Forum » Myślenice Co to za inwestycja koło koscioła na osiedlu

• Jarek Sal 16.11.2018 - 10:15
    spore wykopy czyżby basen nowy????
    Ogrodzenia nie jest w stanie proboszcz wykonać a szarpnął sie na basen- pisze basen bo bardzo głębokie te wykopy
    8 10 Cytuj Zgłoś
  • 16.11.2018 - 13:44
    jaskokrakow napisał/a:
    spore wykopy czyżby basen nowy????
    Ogrodzenia nie jest w stanie proboszcz wykonać a szarpnął sie na basen- pisze basen bo bardzo głębokie te wykopy
    jakbyś chodził do kościoła to byś ne pisał głupot, tylko byś wiedział że budują tam plebanie ...
    10 11 Cytuj Zgłoś
  • 16.11.2018 - 13:58
    seba napisał/a:
    jakbyś chodził do kościoła to byś ne pisał głupot, tylko byś wiedział że budują tam plebanie ...
    Jak wielu ludziom, kościół mu nie po drodze.....
    12 10 Cytuj Zgłoś
  • 16.11.2018 - 14:45
    mboolee napisał/a:
    Jak wielu ludziom, kościół mu nie po drodze.....
    Ale z trollowaniem jak najbardziej
    4 9 Cytuj Zgłoś
  • Jarek Sal 19.11.2018 - 7:42
    jaka plebania-- nie było jej dotąd ?2 kapłanów i wykopy na kilka metrów pod ziemię ?
    ktoś kto mówi o trolowaniu niech sobie zada te pytania - mnie to po prostu zainteresowało idac z wycieczki . zadnej tablicy informacyjnej nie widziałem a powinna być .na zadane pracownikowi pytanie co budujecie odpowiedział ---cytuję BURDEL.
    17 6 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2018 - 10:38
    jaskokrakow napisał/a:
    jaka plebania-- nie było jej dotąd ?2 kapłanów i wykopy na kilka metrów pod ziemię ?
    ktoś kto mówi o trolowaniu niech sobie zada te pytania - mnie to po prostu zainteresowało idac z wycieczki . zadnej tablicy informacyjnej nie widziałem a powinna być .na zadane pracownikowi pytanie co budujecie odpowiedział ---cytuję BURDEL.
    Brak tablicy zgłoś do nadzoru budowlanego ;) żart oczywiście, ale masz rację, ze powinna być.
    9 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.12.2018 - 15:33
    Ja myślałam, że jak na taką małą parafię to wystarczy istniejąca plebania.
    Zwłaszcza że Caritas buduje na dawnym placu węglowym to pewnie rehabilitacja tam się przeniesie.
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 04.12.2018 - 20:13
    Są pieniądze to się robi! Widocznie parafia bogata i należy się cieszyć ,że mają tyle kasy.
    2 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz