Forum » Myślenice

Becikowe

  • 5 maj 2011

    jak wygląda kwestia becikowego w naszym mieście?
    <div></div>

    Cytuj
  • 5 maj 2011

    kupa papierów do wypełnienia ,składa sie w pomocy społecznej za biedronką w strone osieczan.1000zł

    1 Cytuj
  • 5 maj 2011

    jest jakiś czas do którego trzeba to złożyć?

    Cytuj
  • 5 maj 2011

    12 miesięcy od urodzenia się dziecka ale pamiętaj, że teraz niezbędnym dokumentem do otrzymania becikowego jest zaświadczenie od ginekologa. Bez tego niema się co wybierac. Pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    Najlepiej podejść do budynku opieki społecznej, tam na ścianie jest podane wszystkie dokumenty i przykład wypełnienia wniosku. Oczywiście ten przykład jest dla wszelkich form zasiłków. My wypełniamy tylko część. Jak miałem pytania, to mi pomogły Panie w pokojach obok.

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    nie potrzeba ju zaswiadczenia od gina.nie piszcze bzdur

    2 Cytuj
  • 7 maj 2011

    Jak jest w praktyce, tego nie wiem, natomiast wg rozporządzenia zaświadczenie jest wymagane.

    Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie formy opieki medycznej nad kobietą w ciąży, uprawniającej do dodatku z tytułu urodzenia dziecka
    http://lex.pl/serwis/du/2009/1305.htm

    1 Cytuj
  • 7 maj 2011

    Skoro ten dokument jest na stronie myślenickiego MOPSU to znaczy, że jest wymagany. Zapewniam Cię, że nie umieszczają tam dokumentów ot tak sobie. http://ops.myslenice.pl/ . Najlepiej niech sie wypowie ktoś, kto się w ostatnim czasie starał o becikowe. I tyle w temacie.

    Cytuj
  • 10 mar 2012

    Jak długo czeka się na wypłacenie becikowego po złozeniu wniosku.???

    Cytuj
  • 11 mar 2012

    Do miesiąca czasu miałam pieniądze na koncie

    Cytuj
  • 22 sie 2012

    Czy w Myślenicach przyznają oprócz tego becikowe samorządowe? Ktoś wie?

    Cytuj
  • 22 sie 2012

    Nie przyznają. Jest tylko to ogólne, które dostaje każda matka. Tak przynajmniej było rok temu kiedy ja się starałam, i myślę że w tej kwestii nic się nie zmieniło. Szczerze mówiąc, kiedy pytałam panie pracujące w MOPSie o becikowe samorządowe, to nawet nie wiedziały co to jest :-)

    Cytuj

Odpowiedz