Forum » Myślenice

Ekipa budowlana

  • 12 lut 2019

    Szukam ekipy budowlanej co by mi zrobiła małe pomieszczenie gospodarcze / garaz na szkielecie drewnianym z otynkowanymi ścianami z osb oraz zrobiła wylewkę podłogowa. Z okolic Myślenic. kogo polecacie ?

    Cytuj
  • 12 lut 2019

    Helmut, musisz szukać u siebie, bo od nas wyjechali.

    10 3 Cytuj
  • 16 lut 2019

    Prędzej dostaniesz odpowiedz kogo nie polecamy!

    7 4 Cytuj
  • Arthur Renegat 17 lut 2019
    Pikczu napisał/a:

    Prędzej dostaniesz odpowiedz kogo nie polecamy!

    Haaa....????

    4 5 Cytuj
  • 17 lut 2019
    argi030 napisał/a:

    Haaa....????

    Czego nie rozumiesz ? Argi030

    Jestem w trakcie remontu i niestety mam już całą listę ekip których nie życzył bym największemu wrogowi.
    Mogę powiedzieć co nieco o lokalnych budowlańcach, hydraulikach i elektrykach.

    10 7 Cytuj
  • 9 mar 2019
    Pikczu napisał/a:

    Czego nie rozumiesz ? Argi030

    Jestem w trakcie remontu i niestety mam już całą listę ekip których nie życzył bym największemu wrogowi.
    Mogę powiedzieć co nieco o lokalnych budowlańcach, hydraulikach i elektrykach.

    A może Ci budowlańcy wypowiedzą się na Twój temat. Może z Tobą coś nie halo, może jesteś jednym z tych co niewypłaca albo szuka kwadratowych jaj a potem obsmarowuje żeby podnieść sobie ego.

    10 4 Cytuj
  • 10 mar 2019

    Ludzik nie mam zamiaru się tu przed tobą spowiadać.
    Po wypowiedzi widać że pewnie jesteś jednym z tych co robią wszytko na "je**ł pies" bo nie dla siebie.

    2 7 Cytuj
  • 10 mar 2019
    Pikczu napisał/a:

    Ludzik nie mam zamiaru się tu przed tobą spowiadać.
    Po wypowiedzi widać że pewnie jesteś jednym z tych co robią wszytko na "je**ł pies" bo nie dla siebie.

    Ha ha ha jaki filozof się znalazł Ludzik Ci napisał prawdę? Jak tak się znasz na wszystkim to czemu sam sobie remontu nie zrobisz tylko fachowców szukasz? Może żyjesz w wirtualnym świecie i grasz w Minecrafta ? Widać ktoś Ci stanął na odcisku. Śmieszny typ jesteś.

    7 4 Cytuj
  • 11 mar 2019

    Lenka13 a ty jaka firmę prowadzisz ??
    Na wszystkim się nie znam i nie muszę, od tego mają być specjaliści.
    A ty robisz wszytko samemu??

    2 3 Cytuj
  • 12 mar 2019
    Pikczu napisał/a:

    Lenka13 a ty jaka firmę prowadzisz ??
    Na wszystkim się nie znam i nie muszę, od tego mają być specjaliści.
    A ty robisz wszytko samemu??

    Jakie to ma znaczenie jaką mam firmę. Nie budowlaną nie martw się. Skoro się nie znasz na wszystkim to co chcesz się wypowiadać na temat elektryków hydraulikow i budowlańców? Szkoda czasu na dyskusje z Tobą widać tylko Ci się wydaje że dużo wiesz. Wypowiadać się na temat ludzi a na temat wykonanej pracy to dwie różne kategorie ale tacy jak ty tego nie zrozumieją.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz