Forum » Myślenice

Zdrowie

  • 2 lis 2018

    Mam takie pytanie od kilku miesięcy mam takie problem że jeśli jestem ws pozycji "kucacej" to potem ciężko mi wstać i ciężko również wyprostować palce u nóg, muszę pomału i to trochę boli dodam jeszcze że jeśli jestem w takiej pozycji to np nie mogę wziąć mojej córki na kolana bo to bardzo boli . również od jakieś czasu bolą mnie kolana i czy to stawy? Dodam że mam 26lat. Czy ktoś tak miał lub ma?

    1 1 Cytuj
  • Pablo 2 lis 2018

    Do lekarza, a nie szukaj porad na forum!
    Co zrobisz jak ktoś CI napisze, że najlepiej skoczyć z mostu na Zarabiu ?
    ....skoczysz ?

    Nie wiem na co liczysz, ale zdrowie masz jedno. Oddasz go w ręce jakiegoś "nieprzewidywalnego" internauty...? Bez jaj.

    No chyba, że chcesz sobie krzywdę zrobić...

    6 1 Cytuj
  • 2 lis 2018

    Byłam u lekarza i powiedział że jestem za młodą na takie objawy i zapisał maść...

    3 Cytuj
  • 2 lis 2018
    Pani0 napisał/a:

    Byłam u lekarza i powiedział że jestem za młodą na takie objawy i zapisał maść...

    Czy masz jakieś kłopoty z krążeniem lub bardzo niskie cosnienie? W pozycji kucającej utrudniony jest przepływ krwi. Jeżeli masz nadwagę to może potęgować problem. Warto chyba zmienić lekarza - bagatelizowanie takich problemów w tak młodym wieku to mocno nieprofesjonalne. Gdzie chodzisz?

    3 3 Cytuj
  • 2 lis 2018

    Nadwagi nie mam jestem szczupła osoba a co do ciśnienia to raczej zawsze miałam trochę niskie lub w normie

    Cytuj
  • 3 lis 2018
    Pani0 napisał/a:

    Nadwagi nie mam jestem szczupła osoba a co do ciśnienia to raczej zawsze miałam trochę niskie lub w normie

    A kłopoty z cholesterolem albo żylaki? Wygląda mi na problemy z żyłami bardziej, niż na stawy. Ale trochę mało informacji. Co dokładnie Cię boli podczas wstawania? Miewasz jakieś zawroty głowy?

    Edit: jeśli podejrzewasz stawy, warto zrobić badanie na bolerioze.

    1 2 Cytuj
  • 3 lis 2018

    Ostatnio miałam robiona krew i wyszło coś z tarczyca teraz czekam na usg tarczycy czy to może mieć jakiś związek? Dokładnie wygląda to tak że jak dłużej kucam to ciężko mi palce u nóg wyprostować muszę pomału i trochę bolą . podczas chodzenia bolą mnie ten kolana i tak jakby staw skokowy

    2 Cytuj
  • 3 lis 2018
    Pani0 napisał/a:

    Ostatnio miałam robiona krew i wyszło coś z tarczyca teraz czekam na usg tarczycy czy to może mieć jakiś związek? Dokładnie wygląda to tak że jak dłużej kucam to ciężko mi palce u nóg wyprostować muszę pomału i trochę bolą . podczas chodzenia bolą mnie ten kolana i tak jakby staw skokowy

    Dobrze, że tu piszesz. Tu są sami specjaliści,......

    6 2 Cytuj
  • 3 lis 2018

    Napisałam bo myślałam że może ktoś miał takie objawy jak ja i wie dlaczego A nie że szukam specjalisty.

    1 1 Cytuj
  • 5 lis 2018
    Pani0 napisał/a:

    Byłam u lekarza i powiedział że jestem za młodą na takie objawy i zapisał maść...

    Ale naprawdę zmień lekarza idź do jakiegoś normalnego który zleci jakieś badania specjalistyczne a nie maść pewnie żółtą z apteki

    3 6 Cytuj

Odpowiedz