Forum » Myślenice

Ulica Ogrodowa przy basenie

  • 26 mar 2019

    Szanowny Panie Burmistrzu,
    za pośrednictwem maila, zwracam się do Pana z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu ulicy Ogrodowej przy basenie. Obecnie na długości od basenu do ul. Solidarności (myjka) nie ma zakazu parkowania co powoduje, że na całej długości są zaparkowane samochody. Często dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji, gdy samochody nie mogę się minąć. Tym samym wjazd na górny parking staje się niekiedy niemożliwy.
    Moim zdaniem powinien tam stanąć znak zakazu parkowania, by ulica była przejezdna.
    Będę wdzięczny za pomoc.

    9 3 Cytuj
  • 26 mar 2019
    almar25 napisał/a:

    Szanowny Panie Burmistrzu,
    za pośrednictwem maila, zwracam się do Pana z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu ulicy Ogrodowej przy basenie. Obecnie na długości od basenu do ul. Solidarności (myjka) nie ma zakazu parkowania co powoduje, że na całej długości są zaparkowane samochody. Często dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji, gdy samochody nie mogę się minąć. Tym samym wjazd na górny parking staje się niekiedy niemożliwy.
    Moim zdaniem powinien tam stanąć znak zakazu parkowania, by ulica była przejezdna.
    Będę wdzięczny za pomoc.

    Czy to jest kopia majla który wysłałeś do Burmistrza?

    1 1 Cytuj
  • 26 mar 2019
    taki_gość napisał/a:

    Czy to jest kopia majla który wysłałeś do Burmistrza?

    Tak.

    5 1 Cytuj
  • 26 mar 2019

    A nie chodzi ci czasem o Dunin-Brzezińskiego ?.
    Tam ludzie parkują nawet centralnie na zakręcie w taki sposób, że nic nie widać. Policja tam jeździ non stop, ale nic z tym nie robią, a z tego co mnie uczyli ładnych kilka lat temu jak robiłem prawko, to w niebezpiecznych miejscach samochodu zostawiać nie wolno.

    5 2 Cytuj

Odpowiedz