Forum » Myślenice Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

• 07.01.2016 - 21:57
    W Krakowie w szpitalu Rydygiera mają krótkie terminy.
    2 Cytuj Zgłoś
  • Samanta Rigerr 08.01.2016 - 7:08
    Widziałam że u Rydygiera są najkrótsze terminy, myślałam że zrobię tak: zapiszę się do Rydygiera (ponad dwa tygodnie czekania) a w międzyczasie skorzystała bym z prywatnej wizyty, tylko jeszcze nie wiem gdzie.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 13.03.2016 - 13:41
    Witam wszystkich :) Czy wie ktoś może czy w Myślenicach przyjmuje jakiś ortopeda dziecięcy?? Może być prywatnie. Przyjmował jeden w Certusie ale już tam nie pracuje :( Bardzo proszę o info. Pozdrawiam :)
    Cytuj Zgłoś
  • 30.06.2016 - 12:47
    Witam,
    Szukam dobrego dermatologa w okolicach Myślenic i Krakowa.
    Słyszałem że pani Anna Wojas-Pelc jest dobra ale leczy podobno tylko kobiety.

Bardzo proszę o pomoc.
    Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2016 - 11:49
    Witam, pilnie potrzebuję namiar na chirurga dziecięcego lub na jakąś poradnie chirurgii dziecięcej w okolicy. Może byś prywatnie. Wiem że jest taka w Prokocimiu ale dodzwonić się tam graniczy z cudem :-/
    Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2016 - 12:07
    Dr Chmiel prywatnie. Lekarz z powołani. Pracuje w Prokocimiu i prywatnie w Myslenicach naprzeciwko Dekady. Sama korzystałam i wiem z doświadczenia polecam. A na NFZ w szpitalu przyjmuje dr Maślanka-też pracuje w Prokocimiu i jest ok.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2016 - 12:33
    mamaX3 napisał/a:
    Dr Chmiel prywatnie. Lekarz z powołani. Pracuje w Prokocimiu i prywatnie w Myslenicach naprzeciwko Dekady. Sama korzystałam i wiem z doświadczenia polecam. A na NFZ w szpitalu przyjmuje dr Maślanka-też pracuje w Prokocimiu i jest ok.
    Dziękuję bardzo !! Na pewno skorzystam. Pozdrawiam.
    Cytuj Zgłoś
  • 05.07.2016 - 0:51
    Odświeże temat by nie zakładać nowego.
    Czy ktoś orientuje się ile kosztuje wizyta domowa Dr. Przały?
    Wyszukałem jeszcze 2ch lekarzy z wizytami domowymi w Myślenicach tj.
    Lek.med. Patrycja Pilch
    oraz
    Lek.med. Jacek Matoga

Czy ktoś korzystał z usług wyżej wymienionych?

Ja osobiście potrzebuje tylko recepty na leki, ponieważ termin do poradni specjalistycznej mam dopiero na styczeń.
    Mam bogatą dokumentacje medyczną, już rozpoznane schorzenia, w miare aktualne wyniki badań, potrzebuje leków.

Może ktoś z Was poleciłby lekarza PRYWATNIE z Myslenic niekoniecznie z wizytą domową, a w gabinecie, do, którego mógłbym się zgłosić z moim problemem?
    Cytuj Zgłoś
  • 05.07.2016 - 19:22
    Na Jagiellońskiej jest dr Zwierzchowska. Lekar rodzinny i bez problemu wypisuje recepty jeśli zajdzie taka potrzeba.
    Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2016 - 8:41
    Czy ktoś mógłby mi podać w jakich godzinach przyjmuje dr Kosek?

Z góry dziękuję za pomoc.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 11.09.2016 - 18:50
    czy jest mozliwosc pojscia z dzieckiem gdzies prywatnie do lekarza pediatry ??
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.09.2016 - 19:01
    A Pani dr Górnikowa?
    2 4 Cytuj Zgłoś
  • Michael 17.09.2016 - 9:31
    Witam gdzie w Myślenicach przyjmuje prywatnie lekarz ortopeda najlepiej dziecięcy. prosze o namiary

l
    Cytuj Zgłoś
  • 19.09.2016 - 13:44
    O SPECJALMED:
    Poradnia specjalmed w swojej ofercie na stronie internetowej podaje szereg specjalistów, u których mają leczyć się na NFZ ludzie chorzy. Otóż ta długa lista specjalistów jest FIKCJĄ. W rzeczywistości nie dostaniesz się ze skierowaniem z adnotacją PILNE na termin PILNY a dostaniesz termin na "za 4 tygodnie" bo specjalista owszem jest, ale raz w tygodniu. Zaznaczam, ze to na NFZ wszystko działa. Prawo do powszechnego leczenia mają wszyscy i państwo ma zagwarantować bezpłatne leczenie, jednak tu, w Specjalmed, umowa z NFZ jest ale możesz umierać 4 tygodnie czekając na termin z chorobą zakaźną do dermatologa. Miejscowi lekarze wyśmiewają Specjalmed, nazywają ją "maszynką do robienia pieniędzy" i w rzeczywistości tak jest. Ze skierowaniem udałam się do poradni obok szpitala i dostałam termin z dziś na jutro. W specjalmedzie dostałam termin za 4 tygodnie. Dodam, ze był to półpasiec, choroba wyniszczająca organizm. Zachęcam do zaprzestania korzystania z usług Specjalmedu i powrotu do poradni, które wiedzą po co istnieją.
    28 Cytuj Zgłoś
  • 20.09.2016 - 12:07
    jakie macie opinie na temat lekarza Andrzeja Homendy??
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 29.12.2016 - 20:12
    Witam czy ktos może orientuje sie czy któryś ginekolog w okolicy oprocz drChecinskiego zaklada implant NXT?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 29.12.2016 - 21:08
    Dr. Dziewońska
    1 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2017 - 16:10
    jak w tytule
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2017 - 17:28
    Jak w tytule LARYNGOLOGA
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2017 - 20:21
    nie polecam dr. Ścisławskiego, Wróblewskiej i żądnego lekarza z Myślenic. Spróbuj w Dobczycach w SpecialMed lub Klinika otolaryngologii na Kopernika w Krakowie.
    4 6 Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 06.02.2017 - 8:51
    BARDZO polecam dr Kingę Wróblewską. Miałem zapalenie uszu - piekielny ból, oba zatkane. Pani doktor przepisała mi jakieś, robione w aptece brązowe paskudztwo do zakrapiania i oczywiście nie z dnia nadzień, wszystko przeszło.
    6 4 Cytuj Zgłoś
  • 18.02.2017 - 9:59
    Prosze o opinie Moja negatywna i jestem ciekawa czy tylko moja Nawet skierowania do urologa nie potrafiła prawidłowo napisać i musiałam płacić A potem podsumowała że ją to nie obchodzi czy płacę
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2017 - 7:51
    Niestety moja opinia tez negatywna.Bylam u Pani doktor na kilku wizytach poniewaz od ok10lat mam kilka razy do roku okropny bol po prawrj str jakby pod zebrami promieniujacy do kregoslupa.Zostalo zlecone usg ktore nic nie wykazalo i bez djagnozy dostalam leki ktore i tak nie pomagaja..mialam przyjsc za pol roku do kontroli ale juz nie poszlam..Prosilam o skierowanie na gaskostropie lub inne badania ale nie otrzymalam bo nie potrzeba..
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 24.02.2017 - 23:15
    Proszę pilnie o namiar na Panią Doktor logopedę, która przyjmowała w Wr medice przy Jagiełły. Cy ktoś wie gdzie ona teraz przyjmuje i czy ta przychodnia jeszcze działa? Bo dochodzą do mnie różne informacje.
    Cytuj Zgłoś
  • 25.02.2017 - 17:23
    napiszcie prosze ktorego lekarza polecacie dla dziecka, chodzi mi o lekarza pediatre, bo nie wiem gdzie zapisac mojego pol rocznego synka. jeszcze do zadnego nie nalezymy
    2 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2017 - 21:30
    ile rodziców tyle opinii spotkasz, możesz poczytać na fb jest grupa myślenickie mamy tam temat pojawia się często, niektóre opinie powtarzają się wiele razy to może być choć trochę miarodajne
    1 Cytuj Zgłoś
  • Gosia Oks 28.02.2017 - 8:38
    Czy dr Marcinkowski -intetnista przepisze mi recepte na tabletki antykoncepcyjne chodzi o ciaglosc a gin na urlopie?
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • 28.02.2017 - 14:49
    Wydaje mi się, ze w drodze wyjątku przepisze. Wszystko zależy od podejścia lekarza do tego. Mój lekarz jak raz potrzebowałam to przepisał mi moją belarę ale zaznaczył, ze następnym razem tego nie zrobi. Dlatego warto brać receptę na 6 opakowań z góry :)
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2017 - 15:33
    Proszę o podanie namiarów do sprawdzonych lekarzy (i tanich najlepiej) odbywających wizyty domowe do małych dzieci
    1 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2017 - 18:17
    Poszło na priv
    1 Cytuj Zgłoś
  • 13.03.2017 - 17:59
    Witam!
    Mam pytanie: szukam dobrego endokrynologa z okolic Myślenic i Krakowa. Czy możecie kogoś polecić?
    Cytuj Zgłoś
  • barb 13.03.2017 - 20:32
    Małgorzata Trofimiuk
    Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2017 - 22:25
    Bardzo polecam dr borodako. :)
    Cytuj Zgłoś
  • 26.03.2017 - 16:01
    Witajcie forumowicze :)
    Mam pytanie: Jakiego lekarza rodzinnego możecie polecić? Dopiero sie tu przeprowadziłam i tak naprawdę nie znam nazwisk. Zależy mi na lekarzu, który nie uważa się za najmądrzejszego i jeśli trzeba to kieruje od razu do specjalisty.

A może znacie i polecacie też neurologa i ginekologa?
    Ginekolog- zawsze wolę faceta- delikatniejszy i wydaje mi się, że podchodzi z większym szacunkiem do kobiety, ale może po prostu do pań miałam pecha :P

Kalina
    2 6 Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2017 - 20:31
    Witam, jakie macie opinie o doktorze Andrzeju Kococie? Proszę o wasze doświadczenia, ponieważ zastanawiam się nad wizytą u Pana doktora.
    15 Cytuj Zgłoś
  • szu teższu 17.04.2017 - 23:10
    jakiego Pana to zwykły pospolity kasiarz któremu nawet za dostarczenie wyników badań do prywatnego gabinetu trzeba zapłacić jak za wizytę mimo że to trwało 1 min bo jak to stwierdził jego czas kosztuje
    11 3 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2017 - 10:15
    szu20 napisał/a:
    jakiego Pana to zwykły pospolity kasiarz któremu nawet za dostarczenie wyników badań do prywatnego gabinetu trzeba zapłacić jak za wizytę mimo że to trwało 1 min bo jak to stwierdził jego czas kosztuje
    A jak się ten lekarz zachowuje w stosunku do pacjenta? I jak leczy? Mam na myśli czy jest dobry w swoim fachu czy lepiej nie tracić czasu?
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2017 - 14:14
    szu20 napisał/a:
    Ja z czystym sumieniem polecam. bylam u wiekszosci myslenickich ginekologo w gabinetach prywatnych ale dr Kocota obdarzylam najwiekszym zaufaniem. na pierwszej wizycie powiedzial mi ile ona kosztuje i zapytal czy jest to wporzadku kwota dla mnie. ma ksiazke w ktorej wyszukuje tanich lekow, dzieki niemu uniknelam szpitala bo wyleczyl mnie farmakologicznie. jest bardzo delikatny sympatyczny i pamieta pacjentki.. zreszta po cesarce na korytarzu jak mnie mijal zapytal jak sie czuje i polecil letni prysznic byle nie goraca wode bo ta jest niewskazana a wtedy nie bylam jego pacjetka. przed cesarka tez mial dyzur podszedl i powiedzial zebym czekala spokojnie i nic sie nie denerwowala. super. wszystko zapisuje ma wizycie co sie dzialo i jakie leki przepisywal. nie wierze ze cos takiego przeszlo przez jego usta jak napisala kolezanka wyzej. Pozdrawiam i polecam sie przekonac osobiscie :-)
    7 8 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2017 - 18:25
    Przez kogo ten temat został założony tak się zastanawiam...Badanie opinii publicznej? Po moim ostatnim spotkaniu z doktorem, wystawiłam mu opinię na każdym portalu gdzie się reklamuje. Poczytaj...
    5 8 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2017 - 22:01
    E2306 napisał/a:
    Ja z czystym sumieniem polecam. bylam u wiekszosci myslenickich ginekologo w gabinetach prywatnych ale dr Kocota obdarzylam najwiekszym zaufaniem. na pierwszej wizycie powiedzial mi ile ona kosztuje i zapytal czy jest to wporzadku kwota dla mnie. ma ksiazke w ktorej wyszukuje tanich lekow, dzieki niemu uniknelam szpitala bo wyleczyl mnie farmakologicznie. jest bardzo delikatny sympatyczny i pamieta pacjentki.. zreszta po cesarce na korytarzu jak mnie mijal zapytal jak sie czuje i polecil letni prysznic byle nie goraca wode bo ta jest niewskazana a wtedy nie bylam jego pacjetka. przed cesarka tez mial dyzur podszedl i powiedzial zebym czekala spokojnie i nic sie nie denerwowala. super. wszystko zapisuje ma wizycie co sie dzialo i jakie leki przepisywal. nie wierze ze cos takiego przeszlo przez jego usta jak napisala kolezanka wyzej. Pozdrawiam i polecam sie przekonac osobiscie :-)
    Dziękuję za odpowiedź ☺
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2017 - 22:05
    peggysue napisał/a:
    Przez kogo ten temat został założony tak się zastanawiam...Badanie opinii publicznej? Po moim ostatnim spotkaniu z doktorem, wystawiłam mu opinię na każdym portalu gdzie się reklamuje. Poczytaj...
    Nie badam opinii publicznej. Chcę się dowiedzieć jaki jest Pan doktor w stosunku do pacjentek tylko i wyłącznie dla siebie. Zastanawiam się nad wizytą u niego. Owszem są komentarze na różnych stronach z tym, że najczęściej z poprzednich lat a ludzie się zmieniają.. Uważam, że forum właśnie po to jest, żeby rozmawiać i pytać w razie wątpliwości.
    4 5 Cytuj Zgłoś
  • 20.04.2017 - 11:01
    Ja również polecam dr Kocota ma swoje widzimi sie czasem humor też moze mieć gorszy ale od 10 lat jestem przy nim i wyciągnął mnie już z zagrożonej ciąży guza jajnika i przedwczesnego porodu...mam ogromne zaufanie do niego i wiem że są pacjentki które narzekają na niego ale dla mnie to doświadczony lekarz i może ślepo w niego wierzę ale komuś muszę powierzyć swoje zdrowie...
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 20.04.2017 - 17:32
    Moja opinia dwukrotna po przerwie 10 letniej...niekulturalny, niegrzeczny, ordynarny, wywyższający się, traktujący kobiety na porodówce jak krowy które mają się ocielić. Na wizytach prywatnych posługujący się dziwnymi tekstami.Jeśli miałabym napisać więcej z chęcią na priv. Opis moich wrażeń wrzuciłam w sieci w każde możliwe miejsce do wystawienia panu doktorowi opinii. Jeśli jeszcze przy okazji znajdę miejsce z chęcią się zarejestruję i za pozwoleniem admina dodam. I niech Pan Kocot mnie sądem nie straszy, bo nie ma podstaw, czy też nie robi ze mnie kobiety której przewróciło się w głowie po poronieniu. Widzę coś nowego! Pan Doktor ma stronę i miejsce z opiniami- no ale na swojej stronie tylko pozytywne- logiczne :). Pozdrawiam te mega zadowolone Pacjentki! I nie otwierać buzi przy Panu K. tylko kiwać głową potwierdzająco.
    4 10 Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2017 - 10:30
    Ja również polecam dr Kocota. To prawda ze ma charakter i nieraz zly dzień, ale pacjetkami opiekuje sie super. Prawdą jest ze zlosci sie troszke jak sie jest madrzejszym od niego a juz wogole jak powiesz mu ze u innego lekarza bylas i mowil on tak a pan tak;) ale z drugiej strony jakby ktos mnie sprawdzal tez bym zle sie z tym czula. Z Pewnych rzeczy nie trzeba sie chwalić ;)no chyba ze sa wątpliwości oczywiscie to wtedy wyjasnic trzeba.Moja mame po 5 latach pamietal na ulicy i pytal jak syn sie czuje. Wlasnie urodzilam i tez przed i po do mnie podszedł. Jesli chodzi o koszty wylizyt i badan to z tego co slyszalam i tak ma tanio. Chodzilam druga ciążę do niego i z trzecia tez bym poszla. Kolezanki sasiadki tez do niego chodza. Super jest tez Pani Kiszka :)
    5 3 Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2017 - 9:56
    witam serdecznie,
    gocha1948 napisał/a:
    Proszę o podanie namiarów do sprawdzonych lekarzy (i tanich najlepiej) odbywających wizyty domowe do małych dzieci
    ja tez poprosze
    1 Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2017 - 14:22
    Witam, jakiego endokrynologa w Myślenicach możecie polecić ? Prywatnie lub NFZ?
    Cytuj Zgłoś
  • Marzena 05.05.2017 - 11:27
    Witam, mam pytanie czy ktoś z Państwa poleci mi dobrego pediatrę w Myślenicach lub niedalekiej okolicy??
    Cytuj Zgłoś
  • 06.05.2017 - 16:23
    Polecam Pana Tomasza Cieszkowskiego. Przyjmował w WR MEDICA. Od 1 czerwca będzie tam również przyjmował. Pediatra z powołania! Zawsze trafne diagnozy. Nie faszeruje antybiotykami i ma świetne podejście do dzieci.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 07.11.2017 - 23:32
    Witam :)
    Czy ktoś chodzi do Pani Doktor Joanny Wiatr? Czy ktoś słyszał opinie o niej?
    Cytuj Zgłoś
  • 25.03.2019 - 11:22
    Poszukuje dobrego dermatologa dla dzieci. W gre nie wchodzi dr. Gdula, ponieważ terminy są kosmicznie długie.
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz