Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 19 sie 2011

    Jest również pani ginekolog o nazwisku Skrobacka

    3 2 Cytuj
  • 20 sie 2011

    Cap a czy to wina lekarza ze nosi takie nazwisko?Mnie tam nie odstrasza gosc jest wporzadku a ja dzieki niemu juz nie boje sie leczenia zabkow chociaz jeszcze dluga droga przedemna:)

    6 1 Cytuj
  • 20 sie 2011

    Gama dent ma chore ceny może panie są sympatyczne i miłe ale za tyle kasy ile tam się płaci to każdy by się uśmiechał, chodzę tam bo zacząłem leczenie ale szczerze odradzam no chyba że koś nie liczy się z ceną, a jakoś usług taka sobie jedna plomba wyleciała mi po trzech miesiącach, no cóż najwyższy czas szukać czegoś innego.

    7 7 Cytuj
  • 22 sie 2011

    reklama

    5 4 Cytuj
  • 22 sie 2011

    gama dent jest ewidentnie reklamowany na tym forum

    9 3 Cytuj
  • 22 sie 2011

    czy wie ktoś, czy w Gama-dent maja rentgen?

    2 8 Cytuj
  • 22 sie 2011

    w gama dencie maja rentgen i radiowizjografie. super lekarki polecam

    6 10 Cytuj
  • 22 sie 2011

    polecam paolo dent w Wisniowej . Bardzo dobrze i bez bolesnie robia. Jak 3 latek sie nie boi to jest dobrze.

    2 6 Cytuj
  • 22 sie 2011

    [quote=gość: kaja,.,] gama dent jest ewidentnie reklamowany na tym forum [/quote]
    Nie da się ukryć. Nie zdziwi to nikogo kto zna Patryka pewnie wieczorami siedzi i klepie na tym forum posty w stylu "gamadent jest super" kupa śmiechu !

    13 3 Cytuj
  • 22 sie 2011

    a na kasę fiskalną nabijają??,paragony,faktury za usługi wystawiają?

    3 4 Cytuj
  • 22 sie 2011

    kto ma kase ten nabija , plus vat

    4 1 Cytuj
  • 22 sie 2011

    A ja polecam panią A. Kuczyńską, fachowa, konkretna, w miarę tania, przemiła noo iiii..nie boli :)

    2 4 Cytuj
  • 24 sie 2011

    hej ja z kolei się nie zgadzam z opinią o dr Sobieraju wyrywa na żywca jakaś masakra co on wyprawia poprostu odstawia taka państwową fuszerę i na czas.Z kolei to prawda że Gama Dent jest świetnym gabinetem może nie tanim ale cena idzie w jakość .Chcesz tanio idz na NFZ ,i miej za pare lat sztuczną szczekę tak Ci wyleczą.

    2 6 Cytuj
  • 25 sie 2011

    (OT: @tom - nie ma VAT-u na usługi medyczne. Niestety. Zamiast 0% stawki jest zwolnienie z niej, przez co szpitale, przychodnie oraz lekarze nie mogą sobie odpisywać VATu (czy jak to tam się fachowa nazywa) od kupowanych rzeczy. Pewnie co innego odpis za autko dla lekarza na użytek prywatny... ale jak szpital kupuje tomograf za miliony to już się robi sporo )

    1 1 Cytuj
  • 25 sie 2011

    [quote=gość: patti] Z kolei to prawda że Gama Dent jest świetnym gabinetem może nie tanim ale cena idzie w jakość .Chcesz tanio idz na NFZ ,i miej za pare lat sztuczną szczekę tak Ci wyleczą. [/quote]
    No jasne i kolejna autoreklama gamadentu. Teraz będzie jeszcze więcej autoreklamy tego gabinetu bo niedaleko na tej samej ulicy Niepodległości otworzył się nowy duży gabinet i to na dodatek z własnym parkingiem. Włąściciel gamadentu ma dwie fajne fury (Lexusa i Audi) w lizingu raty co miesiąc trza płacić a tu się obok konkurencja otwiera HAHAHAHA !!!

    10 3 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 25 sie 2011

    AYAY - a ty może tak nie oglądaj się na wszystkich dookoła kto jakim samochodem jeździ. Zajmij się może własnym życiem i problemami a nie konkurencją Gama Dentu.

    3 6 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Najlepsza dentystka przyjmowała kiedyś za galalitem koło pizzerii italia. Nazywała się Dzikiewicz. Może ktoś wie gdzie ona teraz przyjmuje ?

    3 4 Cytuj
  • Jagienka Mur. 25 sie 2011

    Ktoś tu napisał wyżej, że od 3 lat chodzi do Gamma-dent, hi, hi. Mnie zrobili raz a dobrze i plomby trzymają się, więc warto było zapłacić. M. in ząb ze zgorzelą/ w innym gabinecie by mi go usunęli/, a tu proszę, antybiotyk, znieczulenie, może 3 wizyty i ząb od 2007 r jest w buzi.

    4 4 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Żadna autoreklama tak dla sprostowania po prostu korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona a wcześniej bywało tak że zmieniałam dentystów a efekt był marny bo co tanie to drogie.A co do konkurencji to jeśli bedą robić równie dobrze a taniej to też mogę zawsze zmienić nic nie stoi na przeszkodzie.Poczekamy na opinie.

    4 2 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=gość: ayay] gość: patti napisał/a:Z kolei to prawda że Gama Dent jest świetnym gabinetem może nie tanim ale cena idzie w jakość .Chcesz tanio idz na NFZ ,i miej za pare lat sztuczną szczekę tak Ci wyleczą. No jasne i kolejna autoreklama gamadentu. Teraz będzie jeszcze więcej autoreklamy tego gabinetu bo niedaleko na tej samej ulicy Niepodległości otworzył się nowy duży gabinet i to na dodatek z własnym parkingiem. Włąściciel gamadentu ma dwie fajne fury (Lexusa i Audi) w lizingu raty co miesiąc trza płacić a tu się obok konkurencja otwiera HAHAHAHA !!! [/quote]
    [quote=gość: ayay] gość: patti napisał/a:Z kolei to prawda że Gama Dent jest świetnym gabinetem może nie tanim ale cena idzie w jakość .Chcesz tanio idz na NFZ ,i miej za pare lat sztuczną szczekę tak Ci wyleczą. No jasne i kolejna autoreklama gamadentu. Teraz będzie jeszcze więcej autoreklamy tego gabinetu bo niedaleko na tej samej ulicy Niepodległości otworzył się nowy duży gabinet i to na dodatek z własnym parkingiem. Włąściciel gamadentu ma dwie fajne fury (Lexusa i Audi) w lizingu raty co miesiąc trza płacić a tu się obok konkurencja otwiera HAHAHAHA !!! [/quote]
    AYAY zawsze masz wybór , a nie szkaluj innych.chodz sobie gdzie chcesz .Zazdrość ,że Ciebie nie stać na dobre auto bo po prostu jestes kiepska w swoim fachu.hihihiihhi

    2 2 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Dziwie sie Maklowiczowi ze nie wykupi bannera reklamowego na Miasto-info. Taki wielki biznesmen a nie stac go na porzadna reklame, tylko Tu sie reklamuje jak partyzant. Moim zdaniem lekki obciach.

    7 4 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=gość: Tez dentyska] Dziwie sie Maklowiczowi ze nie wykupi bannera reklamowego na Miasto-info. Taki wielki biznesmen a nie stac go na porzadna reklame, tylko Tu sie reklamuje jak partyzant. Moim zdaniem lekki obciach. [/quote]

    haha dokladnie. nie ma to jak szeptany buahah marketing na forum :) zenada dla wszystkich promujacych sie w ten sposob. wzbudzacie tylko smiech i negatywne opinie wsrod ludzi poza internetem :)

    3 3 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=gość: alicja1000] gość: Tez dentyska napisał/a:Dziwie sie Maklowiczowi ze nie wykupi bannera reklamowego na Miasto-info. Taki wielki biznesmen a nie stac go na porzadna reklame, tylko Tu sie reklamuje jak partyzant. Moim zdaniem lekki obciach. haha dokladnie. nie ma to jak szeptany buahah marketing na forum :) zenada dla wszystkich promujacych sie w ten sposob. wzbudzacie tylko smiech i negatywne opinie wsrod ludzi poza internetem :) [/quote]
    to musisz byc kiepska...bahhhaaa

    2 2 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    czy jest w Myślenicach jakiś stomatolog który przyjmuje w sobotę ?? czy pozostaje mi Kraków ? Chodzi mi o wyrwanie zęba proszę o jakiś namiar bo nie mam czasu w inne dni

    Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Dr Sobieraj u siebie w domu chyba Gdów

    5 Cytuj

Odpowiedz