Forum » Myślenice

Wybory Samorządowe 2018

  • Beata 2 wrz 2018
    max1999 napisał/a:

    Zle to ujął, karierowicze tacy jak SZ..nie zaczynają pracy ani miesiąc przed wyborami ani miesiąc po, tylko oni startują wszędzie gdzie się da miesiąc przed, a miesiąc po obejmują stanowisko, które się "ostało".
    Wole takiego giermka niż giermka Prezesa Kaczyńskiego, który patrzy tylko na władze....

    A giermek Ostrowskiego to nie karierowicz, dodatkowo zdradzający własne ugrupowanie?
    Niektórzy jak widać dla kariery posuną się nawet do takich rzeczy. Dla mnie samo to, przekreśla tego pana na starcie.

    27 36 Cytuj
  • 3 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    A giermek Ostrowskiego to nie karierowicz, dodatkowo zdradzający własne ugrupowanie?
    Niektórzy jak widać dla kariery posuną się nawet do takich rzeczy. Dla mnie samo to, przekreśla tego pana na starcie.

    Nick bagietka, to kilka osób ze sztabu PiS, piszących pod tym nickiem. Dlatego często odpowiadają niewłaściwej osobie.

    32 15 Cytuj
  • 3 wrz 2018

    czy jest już jakiś oficjalny plan kandydujących??
    czy będą same ogólniki jak do tej pory ??
    Jedyne co widziałem to , że Halek obiecuje tańszą wodę (z czym zgadzaja się radny Suder - więc nie ważne kto wygra woda będzie tańsza ) czyli tę obietnice liczymy na remis :D

    12 3 Cytuj
  • 4 wrz 2018

    Na mieście słychać nowy dow*****.
    "Kto jest lepszy Halek czy pralka automatyczna?"
    Pralka, bo ma własny program.

    30 20 Cytuj
  • 4 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    A giermek Ostrowskiego to nie karierowicz, dodatkowo zdradzający własne ugrupowanie?
    Niektórzy jak widać dla kariery posuną się nawet do takich rzeczy. Dla mnie samo to, przekreśla tego pana na starcie.

    Widzę, że Pani nie zaprzecza, że giermek jest giermkiem.
    Ciekawe co wg Pani poseł Szlachetka powinien powiedzieć swoim wyborcom, których miał reprezentować w Sejmie. Kadencja nie dobiegła końca, a on ucieka, w dodatku na niższe stanowisko. Zazwyczaj jest odwrotnie - pnąć powinno się do góry. Dla mnie uciekanie ze stanowiska, na które wybrała go część społeczeństwa też powinno przekreślać na starcie.

    23 6 Cytuj
  • 4 wrz 2018
    taki_gość napisał/a:

    Na mieście słychać nowy dow*****.
    "Kto jest lepszy Szlachetka czy pralka automatyczna?"
    Pralka, bo ma własny program.

    16 14 Cytuj
  • Beata 5 wrz 2018
    kibic111 napisał/a:

    czy jest już jakiś oficjalny plan kandydujących??
    czy będą same ogólniki jak do tej pory ??
    Jedyne co widziałem to , że Halek obiecuje tańszą wodę (z czym zgadzaja się radny Suder - więc nie ważne kto wygra woda będzie tańsza ) czyli tę obietnice liczymy na remis :D

    Pan Halek obiecuje tańszą wodę? Chcą obniżyć cenę, którą wcześniej Pan Ostrowski podniósł?
    Śmiesznie to brzmi.

    bono napisał/a:

    Nick bagietka, to kilka osób ze sztabu PiS, piszących pod tym nickiem. Dlatego często odpowiadają niewłaściwej osobie.

    zapewne ;)

    cojestdoktorku napisał/a:

    Kadencja nie dobiegła końca, a on ucieka, w dodatku na niższe stanowisko. Zazwyczaj jest odwrotnie - pnąć powinno się do góry. Dla mnie uciekanie ze stanowiska, na które wybrała go część społeczeństwa też powinno przekreślać na starcie.

    To raczej podważa wypowiadaną tutaj teorię karierowiczowstwa. Nie sądzi Pan?
    Może nie ucieka ale tylko zdał sobie sprawę, że wyżej kontakty już zdobył a teraz na stanowisku bliższym mieszkańcom będzie mu je łatwiej wykorzystać dla dobra gminy?

    13 25 Cytuj
  • 5 wrz 2018

    Wreszcie dobra wiadomość. Do ogłoszenia swojego startu w wyborach szykuje się trzeci kandydat.
    Mężczyzna ok 45 lat, bezpartyjny, zajmuje kierownicze stanowisko od kilkunastu lat w jednostce powiatowej.
    Moim zdaniem najlepszy z całej trójki.

    12 9 Cytuj
  • 5 wrz 2018

    Radio Erewań donosi

    trzezwomyslacy napisał/a:

    Wreszcie dobra wiadomość. Do ogłoszenia swojego startu w wyborach szykuje się trzeci kandydat.
    Mężczyzna ok 45 lat, bezpartyjny, zajmuje kierownicze stanowisko od kilkunastu lat w jednostce powiatowej.
    Moim zdaniem najlepszy z całej trójki.

    7 7 Cytuj
  • 5 wrz 2018
    taki_gość napisał/a:

    Radio Erewań donosi

    Czyżby cieplutko się zrobiło kiedy pojawił się trzeci, najlepszy kandydat.

    9 8 Cytuj
  • 5 wrz 2018

    W jednostce powiatowej i bezpartyjny? Dobry żart...

    12 2 Cytuj
  • 5 wrz 2018

    Poszukajcie sobie dzisiejszego briefingu prasowego Powiatu oraz dyrekcji Szpitala zwłaszcza od 11 min a zobaczycie cała prawdę o dofinansowaniu Szpitala przez posła Szlachetkę.
    Może tam też jest kandydat......

    22 4 Cytuj
  • 5 wrz 2018

    10 min 30 sec.
    Prawda o dofinansowaniu od Posła Szlachetki, Kurowskiego i innych działaczy PISu

    https://www.myslenice-itv.pl/zamieszanie-wokol-modernizacji-oddzialu-zakaznego-myslenickiego-szpitala-briefing-prasowy/

    16 6 Cytuj
  • 5 wrz 2018

    A to pierwszy raz tak robi Szlachetka ze sie dopina pod coś?...to jego standardowa procedura, ważne żeby polubienia na FB się zgadzały...

    18 6 Cytuj
  • 5 wrz 2018
    trzezwomyslacy napisał/a:

    Wreszcie dobra wiadomość. Do ogłoszenia swojego startu w wyborach szykuje się trzeci kandydat.
    Mężczyzna ok 45 lat, bezpartyjny, zajmuje kierownicze stanowisko od kilkunastu lat w jednostce powiatowej.
    Moim zdaniem najlepszy z całej trójki.

    ja tam mam złe doświadczenia z tymi bezpartyjnymi w samorządach :-)

    9 8 Cytuj
  • 6 wrz 2018

    Ja tam uważam, że jak jest już ta prawdziwa demokracja, to jedna partia powinna brać wszystko. Czyli wybór przedstawicieli, do sejmu i suweren bierze wszystko.
    Obsadza prezydenta, rząd, wójtów burmistrzów, itd. , prezesów spółek skarbu państwa, i ma wolną władzę może upaństwowić bank albo sprywatyzować państwową spółkę. Może wypowiedzieć wojnę i zmieniać umowy międzynarodowe, zmienić bieg autostrad ,
    może też wprowadzić wszystkie dni miesiąca pracujące, albo albo na odwrót, co drugi dzień święto kościelne.

    13 9 Cytuj
  • 6 wrz 2018
    bono napisał/a:

    Ja tam uważam, że jak jest już ta prawdziwa demokracja, to jedna partia powinna brać wszystko. Czyli wybór przedstawicieli, do sejmu i suweren bierze wszystko.
    Obsadza prezydenta, rząd, wójtów burmistrzów, itd. , prezesów spółek skarbu państwa, i ma wolną władzę może upaństwowić bank albo sprywatyzować państwową spółkę. Może wypowiedzieć wojnę i zmieniać umowy międzynarodowe, zmienić bieg autostrad ,
    może też wprowadzić wszystkie dni miesiąca pracujące, albo albo na odwrót, co drugi dzień święto kościelne.

    Widać Bono że z pojęciem Demokracja u Ciebie "na bakier". Skończ Waść, wstydu oszczędź...

    8 12 Cytuj
  • 6 wrz 2018
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Widać Bono że z pojęciem Demokracja u Ciebie "na bakier". Skończ Waść, wstydu oszczędź...

    Wpisuję się tylko w działalność PiS i próbuję ją zrozumieć, również PiS idoli.

    14 9 Cytuj
  • 6 wrz 2018
    bono napisał/a:

    Wpisuję się tylko w działalność PiS i próbuję ją zrozumieć, również PiS idoli.

    Rozmawiamy o ostatnich dwóch latach czy od działalności w 1991 roku?

    6 12 Cytuj
  • adzygmunt 6 wrz 2018

    Bono... zapomniałeś o zmianie nurtu rzeki. Pod górę nie byłoby powodzi!!!

    10 5 Cytuj
  • 6 wrz 2018

    Ja jako trzeci kandydat obiecuję dwie linie metra ! Z Górniewsi na Dólniewieś ze stacją na Końskim Rynku i z Zarabia na Tarnówkę ze stacją ..... też na Końskim Rynku .Bilety dla mieszkańców GRATIS

    15 4 Cytuj
  • 7 wrz 2018
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Rozmawiamy o ostatnich dwóch latach czy od działalności w 1991 roku?

    No oczywiście o dyktaturze od 1991, raz był dyktat Bieleckiego później Olszewskiego, dalej Pawlaka, Suchockiej z Rokitą i Goryszewskim, ponownie Pawlaka, później Oleksego i Cimoszewicza, następnie Buzeka, Milera, Belki po nich Marcinkiewicza, Kaczyńskiego a na końcu Donalda Tuska.
    I ten ostatni to był prawdziwy dyktator, był suwerenem przez dwie kadencje, ale Bruksela chciała nas wyzwolić od dyktatury i powołała go na dyktatora Unii Europejskiej.
    I do teraz tak tyranizuje UE, że ta musi przyjmować ludzi z całego świata, a Tusk ma udziały w mafiach przemytniczych. Od każdego uchodźcy ma 10$, tak że jego rywalizacja z Putinem o najbogatszego człowieka globu, nabiera tempa.

    Od tej 24 letniej dyktatury, wyzwolił nas rząd PiS, który to dopiero rząd powiedział nam jak mamy myśleć. I to że powiedział nam prawdziwą prawdę, nie ma wątpliwości bo to rząd tylko polityków wyklętych, których dopiero teraz dopuszczono do władzy (dzięki UE, która zabrała stąd Tuska)
    A wyklęci z PiS zrobili prawdziwą prasę, radio, TVP, zbudowali banki Orlen, PGE, PGZ, Polską Miedź autostrady, gazoport, odbudowali potęgę kościoła a z USA gaz i F16 i wzorem szlachty polskiej zaprosili obcą armię do kraju i wybrano nowy protektorat dużo lepszy niż rosyjski i brukselski, teraz mamy pewny protektorat USA.
    Wszystko to w jedyne dwa lata.

    ps.
    na dyktat i protektorat UE było ogłoszone referendum,
    zaś na zaproszenie obcej armii do suwerennego kraju takiej zgody narodu nie było.
    Żaden wolny naród dobrowolnie podległości nie wybiera a my to zrobiliśmy przyjmując protektorat USA.

    16 13 Cytuj
  • 7 wrz 2018

    18 kwietnia 2007 w ratuszu w Cardiff (w trakcie rządów PiS) Polska i Ukraina zostały wybrane na organizatora w 2012 r Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.
    Zaraz po tym wyborze, Jarosław Kaczyński podał gabinet do dymisji 5 listopada 2007, czyniąc to dwukrotnie – przed prezydentem RP i na forum Sejmu w dniu pierwszego posiedzenia Sejmu VI kadencji.

    Kaczyński nie miał głowy jak zbudować stadiony i autostrady do nich prowadzące. Nie było też portów lotniczych i dworców kolejowych odpowiednich do przemieszczania się dziennikarz i kibiców.
    Obśmiewanie później nowej ekipy, której podrzucono kókółcze jajko trwało aż do pierwszego dnia rozpoczęcia mistrzostw.

    Dziennikarze ze świata którzy przyjechali na otwarcie mistrzostw pisali, że Camp Nou - FC Barcelona i włoskie stadiony przy polskich to staruszki wymagające ponownego zbudowania.

    17 10 Cytuj
  • 7 wrz 2018
    bono napisał/a:

    No oczywiście o dyktaturze od 1991, raz był dyktat Bieleckiego później Olszewskiego, dalej Pawlaka, Suchockiej z Rokitą i Goryszewskim, ponownie Pawlaka, później Oleksego i Cimoszewicza, następnie Buzeka, Milera, Belki po nich Marcinkiewicza, Kaczyńskiego a na końcu Donalda Tuska.
    I ten ostatni to był prawdziwy dyktator, był suwerenem przez dwie kadencje, ale Bruksela chciała nas wyzwolić od dyktatury i powołała go na dyktatora Unii Europejskiej.
    I do teraz tak tyranizuje UE, że ta musi przyjmować ludzi z całego świata, a Tusk ma udziały w mafiach przemytniczych. Od każdego uchodźcy ma 10$, tak że jego rywalizacja z Putinem o najbogatszego człowieka globu, nabiera tempa.

    Od tej 24 letniej dyktatury, wyzwolił nas rząd PiS, który to dopiero rząd powiedział nam jak mamy myśleć. I to że powiedział nam prawdziwą prawdę, nie ma wątpliwości bo to rząd tylko polityków wyklętych, których dopiero teraz dopuszczono do władzy (dzięki UE, która zabrała stąd Tuska)
    A wyklęci z PiS zrobili prawdziwą prasę, radio, TVP, zbudowali banki Orlen, PGE, PGZ, Polską Miedź autostrady, gazoport, odbudowali potęgę kościoła a z USA gaz i F16 i wzorem szlachty polskiej zaprosili obcą armię do kraju i wybrano nowy protektorat dużo lepszy niż rosyjski i brukselski, teraz mamy pewny protektorat USA.
    Wszystko to w jedyne dwa lata.

    ps.
    na dyktat i protektorat UE było ogłoszone referendum,
    zaś na zaproszenie obcej armii do suwerennego kraju takiej zgody narodu nie było.
    Żaden wolny naród dobrowolnie podległości nie wybiera a my to zrobiliśmy przyjmując protektorat USA.

    Bono, ja o chlebie Ty o niebie.
    Poprawki w "Małej Konstytucji" wnioskował "Bolek" Elektryk - dlatego teraz tak broni tej "swojej" konstytucji. A nie zapominaj że zupełnie zmienioną formę prawną uchwalono za niejakiego Aleksandra "Filipińskiego" który to Aleksander nie zapomniał również o zasługach w dzieleniu narodu i podpisał Konkordat. Ustalali wszystko pod siebie bo byli znów u władzy więc społeczeństwo mogło im "naskoczyć", zresztą i tak "swoi" poszli na referendum i zagłosowali.
    Myślisz że 52% frekwencja w referendum konstytucyjnym to sukces? A jednak! Bo do tej pory jadą na tej Konstytucji takie steropiany jak wspomniany przez Ciebie Tusk.
    Ciekawe Bono że Ci tak nie przeszkadza zależność Polski od GAZPromu czy rosyskiej ropy a przeszkadza Ci amerykański kontyngent wojskowy? Przecież walczyliśmy z nimi ramięw ramie w Afganistanie prawda? A może byli to Rosjanie? Bo już tak namieszałeś że sam nie wiem...

    6 11 Cytuj
  • 7 wrz 2018
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Bono, ja o chlebie Ty o niebie.
    Poprawki w "Małej Konstytucji" wnioskował "Bolek" Elektryk - dlatego teraz tak broni tej "swojej" konstytucji. A nie zapominaj że zupełnie zmienioną formę prawną uchwalono za niejakiego Aleksandra "Filipińskiego" który to Aleksander nie zapomniał również o zasługach w dzieleniu narodu i podpisał Konkordat. Ustalali wszystko pod siebie bo byli znów u władzy więc społeczeństwo mogło im "naskoczyć", zresztą i tak "swoi" poszli na referendum i zagłosowali.
    Myślisz że 52% frekwencja w referendum konstytucyjnym to sukces? A jednak! Bo do tej pory jadą na tej Konstytucji takie steropiany jak wspomniany przez Ciebie Tusk.
    Ciekawe Bono że Ci tak nie przeszkadza zależność Polski od GAZPromu czy rosyskiej ropy a przeszkadza Ci amerykański kontyngent wojskowy? Przecież walczyliśmy z nimi ramięw ramie w Afganistanie prawda? A może byli to Rosjanie? Bo już tak namieszałeś że sam nie wiem...

    Widzę, że PiS naprawia krzywdy i błędy z całej historii Polski.
    Jak PiS pokonał komunę, to dlaczego Kaczyński nie został prezydentem i z bliźniakiem nie budowali kraju, przecież mógł startować w wyborach i pewnie startowali razem w niejednych, tylko ich nikt nie chciał.
    Jeżeli Tymiński zagrażał Wałęsie to nie mógł to zrobić taki umnyj Kaczyński?
    To naraz nabrali oleju do głowy jak się wygrywa wybory?
    A może byli w tamtym czasie na uchodźstwie, może ich postkomuna internowała, zabraniali im walczyć o władzę?

    Co do Gazpromu, pamiętam że mieliśmy wybór albo oni albo.......
    Co do walki ramę w ramię to z Rosjanami tak zdobywaliśmy Berlin...

    Zapytaj obywateli państw w których stacjonują wojska USA, jak bardzo ich się chcą pozbyć, tylko że USA nie ma ochoty od nich wychodzić.
    Byłem w Norymberdze na spotkaniu polonijnym i do lokalu wszedł czarny żołnierz USA. Nastała cisza i po gestach pojednania żołnierz opuścił lokal. Oni tak mają rzekł polski Niemiec (od wojny) do mnie, trzeba spokojnie i on wyjdzie.
    Zaś gospodyni Niemka u której mieszkałem, twierdziła że to jest okupacja.

    ps.
    PiS tak takim jak ty w mózgach pie..olą, jak mnie teraz sąsiad, że ja źle urządziłem 15 lat temu mieszkanie, a on teraz swoje buduje i robi to super a nie spieprzy tak jak ja.
    A ja mu mówię jakie ja miałem instrumenty w tedy a on , że to nie ma znaczenia, bo jego mieszkanie będzie na 100 lat.

    13 9 Cytuj

Odpowiedz