Forum » Myślenice

Co to za inwestycja koło koscioła na osiedlu

  • Janek Sal 16 lis 2018

    spore wykopy czyżby basen nowy????
    Ogrodzenia nie jest w stanie proboszcz wykonać a szarpnął sie na basen- pisze basen bo bardzo głębokie te wykopy

    8 10 Cytuj
  • 16 lis 2018
    jaskokrakow napisał/a:

    spore wykopy czyżby basen nowy????
    Ogrodzenia nie jest w stanie proboszcz wykonać a szarpnął sie na basen- pisze basen bo bardzo głębokie te wykopy

    jakbyś chodził do kościoła to byś ne pisał głupot, tylko byś wiedział że budują tam plebanie ...

    10 11 Cytuj
  • 16 lis 2018
    seba napisał/a:

    jakbyś chodził do kościoła to byś ne pisał głupot, tylko byś wiedział że budują tam plebanie ...

    Jak wielu ludziom, kościół mu nie po drodze.....

    12 10 Cytuj
  • 16 lis 2018
    mboolee napisał/a:

    Jak wielu ludziom, kościół mu nie po drodze.....

    Ale z trollowaniem jak najbardziej

    4 9 Cytuj
  • Janek Sal 19 lis 2018

    jaka plebania-- nie było jej dotąd ?2 kapłanów i wykopy na kilka metrów pod ziemię ?
    ktoś kto mówi o trolowaniu niech sobie zada te pytania - mnie to po prostu zainteresowało idac z wycieczki . zadnej tablicy informacyjnej nie widziałem a powinna być .na zadane pracownikowi pytanie co budujecie odpowiedział ---cytuję BURDEL.

    17 6 Cytuj
  • 19 lis 2018
    jaskokrakow napisał/a:

    jaka plebania-- nie było jej dotąd ?2 kapłanów i wykopy na kilka metrów pod ziemię ?
    ktoś kto mówi o trolowaniu niech sobie zada te pytania - mnie to po prostu zainteresowało idac z wycieczki . zadnej tablicy informacyjnej nie widziałem a powinna być .na zadane pracownikowi pytanie co budujecie odpowiedział ---cytuję BURDEL.

    Brak tablicy zgłoś do nadzoru budowlanego ;) żart oczywiście, ale masz rację, ze powinna być.

    9 2 Cytuj
  • 3 gru 2018

    Ja myślałam, że jak na taką małą parafię to wystarczy istniejąca plebania.
    Zwłaszcza że Caritas buduje na dawnym placu węglowym to pewnie rehabilitacja tam się przeniesie.

    4 3 Cytuj
  • 4 gru 2018

    Są pieniądze to się robi! Widocznie parafia bogata i należy się cieszyć ,że mają tyle kasy.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz