizza przepyszna.

Vip sponti-kiedys bedac ze znajomymi w nocy mila obsluga, ogromne porcje, smak ok. Niedawno zamawiajac na wynos jedzenia smaczne, devolaj ogromny jednak malo frytek. ale 4 moge dac:)

Karen /grill bar- pyszne jedzenie, tanie, swieze surowki, mila obsluga.

Chinska restauracja pod blacha - porcje marne, wiecej przypraw panierek niz jedzenia. Za frytki zamiast ryzu trzeba doplacac. Ale jedzenie 3+.

Lisia lapka - dobra pizza dobre zapiekanki 4+
    Mój kebab z Turcji był... przełamany na pół, środek wyleciał (na wynos). Trochę słabo...
    8 5 Cytuj Zgłoś
  • 04.07.2015 - 13:22
    costacalma napisał/a:
    Kebab Turcja -Polecic czy nie?
    Od zawsze mój ulubiony kebab... jednak z pewnych względów coraz rzadziej tam zaglądam...
    Kiedyś zamówiłam wraz z mężem na wynos kebaby... w kebabie była zapałka..
    Inna sytuacja zamówiliśmy kebaba i tortille, miałam kawałki mięsa tłuste i nie wiem skąd KOŚĆ?!!!!!! Mój mąż nie wierzył dopóki sam swojej tortilli nie ugryzł i wyrzucił całą do kosza..
    Bardzo też nie podoba mi się zachowanie pracujących tam KOBIET, wraz z siostrą byłyśmy tam po jedzenie ok. 1 miesiąc temu i siostra poprosiła aby nie dano jej do panini kapusty pekinskiej a do zestawu kebab zamiast kapusty to surówki, Młoda dziewczyna opalona o ciemnych włosach jak na zlość dała MASĘ tej pekinskiej.. i do panini i do zestawu.
    Ostatnio dzwoniliśmy z mężem po kebab na dowóz ok 7 razy , telefon nie zostal odebrany (bylo to w poludnie maly ruch) wiec postanowilismy pojechac samochodem i wtedy zdziwieni jakie pustki zamowilismy po kebabie a telefon caly czas dzwonil i dzwonil i jedna do drugiej z dziewczyn tam pracujacych ,,nie odbierajmy"..
    A ostatnio ok tygodnia temu moj maz byl po kebaby, sobie zamowil 2 a mi 1. Mój kebab był wielkosci kajzerki!! bylo 5 malutkich kawalkow miesa..1 kukurydzy ziarnko, ani pomidora ani ogorka.. nawalone sosu i sama pekinska. Mam zdjecia na telefonie.. dodam pozniej...I Co teraz ? jak POlecic ten kebab...
    7 4 Cytuj Zgłoś
  • 04.07.2015 - 14:41
    Dziwnym trafem i bolączką w Myślenicach nie ma gdzie dobrze zjeść, w większości lokali nigdy nie utrzymuje się ten sam poziom wykonania dań, czy to kebab czy restauracja, a ceny przy tym rodem z Krakowa.

W Karen od czasu zmiany właściciela podają jeden wielki syf na tym samym oleju. Nie polecam.

W Cydronie zdarzy się może jakaś dobra zupa no i czasem jakieś główne danie, jednego dnia będzie coś ok a następnego coś kompletnie zwalonego, a tanio nie jest... Kebab na górze też szału nie robi, sałaty krojone jak dla królików, duże kawały zieleniny bez smaku i zamulające, mięso gąbczaste.

W Paco wszystko zależy czy szefowa jest na miejscu. Gdy jest to zazwyczaj jest ok, dania są spoko, Gdy jej nie ma, kelnerki i kuchnia odwalają maniane, najpierw czeka się z 15 minut aż ktoś podejdzie przyjąć zamówienie, na dania czeka się po 30 minut, a w międzyczasie można posłuchać ciekawych wypowiedzi kelnerek i dowiedzieć się co się dzieje na portalach społecznościowych.
    12 4 Cytuj Zgłoś
  • 04.07.2015 - 23:28
    Mi w Paco raz podali herbatę z letnią wodą...
    Cydron za to w porządku jeśli chodzi o kawy i desery.
    6 Cytuj Zgłoś
  • 06.07.2015 - 17:52
    a jakie są Wasze odczucia po powrocie LEGENDARIO w innym miejscu
    4 7 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 07.07.2015 - 12:48
    To Legendario wróciło? Gdzie? Z jakim właścicielem?
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 07.07.2015 - 16:57
    @Endrju w miejsce dawnej Cafe Nina na Jagillońskiej k/Poczty.
    Ze współwłaścicielem poprzedniej wersji ;)
    10 1 Cytuj Zgłoś
  • 07.07.2015 - 18:41
    miejsce legendario moim zdaniem nietrafione, to już mogli uderzyć na zarabie
    3 11 Cytuj Zgłoś
  • 07.07.2015 - 20:28
    Legendario miało pycha pizze tak z 15 lat temu. Potem masakra nawet z "keczupem" jej się jeść nie dało.
    Pod nową nazwą, nie wiem co się zmieniło (Toscana) smak całkiem jak na początku. W nowym Legendario jadłem raz ale to nie to co kiedyś jak by to ująć ... "szału ni ma". W porównaniu do Camorry czy w.w. Toscany to jeszcze im dużo brakuje - chyba ktoś podchwycił nazwę i próbuje "reaktywować ja Frugo czy EB :D
    4 7 Cytuj Zgłoś
  • 11.07.2015 - 12:26
    Dziupla do której otwarta?
    3 4 Cytuj Zgłoś
  • 14.07.2015 - 12:51
    Polecam wszystkim mieszkańcom Myślenic pub "Pod Parasolkami"
    panuje tam miła i sympatyczna atmosfera i wspaniały klimat
    5 37 Cytuj Zgłoś
  • 24.07.2015 - 18:52
    czy mógłoby ktoś przesłać mi na priv nr telefonu do Vip Sponti, tego koło ronda w stonę Dobczyc?
    2 12 Cytuj Zgłoś
  • 25.07.2015 - 0:11
    nikola12 napisał/a:
    Kebab Turcja -Polecic czy nie?
    Od zawsze mój ulubiony kebab... jednak z pewnych względów coraz rzadziej tam zaglądam...
    Kiedyś zamówiłam wraz z mężem na wynos kebaby... w kebabie była zapałka..
    Inna sytuacja zamówiliśmy kebaba i tortille, miałam kawałki mięsa tłuste i nie wiem skąd KOŚĆ?!!!!!! Mój mąż nie wierzył dopóki sam swojej tortilli nie ugryzł i wyrzucił całą do kosza..
    Bardzo też nie podoba mi się zachowanie pracujących tam KOBIET, wraz z siostrą byłyśmy tam po jedzenie ok. 1 miesiąc temu i siostra poprosiła aby nie dano jej do panini kapusty pekinskiej a do zestawu kebab zamiast kapusty to surówki, Młoda dziewczyna opalona o ciemnych włosach jak na zlość dała MASĘ tej pekinskiej.. i do panini i do zestawu.
    Ostatnio dzwoniliśmy z mężem po kebab na dowóz ok 7 razy , telefon nie zostal odebrany (bylo to w poludnie maly ruch) wiec postanowilismy pojechac samochodem i wtedy zdziwieni jakie pustki zamowilismy po kebabie a telefon caly czas dzwonil i dzwonil i jedna do drugiej z dziewczyn tam pracujacych ,,nie odbierajmy"..
    A ostatnio ok tygodnia temu moj maz byl po kebaby, sobie zamowil 2 a mi 1. Mój kebab był wielkosci kajzerki!! bylo 5 malutkich kawalkow miesa..1 kukurydzy ziarnko, ani pomidora ani ogorka.. nawalone sosu i sama pekinska. Mam zdjecia na telefonie.. dodam pozniej...I Co teraz ? jak POlecic ten kebab...
    nie wiem kto pisze te komentarze, ale akurat Turcja jeszcze w miare poziom trzyma.
    Jeśli Ci nie smakowały to po co zamawiałaś tam kolejny i kolejny raz?
    czasem jak widzę klientów którzy kupują te kebaby i zachowują sie przy zakupie jakby kupowali samochód lub coś co wymaga zastanowienia kilku godzinnego, to szkoda gadać....
    7 16 Cytuj Zgłoś
  • 11.11.2015 - 16:03
    Według mnie najlepszą pizze mają w Camorra - 4 smaki sera najlepsza. Szkoda tylko że mają jeden rozmiar pizzy i nie dowożą poza Myślenice, ale wszystkie mieć nie mozna.
    A co możecie polecić na Komunię - podobno już trzeba rezerwować termin na przyszły rok...
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 11.11.2015 - 16:13
    Ania1111 napisał/a:
    Według mnie najlepszą pizze mają w Camorra - 4 smaki sera najlepsza. Szkoda tylko że mają jeden rozmiar pizzy i nie dowożą poza Myślenice, ale wszystkie mieć nie mozna.
    A co możecie polecić na Komunię - podobno już trzeba rezerwować termin na przyszły rok...
    Wątpie byś coś znalazła na przyszły rok. Takie są terminy. Mój brat, którego syn ma komunię za dwa lata już dawno ma zarezerwowany lokal. Ja osobiscie polecam restaurację Siedem smaków.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 11.11.2015 - 18:47
    właśnie tam pytałam i w steku - niestety brak terminów. Myślałam, ze jak w listopadzie zacznę szukać to wystarczy na maj, przecież to całe 7 miesięcy :(
    2 Cytuj Zgłoś
  • 11.11.2015 - 19:08
    Czy nie można chrzcin ,pierwszej komuni potraktowac duchowo, bo chyba o to przede wszystkim powinno w tym wszystkim chodzić. Małe przyjęcie dla rodziny można zrobić w domu.A tu sala roczne terminy ludzie zastanówcie się trochę nad sobą.
    12 5 Cytuj Zgłoś
  • 11.11.2015 - 21:39
    chętnie zrobiłabym w domu i zgadzam się z tym tylko, że na to nalezy miec warunki których niestety nie mam, bo mieszkam w małym mieszkaniu w bloku, a ja i mój mąż mamy wiele rodzeństwa. Więc z całym szacunkiem zanim zaczniesz oceniać, tez pomyśl, ze niektórzy nie mają wyjścia i nie moga zrobić w domu. Chcę zrobić komunię dla 15 osób w miłym miejscu, a nie małe wesele i po prostu spotkać się z rodziną. A to, ze ludzie rezerwują rok wcześniej, to jaki mam na to wpływ?
    17 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.11.2015 - 18:19
    Był już ktoś w nim, jak wrażenia ?
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.11.2015 - 19:23
    W niedziele mieliśmy zamiar zjeść obiad w "nowym Spontiuszu" ale czas oczekiwania powyżej 1 godziny przerósł nasze głodne żołądki ..
    Co do wystroju nie poda mi się to ,że po zmroku w lokalu robi się jak w "akwarium"..Przejeżdżając można prześwietlić każdego kto tam obecnie się znajduje ;p Moim zdaniem powinny być delikatne zasłonki lub rolety.Cała reszta wyszła bardzo ładnie ,życzę powodzenia ! ;)
    10 3 Cytuj Zgłoś
  • 17.11.2015 - 19:35
    a ja jestem ciekaw co na to, stary(nowy) vip sponti?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • Basia 17.11.2015 - 19:50
    a gdzie on jest?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 17.11.2015 - 20:58
    Czas oczekiwania na zamówienie dramat.
    7 Cytuj Zgłoś
  • 18.11.2015 - 16:10
    manta z pewnością nie skaczą z radości...Jednak ja uważam ,że ten lokal powinien być dawno zamknięty warunki jakie tam panują są tragiczne..;/
    11 Cytuj Zgłoś
  • 18.11.2015 - 19:28
    max1999 napisał/a:
    nie wiem kto pisze te komentarze, ale akurat Turcja jeszcze w miare poziom trzyma.
    Tjaaaa.... Kebabów nie jadam, ale trafiłam tam na marketową zapiekankę-gumiankę (a wcześniej bywały fajne, chrupiace, robione na miejscu) to wolę więcej nie sprawdzać.

8 Cytuj Zgłoś
  • 18.11.2015 - 20:43
    Ania1111 napisał/a:
    chętnie zrobiłabym w domu i zgadzam się z tym tylko, że na to nalezy miec warunki których niestety nie mam, bo mieszkam w małym mieszkaniu w bloku, a ja i mój mąż mamy wiele rodzeństwa. Więc z całym szacunkiem zanim zaczniesz oceniać, tez pomyśl, ze niektórzy nie mają wyjścia i nie moga zrobić w domu. Chcę zrobić komunię dla 15 osób w miłym miejscu, a nie małe wesele i po prostu spotkać się z rodziną. A to, ze ludzie rezerwują rok wcześniej, to jaki mam na to wpływ?
    Robiłam w mieszkaniu 50 m komunię na ponad 40 osób da się? da się . Owszem miałam fachową pomoc ,kucharza.Pokoje można tak zaaranżować że wszyscy się zmieszczą, bez ścisku. Komunia na 15 osób , na tyle robię spotkania z przyjaciółmi w miłym miejscu własnym mieszkaniu. Zdania nie zmienię.
    1 19 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2015 - 15:13
    milamorska napisał/a:
    Robiłam w mieszkaniu 50 m komunię na ponad 40 osób da się? da się . Owszem miałam fachową pomoc ,kucharza.Pokoje można tak zaaranżować że wszyscy się zmieszczą, bez ścisku. Komunia na 15 osób , na tyle robię spotkania z przyjaciółmi w miłym miejscu własnym mieszkaniu. Zdania nie zmienię.
    Nie wyobrażam sobie jak można przeszło 40 osób wsadzić do takiego mieszkania i jeszcze twierdzić że nie było ścisku?!
    Ja robiłam przyjęcie komunijne w restauracji i bardzo sobie to chwalę, bo miałam czas dla dzieci i mogłam spokojnie posiedzieć z rodziną. Pomimo sprzyjających warunków mieszkaniowych wolę zapłacić i nie musieć biegać tydzień wcześniej z zakupami i zastanawiać się w niedzielę czy pomóc dziecku z ubieraniem czy parzyć kawę dla cioci czy też rozbijać kotlety.
    Najważniejsze, zdania nie zmieniaj, pozwól każdemu na swoje własne i nie naciskaj na innych niczym akwizytor miesiąca
    24 4 Cytuj Zgłoś
  • 20.11.2015 - 19:18
    Witam co powiecie o Pizzerii na Końskim Rynku
    7 Cytuj Zgłoś
  • 20.11.2015 - 19:51
    zmieszana napisał/a:
    Witam co powiecie o Pizzerii na Końskim Rynku
    jak się nazywa? i na jakim cieście?
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.11.2015 - 19:12
    Witam !!!
    Byłem z żoną w maju tego roku w restauracji 7 smaków , jedzenie pyszne, mila obsługa ładny wystrój dania ładnie podane lecz małym minusikiem tej restauracji jest wielkość poddawanych dań ,przystawek i cena ... Kolejną restauracja która odwiedziłem była restauracja Cydron. Ta restauracja ce***** się dobrym miejscem do spędzenia późnego popołudnia przy herbacie , jedzenie średnie i ceny wyciągnięte jak z 5 gwiazdkowej restauracji. Moja kolejną restauracja jaka odwiedziłem była Oberża Wilczy Głód .. Jedzenie znakomite mila atmosfera na niedzielny obiadek z rodziną ceny wysokie ale w zamian otrzymujemy znakomite swojskie jedzenie. Pozostając na tej trasie kolejna restauracja jaką zastrzyc iłem były Krakowiacy i Górale. Wystrój tej restauracji może się podobać lub nie, kwestia gustu. Mnie się podoba, mojej kobiecie nie. Klimatyzacji nie ma lub nie daje rady, gorąco, duszno.Ceny zbytnio wygórowane, jedzenie nie smaczne : żurek sama woda dwa ziemniaki plasterek kiełbasy, zero smaku. Zupa czosnkowa woda z duza iloscia twardego sera niewiadomo jak to zjeść. Podobno ich specjałem jest golonko pieczone jakoż jestem smakoszem golonek skusiłem się na nie. Skóra spieczona nie nadająca się ukroić nożem. Smak przypominający pieczona skórę od słoniny jaka babcia piekła na wsi. Kelnerzy nie wiedzący kto jest szefem kuchni. wracając do naszego kochanego miasta następna restauracją jaką odwiedziłem był nowo otwarty Spontiusz. Tu z kolei przeszkadzała mi męcząca muzyka.Dobór repertuaru też nie zachwyca, jakiś tepy łomot po włosku, nie udało mi się zidentyfikować. Może właścicielowi się podoba, ale chyba tylko jemu.Później było tylko gorzej. Obsługa – irytująca dziewczyna, zero uprzejmości, o uśmiechu nie wspomnę. Zero wiedzy na temat potraw.Na danie należało poczekać ponad 50 minut. Sandacz był zaledwie poprawny. Słabo przyprawiony mdławy. Porcja nie zachwyciła. Generalnie – odradzam. Ostatnio jaką odwiedziłem restaurację była odmieniona Austeria Em dek w MOKIS. Bardzo dobrze zlokalizowana, czysta i schludna.Szef kuchni tworzy prze smaczne dania.Dania wysmienite,pieknie podane. Szef kuchni potrafi stworzyć cuda.Obsługa przemiła. Ceny niskie. Serdecznie polecam ta restauracje na dobre domowe obiady wraz z rodziną...
    12 22 Cytuj Zgłoś
  • 27.12.2015 - 0:31
    Byłam w il camino na Szczepana na imprezie... Obsługa ok gdyby nie DJ
    ..na tak beznadziejnej imprezie dawno nie byłam! DJ do ośrodka dla seniorów i osób gluchoniemych. Naprawdę nie dziwne ze wszyscy w Myślenicach jadą na imprezę do Krakowa! Żenujący poziom.
    12 2 Cytuj Zgłoś
  • 20.11.2016 - 3:11
    Dziś byłem w Il Camino. O ile jest to moja ulubiona restauracja w Myslnicach - zawiodłem się. Po pierwsze stoły po klientach którzy wyszli nie były posprzątane, leżały talerze i szklanki po napojach dość długo i nie wiedzieliśmy gdzie można siąść bo wszytko wyglądało na zajęte. Po drugie i najważniejsze baaaardzo długo czekaliśmy na obsługę. Długo po nas weszły dwa małżeństwa w średnim wieku i od razu podbiegła do nich kelnerka, my natomiast zostaliśmy olani i czekaliśmy na kogokolwiek grubo ponad 20 minut. Na tym tle zaskoczył mnie Cydron gdzie obsługa bardzo często podchodzi, pyta, ale nie jest przy tym nachalna. Na szczęście Il Camino uratowała Pani w krótkich rudych włosach, które wzięła nasz stolik i swoim podejściem i uśmiechem rozładowała sytuację, więc dla niej brawa. Jedzenie i drinki jak zwykle bardzo dobre więc pod tym względem wszystko OK i tylko z tego względu Il Camino otrzymało ode mnie kredyt zaufania do następnej wizyty.
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • Paweł Kęsek 10.12.2016 - 17:03
    CYDRON - czy ktoś mógłby usunąć ze stolików te świeczniki w których powkładane są wkłady do zniczy ? Uważam, że jest to lekkie przegięcie. Wymienić je chociaż na zwykłe świece :(
    Słabo to wygląda.

Pozdrawiam.
    9 Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2017 - 22:30
    Co myślicie?
    Warto sie wybrać?
    3 14 Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2017 - 19:43
    A gdzie to jest ?
    Można coś bliżej na ten temat ? ;-)
    3 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach