Forum » Myślenice

Chełm droga

  • 26 lut 2019

    Mam pytanie czy ktos wie cos na tenat ewentualnego remontu drogi na Chełm?
    Przecież to nawet nie są dziury tylko wyrwy... Omijajac jedną wpada sie w inną...
    XXI wiek a ta droga w tak piekne miejsce to jakis absurd...

    25 2 Cytuj
  • 7 mar 2019

    Tego czegoś nie da się nazwać drogą, czy ktoś w ogóle się tym zajmie?

    9 1 Cytuj
  • 7 mar 2019

    bardzo komfortowo się wyciągiem jeździ.....o ile ten działa. A na poważnie : cóż.....owszem, dziura na dziurze.

    7 2 Cytuj
  • 7 mar 2019

    Byłem ostatnio na spacerze widząc mijające się samochody wpadające w ogromne dziury które powstały na drodze za szkoła. Nie dość że wąsko to dziura na dziurze!

    8 1 Cytuj
  • 7 mar 2019

    Ciekawe co na to urzędnicy?!

    7 1 Cytuj
  • 7 mar 2019

    Dajcie Chełmianie jakąś działkę pod budowę, PiS owcowi dobrze postawionemu, a droga w tydzień będzie bez dziur.

    23 8 Cytuj
  • 8 mar 2019
    bono napisał/a:

    Dajcie Chełmianie jakąś działkę pod budowę, PiS owcowi dobrze postawionemu, a droga w tydzień będzie bez dziur.

    No i znowu miało być dow*****nie, a wyszło jak zawsze. Droga na Chełm jest drogą powiatową. Wszystkie uwagi należy kierować do Starosty, ale fakt faktem stan drogi jest skandaliczny.

    3 18 Cytuj
  • 8 mar 2019

    Czy tam dalej obowiązuje zakaz ruchu poza mieszkańcami Chełma?

    14 1 Cytuj
  • 8 mar 2019
    taki_gość napisał/a:

    No i znowu miało być dow*****nie, a wyszło jak zawsze. Droga na Chełm jest drogą powiatową. Wszystkie uwagi należy kierować do Starosty, ale fakt faktem stan drogi jest skandaliczny.

    To nie jest droga powiatowa, tylko gminna, więc wszystkie uwagi należy kierować do Burmistrza. I to nie jest dow*****.

    19 1 Cytuj
  • 8 mar 2019
    mieszkanka1980 napisał/a:

    To nie jest droga powiatowa, tylko gminna, więc wszystkie uwagi należy kierować do Burmistrza. I to nie jest dow*****.

    Jesteś tego pewna?
    Zerknij na to pozycja 96: http://www.zdp-myslenice.pl/dokumenty/ewidencje/ewid_drog.pdf

    Pisząc, poprzedniego posta odniosłem się do posta @bono, który chciał być dow*****ny i napisał, że:

    bono napisał/a:

    Dajcie Chełmianie jakąś działkę pod budowę, PiS owcowi dobrze postawionemu, a droga w tydzień będzie bez dziur.

    a ja napisałem,

    taki_gość napisał/a:

    No i znowu miało być dow*****nie, a wyszło jak zawsze. Droga na Chełm jest drogą powiatową. Wszystkie uwagi należy kierować do Starosty, ale fakt faktem stan drogi jest skandaliczny.

    Czy teraz @mieszkanka1980 już jest wszystko jasne?

    3 13 Cytuj
  • baron nk klasa 9 mar 2019

    według ewidencji dróg z tego wykazu poz 39 ul. słowackiego 0.953 km to chyba starodawny wykaz bo ta ul. jest od ronda koło strażnicy w rynku aż po skręt z ronda na osieczany to jest wiele więcej niż pisze

    4 Cytuj
  • 12 mar 2019

    Może wybiorą nowego sołtysa to coś załatwi. Droga jak w średniowieczu.

    2 3 Cytuj
  • 12 mar 2019

    " kierowca " po jakiemu Ty piszesz ? o co Ci chodzi ? napisz jeszcze raz to samo tylko zrozumiałym językiem .

    3 1 Cytuj
  • 13 mar 2019

    A droga w coraz gorszym stanie....

    3 1 Cytuj
  • 13 mar 2019
    mieszkanka1980 napisał/a:

    To nie jest droga powiatowa, tylko gminna, więc wszystkie uwagi należy kierować do Burmistrza. I to nie jest dow*****.

    No i jak to z tą drogą? Gminna czy powiatowa? Przeprosiłaś już za pisanie głupot?

    5 9 Cytuj
  • 14 mar 2019

    Jest progres, dwie dziury zasypane jakimś tluczniem... Ale to chyba któryś z mieszkańców nie wytrzymał...

    4 1 Cytuj
  • 14 mar 2019
    Uho1 napisał/a:

    Mam pytanie czy ktos wie cos na tenat ewentualnego remontu drogi na Chełm?
    Przecież to nawet nie są dziury tylko wyrwy... Omijajac jedną wpada sie w inną...
    XXI wiek a ta droga w tak piekne miejsce to jakis absurd...

    Zajęliśmy się tematem, szukając odpowiedzi na Pana pytania w UMiG Myślenice i Zarządzie Dróg Powiatowych: http://miasto-info.pl/myslenice/12944,alarmujecie-tego-nie-da-nazwac-sie-droga-tak-wyglada-dojazd-na-chelm.html

    7 1 Cytuj
  • 14 mar 2019

    Dziękuję za szybką reakcje

    Pozdrawiam całą redakcję

    5 1 Cytuj
  • 28 mar 2019

    Można się było tego spodziewać, gmina zgłoszenie przyjęła i na tym się temat skończył. Gorsze jest to ze stan drogi cały czas się pogarsza nie dość ze stare dziury nie łatane to jeszcze powstają kolejne nowe czekać tylko jak ktoś uszkodzi samochód na tej drodze, nie długo będzie trzeba zostawić samochód na Zarabiu i chodzić pieszo. Strasznie Chełm jest zaniedbany pod względem infrastruktury przez ostanie lata nic nie zostało zrobione a ruch się zwiekszył nie tylko zimą kiedy funkcjonuje stacja narciarska ale też przez resztę roku kiedy to jest pełno przyjezdnych może warto pomyśleć jak mądrze można to wykorzystać ale przede wszystkim zadać o stan drogi który jest dramatyczny.

    14 1 Cytuj
  • 30 mar 2019

    Dokładnie. Przedmówca ma rację. Stan drogi jest gorszy niż w zimie. Myślałem że po interwencji redakcji coś się zmieni... Niestety jest coraz gorzej...

    9 1 Cytuj
  • 30 mar 2019
    stefano napisał/a:

    No i jak to z tą drogą? Gminna czy powiatowa? Przeprosiłaś już za pisanie głupot?

    Nie mam za co przepraszać. Jest to droga gminna (ta część z dziurami). A co do "głupot", no cóż, każdy ma swój sposób wyrażania.

    8 1 Cytuj
  • 30 mar 2019
    Uho1 napisał/a:

    Dokładnie. Przedmówca ma rację. Stan drogi jest gorszy niż w zimie. Myślałem że po interwencji redakcji coś się zmieni... Niestety jest coraz gorzej...

    taaaa, myślałeś że zaraz po reakcji redakcji będą pomarańczowe kamizelki z gorącym asfaltem stały u podnóża ? :-))) Nie minie Boże Narodzenie a będzie zrobione :-)

    1 7 Cytuj
  • 3 kwi 2019

    Może chociaż na Wielkanoc...

    3 1 Cytuj
  • 3 kwi 2019
    Uho1 napisał/a:

    Może chociaż na Wielkanoc...

    Mogę Cię zapewnić, że na pewno.....wybierz na którą :-)

    3 Cytuj
  • 10 kwi 2019

    No i jest progres. Płynna smola posypana kamyczkami.... Choć dziury latanie wybiórczo. I tylko do pewnego momentu... Wyżej już zabrakło?
    Rozwiązanie sprawdzi się najwyżej prze kilka miesięcy...

    2 1 Cytuj

Odpowiedz