Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 10 sty 2012

    Widzę, że temat powinien nazywać się oczernianie i zmyślanie na temat dentystów.

    Czyżby Gama-Dent z reklamowania się i polecania swoich usług w tym wątku przeszedł na atak na konkurencję ?

    Może to dobra taktyka na teraz, ale daleko na tym nie zajedziecie, prędzej czy później wyjdzie szydło z worka :-) a raczej wiertło z zęba :-)

    37 10 Cytuj
  • 10 sty 2012

    sobieraj jest najlepszy:P

    9 43 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Extra miły życzliwy minuta i po strachu Super znieczula

    8 35 Cytuj
  • 11 sty 2012

    [quote=gość: koma] Extra miły życzliwy minuta i po strachu Super znieczula [/quote]
    A byłaś prywatnie czy na fundusz?

    3 9 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Ponawiam pytanie o dr Bubak z centrum. Jak leczy , jakie podejście do pacjenta? Czy ktoś tam się leczy lub leczył? Z góry dziękuję za informacje.

    2 24 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Do trolkagossia: A dokładna jest? Trzymają się plomby? Jakie ma podejście do pacjenta?Bo ja się boję jak diabli...chyba bardziej niż dziecko ;-). Czytałam dobre opinie o tej Pani, ale dawno pisane nie wiem jak jest teraz

    13 Cytuj
  • 11 sty 2012

    zostałam przyjęta na NFZ

    5 Cytuj
  • 12 sty 2012

    dr bubak nie polecam

    12 3 Cytuj
  • 12 sty 2012

    a ja właśnie z czystym sercem polecam dr Bubak. Wyleczył mi wszystkie ząbki bardzo porządnie, mam bardzo ładnie. Chodzę do niej od dwóch lat i na prawde nie mogę na nic narzekać. Przede wszystkim nie zdziera też pieniędzy i udzieli fachowej porady. Polecam!!!

    3 20 Cytuj
  • 12 sty 2012

    dr bubak nie polecam

    15 3 Cytuj
  • 13 sty 2012

    nie polecam gabinetu paolodent.pan dr nie szanuje czasu pacjentow jak i personelu.gdy mnie przyjmowal odebral 3 x telefon ,2 x wychodzil..totalny brak szacunku;/

    26 3 Cytuj
  • 13 sty 2012

    ja w paolodent byłem raz i dziękuję. Pan doktor w trakcie kiedy byłem na fotelu kilkakrotnie odebrał telefon - a od tego to jest chyba recepcjonistka, rozmawiał z hurtownikiem i zamawiał towar, podchodził do 3 innych pacjentów a ja leżałem, leżałem, leżałem...

    23 2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Czy koszt plomby 100-120zł to dużo? taką informację otrzymałam od p. doktora stomatologii w Myślenicach? Ma być to plomba która nie zmienia koloru, jednak wydaje mi się to trochę dużo, zwłaszcza że mam kilak zębów do załatania...

    7 7 Cytuj
  • 17 sty 2012

    to jest cena w miarę, na pewno nie za drogo

    10 6 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Ja również nie polecam Anny Szafraniec.

    12 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Dzięki za info, wcześniej leczyłam się na Montelupich w Krakowie i są cudowni... Polecam serdecznie jeśli ktoś ma możliwości dojeżdżania do krk, :)

    4 3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Czy w Myślenicach jest jakiś stomatolog dla małych dzieci? Przyjazny, ładny gabinet, miły lekarz z podejściem do dzieci. Córka ma prawie 2 lata i chciałam pójść z nią na kontrolę.

    3 5 Cytuj
  • 2 lut 2012

    W każdym gabinecie przyjmują dzieci i jednocześnie w żadnym nie lubią rozwrzeszczanych potworów. Jeśli masz normalne dziecko to no problem a jeśli masz takiego "potworka" to tylko Kraków ul. Zacisze ale rodzic zostaje na zewnątrz.

    16 7 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Mam spokojną, grzeczną córkę, ale czasem boi/wstydzi się obcych. Dlatego szukam kogoś kto ma podejście do dzieci.

    3 1 Cytuj
  • 2 lut 2012

    ul. Piłsudskiego 4 GAMA DENT lek. Makłowicz gorąco polecam , dzieci także :)

    8 26 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Dr.Święch Krzysztof OptimaDent-super do dzieci

    6 26 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Dlaczego same -?Chodzę z dziećmi do niego i jesteśmy bardzo zadowoleni.Chyba,że ja o czymś nie wiem?

    6 6 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Leczyłem kilka ząbków u Lidii Bosackiej w Sułkowicach (prywatnie) znieczulenie + borowanko+ plomba to około 100 zł. Nic nie bolało nic nie wypadło etc.
    Dziś rwałem siódemkę i super :)

    17 17 Cytuj
  • 4 lut 2012

    [quote=gość: Elv1s] Leczyłem kilka ząbków u Lidii Bosackiej w Sułkowicach (prywatnie) znieczulenie + borowanko+ plomba to około 100 zł. Nic nie bolało nic nie wypadło etc.
    Dziś rwałem siódemkę i super :) [/quote]
    chaba to zart to jest o myslenicach , a ta pania bosacka jest w sulkowicach i w dodatku z tego co wiem kiepska

    9 10 Cytuj
  • 4 lut 2012

    pani lidia bosacka zepsuła mi zęba.nie polecam

    9 11 Cytuj

Odpowiedz