Forum » Myślenice

Kluczyki do Forda

  • adzygmunt 26 mar 2019

    Kto naprawi kluczyk do Forda Ten z elektroniką nie przekręca stacyjki bez elektronika /zapasowy/ odpala silnik.
    Co oznacza spotkałem się na forum Forda jeżdżenie na czerwonym? nMoje klucze są tylko czarne

    2 Cytuj
  • 26 mar 2019

    Przetłumacz to na nasze tak by Cie ktoś zrozumiał , bo teraz to nie wiadomo o co Ci chodzi .
    A nie łatwiej by było jak czytasz forum forda tam zapytać ?

    Cytuj
  • 26 mar 2019
    adzygmunt napisał/a:

    Kto naprawi kluczyk do Forda Ten z elektroniką nie przekręca stacyjki bez elektronika /zapasowy/ odpala silnik.
    Co oznacza spotkałem się na forum Forda jeżdżenie na czerwonym? nMoje klucze są tylko czarne

    Krzysiek w "nowej" Ukleinie da radę, wcześniej "pod schodami" teraz z drugiej stronie prawie jak w biurowcu :-). Po prostu wytarł Ci się dziadowski materiał kluczyka, przypadłość też Fiatów, a leciwych aut wszystkich. Albo Ci dorobi nowy brzeszczot albo cały kluczyk z nową pestką immo.

    2 Cytuj
  • 26 mar 2019
    ziutek1 napisał/a:

    Przetłumacz to na nasze tak by Cie ktoś zrozumiał , bo teraz to nie wiadomo o co Ci chodzi .
    A nie łatwiej by było jak czytasz forum forda tam zapytać ?

    Nie pomożesz - nie krytykuj. Szkoda piany

    3 Cytuj
  • Andrzej 28 mar 2019

    Co nie zmienia faktu, że post Adama został wyjątkowo nieskładnie napisany. Szanujmy się nawzajem, pisząc w miarę poprawnie po polsku.

    3 1 Cytuj
  • adzygmunt 28 mar 2019

    Posypuję głowę popiołem. Jest mi głupio zwłaszcza, że sam nawołuje o poprawną polszczyznę.
    Kluczyki już naprawione. Dziękuję za zainteresowanie i skuteczną radę. Pozdrawiam adz

    1 Cytuj
  • 28 mar 2019
    adzygmunt napisał/a:

    Posypuję głowę popiołem. Jest mi głupio zwłaszcza, że sam nawołuje o poprawną polszczyznę.
    Kluczyki już naprawione. Dziękuję za zainteresowanie i skuteczną radę. Pozdrawiam adz

    W Jaworniku ?

    2 Cytuj
  • adzygmunt 28 mar 2019

    Nie w Ulejnie. 20 minut i koniec ..."wielkiemu stresu"!

    2 Cytuj
  • 29 mar 2019

    bo toć ford ... a fiod jego brot ^^ i fszyskie franzuskie

    3 Cytuj

Odpowiedz