Forum » Myślenice

Wybory Samorządowe 2018

  • 27 wrz 2018

    Jak ta Pani może twierdzić, że jest bezpartyjna!!! Przecież wraz mężem Bartkiem Ambrożym działała w Nowoczesnej, tam bardzo się udzielała wspierając swojego męża jako kandydata na posła z ramienia Nowoczesnej a dzisiaj twierdzi iż jest bezpartyjna. Jednak niektórzy mają krótką pamieć.

    32 10 Cytuj
  • mirek@ 27 wrz 2018
    marek1975 napisał/a:

    Jak ta Pani może twierdzić, że jest bezpartyjna!!! Przecież wraz mężem Bartkiem Ambrożym działała w Nowoczesnej, tam bardzo się udzielała wspierając swojego męża jako kandydata na posła z ramienia Nowoczesnej a dzisiaj twierdzi iż jest bezpartyjna. Jednak niektórzy mają krótką pamieć.

    hahah w innym temacie naublizales administratorowi a tutaj ci posta przeniesli... ciekawe czy cie bedzie stac na slowo przepraszam.

    co do tematu - kandydatka jest bez szans

    13 4 Cytuj
  • 27 wrz 2018

    Nik nikomu nie ubliżał, a post pojawił się w innym dziale dopiero po napisaniu drugiego posta o usuwaniu niewygodnych wpisów.

    7 5 Cytuj
  • Beata 27 wrz 2018

    Obserwując hucpiarstwo Nowoczesnej w Sejmie, trzeba być naprawdę nieźle przekręconym i zmanipulowanym by się z tym czymś identyfikować. Chyba, że to jest jakiś nieokreślony jeszcze stan chorobowy. Może WHO powinno się zastanowić czy nie należy umieścić ojkofobii na listę chorób psychicznych?

    10 36 Cytuj
  • 27 wrz 2018

    I Pani mi powie ze ja Panią szufladkuje jak takie wpisy tu czytam....to jest dopiero stan chorobowy

    22 3 Cytuj
  • 27 wrz 2018

    max1999, to nie stan chorobowy. To etacik w pisowskiej trollowni.

    Bagietka napisał/a:

    Zdjęcie nie kłamie. Zrobione zostało w Myślenicach na parkingu pod wyciągiem jakieś 5 lat temu.
    Ale tak jak napisałam wyżej. Mój profil jest moją sprawą a Twoje czepialstwo świadczy jedynie o braku argumentów w rozmowie :)

    W czasach tak rozbudowanych wyszukiwarek internetowych sprawdzić to nie jest problemem.
    Zdjęcie pochodzi stąd: https://mackei.flog.us/wpis/7794480/jesienna-dziewczyna

    i jak twierdzi jego autor zostało zrobione w Białymstoku.
    zdjecie

    24 2 Cytuj
  • 27 wrz 2018

    aleex - good job !

    Bagietka PISBOCIE ile dostajesz za wpis ?

    32 6 Cytuj
  • 27 wrz 2018

    Haha to by bylo na tyle w kwesti komentarzy.

    23 3 Cytuj
  • 27 wrz 2018

    Lukaszz - dzięki. Choć ja nie wiem, czy taki good. Raczej efekt mojego zniesmaczenia tym, że wątek o wyborach ciągną konta stworzone po to, żeby pluć na przeciwników politycznych.

    Ja uznaję prawo każdego człowieka do własnych poglądów - są forumowicze, którzy przy okazji będą obstawać przy PiSie. Są i tacy, którzy od x-miesięcy wypowiadają się przeciw. I to jest ok, forum jest przestrzenią do dyskusji, nawet ostrej. Ale, k**** ***, przy wyborczych okazjach namnożyło nam się "mieszkańców" których interesują tylko wybory, a nie interesuje poziom działalności szpitala i zatłoczone busy. Ż-E-N-A-D-A. Co więcej, mam pełną świadomość, że jak w grach komputerowych - za każdego ustrzelonego wylezie kolejnych dwóch. Trzeba tylko poszukać skąd ukraść kolejne foto.

    Poczytajcie ten wątek. Zamiast dyskusji o programach i możliwościach kandydatów, mamy dyskusję w stylu "Cukier podrożał". "Może i podrożał, ale w Ameryce biją murzynów".

    Wcale się nie dziwie, że większość ludzi nie chce mieć nic wspólnego z polityką, nawet lokalną. Skoro zagrania na poziomie muł, bagno i dwie fury gnoju dotarły już nawet do MCE City.

    Wierzycie w klikany sondaż wyborczy? Bagietka, za taka wtopę, będzie musiała sto razy zrestartować router i nabijać procenty swojemu pryncypałowi. No i stworzyć jakąś Hanię z Dolnej Wsi, żeby mieć opcję wklejania przygotowanych przez sztabowców materiałów.

    Cóż, pozostaje życzyć wszystkim owocnych rozkminów, zastanówcie się dobrze czy chcecie się dokładać do pensji takich wytworów piekarniczych.

    27 1 Cytuj
  • Beata 28 wrz 2018

    Ale mam z Was chłopaki ubaw :)
    Wstałam do pracy i patrzę a tu akcja "FOTKA BAGIETKI" po przerwie technicznej na portalu :)
    Chłopcy, zgrupowali się w "siłę" i wystartowali do konkursu na detektywa na miarę bohatera Philipa Marlowa z książki Chandlera w dziedzinie poszukiwaczy "dziewczyny ze zdjęcia".

    Biedni "detektywi", nie wzięli jednak głównego, kluczowego elementu, który błędnie przyjęli za pewnik a mianowicie tego, że na tym forum, w tej niewielkiej mieścinie, w której prawie każdy zna twarz każdego mieszkańca, praktycznie nikt nie ma ochoty ni celowości w dzieleniu się swoimi poglądami politycznymi pod WŁASNĄ sylwetką. Uwierzyli, że kiedyś napisałam, że to moje zdjęcie z parkingu i to im wystarczyło :) Ehhh, z Was tacy sami detektywi jak politycy.

    Ci biedni chłopcy-detektywi właśnie udowodnili, że Bagietka TAK SAMO JAK ONI SAMI, nie miała ochoty na pokazywanie swojej "facjaty" i tym samym z tegoż powodu stała się Trollem Pisowskim.
    Chłopcy, gdzie Wasze zdjęcia profilowe?
    Jeżeli chcecie coś udowadniać to proszę bardzo, niech każdy z Was w dniu dzisiejszym wrzuci swoje aktualne zdjęcie i wreszcie nie wstydzi się swoich osobistych poglądów politycznych. Rzucam wyzwanie. Kto podniesie rękawicę? Może Pan Urbański, niech rozpocznie? Co Wy na to?

    Tak macie rację i szczerze pisząc, dziwię się, że byliście tak naiwni i myśleliście, że Bagietka jako jedyna będzie tutaj pisać pod własną podobizną, gdy cała reszta to przecież Trolle, bez twarzy.

    I uprzedzam od razu, że fotka z mojego profilu nie jest już niczyją własnością intelektualną, gdyż wrzucona w sieć, stała się fotką publiczną a wszystko przez jeden z portali, który ją upublicznił i zrobił z niej "przycisk do klikania"
    https://samequizy.pl/ktora-postacia-ze-swiata-wedlug-kiepskich-jestes-dla-dziewczyn/

    aleex, detektywie co z twoim zdjęciem profilowym? Może Lukaszz i bara? A może max1999.
    Podniesiecie rękawicę czy tylko na tyle Was stać?

    Doprawdy się ubawiłam setnie :)

    PS. Nigdzie nie znikam. Jestem i zostaję.
    Chętnie zrobię dla was konkurs na ewentualne inne moje zdjęcie profilowe jak to się Wam już znudziło. Chcecie?
    A jak jeden z drugim wie, gdzie się należy zgłaszać po pieniądze za aktywność polityczną w sieci to chętnie skorzystam. Parę złotych przygarnę jak dają ;)

    aleex napisał/a:

    max1999, to nie stan chorobowy. To etacik w pisowskiej trollowni.

    i jak twierdzi jego autor zostało zrobione w Białymstoku.

    Strasznie długo Ci to zajęło. Identyfikacja osoby ze zdjęcia to minuta.
    Jesteś więc naszym forumowym, troszeczkę "zapóźnionym" detektywem Poirot :)

    8 35 Cytuj
  • 28 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Zdjęcie nie kłamie. Zrobione zostało w Myślenicach na parkingu pod wyciągiem jakieś 5 lat temu.
    Ale tak jak napisałam wyżej. Mój profil jest moją sprawą a Twoje czepialstwo świadczy jedynie o braku argumentów w rozmowie :)

    Przypomnę wypowiedź powyżej. Ktoś tu kłamie yyy zmienia wersję :-)

    25 4 Cytuj
  • Beata 28 wrz 2018
    Lukaszz napisał/a:

    Przypomnę wypowiedź powyżej. Ktoś tu kłamie yyy zmienia wersję :-)

    Już o tym pisałam wyżej. Nic nowego nie wniosłeś do rozmowy. Doczytaj. Masz z tym problem to najpierw sam się zidentyfikuj. Wtedy porozmawiamy na tematy zweryfikowanych z nazwiska, imienia i aktualnego zdjęcia profili na tym forum.
    Wymagasz od innych prawdziwego zdjęcia a sam z kolegami masz z tym problem?

    5 29 Cytuj
  • 28 wrz 2018

    Jest tylko jeden problem lepiej nie miec zdjecia niz miec nie swoje poczytaj o używaniu zdjecia bez zgody autora itp. To sie dowiesz ze jest to karalne.

    29 3 Cytuj
  • 28 wrz 2018
    max1999 napisał/a:

    Jest tylko jeden problem lepiej nie miec zdjecia niz miec nie swoje poczytaj o używaniu zdjecia bez zgody autora itp. To sie dowiesz ze jest to karalne.

    Z wyjątkiem jak zaznaczysz małym druczkiem na zdjęciu że jest to "grafika fotomontaż i satyra polityczna"...

    9 5 Cytuj
  • Beata 28 wrz 2018
    max1999 napisał/a:

    Jest tylko jeden problem lepiej nie miec zdjecia niz miec nie swoje poczytaj o używaniu zdjecia bez zgody autora itp. To sie dowiesz ze jest to karalne.

    Ty też masz problemy z czytaniem? Miałam nadzieję, że jasno i "wyraziście" nawet dla zwykłego laika, udowodniłam, że to zdjęcie pochodzi z otwartych zasobów internetowych i jest zwykłym przyciskiem (buttonem) na ogólnodostępnym portalu społecznościowo quizowym (link wkleiłam wcześniej) a jak każdy tego typu portal w regulaminie rejestracyjnym ma zapis o zrzeczeniu się przez wstawiającego zdjęcia, praw autorskich. Podobnie jak Facebook. Myślę, że kolega o tym wie ;)

    Moje wykorzystanie ma wyłącznie charakter prywatny i osobisty (zwykły avatar) ale jeżeli wystąpi ktoś z roszczeniem i udowodni, że jest autorem zdjęcia to nie widzę problemu z usunięciem.
    Jeżeli udostępnienie wykracza poza zakres prywatny i osobisty czyli dochodzi do czerpania korzyści majątkowych, trzeba zrobić rozeznanie, kto posiada prawa autorskie do zdjęcia, a także kto jest na zdjęciu przedstawiony i z tymi osobami zawrzeć odpowiednie umowy na korzystanie z tych materiałów.

    Myślę, że wyjaśniłam to wystarczająco prosto ;)

    Ale w sumie możliwe, że pomyślę nad zmianą avatara na coś co na takich jak niektórzy tutaj, zadziała bardziej "mobilizująco" ;)

    Ale to dopiero w domku.

    2 24 Cytuj
  • Beata 28 wrz 2018

    Jak to Platforma z Nowoczesną nawet u siebie potrafią machloje robić. Dla nich Konstytucja jest tyle warta ile osobiste partyjne zyski. Budka, wielki obrońca Konstytucji :)

    Skandal w Gliwicach. PO i Nowoczesna pozmieniały listy wyborcze
    W Gliwicach aż wrze. Po ujawnieniu list wyborczych Koalicji dla Gliwic Zygmunta Frankiewicza i Koalicji Obywatelskiej okazało się, że poseł Borys Budka i posłanka Marta Golbik zmienili kandydatów na listach.
    Po wielu miesiącach ustaleń udało się ułożyć listy wyborcze kandydatów Nowoczesnej i Platformy w ramach powołanej na szczeblu krajowym Koalicji Obywatelskiej. Dokumenty trafiły do pełnomocnika wyborczego, a potem miały zostać złożone w Państwowej Komisji Wyborczej.

    Jak ujawniają "Nowiny Gliwickie", w ostatniej chwili poseł Borys Budka i posłanka Marta Golbik zmienili kandydatów na listach. Pojawiły się nowe nazwiska, a zniknęły te, pod którymi podpisali się ze swoim poparciem mieszkańcy.

    Bulwersujące jest również to, że osoby najbardziej zainteresowane dowiedziały się o zmianie już po rejestracji list. Nie mogli już zareagować. - Naruszono nasze konstytucyjne prawo - mówią Nowinom Katarzyna Janus, Natalia Wójcik i Ewa Lutogniewska, których nazwiska usunięto.

    Niektórzy dostali tylko lakonicznego smsa, że nie ma ich na liście. Inni dowiedzieli się, odbierając maila. Dopiero 21 września o ich nowym kształcie, oficjalnie, poinformował poseł Budka.

    Ujawniono, że istniały dwie listy. Tę, którą otrzymała Państwowa Komisja Wyborcza, przygotowano w ostatniej chwili. Katarzyna Janus z Nowoczesnej uważa, że zachowanie posłów PO jest niedopuszczalne i haniebne. - Nieuczciwe nie tylko wobec kandydatów, własnych struktur i koalicjanta, ale przede wszystkim wobec gliwiczan, którzy podpisali listy poparcia dla konkretnych osób - komentuje.

    Sprawę roszad na listach kandydatów w wyborach opisały "Nowiny Gliwickie".

    https://wiadomosci.wp.pl/skandal-w-gliwicach-po-i-nowoczesna-pozmienialy-listy-wyborcze-6300181518624897a

    Źródło bezpośrednie

    https://www.nowiny.gliwice.pl/w-gliwicach-burza-wokol-wyborow-ujawniamy-kulisy-wycinania-kandydatow-z-list

    7 29 Cytuj
  • Andrzej 28 wrz 2018
    Lukaszz napisał/a:

    Przypomnę wypowiedź powyżej. Ktoś tu kłamie yyy zmienia wersję :-)

    Normalka w polityce, zwłaszcza w wydaniu obecnie rządzących.
    Pamiętaj! Jak cię złapią za rękę, mów, że to nie Twoja ręką.

    24 Cytuj
  • 28 wrz 2018

    Ludzie a po co wy z tą pisowska bagietką rozmawiacie ??? Ich po prostu trzeba ignorować i obchodzić jak coś śmierdzącego a uważać, żeby nie wdepnąć..... Jest tu dość ciekawych ludzi z którymi można dyskutować, sprzeczać się, wymieniać poglądy itp....

    27 5 Cytuj
  • 29 wrz 2018

    Kiedyś ktoś mi powiedział tak, nie pozwól,żeby ktoś swoją rozmową sprowadził Cię do swojego poziomu bo doświadczeniem Cię pokona.

    18 2 Cytuj
  • Beata 29 wrz 2018
    bara napisał/a:

    Kiedyś ktoś mi powiedział tak, nie pozwól,żeby ktoś swoją rozmową sprowadził Cię do swojego poziomu bo doświadczeniem Cię pokona.

    O jakim poziomie piszesz? Przeszkadza Ci, że ktoś wreszcie w momencie przedwyborczym pisze, że nie podoba mu się robienie "w wała". Śmieci miały być najtańsze w Małopolsce bo będziemy je mieć na miejscu. Woda najtańsza bo mamy jako miasto do tego warunki a mamy najdroższy abonament?

    Wybory to właśnie czas w którym bezlitośnie ocenia się władzę. Jak nie my ją będziemy punktować za obietnice to kto?

    7 28 Cytuj
  • 29 wrz 2018

    Forum jest po to,żeby każdy wyrażał swoje poglądy,przekonania. Spotykam się dopiero pierwszy raz z taką osobą jak Ty,która pisze ,ze celuje wyżej. Dajesz mi odczucie,ze jestem nikim. Sorry ale tak jest. Masz swoje poglady to dobrze ale nie sprowadzają nikogo do tego,żeby myślał jak Ty. IQ to sposób pisania a nie to co piszesz. To jest moje zdanie

    22 1 Cytuj
  • 29 wrz 2018

    A jeżeli ktoś jest przeciw PiS to też ma prawo wyrażać swoje zdanie.

    22 1 Cytuj
  • Beata 29 wrz 2018

    Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, ale dlaczego ktoś ma drugiego obrażać chociażby wyzywaniem od trolli? Wielkie oburzenie, że ktoś kogo tak się wyzywa, zmienia podejście do rozmówcy?
    Nie wiem czy zwróciłaś uwagę a jak nie, to może zwróć, kto pierwszy zaczął obrazanie personalne współrozmówcy.
    Na pewno nie ja, bo to nie jest mój styl.

    Poglądy można atakować w każdy sposób ale nie ludzi.

    3 31 Cytuj
  • 29 wrz 2018

    Tu masz rację.

    3 3 Cytuj
  • Beata 29 wrz 2018

    Widać, nie dla wszystkich ta racja jest taka oczywista i tutaj widać właśnie całą tą hipokryzję niektórych.
    My mamy prawo do wyrażania swoich poglądów. Nie bójmy się ich wyrażać. Mamy nawet obowiązek ale jak ktoś "przyjdzie" i zacznie nasze poglądy punktować (poglądy, nie osoby) to zmasowany atak bo musi to być troll.

    zdjecie

    5 36 Cytuj

Odpowiedz