Forum » Myślenice

Wielkanocne spotkanie mieszkańców 2011

  • Krystian 22 kwi 2011

    Witam! Wie ktoś czy odbędzie się coroczne spotkanie mieszkańców na myślenickim rynku w lany poniedziałek? Bo nigdzie nie widziałem ulotek.

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    Wielkanocne spotkanie mieszkańców odbędzie się w parku na zarabiu. Podzielimy się jejeczkiem i pójdziemy na rodzinne spacery pośród butelek, śmieci i powyrywanych krzaków i drzew :) :) :) A tak na serio to też nic nie słyszałam o corocznym spotkaniu na rynku. Może go nie będzie w ramach oszczędności??? Wszak inwestycji tyle.....

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    w tym roku Burmistrz zrezygnowal z organizacji spotkania wielkanocnego poniewaz tydzien puzniej beda na rynku uroczystosci zwiazane z beatyfikacja Jana Pawla II.

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    nie rozumiem. to są odrębne okoliczności. Wielkanoc jest raz w roku i do tej pory było z tej okazji wspólne świętowanie. beatyfikacja to inna okoliczność

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Dlaczego Kongregacja Kupiecka nie organizuje spotkania w tym roku? Przecież oni byli organizatorami.

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Już po wyborach i tyle. Następne spotkanie za cztery lata....

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Kupcy zbierają kasę na galerię więc szkoda im dla biednych...

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Dziwie się, że przedmówca nie jest w stanie wymyśleć swojej nazwy uzytkownika i wypisuje posty pod tym którego zwykle ja używam.
    Kolego, język polski zna bardzo wiele wyrażen którymi możesz sie podpisac, nie musisz uzywać nicku którego ktos uzywa od dawna.
    Post dotyczy wypowiedzi powyższej.

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    [quote=gość: lakukaraczia] Dziwie się, że przedmówca nie jest w stanie wymyśleć swojej nazwy uzytkownika i wypisuje posty pod tym którego zwykle ja używam.
    Kolego, język polski zna bardzo wiele wyrażen którymi możesz sie podpisac, nie musisz uzywać nicku którego ktos uzywa od dawna.
    Post dotyczy wypowiedzi powyższej. [/quote]
    Rejestracja nie boli

    Cytuj

Odpowiedz