Forum » Myślenice Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

• 20.02.2014 - 21:19
    mariakk napisał/a:
    Porzebuje pilnie sprawdzonego dentysty, który wykona mi ładną KORONKĘ na jedynce. Ząb złamał mi się rok temu i został nadlany, ale wygląda bardzo nieestetycznie. Ile mniej więcej coś takie kosztuje? Czy stomatolog wykonuje to podczas jednej wizyty? Proszę o odpowiedz.
    Ponawiam pytanie o proszę o odpowiedz. Jeżeli ktoś nie chce robić reklam proszę o prywatną wiadomość.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 21.02.2014 - 19:05
    Mariakk ja mam koronę na jedynce i jestem bardzo zadowolona z efektu bo wygląda identycznie jak ząb;)
    Cena 600 zł korona jest porcelanowa.Ja podczas 1 wizyty miałam robiony odlew i założoną taką nakładkę,która na pierwszy rzut oka nie różniła się od pozostałych ząbków.Na drugiej wizycie już założona korona na wkładzie z włókna szklanego (włókno 250 zł).
    3 6 Cytuj Zgłoś
  • Kazierz Nawara 23.02.2014 - 10:32
    mariakk napisał/a:
    Ponawiam pytanie o proszę o odpowiedz. Jeżeli ktoś nie chce robić reklam proszę o prywatną wiadomość.
    polecam PaoloDent w Wiśniowej
    7 49 Cytuj Zgłoś
  • 25.02.2014 - 0:48
    wiki24 napisał/a:
    Mariakk ja mam koronę na jedynce i jestem bardzo zadowolona z efektu bo wygląda identycznie jak ząb;)
    Cena 600 zł korona jest porcelanowa.Ja podczas 1 wizyty miałam robiony odlew i założoną taką nakładkę,która na pierwszy rzut oka nie różniła się od pozostałych ząbków.Na drugiej wizycie już założona korona na wkładzie z włókna szklanego (włókno 250 zł).
    wiki24 u kogo i gdzie byłaś robić tą korone?
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • 07.04.2014 - 21:44
    Jakiego dentystę polecacie? bardzo proszę o pomoc
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • ania 08.04.2014 - 10:13
    justynk4 napisał/a:
    AN dent nie polecam, chamski lekarz, bez żadnego podejścia do pacjenta. ZOstałam potraktowana jak zło konieczne które przeszkadza mu w miłej pogawędce. Na starcie obraził mnie, wyśmiał a potem jeszcze zrobił zabieg od picu i mnie pytał czy coś jeszcze. chyba to on powinien wiedzieć jak zabieg wygląda nie ja. Tragedia naprawdę byłam w wielu gabinetach i rozumiem, że nie każdy człowiek musi być mega miły ale jakieś podstawy pracując z ludźmi powinno się zachować zwłaszcza, że płaci się za to nie mało.
    Buractwo
    w Andencie w Rudniku przyjmuje p dr Ania Wiśnicz, więc nie wiem gdzie Ty byłaś, że Cię ON przyjął?
    O Pani dr mam jak najlepsze zdanie
    2 37 Cytuj Zgłoś
  • 08.04.2014 - 19:21
    Anula przyjmują tam także inni stomatolodzy,ale jakoś nie chce mi się wierzyć że tak pacjenta by potraktowali.
    Ja tam chodzę od prawie roku i jestem bardzo zadowolona,złego słowa nie mogę powiedzieć.
    12 Cytuj Zgłoś
  • Magdalena 24.05.2014 - 11:18
    Czy ktoś się może orientuje jakie są ceny ściągania kamienia nazębnego w Myślenicach? Niestety nie mogę znaleźć żadnych cenników w internecie... może polecicie mi kogoś? Byłabym wdzięczna :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 27.05.2014 - 22:43
    Witam.
    Poszukuję namiarów na chirurga stomatologa na terenie Myślenic bądź okolic, który wykonuje zabieg podcięcia węzidełka wargi górnej.
    Intersuje mnie również aspekt kosztów oraz terminów......
    Z góry dzięki....żeby nie było, że ktoś podaje publicznie namiary i jest podejrzenie o pseudoreklamę wszelkie informacje przekazujecie na priva. Pozdrawiam...

krakuska
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 06.06.2014 - 23:48
    Odnosnie Paolodent...tak dr Paweł Bubula jest mistrzem swiata (a dokladniej narciarskim:)),bardzo dobry dentysta,skonczyl stomatologie na UJ i pracowal w Krakowie przez pare lat. Opinie,ze na wsi pracuja beznadzijni lekarze moze wystawic tylko idiota. Leczylem u niego zeby kilka dobrych lat temu,wszystkie plomby na swoim miejscu.Polecam!!!
    14 50 Cytuj Zgłoś
  • 11.06.2014 - 23:27
    Brawo! Wspaniała reklama!
    45 7 Cytuj Zgłoś
  • 07.07.2014 - 15:59
    WItam,

Szukam dobrego dentysty na fundusz zdrowia z Myślenic lub okolic. Aktualnie chodzę do pani z Trzemeśni.
    1 12 Cytuj Zgłoś
  • 29.07.2014 - 21:37
    Czy mógłby ktoś podać nr do doktora Sobieraja? Z góry baaardzo dziękuję. :)
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 29.07.2014 - 22:03
    Jeżeli aktualne, to do rejestracji mam numery: 12/274-44-92 i 12/272-06-26..
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • 02.08.2014 - 19:27
    gdzie się podział dr Ryżanowski ? który przyjmował jak się idzie na stary targ ?
    9 Cytuj Zgłoś
  • Paulina 05.08.2014 - 22:56
    Miał ktoś styczność z dentystami, którzy przyjmują na ul. Sobieskiego na NFZ.
    Jak wrażenia, polecacie kogoś?
    1 7 Cytuj Zgłoś
  • 08.08.2014 - 13:56
    Nie polecam dr Święcha z Optimadent. Naciągacz jakich mało. Tak nas zakręcił że oboje z mężem zrozumieliśmy że za lakowanie 4-rek u dziecka zapłacimy 40zł a po wizycie dostaliśmy rachunek na 160zł! ale cały czas powtarzał, że "za zęby 40zł", "to za dzisiaj będzie 40zł" itd. bardzo nieprofesjonalne!
    42 Cytuj Zgłoś
  • 18.08.2014 - 23:55
    witam ,ja zapisałem sie do Optimadent do p.dr. Halina święch niby na NFZ,zrobiła przegląd i na dwie jedynki stwierdziła że muszą być koronki,a jedna koronka kosztuje 700 zł,normalnego śmiertelnika na to nie stać !czy ktoś się nie orientuje gdzie można leczyć zęby faktycznie na NFZ , albo gdzie chociaż te ceny nie są tak wysokie?
    34 2 Cytuj Zgłoś
  • 19.08.2014 - 15:43
    Hej a był ktoś u dr. Michała Wilka na Niepodległości, oczywiście na NFZ. Proszę o opinie.
    1 23 Cytuj Zgłoś
  • 29.08.2014 - 7:22
    a ile zębów można wyrwać na nfz i gdzie to można zrobić?
    4 Cytuj Zgłoś
  • 30.08.2014 - 21:51
    witam :) ktorego dentyste polecacie dla dziecka (6 lat)? moze tez prywatnie. dziekuje :)
    Cytuj Zgłoś
  • 02.09.2014 - 11:16
    Villemo napisał/a:
    witam :) ktorego dentyste polecacie dla dziecka (6 lat)? moze tez prywatnie. dziekuje :)
    ja polecam Junior Dent w Krakowie- rewelacja i zabiegi z NFZ
    25 Cytuj Zgłoś
  • 02.09.2014 - 12:13
    Witam, mam pytanie czy ktoś wstawiał implanta? Gdzie najlepiej i jaki jest koszt? Dzięki z góry za odpowiedz.
    Cytuj Zgłoś
  • 02.09.2014 - 17:19
    dziekuje :)
    Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2014 - 12:06
    czy był ktoś u pani stomatolog pani Sobieraj?
    33 5 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2014 - 12:07
    ma ktoś nr do pana Ryżanowskiego?
    10 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 22.09.2014 - 12:42
    TomekS napisał/a:
    Odnosnie Paolodent...tak dr Paweł Bubula jest mistrzem swiata (a dokladniej narciarskim:))...
    Sugerując się ta opinią i sugestią znajomej, zarejestrowałem się (koniec września) do rwania zębów. Przetestuję i się podzielę się opinią.
    2 14 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2014 - 12:50
    ?
    Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2014 - 12:51
    ma ktoś nr do pana Ryżanowskiego?
    11 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2014 - 14:38
    Co sądzicie o SANAVI- Anna Szafraniec na fundusz?
    7 55 Cytuj Zgłoś
  • 25.09.2014 - 8:30
    szukam dobrego protetyka stomatologicznego kogo polecacie?
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 24.10.2014 - 19:47
    Witam, poszukuję dobrego specjalisty który chirurgicznie usuwa zęby. Poszłam dziś prywatnie i dentystka nie podjęła się usunięcia 8-ki odesłała mnie z kwitkiem do "jakiegoś" chirurga... czy na nfz można gdzieś to zrobić? A prywatnie ile Was to kosztowało i gdzie robiliście?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 24.10.2014 - 22:02
    Ja polecam chirurga w Stomatologii 2 na ul. Mickiewicza, przyjeżdża z Krakowa tak samo jak ortodontka. Coś tam robią na NFZ, ale nie wiem czy chirurg pod to podchodzi bo ja robiłem prywatnie.
    Ale wszystko było w porządku.
    9 25 Cytuj Zgłoś
  • 07.11.2014 - 11:05
    szukam opinii na temat doktora michał wilk z niepodleglosci w myslenicach:)
    23 Cytuj Zgłoś
  • 14.11.2014 - 22:10
    Witam, czy ktoś z was orientuje się który gabinet/dentysta leczy zęby pod narkozą. Mam straszną fobię i chciałabym wyleczyć kilka zębów na raz a obawiam się, że nie wytrzymam na fotelu kilku godzin. Jeśli ktoś wie, proszę o info
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 15.11.2014 - 9:15
    Pani Musiał super stomatolog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
    1 30 Cytuj Zgłoś
  • 15.11.2014 - 22:07
    karma91 napisał/a:
    Witam, czy ktoś z was orientuje się który gabinet/dentysta leczy zęby pod narkozą. Mam straszną fobię i chciałabym wyleczyć kilka zębów na raz a obawiam się, że nie wytrzymam na fotelu kilku godzin. Jeśli ktoś wie, proszę o info
    obawiam się, że w Myślenicach nie ma możliwości leczenia zębów w narkozie. Pytaj w Krakowie na Montelupich w UKS. A prywatnie doradzam znaleźć odpowiedniego stomatologa i leczyć zęby w znieczuleniu miejscowym po jednym, fobie można pokonać. Szkoda niszczyć sobie zdrowia narkozą, szczególnie, że za jakiś czas problem się powtórzy bo: dojdą nowe ubytki, wypełnienia się rozszczelnią itd.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 15.11.2014 - 22:24
    karma91 napisał/a:
    obawiam się, że w Myślenicach nie ma możliwości leczenia zębów w narkozie. Pytaj w Krakowie na Montelupich w UKS. A prywatnie doradzam znaleźć odpowiedniego stomatologa i leczyć zęby w znieczuleniu miejscowym po jednym, fobie można pokonać. Szkoda niszczyć sobie zdrowia narkozą, szczególnie, że za jakiś czas problem się powtórzy bo: dojdą nowe ubytki, wypełnienia się rozszczelnią itd.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 02.12.2014 - 15:16
    Ja natomiast polecam Sanavi- nie przyjmuje tam tylko jedna p. doktor, takze nie ma co sugerować się p. Szafraniec ;) wyleczyłam tam wszystkie zęby- miło i bezproblemowo noi na fundusz.

krakowianka78- rozumiem Twoje rozgoryczenie no ale też zrozum panią dr.... przecież przez nr PESEL można dowiedzieć się wszystkiego o danym pacjencie.. ja zawsze noszę nr PESEL córki w portfelu bo nigdy nic nie wiadomo
    9 34 Cytuj Zgłoś
  • 04.12.2014 - 12:49
    Czy ktoś korzystał z usług dentystycznych u lek.dent. Eweliny Szlachetki? Powstał nowy gabinet przy ul.Jagiellońskiej i chciałabym poznać opinię na ten temat ;)
    51 Cytuj Zgłoś
  • 04.12.2014 - 17:39
    Tak, byłam tam. Jestem zadowolona ..miła młoda babka :) Bardzo dobrze zrobiła mi zęby, polecam w 100 %
    46 Cytuj Zgłoś
  • 05.12.2014 - 10:01
    Monika28 napisał/a:
    Czy ktoś korzystał z usług dentystycznych u lek.dent. Eweliny Szlachetki? Powstał nowy gabinet przy ul.Jagiellońskiej i chciałabym poznać opinię na ten temat ;)
    Chciałam tam iść ale ceny mnie powalily i NFZtu tez nie ma.
    21 Cytuj Zgłoś
  • 05.12.2014 - 13:15
    A czy mogłabyś podać jakieś przykładowe ceny? Wybieram się tam i nie chce jakiegoś ogromnego zaskoczenia ;(
    32 Cytuj Zgłoś
  • 06.12.2014 - 10:12
    Czy wybielał ktoś zęby w Myślenicach w jakimś salonie stomatologicznym?
    Bardzo proszę o pomoc...
    3 Cytuj Zgłoś
  • 06.12.2014 - 15:02
    agataulman napisał/a:
    Czy wybielał ktoś zęby w Myślenicach w jakimś salonie stomatologicznym?
    Bardzo proszę o pomoc...
    ja o SALONIE stomatologicznym nie słyszałam :p
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 06.12.2014 - 15:59
    gabinecie no ;)
    3 Cytuj Zgłoś
  • 08.12.2014 - 23:07
    magdaMysle napisał/a:
    Chciałam tam iść ale ceny mnie powalily i NFZtu tez nie ma.
    Monika28 napisał/a:
    A czy mogłabyś podać jakieś przykładowe ceny? Wybieram się tam i nie chce jakiegoś ogromnego zaskoczenia ;(
    Z tego co wiem, przegląd zębów ma za darmo, więc wybrać sie nie zaszkodzi, byłam, potwierdzam że miła i sympatyczna, uroczo urządzony gabinet, a co do cen, to myślę że są przystępne, wręcz jak na stomatologie w dolnych granicach normy, taniego dentysty niestety nie znajdziesz, a z tego co słyszałam, jeśli zdarzy sie że trzeba wyrwać zęba, a można to zrobić na NFZ, to sama proponuje tą opcje. ;)

Ale po co z góry oceniać, najlepiej pójść i samemu się przekonać, nic nie kosztuje.
    3 11 Cytuj Zgłoś
  • 09.12.2014 - 11:43
    Do jakiego stomatologa najlepiej się udać z problemami dziąseł i paradontozą?
    Cytuj Zgłoś
  • 13.12.2014 - 13:40
    declock napisał/a:
    Z tego co wiem, przegląd zębów ma za darmo, więc wybrać sie nie zaszkodzi, byłam, potwierdzam że miła i sympatyczna, uroczo urządzony gabinet, a co do cen, to myślę że są przystępne, wręcz jak na stomatologie w dolnych granicach normy, taniego dentysty niestety nie znajdziesz, a z tego co słyszałam, jeśli zdarzy sie że trzeba wyrwać zęba, a można to zrobić na NFZ, to sama proponuje tą opcje. ;)

Ale po co z góry oceniać, najlepiej pójść i samemu się przekonać, nic nie kosztuje.
    I mam w to uwierzyć że otwiera swoj gabinet, robi darmowe badanie a potem jeszcze odsyła jesli jest mozliwosc na nfz....bo nie chce zarobic? Ładna autoreklama
    5 Cytuj Zgłoś
  • 13.12.2014 - 14:18
    Siemka, czy możecie polecić jakiegoś ortodonte, najlepiej taniego i dobrego. Jestem z Dobczyc, ale tamtejszy orto w ośrodku chyba nie zakłada aparatów stałych. Bardzo proszę o pomoc.
    27 3 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz