Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 7 wrz 2011

    pilnie potrzebuję nr. telefonu do dr Sobieraj i gdzie przyjmuje w myślenicach a gdzie prywatnie z góry dziękuję

    2 21 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Następny po gamadencie się tu jak widze sobieraj reklamuje. fgh jeśli potrafiłeś zamieścić tego posta na tym forum to powinieneś też wiedzieć co to takiego GOOGLE. Mi znalezienie tego numeru za pomocą GOOGLE.PL zajęło 2 sekundy. Zastanawiam się czytając takie posty z proźbą o telefon do jakiegoś dentysty lub czegokolwiek innego czy ich autorzy są debilami czy po prostu autoreklamującymi się dentystami, pizzeriami, ginekologami itp. itd. Ewentualnie mają resztę ludzi na tym forum za debili.

    28 6 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Dr Sobieraj ma tylu pacjentów że takie fora jak to to mu koło nosa lata Najlepszą reklamą jest poczta pantoflowa Sama wielokrotnie Go polecałam znajomym i ich opinie były podobne Samo usunięcie zęba jak dla mnie szybko i fachowo Być może są lepsi w okolicy nie wiem na szczęście póki co nie muszę korzystać

    7 29 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    jeśli nie chcesz podawać nr.tel. to go poprostu nie podawaj!!!Ja nie robię autoreklamy dla kogoś poprostu potrzebuję nr.i tyle ale niestety są tacy ludzie na tym świecie, że potrafią tylko krytykować ludzi

    7 22 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    A ty fgh jeśli jak piszesz "po prostu potrzebujesz nr telefonu" wpisz zapytanie w okienko wyszukiwarki to zajmie ci duuużo mniej czasu niż napisanie posta z zapytaniem a potrzebny numer tel. pozyskasz natychmiast. Ale tobie nie chodzi o ten nr tel. tylko o to by ten numer pojawił się na tym forum więc postanowiłeś sobie najpierw zadać pytanie a w kolejnym poście już pod innym nickiem na nie odpowiedzieć. W ten sposób dane kontaktowe firmy p. Sobieraja pojawiają się na forum. Ot taka reklama za friko. Taka forma reklamy nazywa się "marketingiem wirusowym" i jest w tym wątku nagminnie uprawiana.
    Pozdrawiam Panie Doktorze

    16 6 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    A ja mam pytanie. Jestem w trakcie leczenia kanałowego, za tydzień kończę 18 i następna wizyta ma być płatna.I tu moje pytanie- czy jeżeli mam zaczęte leczenie przed 18 ,to powinnam mieć skończone za darmo, czy też muszę płacić, tym bardziej , że się uczę i jestem na garnuszku u rodziców. Będę wdzięczna za każde informacje. Dziękuję.

    2 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    lola mi detysta leczyl juz 2 zeby kanalowo (teraz bede leczyc 3) i za kazdym razem mowil ze jest to nie refundowane.U mojego detysty koszt to 100zl nie wiem jak jest gdzie indziej.
    Dodam ze nie jest to prywatny detysta tak ze chyba wszedzie kanalowe jest odplatne.

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Proszę moderatora forum o wyjaśnienie - dlaczego 2 razy skasowano mojego posta z numerem telefonu informacji dla pacjentów do publicznej państwowej instytucji jaką jest Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ, w którym zresztą 99,9% mieszkańców Myślenic jest ubezpieczonych? Reklama?!

    Nie wiem co się modom nie podoba w każdym bądź razie:

    Laola - wpisz sobie w google "nfz kraków", zakładka "O oddziale", poszukaj "Wydział spraw świadczeniobiorców", zadzwoń od 8 do 16 i się zapytaj. Jeśli miła pani powie Ci że jest za free to wracasz do gabinetu i tłumaczysz co i jak.

    4 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    właśnie -ja potrzebuję paragon lub fakturę za leczenie zębów -którzy wydają bez szczególnego proszenia ? w którym gabinecie to normalna czynność za usługę?

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    Jeśli poprosisz - w każdym. W każdym profesjonalnym. Nawet przed obowiązkiem posiadania kas fiskalnych można było taki rachunek (nie z kasy tylko z bloczka albo drukowany) bez problemu uzyskać. Jak ktoś robi problemy to sorry ale wydaje mi się że z materiałami/starannością/ceną też może przykombinować.

    Cytuj
  • 19 wrz 2011

    Widzę, że sporo postów jest usuwanych. Podobnie jest z moimi negatywnymi opiniami odnośnie leczenia u ortodontki Anny Szafraniec. Widać każdy musi być zadowolony z pracy tej pani! Jeżeli ktoś ma inne zdanie, (a takich opinii było tu kilka) od razu jego wiadomość jest kasowana.....

    7 3 Cytuj
  • 30 paź 2011

    Proszę o pomoc,postanowiłam w końcu zrobic coś z moim uzebieniem, a pracy jest trochę , potrzebuje adres dentysty, który nie naciągnie mnie, Trafiłam na adres orto deny sŁOneczna, nie wiem czy tam jest bardzo drogo, bo gama dent na niepodległości, nie bardzo mnie interseuje, była tam moja kuzynka to zapłaciła kolosalne pieniądze, bo tak jej wymyślała, może to , może to a w sumie nic pieknego nie zrobiła. MOŻE W TAKIM RAZIE NA SŁONECZNEJ BEDZIE LEPIEJ, JEŚLIMACIE TAKIE DANE PROSZĘ PODAJCIE MI PORÓWNANIE CEN MIEDZ TYMI GABINETAMI, CZY RÓŻNIĄ SIĘ,CZY PRZY HURTOWYM LECZENIU JEST RABAT

    14 Cytuj
  • 30 paź 2011

    Coś mi mówi że to kolejna autoreklama znanego z tego wątku gabinetu przy niepodległości, któremu na tym forum wyrobiono opinię "drogiego" Teraz prawdopodobnie będziemy obserwowali próby zapznania nas z cenami tego gabinetu. Pewnie im obroty spadły. Żenujące !

    7 2 Cytuj
  • 30 paź 2011

    Rabat?? Dlaczego ktoś ma dawać rabat, skoro to pacjent zaniedbał swoje uzębienie. Mysle ze najlepiej jak spróbujesz i zobaczysz jak jest. A ceny uważam ze są wszędzie podobne.

    8 5 Cytuj
  • 30 paź 2011

    ortodent na słonecznej jest barzdo drogi. zadzwon i sama sprawdz. bylam tam z 1 zebem i za leczenie kanalowe z plaba zaplacilam pondad 600 zł

    8 2 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Hej mam Pytanie<mam nadzieje ze sie nie pojawilo> czy leczyliście sie może w gabinecie na Gałczyńskiego u dr. Anny Kuczyńskiej? zlezy mi na szybkiej odp.

    9 3 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Proszę o informację... mam do usunięcia kilka zębów chirurgicznie. Chciałam zapytać czy ktoś może wie gdzie w Myślenicach przyjmuje chirurg dentystyczny na kasę chorych???

    Cytuj
  • 17 lis 2011

    [quote=gość: czarna] Proszę o informację... mam do usunięcia kilka zębów chirurgicznie. Chciałam zapytać czy ktoś może wie gdzie w Myślenicach przyjmuje chirurg dentystyczny na kasę chorych??? [/quote]
    pan dr.Sobieraj naprzeciwko rybki,tylko musisz być zupełnie rano najlepiej od 6.oo rano stać,pierwsze dziesięć osób bierze na kase,a fachowcem jest niezastąpionym,wyrywałem u niego 3 zęby naraz i polecam w 100%!

    7 2 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Serdecznie dziękuje za tak szybką odpowiedz. Strasznie się boje mam nadzieje,że będzie dobrze:) Mam jeszcze jedno pytanko...Czy ten pan przyjmuje codziennie???

    1 1 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Wie ktoś może czy doktor Sobieraj przyjmuje codziennie???

    1 11 Cytuj
  • 18 lis 2011

    [quote=gość: jaś] Następny po gamadencie się tu jak widze sobieraj reklamuje. fgh jeśli potrafiłeś zamieścić tego posta na tym forum to powinieneś też wiedzieć co to takiego GOOGLE. Mi znalezienie tego numeru za pomocą GOOGLE.PL zajęło 2 sekundy. Zastanawiam się czytając takie posty z proźbą o telefon do jakiegoś dentysty lub czegokolwiek innego czy ich autorzy są debilami czy po prostu autoreklamującymi się dentystami, pizzeriami, ginekologami itp. itd. Ewentualnie mają resztę ludzi na tym forum za debili. [/quote]
    Może jeszcze nr telefonu potrzebujesz ?

    5 2 Cytuj
  • 24 lis 2011

    potrzebuje rady: brakuje mi dwoch zebow obok siebie i moje pytanie jest takie czy orientuje sie ktos ile za 2 implany biorą dentysci na tzw "ubezpieczenie&#039; dokladnie w centrum stomatologi mial ktos moze podobna sytuacje?

    Cytuj
  • 24 lis 2011

    nie ma implantow na ubezpieczenie tylko prywatnie koszt 1 implanta ok 5-6 tysiecy a i atk nie masz pewnosci czy organizm nie odrzuci ciala obcego i wtedy pieniadze wyrzucone w błoto

    2 Cytuj
  • 24 lis 2011

    koszt implanta wynosi około 4 tyś, a odrzucenie przez organizm jest bardzo małe, około 98% przyjmuje się.

    1 Cytuj
  • 24 lis 2011

    [quote=gość: 345] koszt implanta wynosi około 4 tyś, a odrzucenie przez organizm jest bardzo małe, około 98% przyjmuje się. [/quote]

    to nieprawda. ja wstawialem 3 zeby i zaplacilem cos ok. 1.5-2 tys. u dr stopy w myslenicach.

    2 Cytuj

Odpowiedz