Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 3 maj 2009

    Mam prośbę.Napiszcie,gdzie przyjmuje dr Sobieraj.

    5 2 Cytuj
  • 7 maj 2009

    przyjmuje w Cechu-Ogrodowa 1,na przeciwko"Rybki".

    5 2 Cytuj
  • 7 maj 2009

    Xxx-wielkie dzięki za informację! :) Chociaż już po ptokach,znaczy-zębach.
    P.S.Pozdrowienia dla Oli :D

    2 3 Cytuj
  • 8 maj 2009

    najlepszy prywatny dentysta jest kolo wypozyczalni relaks!!! pani jest niesamowita a do tego przepiekna!!:D
    az sie chce buzie otwierac!!

    8 Cytuj
  • 9 maj 2009

    a co z cenami u prywatnych dentystów różnią się bardzo od siebie czy raczej są takie same wie ktoś może???

    2 Cytuj
  • 11 maj 2009

    Mam pytanko odnośnie dr Sobieraja, o ile dobrze zrozumialam przyjmuje w Cechu a nie na Kazimierza Wielkiego(bo jakoś obilo mi się o uszy że tam przyjmował) Ile kosztuje wyrwanie zęba bo to chyba nie jest dentysta na NFZ. Dziękuje za odpowiedz :)

    2 3 Cytuj
  • 11 maj 2009

    wyrywa tam w ramach nfz i prywatnie - jak wolisz

    1 2 Cytuj
  • 11 maj 2009

    A czymś się różni rejestracja prywatnie a n NFZ? Czy tak samo musi się być wcześnie rano i czekać w kolejce ?

    1 2 Cytuj
  • Marzena 21 maj 2009

    hm :) zapraszam do stróży :) pesel i info o zatrudnieniu i macie za darmo i bez stresów:)
    super lekarz i Pani asystentka rewelacyjna :)
    nie są pierwszej młodości :P ale są fantastyczni !!!

    4 3 Cytuj
  • Marzena 21 maj 2009

    [quote]A czymś się różni rejestracja prywatnie a n NFZ? Czy tak samo musi się być wcześnie rano i czekać w kolejce ?[/quote]
    Różni się Aniu i to bardzo ,tu nie chodzi o klolejkę :P ale np. o znieczulenie !
    Ważna sprawa ? prawda ? :)) znieczulenie to nic w porównaniu z wypełnieniem czy innym stomatologicznymi cudami :)

    4 Cytuj
  • 22 maj 2009

    Jeśli chodzi o prywatnych stomatologów to osobiście polecam 'Eudent'. Trzeba przyznać,że najtańsi nie są. Kiedyś- jak pewnie 80% ludzi- balam sie w ogole iść do dentysty. Wystarczyło zmienić dentyste- miła pani stomatolog, miła asystentka, można z nimi porozmawiać, a co najważniejsze...przekonalam sie,ze dentysta nie musi kojarzyc się ze strachem:)Polecam.

    11 Cytuj
  • 29 maj 2009

    Witam tym razem jestem już zalogowana :) Dziękuje za informacje odnośnie dentystów. Ostatecznie los i ząb tak chciał, że dentysty szukałam na szybkiego i to popołudniu. Trafiłam do Orto-dentu szybko i sprawnie choć wyrywanie nie było łatwe. Później niestety dopadł mnie pech i zapalenie nie z winy dentysty i trafiłam na dyżur całodobowy do Krakowa ul. Zacisze i choć chodzi tu o dentystów w Myślenichach mogę wam powiedzieć jedno wreszcie znalazłam dentystkę z powołaniem i dla pacjentów. Jest to oczywiście prywatna jednostka więc i trzeba płacić. Ale naprawde super :) Wczoraj mój mąż wyrywał tam zęba mądrosci zabieg po znieczuleniu trwał 5 minut a dziś dziąsło wygląda super.:)

    2 5 Cytuj
  • 30 maj 2009

    Pani Szlaga-Makłowicz po mimo drugiego członu nazwiska na prawde spokojna i zrównoważona;) jej motto "trzeba leczyć nie usuwać."

    5 5 Cytuj
  • 1 cze 2009

    najlepsza dentystka przyjmuje w Sułkowicach w ośrodku (ale prywatnie) a nazywa się Lidia Bosacka :) a dla dzieci najlepsza to p. Gruszecka w Myślenicach. Obydwie drogie ale Rewelacja.

    10 3 Cytuj
  • 2 cze 2009

    Muszę tutaj koniecznie pochwalić moją dentystkę panią Anię Bryt. Rewelacyjna! A za jej specjalne podejście do dzieci należy się medal.
    Niestety nowych pacjentów nie przyjmuje z powodu przepełnienia.

    7 10 Cytuj
  • 13 cze 2009

    a gdzie ta szlaga przyjmuje bo dawniej do niej chodziłam

    4 Cytuj
  • 24 cze 2009

    Ja polecam dr. Makłowicz (przyjmuje koło dziadkowca). Zaliczyłam juz kilku dentystów, ale lepszego od Niej nie spotkałam.Jest bardzo dokładna i delikatna. Naprawde warto!!!

    2 7 Cytuj
  • 24 cze 2009

    dr Magdalena Pydo orto-dent najlepsza na świecie dentystka

    4 Cytuj
  • Pomidor Pomidorowski 24 cze 2009

    Polecam Kowali w Sułkowicach. Usuwają zaje.............. , a jak trzeba to jeszcze podkują

    9 1 Cytuj
  • 25 cze 2009

    Również polecam P.Gruszecką ja do niej od kilku lat chodzę i plomby się trzymają ładnie kilka lat. A jak wyrywać to w Suchej Beskidzkiej pod narkozą ale to kosztowne ale bez strachy. Ale w Myślenicach też polecam do wyrywania P. Sobieraj.

    3 3 Cytuj
  • 25 cze 2009

    Również polecam P.Gruszecką ja do niej od kilku lat chodzę i plomby się trzymają ładnie kilka lat. A jak wyrywać to w Suchej Beskidzkiej pod narkozą ale to kosztowne ale bez strachy. Ale w Myślenicach też polecam do wyrywania P. Sobieraj. A ostatnio byłam u dentysty bo chciałam na NFZ się leczyć pod Arkadami i nie polecam to raczej hurtowo robią trzy fotele i jeden dentysta.

    1 5 Cytuj
  • 25 cze 2009

    W Suchej tak mojemu męzowi wyrwali zeba, że przetokę mu zrobili i nie zauważyli. Idioci o mało w szpitlu nie wylądował. Miesiąc potem na antybiotykach i szycie szczęki. Przyjemnośc kosztowąła nas poza kosztami Suchej jeszcze 6oo zł w Krakowie. Bo w Suchej mu nie miał kto zrobic z tym choc płacił za wszystko. Odradzam stanowczo. też się boję dentystów i rwania zębów ale do Suchej bym nikogo nie wysłała.

    2 1 Cytuj
  • 25 cze 2009

    Ja niestety nie miałam takich nie przyjemnych rzeczy byłam jeszcze z kuzynką i moja mama też tam jeździła i na szczęście nikomu nic się nie działo.

    2 Cytuj
  • 3 lip 2009

    Mógłby mi ktoś udzielić informacji jeśli chodzi o dr.Beatę Bubak? to znaczy ile należy się za wizytę, jak odnosi sie do pacjentów, potrzebuje równiez numer telefonu do pani doktor.

    1 3 Cytuj
  • 3 lip 2009

    Dr.Beata Bubak przyjmuje w przychodni na ul.Ogrodowej 1a-na przeciwko "rybki" w ramach NFZ.Numer tel. 0-12 272 06 26.Ale są do niej długie kolejki.Jest b.miła i dokładna.Nie wiem,czy przyjmuje gdzieś prywatnie.

    4 4 Cytuj

Odpowiedz