Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 26 mar 2009

    Jakich polecicie myślenickich dentystów? I czy są jacyś z NFZ-u do którzy przyjmują od razu? Chciałem się dziś zarejestrować do dentysty, ale najbliższe terminy u mojej dentystki (obecnie po przenosinach na tyłach budynku rzemiosła) są na środek maja...

    Aha i jak polecacie jakiegoś płatnego, to prosiłbym o podanie ile mniej/więcej kosztuje u niego rozwiercenie i zaplombowanie zęba (łącznie z kosztem plomby)?

    5 4 Cytuj
  • 26 mar 2009

    kurde ale mnie ubiegłes też chciałem ten temat zapodać:):)Oczywiście tanio i dobrze, główne kryteria

    6 4 Cytuj
  • 26 mar 2009

    Byłem dziś w NZOZ, ale tam mają terminy długie :/ A ja tą robotę muszę mieć na już, i najlepiej jak najtaniej, bo miesiąc szykuje się ciężki :/

    Bardzo mi zależy na czasie, więc jeśli znacie jakichś świetnych dentystów refundowanych, również w Krakowie to też podawajcie.

    5 Cytuj
  • 26 mar 2009

    Osobiście polecam doktora Stopę,przyjmującego właśnie na tyłach Cechu.Wprawdzie to protetyk,ale leczy jak każdy stomatolog.Trzeba wcześniej umówić się na wizytę,ale przyjmuje z przerwami od rana do popołudnia.Cena za plombę 50-60zł Leczy również w ramach NFZ-tu Telefon: (012) 272-22-66

    Tylko nie rozpisujcie się czasem,że to ja jestem panem Stopą,jak było w przypadku Auto-szkoły :D

    8 6 Cytuj
  • 26 mar 2009

    A jak u niego z terminami? Bo u mojej pani doktor Beaty Bubak (świetna - polecam!) najbliższe terminy są na środek maja. Jak nie będzie nic w Myślenicach to chyba zostanie mi Kraków...

    3 2 Cytuj
  • 26 mar 2009

    Ja najczęściej umawiam się z tygodniowym wyprzedzeniem,ale zdarza się,że ktoś rezygnuje z wizyty i można wskoczyć w lukę.Najlepiej będzie,jak zadzwonisz osobiście.

    2 2 Cytuj
  • 26 mar 2009

    ok dzięki wielkie ;)

    Jeszcze mam pytanie, jak z jego stosunkiem do pacjentów? Czy załatwia należy do nerwowych osób, czy jednak jest to spokojny dentysta? Bo raczej nie chodzi mi o kogoś kto by załatwiał pacjentów "hurtowo".

    3 Cytuj
  • 26 mar 2009

    Hurtowo to niedobre słowo.Robi szybko,bez niepotrzebnej zabawy,ale-odpukać-po jego interwencji jeszcze nie miałem żadnej poprawki,nic później nie wypadło,ani nie bolało.Natomiast ma specyficzne poczucie humoru-jak lubisz Monty Pythona,to możesz rechotać z wiertłem w zębie :)
    Mam nadzieję,że będziesz zadowolony!

    2 2 Cytuj
  • 26 mar 2009

    Aha jak ma poczucie humoru to ok ;) Spróbuję sie do niego zarejestrować ;)

    "hurtowo" - chodziło mi o takich dentystów (kiedyś byłem u takiego w Krakowie) że pacjent wchodzi, niemal od razu odstaje znieczulenie, lekarz wierci co zepsute, zakleja i do widzenia. A wszystko w dość krótkim czasie.

    3 Cytuj
  • 26 mar 2009

    [quote] Spróbuję sie do niego zarejestrować ;)[/quote]

    chyba Cię ubiegnę;)... serio to mam do usunięcia jeden ząb, raczej to co z niego zostało(szkolne leczenie:)), a słyszałem że pan Sobieraj jest dobry w te klocki, także muszę spróbować raczej do niego uderzyć:)mam nadzieje ze nie trzeba czekać z 3 miesiące

    4 1 Cytuj
  • 26 mar 2009

    Sigwald,jak musisz wyrwać ząb,to polecam dr Seweryn,ale mamę-nie córkę.

    2 7 Cytuj
  • 26 mar 2009

    [quote=Sigwald][quote] Spróbuję sie do niego zarejestrować ;)[/quote]

    chyba Cię ubiegnę;)... serio to mam do usunięcia jeden ząb, raczej to co z niego zostało(szkolne leczenie:)), a słyszałem że pan Sobieraj jest dobry w te klocki, także muszę spróbować raczej do niego uderzyć:)mam nadzieje ze nie trzeba czekać z 3 miesiące[/quote]
    dr. Sobieraj jest świetny w wyrywaniu.

    10 1 Cytuj
  • M G 26 mar 2009

    Jak rwanie zęba to tylko do pana Sobieraja! To nie jest zwykły dentysta , jest wogóle chirurgiem szczękowym.

    13 2 Cytuj
  • 26 mar 2009

    Wyrwałem u niego już 2 zęby i mogę go z czystym sumieniem polecić.

    Jest jednak jeden minus - wyrywa on tylko 10 zębów dziennie, więc lepiej być jednym z pierwszych.

    A znacie jakichś tanich dentystów do plombowania?

    13 6 Cytuj
  • 27 mar 2009

    widze że derby krakowa były spokojne:)

    2 3 Cytuj
  • 27 mar 2009

    wybieram Sobieraja:);)

    11 2 Cytuj
  • 27 mar 2009

    Dzisiaj byłam w NZOZ dr. Sobieraj przyjmuje codziennie ale trzeba się zarejestrować o 7.30 w ten sam dzień.Dobra jest też dr.Bubak ale do niej jest długa kolejka.Jezeli ktoś chce iść prywatnie to polecam dr.Seweryn[mamę,nie córkę]-i chyba najtaniej w Myślenicach.

    2 6 Cytuj
  • 27 mar 2009

    dutkiewicz najlepsza

    1 5 Cytuj
  • 28 mar 2009

    co do wyrywania zębów najlepszy jest pan. Sobieraj, polecam bardzoo... wyrywał mi dwie moje 8, bałam się jak cholera, a nic nie bolało :) a do leczenia zębów polecam p. Bubak, dokładnie i perfekcyjnie a do tego jest bardzo miła :)

    11 2 Cytuj
  • 28 mar 2009

    i jeszcze jeśli pójdzie się rano do Cechu tam gdzie przenieśli i powie się, że ząb boli to wcisną na ten sam dzień gdzieś do któregoś dentysty, a tam raczej są sami dobrzy... a co do p. Bubak, poświęca pacjentowi duużo czasu i robi porządnie :)

    1 1 Cytuj
  • 29 mar 2009

    a gdzie przyjmuje pani dr Beata Bubak???

    1 5 Cytuj
  • 30 mar 2009

    Pani Beata Bubak przyjmuje w Cechu-Ogrodowa 1,na przeciwko"Rybki".

    4 2 Cytuj
  • 30 kwi 2009

    POLECAM DR.SOBIERAJ,ORAZ DR.KACZMARCZYK DO USUNIECIA.

    4 3 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 1 maj 2009

    potwierdzam dr sobieraj jest niesamowity :) i ten jego stoicki spokoj. najlepszy jest jak sie przechadza z herbatka przez korytarz siada na krzeselku wstrzykuje ci zastrzyk potem podchodzi do drugiej pacjentki oglada - siada popija dwa lyki, swoim szeptoglososzeptem mowi do pielegniarki - prosze przygotowac nici bedzie szycie - a potem wyrywa komus zeba siada spowrotem popija herbatke i czeka zeby pokroic druga osobe :) wyrwal mi juz skubaniec dwa zeby, ale chwale za profesjonalizm!

    17 2 Cytuj
  • 2 maj 2009

    [quote=bartek]potwierdzam dr sobieraj jest niesamowity :) i ten jego stoicki spokoj. najlepszy jest jak sie przechadza z herbatka przez korytarz siada na krzeselku wstrzykuje ci zastrzyk potem podchodzi do drugiej pacjentki oglada - siada popija dwa lyki, swoim szeptoglososzeptem mowi do pielegniarki - prosze przygotowac nici bedzie szycie - a potem wyrywa komus zeba siada spowrotem popija herbatke i czeka zeby pokroic druga osobe :) wyrwal mi juz skubaniec dwa zeby, ale chwale za profesjonalizm![/quote]
    Fakt, świetny jest. Dał sobie kiedyś radę nawet z moim zębem który w trakcie wyrywania mi się 3 razy ułamał

    7 2 Cytuj

Odpowiedz