Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 2 cze 2011

    gama dent jest super , ceny sa przystepne.sprawdz sobie inne gabinety to zobaczysz wszechswiat cenowy. jasek idz sie lecz lepiej na nfz tam masz super ceny bo za darmo buachhchchchchca.

    4 4 Cytuj
  • 2 cze 2011

    gama dent jest ble ;-) nie róbcie już im reklamy bo to jest śmieszne, na każdej stronie to samo, dajcie już sobie spokój, wystarczy- aż bolą zęby od tych pochwał :-)

    5 4 Cytuj
  • 2 cze 2011

    odp/;hihihihi jak ci sie nie podoba gama dent to idz do innej ;poradni.

    3 3 Cytuj
  • 6 cze 2011

    Witam, mam pytanie odnośnie doktora Sobieraja, niestety muszę wyrwać zęba, podobno pierwsze 7 osób jest na NFZ? Czy orientuje się ktoś czy przyjmuje codziennie? Po za NFZ ile kosztuje wyrwanie zęba? Czy ktoś inny w Myślenicach wyrywa zęby?

    Cytuj
  • toksyk@wp.pl 6 cze 2011

    Jasek - brak mi słów.
    Temat w którym należy zamieszczać opinie na temat dentystów z naszej okolicy, a ty snujesz teorie spiskowe, że ktoś wynajęty robi tutaj za klakiera. Terminy do GAMADENTu są na tyle odległe że raczej nie potrzbują dodatkowej reklamy.
    Polacy naród, który zawsze narzeka, ciągle jest oszukiwany i niezadowolony. Tymczasem w takim nieprzyjemnym dośc temacie 80% pozytywnych postów. Ludzie są widać naprawde zadowoleni z poziomu leczenia. Dla ciebie podejrzewam jak ktoś jest zadowolony to jest przekupiony. No bo jak to mozliwe że ktoś sie wypowiada w Polsce w pozytywny sposób nie narzekając?

    4 2 Cytuj
  • 6 cze 2011

    Dr.Sobieraj przyjmuje codziennie,wyrwanie ósemki może kosztować podobno do 200zł.Moja ósemka kwalifikowała się na NFZ,więc było za darmo,na szczęście!

    1 Cytuj
  • 7 cze 2011

    @pacjent:
    Dokumentacja medyczna ma być przechowywana przez gabinet/przychodnię/szpital ustawową ilość lat, natomiast pacjent ma w każdej chwili prawo do skopiowania jej (po prostu ksero) lub uzyskania odpisu (tzn. osoba pracująca w danej jednostce poświadcza kopię za zgodność z oryginałem). Na pewno jednostki posiadające kontrakt z NFZ są zobligowane do ustalenia cen za takie kopie, są limity górne, kilkadziesiąt groszy za zwykłe ksero i kilka zlotych (nie wiem dokładnie, ok. 7-8) za zgodność z oryginałem - za stronę. Myślę że prywatnych jednostek też to dotyczy. Pacjent może też wypożyczyć dokumentacje medyczną (np. kliszę RTG), tzn. powinien mieć taką możliwość, zostawiając jakieś pokwitowanie. Tym łatwiejsze wydaje się to być w prywatnych gabinetach, gdzie i tak za wszystko płaci pacjent, więc de facto takie zdjęcie jest jego własnością. Jednostki finansowane z NFZ wzbraniają się przed tym z uzasadnieniem "a jak będzie kontrola to jak udowodnimy że to zrobiliśmy?". A prawda jest taka że w większości przypadków są to kwestie że pacjentowi się coś nie podobało i ma zamiar to gdzieś zgłosić - i wzbraniają się wszyscy. Myślę że do wielu takich sytuacji by nie dochodziło gdyby obie strony (tzn. lekarze i pacjenci) mieli trochę pokory i chęci do dialogu. Niestety niekiedy faktycznie ktoś popełni błąd...

    Sporo przydatnych informacji:
    http://nfz-krakow.pl/stronadlapacjenta/

    3 Cytuj
  • 11 lip 2011

    Witam, orientuje się ktoś, pod jaki nr trzeba dzwonić, aby zarejestrować się do dr. Sobieraja? I czy długo trzeba czekać?

    1 Cytuj
  • 11 lip 2011

    Rejestruje sie osobiście,przyjmuje ileś osób(nie wiem dokładnie,ale ok.10)pierwszych z kolejki

    1 2 Cytuj
  • 13 lip 2011

    Czy znacie dobrego dentystę w okolicy? Mąż chodził do dr. Seweryn bo jest w miarę tania ale coś mu źle zrobiła i teraz szukamy. Dajcie znać dziękuję ;)

    2 Cytuj
  • 13 lip 2011

    Gama Dent na ul. Niepodległości. Ja tam chodzę od jakiś trzech lat i jestem zadowolona, nawet swojego męża namówiłam i jak na razie wszystko OK. Polecam dr. Justynę Nalepę.

    Na forum jest już temat o dentystach, możesz przejrzeć, poczytać i sama wybierz :-)

    3 4 Cytuj
  • 13 lip 2011

    Polecam gabinet w Osieczanach, dr. Anna Siwek

    5 Cytuj
  • 13 lip 2011

    a czy dr Sobieraj wykonuje tylko zabiegi chirurgiczne ,czy zwykłe leczenie także?

    1 Cytuj
  • 13 lip 2011

    Witam bylem pacjentem dr Siwek w osieczanach i gorąco odradzam wizyty u tej Pani Dr. kiepskie diagnozy , drogo i plomba wypadła po 2 tygodniach a reklamacji nie chciala akceptowac. odradzam osieczny

    4 2 Cytuj
  • 5 sie 2011

    Bez komentarza...widać, że wypowiedzi są na poziomie ;/

    1 2 Cytuj
  • 9 sie 2011

    Mam zamiar leczyć swoje zęby u Pani Lekarz Dentysty Joanny Musiał, a nie mam żadnego doświadczenia czy warto ? . Dlatego pytam bo mam ich kilka do leczenia i nie chciałabym chodzić na daremnie, jeżeli po kilku miesiącach miałyby być do usunięcia.

    2 8 Cytuj
  • 11 sie 2011

    Co do Pani doktor Musiał, mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest bardzo dobra. Od paru lat chodzę do niej z dziećmi i mają wszystkie zęby wyleczone. Tylko dzięki Pani doktor, która ma naprawdę bardzo dobre podejście do ludzi, nie boją się dentysty i zawsze chodzą na wyznaczony termin, bez obawy. Dlatego bardzo polecam Panią doktor, bo dzięki jej leczeniu, moje dzieci w tej chwili chodzą tylko na kontrolę i nie mamy problemu z zębami.

    2 6 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Serdecznie dziękuję, po prostu zapytałam ,bo mam parę zębów do leczenia i zależy mi coby dobrze były zrobione.

    1 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Witam! Przeglądnełam całe to forum i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi gdzie dokładnie przyjmuje dr Sobieraj w Myślenicach??? Na jakiej ulicy lub w którym miejscu??? Telefon kontaktowy?? Proszę o odpowiedż! Z góry dzięki.

    3 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Dr. Sobieraj przyjmuje w Przychodni Na Osiedlu naprzeciwko Rybki obok Cechu.
    Telefonu nie znam.

    1 3 Cytuj
  • 17 sie 2011

    co sądzicie o dr Kowalu?

    6 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Polecam doktora Wątrobę w Dobczycach

    4 8 Cytuj
  • 17 sie 2011

    A ja polecam doktora Nerkę w Pcimiu.

    10 3 Cytuj
  • 18 sie 2011

    Jeśli chodzi o dr Mateusza Kowala chodze do niego od kilku mies i jestem zadowolona.Wszystko stara sie robić bezbolesnie jest wesoly i lubi sobie pozartowac:P
    Fajnie ze ma podpisany kontrakt z NFZ wiec płace tylko za lepsze plomby lub za kanałowe leczenie a przy kanałowym jak biore lepsza plombe to mi zaokragla cene tak ze wychodzi troche taniej.

    1 5 Cytuj
  • 18 sie 2011

    Ja bym w życiu nie poszedł do dentysty o nazwisku KOWAL ani do np. chirurga o nazwisku Rzeźnik. W Krakowie jest ponoć terapeuta uzależnień o nazwisku Moczymorda. Ciekawe ilu ma klientów :-)

    5 3 Cytuj

Odpowiedz