Forum » Myślenice

Parafia św. Brata Alberta w Myślenicach

  • 13 sie 2012

    Właśnie skonczyłam rozmowę z ks metropolitą Kuria nie ma pojęcia co się dzieje w naszej parafii .Mamy udać się do ks dziekana w Sanktuarium ( kościół na rynku ) i tam przedstawić problem Jeśli On uzna to za problem pisze pismo do Kurii . Myślę że trzeba oczyścic ks Józefa Niech odejdzie z twarzą

    16 5 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Jeszcze raz proszę może ktoś wyjaśnic o co chodzi bo przeczytałem troche postów i nadal nie rozumiem o co chodzi w tej sprawie ? Chyba wycięto kawałek który wyjasniał o co chodzi bo przeczytałem sporo i nic nie znalazłem tylko dyskujsję nad czymś czego nie opisano.

    3 7 Cytuj
  • 13 sie 2012

    [quote=gość: Piotrek_M] Jeszcze raz proszę może ktoś wyjaśnic o co chodzi bo przeczytałem troche postów i nadal nie rozumiem o co chodzi w tej sprawie ? Chyba wycięto kawałek który wyjasniał o co chodzi bo przeczytałem sporo i nic nie znalazłem tylko dyskujsję nad czymś czego nie opisano. [/quote]

    nie wiem ale jak bede wiedzioł to napisze

    4 6 Cytuj
  • 13 sie 2012

    [quote=gość: fela] Właśnie skonczyłam rozmowę z ks metropolitą Kuria nie ma pojęcia co się dzieje w naszej parafii .Mamy udać się do ks dziekana w Sanktuarium ( kościół na rynku ) i tam przedstawić problem Jeśli On uzna to za problem pisze pismo do Kurii . Myślę że trzeba oczyścic ks Józefa Niech odejdzie z twarzą [/quote]

    z czego oczyscić Józefa, przeciez cały czas piszecie że kościelny jest be...(nic nie rozumiem a jestem z tej parafii)

    5 5 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Oczyścic z plotek pomówień Mam pytanie czy ktoś widział ks Józefa jak chodzi co niedzielę po składce? Bo ja może zaledwię parę razy Nie chciał bo wiedział co jest grane i teraz obróciło się to przeciw Niemu
    Jestem gotowa na pójście do dziekana ale musze mieć podkładkę i kasetę Wiem że jest z wiarygodnego żródła Czy jest Ktoś zainteresowany pójściem ? Może to da do myślenia ks Adamowi bo to jest Nasza parafia i kościół który My zbudowaliśmy za naszę pieniądze i naszymi rękami Ja to pamietam !!!

    9 1 Cytuj
  • 13 sie 2012

    nigdy nie widzialem ks. Józka z tacą. Przy takiej aferze, faktycznie wypadałoby Adamowi cos na ten temat powiedziec.
    [quote=gość: fela] Oczyścic z plotek pomówień Mam pytanie czy ktoś widział ks Józefa jak chodzi co niedzielę po składce? Bo ja może zaledwię parę razy Nie chciał bo wiedział co jest grane i teraz obróciło się to przeciw Niemu
    Jestem gotowa na pójście do dziekana ale musze mieć podkładkę i kasetę Wiem że jest z wiarygodnego żródła Czy jest Ktoś zainteresowany pójściem ? Może to da do myślenia ks Adamowi bo to jest Nasza parafia i kościół który My zbudowaliśmy za naszę pieniądze i naszymi rękami Ja to pamietam !!! [/quote]

    12 Cytuj
  • 13 sie 2012

    A kościelny się z nas śmieje !!!!

    8 2 Cytuj
  • 13 sie 2012

    to co stoi pod plebańską górą zbudowali i ufundowali mieszkańcy parafii
    wkładem finansowym i wkładem własnej pracy
    sam pamiętam jak szło się dniówkę zaliczyć na poczet budowy naszej świątyni
    wielu ludzi spędzało tam dziesiątki godzin bezinteresownie
    nikt nie będzie zmieniał parafii bo tu się mieszka i tu się chodzi modlić do Boga
    nie ma kryzysu wiary również w naszej parafii
    jest tylko kryzys zaufania

    16 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Do feli. Jak mogłaś rozmawiać z kurią bez dowodów o które prosisz, bez podkładki i kasety. Ludzie wy myślcie trochę. A niechże ks Józek wyjdzie na ambonę i powie o co tak naprawdę chodzi?. Jeśli ktoś jest winny musi odpowiedzieć, ale jak na razie to wy gdybacie, obrażacie i oczerniacie. Czy o to w tym chodzi, niewiarki się z nas katolików wysmiewają i co moze racji nie mają.

    6 5 Cytuj
  • 13 sie 2012

    do Feli...Z całym szacunkiem do twojej osoby, ale trzeba nie mieć dobrze w głowie, by rozmawiać z metropolitą, nie znając dokładnie całej sprawy. Zostaw to kobieto i daj działać ludziom. On już wiedzą co mają robić!
    A tak, wyskakując jak przysłowiowa gumka z majtek nie tylko nie pomagasz, ale nawet szkodzisz ksiedzu Józefowi.

    9 1 Cytuj
  • 13 sie 2012

    [quote=gość: aaa12] Ludzie leczcie się, a swoje historie wyślijcie do redakcji faktu bądź super ekspersu(na pewno dołączą do artykułów pt "telewizor chciał mnie zabić") jak wam parafia nie psuje to w Myślenicach są inne. [/quote]
    To ty wynocha z naszej parafi!!!
    Mysmy ten kosciół budowali, mysmy dawali na tacę i to my dawalismy pieniądze w kopertach - kazdy ze swoim numerem jak w obozie koncentracyjnym!!!
    Zmien parafie bezczelny typie i zabierz ze soba "panów lepkie raczki" - zajmij sie wraz z nimi chodowlą pomidorów!!!

    12 3 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Działać ale komu, podejrzewam że ks Józef zaufał niewłasciwym osobom, które tak naprawdę w tej sytuacji dzialają przeciwko niemu. Teraz jest jedno rozwiązanie ks Adam musi odejść sam, koscielnego usunąć, a ks Józef już ma nową parafię. Tyle w temacie, a było całkiem fajnie.

    10 1 Cytuj
  • 13 sie 2012

    [quote=gość: LllB] A kościelny się z nas śmieje !!!! [/quote]
    Kto sie smieje ten sie smieje ostatni :) Bedzie miał wystarczajaco duuuuużo czasu zeby płakać!!!

    12 Cytuj
  • 13 sie 2012

    ja mam dla Was dobre rozwiązanie!
    1. proboszcz powinien odejść!
    2. kościelny razem z nim!
    3. Ks. Józef zostaję nowym proboszczem:)

    24 3 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Nie no powiedzcie w końcu o co chodzi - plis bo chyba tylko ja nie wiem :)

    2 5 Cytuj
  • 13 sie 2012

    A może własnie o to chodzi, żeby ks. Józef został a inni parafianie maja plany (może chca etaty i cieple posadki) i będą jeszcze gorsi niz obecny kościelny. Uważajcie i nie dajcie się zwieść.

    1 18 Cytuj
  • 13 sie 2012

    co robimy????w tej sprawie???

    6 4 Cytuj
  • 13 sie 2012

    są też inne jak podsłu***** księdza ,zdejmuje buty w połowie korytarza i cichutko pod drzwi wikarego współczucie dla ks.Józefa

    15 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Podziękujmy wikaremu za lata spędzone z nami zostanie po nim pustka jest niepowtarzalny przyciągający ludzi do kościoła tworzy z nami wspólnotę dziękujemy będziemy wdzięczni za odwiedziny parafian

    14 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 13 sie 2012

    Co do propozycji demokracji:
    Była sobie pewna osoba która przekonywała, że prymasa powinni demokratycznie wybierać wierni. Zmieniła zdanie gdy ktoś jej zadał pytanie: A co gdyby na prymasa wierni wybrali o. Rydzyka?

    1 8 Cytuj
  • 13 sie 2012

    [quote=gość: tra%u0142ma] A może własnie o to chodzi, żeby ks. Józef został a inni parafianie maja plany (może chca etaty i cieple posadki) i będą jeszcze gorsi niz obecny kościelny. Uważajcie i nie dajcie się zwieść. [/quote]

    poznaj prawdę a potem pisz takie głupoty

    9 Cytuj
  • 13 sie 2012

    mogłby ktoś w skrócie napisać co się stało i o co chodzi?:)

    1 1 Cytuj
  • 13 sie 2012

    mogłby ktoś w skrócie napisać co się stało i o co chodzi?:) najlepiel na e-maila: effofff@tlen.pl

    1 1 Cytuj
  • 13 sie 2012

    prponuję aby nasz pan kościelny wrócił do hodowli i sprzedaży pomidorów, to mu dużo lepiej wychodziło

    5 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Autor powinien opublikować FILM Parafianie maja prawo wedzieć co sie z naszymi finansami wyrabia!!!

    5 Cytuj

Odpowiedz