Forum » Myślenice Okulista/leczenie wzroku dzieci i dorosłych

• 06.04.2010 - 9:33
    Szukam w myślenicach dobrego okulisty dla dziecka, chłopczyk ma 2 lata. Czy ktoś czasem korzystał i ma jakieś opinie. Pozdrawiam
    4 Cytuj Zgłoś
  • 06.04.2010 - 15:18
    Osobiście polecam Panią Jamroży w przychodni w Dobczycach. Nie trzeba płacić bo na kasę chorych przyjmuje i jest bardzo dobra do dzieci. I ma fajną pielęgniarkę też ma super podejście do dzieci.
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • 06.04.2010 - 15:27
    Stanowczo odradzam Dr Jachową- jest nie miła- wręcz chamska, nie ma kompletnie podejścia do dzieci!!!!
    23 2 Cytuj Zgłoś
  • 06.04.2010 - 23:35
    A ja właśnie chcę polecić dr Jach. Absolutnie nie mam jej nic do zarzucenia. Może czasami jest zbyt bezpośrednia, taki ma sposób bycia, ale absolutnie nie nazwałabym tego chamstwem.
    6 13 Cytuj Zgłoś
  • 08.04.2010 - 13:00
    Bardzo dobry okulista jest zaraz za carrefourem w strone zarabia, chyba dr Wojcik? bylem 2 razy z dzieckiem (2 letnim) i ma bardzo profesjonalne podejscie. Bardzo duza wiedze oraz dobrze wyposazony gabinet. Minusem moze byc to ze przyjmuje prywatnie :) i trzeba placic
    5 8 Cytuj Zgłoś
  • 08.04.2010 - 16:18
    Doktor Wójcik przyjmuje również na NFZ (czyli za darmo) w tej samej przychodni obok szpitala co dr. Jach.
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 10.04.2010 - 21:57
    Właśnie dużo dobrego słyszałam o dr Wójciku i właśnie do niego sięwybierzemy. Ale zastanowiło mnie że przyjmuje też na NFZ i tu pytanie czy ktoś wie jakie długie są terminy na Kase Chorych??
    8 4 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2011 - 10:30
    Szukam bardzo dobrego okulisty w Myślenicach, którego polecacie?
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2011 - 10:46
    Nie znajdziesz takiego w Myślenicach.

Z całym szacunkiem dla nich, ale z dzieckiem byłem u 3-ch z nich aby zrobić badania wzroku. Każdy podował zupełnie inne wartości dotyczące wzroku (różnica 6 diopti).

Wreszcie trafilem do Krakowa do kliniki na ulicę Bocianią (droga na Kielce i Warszawę)
    10 6 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2011 - 11:14
    Ja chodzę do dr. Bałowej na ul. Batorego- polecem
    3 4 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2011 - 20:16
    Ja bym też preferowała Kraków :)
    3 5 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2011 - 22:37
    dla dzieci polecam dr. Ortyl LUXMED Kraków ul. Wadowicka
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2011 - 23:01
    gość: mama napisał/a:
    dla dzieci polecam dr. Ortyl LUXMED Kraków ul. Wadowicka
    LUXMED nie jest na Brożka ? Obok zajezdni ?
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 06.06.2011 - 7:25
    gość: PioterS napisał/a:
    gość: mama napisał/a: dla dzieci polecam dr. Ortyl LUXMED Kraków ul. Wadowicka

LUXMED nie jest na Brożka ? Obok zajezdni ?
    KRAKÓW UL. WADOWICKA 6 - sprawdź w googlach - tam przyjmuje okulista i nie tylko
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 06.06.2011 - 16:02
    a ja polecam dr.Wójcika, prywatnie ma bardzo dobry sprzęt diagnostyczny, jest świetnym specjalistą, można się umówić na dowolną godzinę ..nie znam lepszego okulisty.
    19 23 Cytuj Zgłoś
  • 18.02.2012 - 21:54
    czy jest jakiś okulita w niedzielę? chodzi o 3 letnie dziecko
    3 Cytuj Zgłoś
  • 18.02.2012 - 22:39
    @aaabbb: może na dyżurze w jakimś krakowskim szpitalu? Albo prywatnie może zadzwonić czy doktor nie przyjmie?
    Cytuj Zgłoś
  • 19.02.2012 - 15:55
    dr Jach jest miła jak wizyta jest odpłatna potem przy kontrolnych wizytach robi się jak ktoś tu napisał bardzo ''bezpośrednia''
    Choć wyleczyła moje dziecko w przyszłości nie zamierzam u niej się leczyć Jeśli mam płacić za wizytę (ze skierowaniem) i być traktowana jak intruz to wolę iść prywatnie
    15 1 Cytuj Zgłoś
  • 19.02.2012 - 18:03
    Tragedia z okulistami dziecięcymi w Myślenicach!!!! Żaden nie potrafił zdiagnozować gradówki u mojego 8-miesięcznego dziecka. U Jachowej 2 razy *** . Czekałem na korytarzu z małą 3 godziny a w środku 5 min. Nie wiedziała co to jest, w końcu powiedziała, że to nowotwór. Powiedziałem jej co o niej myślę na koniec. Okulistka w Domu Rzemiosła- też nie wiedziała co jest grane, powiedziała, że wszystko ok. W Witkowicach 2 razy- profesor też nic nie zauważył.
    Dopiero jedna z okulistek przyjmująca prywatnie w Krakowie zdiagnozowała ten problem i wysłała nas do Katowic. Polecam dla małych dzieci Szpital Specjalistyczny w Katowicach.
    9 5 Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2012 - 7:47
    możesz napisac jak zaczeła objawiac się ta choroba? moja córka też ma problem z oczkiem i nikt nie wie co to jest
    1 Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2012 - 10:09
    gość: Dramat napisał/a:
    Tragedia z okulistami dziecięcymi w Myślenicach!!!! Żaden nie potrafił zdiagnozować gradówki u mojego 8-miesięcznego dziecka. U Jachowej 2 razy *** . Czekałem na korytarzu z małą 3 godziny a w środku 5 min. Nie wiedziała co to jest, w końcu powiedziała, że to nowotwór. Powiedziałem jej co o niej myślę na koniec. Okulistka w Domu Rzemiosła- też nie wiedziała co jest grane, powiedziała, że wszystko ok. W Witkowicach 2 razy- profesor też nic nie zauważył.
    Dopiero jedna z okulistek przyjmująca prywatnie w Krakowie zdiagnozowała ten problem i wysłała nas do Katowic. Polecam dla małych dzieci Szpital Specjalistyczny w Katowicach.
    Nie ma lepszego okulisty niz Dr Kaczmarek w Krakowie, ul. Bociana. Wpisz sobie w google i znajdziesz. Bardzo dobra pod wzgledem leczenia , podejscia do dziecka itd. Mozesz tą sprawe sprawdzic u kilku okulistow a nie kierowac sie tylko opinia jednego. Goraco polecam tą doktor i zycze drowia dla maluszka.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2012 - 16:29
    gość: aaabbb napisał/a:
    możesz napisac jak zaczeła objawiac się ta choroba? moja córka też ma problem z oczkiem i nikt nie wie co to jest
    Oko kilka razy dziennie było zaczerwienione. Gdy zdiagnozowano chorobę było już za pózno, bo gradówka pojawiła się już na górnej powiece.
    Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2012 - 18:58
    a jeśli by ktoś potrzebował kontakt do lekarki od zeza to proszę pisać na malabik@op.pl mam świetną konkretną wymagającą lekarkę.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 22.02.2012 - 11:31
    ja potrzebuje lekarke od leczenia zeza u dzieci.już chodze z corka rok do lekarki prywatnie ale zamiast byc lepiej jest gorzej, coraz mocniejsze okularki jej daje i straszy operacją.chce skonsultowac leczenie.prosze o namiary na dobrego lek oz zeza
    Cytuj Zgłoś
  • 22.02.2012 - 11:34
    lekarze to tylko straszyć umieją?
    Cytuj Zgłoś
  • 22.02.2012 - 14:48
    Izik proszę o emaila to poślę Pani wszystkie dane
    Cytuj Zgłoś
  • 24.02.2012 - 15:08
    gość: Edyta napisał/a:
    a ja polecam dr.Wójcika, prywatnie ma bardzo dobry sprzęt diagnostyczny, jest świetnym specjalistą, można się umówić na dowolną godzinę ..nie znam lepszego okulisty.
    czyżby żona polecała męża?
    7 10 Cytuj Zgłoś
  • 24.02.2012 - 15:38
    chorowity nie żona a była pacjentka , Ja też polecam dr. Wójcika super sprzęt podejście do pacjenta,idż na wizytę a sam się przekonasz.
    7 10 Cytuj Zgłoś
  • 24.02.2012 - 19:37
    gość: :)) :)) napisał/a:
    chorowity nie żona a była pacjentka , Ja też polecam dr. Wójcika super sprzęt podejście do pacjenta,idż na wizytę a sam się przekonasz.
    jakoś trudno uwierzyć, a tam owszem nie jest źle, dziwna zbieżnośc imion....
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2012 - 22:57
    Co myślicie o laserowej korekcji wzroku? Czy warto i w jakiej klinice?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2012 - 0:20
    kotek napisał/a:
    Co myślicie o laserowej korekcji wzroku? Czy warto i w jakiej klinice?
    Najlepsza klinika to... Therios - polecam !
    1 9 Cytuj Zgłoś
  • 27.04.2012 - 13:17
    Piszcie co o tym sądzicie.Czy warto i w jakiej klinice? Mam zamiar poddać się takiemu zabiegowi i chciałabym dowiedzieć się coś więcej.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 27.04.2012 - 13:42
    Miałem taki zabieg 7 lat temu metodą Lasik w Intermedica Kraków. Do tej pory ostrość wzroku zachowana, a było z czego schodzić (krótkowidz, -5 dioptri + astygmatyzm lewego oka)
    1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 27.04.2012 - 22:55
    Ktoś z rodziny miał taki zabieg w klinice "Gierka" kólo 1o lat temu Z -8 zminimalizowano do -0.5 "Na stare lata" wzrok się "poprawia" dlatego zostawiono te połówkę. Niestety z jednym okiem coś się nie udało, bo pojawiło się coś w rodzaju astygmatyzmu i tego żadnym szkłem nie da się poprawić.
    Mimo wszystko bardzo, bardzo polecam!
    Kogo teraz polecić? nie mam zdania!
    Cytuj Zgłoś
  • 04.05.2012 - 22:25
    Chciałam się dowiedzieć coś o laserowej korekcji wzroku.Może ktoś przeszedł taki zabieg? Jakie odczucia , czy warto i w jakiej klinice?
    Cytuj Zgłoś
  • 04.05.2012 - 22:59
    W katowicach najlepiej, warto!
    Cytuj Zgłoś
  • 04.05.2012 - 23:56
    jaki jest koszt soczewek? jestem ślepy nie poznaje ludzi na ulicy juz ale nie chce chodzić w okularach
    podajcie prosze ceny utrzymania za jakie miesieczne/dzienne i te wszystkie płyny pozdrawiam
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.06.2012 - 17:08
    Szukam dobrego okulisty dla 4-miesięcznego dziecka.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.06.2012 - 20:20
    witam serdecznie ja także poszukuje dobrego okulisty w Myślenicach, mój synek najpierw miał niby jakąś wadę oczu potem nagle po kilku miesięcznych ćwiczonkach z oczkami poszliśmy do kontroli i nagle wada znikła co mnie bardzo cieszy ale obserwując moje dziecko widzę że coś nie tak z tymi oczkami i chciałam poradzić proszę o innych lekarzy niż tych najsłynniejszych dwóch koło szpitala
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.06.2012 - 20:58
    W Sułkowicach jest bardzo dobry okulista, leczy tez dzieci. Przyjmuje koło koscioła na NFZ. Czeka się na pierwszą wizytę długo, ok. m-ca, ale warto.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.06.2012 - 23:58
    gość: dziadek napisał/a:
    witam serdecznie ja także poszukuje dobrego okulisty w Myślenicach, mój synek najpierw miał niby jakąś wadę oczu potem nagle po kilku miesięcznych ćwiczonkach z oczkami poszliśmy do kontroli i nagle wada znikła co mnie bardzo cieszy ale obserwując moje dziecko widzę że coś nie tak z tymi oczkami i chciałam poradzić proszę o innych lekarzy niż tych najsłynniejszych dwóch koło szpitala
    Polecam klinikę w Krakowie na ulicy Bocianiej.
    W Myślenicach nie ma dobrego okulisty.
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 13.06.2012 - 10:37
    Polecam okuliste na Bocianiej w 100 %.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 13.06.2012 - 14:51
    ja znam kilku dobrych okulistów ale w krakowie. ale tak jak pisałam osoby zainteresowane proszę pisać na priv
    Cytuj Zgłoś
  • 14.06.2012 - 15:38
    a czemu nie możesz podać na forum? napewno wielu by skorzystało
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2012 - 8:06
    Witam!
    pilnie potrzebuję informacji do którego lekarza okulisty warto iść na wizytę ,chodzi mi o okulistę z okolic Myślenic,Dobczyc.Dodam tylko ,ze byłam na wizycie u Pani dr Jamroży w Dobczycach ,ale chciałabym potwierdzić diagnozę ,waham się ,bo kilka osób narzekało na nietrafne diagnozy,nie chciałabym zrobić dziecku szkody kupując okulary a być może nie trafne,pilnie proszę o poradę dziękuję!
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2012 - 11:59
    patrz wyżej!!
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2012 - 12:16
    gość: ślepy napisał/a:
    jaki jest koszt soczewek? jestem ślepy nie poznaje ludzi na ulicy juz ale nie chce chodzić w okularach
    podajcie prosze ceny utrzymania za jakie miesieczne/dzienne i te wszystkie płyny pozdrawiam
    SOCZEWKI SA SUPER.JA KUPUJE NA ALLEGRO W SPRAWDZINEJ FIRMIE. CENA 60 ZŁ 6SZT- NA 3 MIESIACE JONSON& JONSON-SPRAWDZONE
    Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2012 - 15:24
    Do Adela: czytałam ,ale to głównie Kraków polecany,a co sadzicie o Dr Wócik?jaki koszt wizyty prywatnej?bo pewnie na NFZ to do zimy się nie załapię:-) bardzo proszę o informacje i polecenie dobrego okulisty.Dziękuję!
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2012 - 15:28
    gość: Anita 1 napisał/a:
    Do Adela: czytałam ,ale to głównie Kraków polecany,a co sadzicie o Dr Wócik?jaki koszt wizyty prywatnej?bo pewnie na NFZ to do zimy się nie załapię:-) bardzo proszę o informacje i polecenie dobrego okulisty.Dziękuję!
    Przepraszam nazwisko miało brzmieć Wójcik.
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2012 - 16:13
    ja byłam u dr ORTYL w telefonice jak dla mnie bardzo trafna diagnoza i od razu skierowanie do specjalisty
    3 3 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz