Forum » Myślenice

Półkolonie? Czy są jakieś zajęcia dla dzieci (7-10lat) w czasie wakacji???

  • 10 maj 2011

    Proszę o informację jeśli ktoś coś wie na temat organizowania czasu przez wakacje dla dzieci w wieku 8-10 lat. Syn kończy pierwszą klasę i mam problem z wakacjami, ponieważ jest za mały, żeby zostawić go w domu na 11 godzin bez opieki. Oboje pracujemy w Krakowie. Nie mamy żadnej babci, anni cioci dyspozycyjnej. Kolonia nie rozwiązuje mojego problemu, bo po pierwsze dziecko nie chce jechać bez rodziców, a nawet gdybym go namówiła, to to jest dwa do trzech tygodni, a co z resztą wakacji? Poza tym finansowo jest krucho. Ja mogę wziąć dwa tygodnie urlopu, ale mąż nie ma szans na urlop w wakacje. Pomóżcie!!! Może ktoś wie, że gdzieś coś jest organizowane???
    Dawniej były półkolonie np. w Zorzy. Teraz przez ferie fajnie było w Albercie, ale w lecie jadą na kolonie.

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    Zapytaj w SOKOLE tam były dopołudniowe zajęcia w tamtym roku !

    2 Cytuj
  • Krzyś 5 lip 2013

    Tak beda polkolonie na kaziemierza Wielkiego od Smart, więcej na priv

    3 4 Cytuj
  • 21 cze 2015

    Nie wiecie czy w na tych wakacjach organizowana będzie w Myślenicach (lub okolicach) jakaś półkolonia? Nawet 2 tygodnie by mi bardzo pomogły.

    1 Cytuj
  • 22 cze 2015

    W szkole językowej na rynku coś ma byc ponoć

    Cytuj
  • 29 cze 2015

    Centrum Aktywnego Rozwoju Frajda przez całe wakacje zaprasza do udziału w półkoloniach.
    ul. 3-go Maja Nad Lewiatanem

    1 Cytuj

Odpowiedz